Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

monak85
11. únor 2015

Ahojky. Tak včerejší hodnota hcg je 2910. Což bylo 15 dni od transferu embryjek. 🙂 Sestra řekla, že je ta hodnota ještě nizka, že další odběr uděláme zase příští utery, to už bude 22 dni. Tak jsem zvědavá. Celkem me zarazilo, že řekla nizka. Tak snad bude vše v pořádku. ☺

gambrinuska
12. únor 2015

🙂 myslim že si můžeš pískat a tipla bych dvojky, u mě 14 den po ET (blastocyst) HCG 258 a šla jsem až 14 dní na UTZ

monak85
12. únor 2015

@gambrinuska Jenže já právě nechápu proč řekla, že je to málo, mám obavu aby v tom nebylo něco jiného.. :-/ Ale věřím, že to bude dobré. Příští týden by tam mělo být alespoň dvakrát tolik, aby to bylo na dobré cestě..

gambrinuska
13. únor 2015

ob den by se mělo zdvojnásobovat 🙂

monak85
13. únor 2015

@gambrinuska No dokonce. 🙂 Kdo to má do středy zase vydržet. 🙂 Ale prostě tomu věřim, že to dobré je. Ale snad mě někdo chápe. 🙂

beruskkka
17. únor 2015

@monak85 Nízká? A nepřeslechla jsi čárku desetinou? Tohle není nízká hodnota,to je blbost....

beruskkka
17. únor 2015

@monak85 A navíc odkdy sděluje hodnotu HCG sestra? To dělá vždy doktor.

monak85
17. únor 2015

@beruskkka Dnes jsem byla na dalším odběru, tak jsem zítra zvědavá co bude za hodnotu.. Já koukala na běžné hodnoty v nějakých tabulkách a mám hodnotu až až, tak nevim proč to řekla.. :-/ U nás to vždy říká sestra.., doktor asi nemá čas.. 🙂

beruskkka
18. únor 2015

@monak85 Ty nechodíš do Smetanky? Jsi v Natu, jo?

monak85
18. únor 2015

@beruskkka Ne, chodím do Smetanky, ale na krev jsem šla ke svému gynekologovi. Abych tam nemusela jet jen kvůli krvi, do Smetanky pojedu příští týden na celkovou kontrolu a utz.

beruskkka
18. únor 2015

@monak85 Aha,tak to jo. Ve Smetance to sděluje pouze Dr.proto mě to nesedělo....

monak85
18. únor 2015

@beruskkka Jsem to nenapsala a nenapadlo mě, že může dojít takto k omylu.. 😀
Dnes jsem volala na další výsledky krve a vše v pořádku, na utz byly vidět dva váčky a prý krev tomu odpovídá. V pondělí mě chce vidět můj gyndař a v úterý jedu do Smetanky, tam se moc těším. 🙂 Snad už budou srdíčka 🙂

beruskkka
19. únor 2015

@monak85 Super, no vidíš...tady ty kecy by si sestry měly odpustit, akorát člověka stresujou...tak to vypadá na dvojky, držím palce, at je vše v pořádku....

monak85
19. únor 2015

@beruskkka Děkuji, hrozně se těším do Smetanky, protože tam mají mnohem lepší utz, tak snad tam budou ty srdíčka už.. 🙂 To jo, oni si ani neuvědomují, že člověk nad tím pak přemýšlí a tak.. Ale už budu takové řeči přehlížet.. Také ti držím palečky, už to máš za chvilku.. 🙂

beruskkka
25. únor 2015

@monak85 Tak jak bylo ve Smetance? Vše OK?

monak85
25. únor 2015

@beruskkka Včera jsme tam byli a už nás tam nechtějí. 🙂 Jsme v pořádku. Jedno miminko je 6+6tt a druhé 7 + 0tt, oběma bila srdicka, takže vstupujeme do 8tt. 🙂 Fotečky nám poslaly mailem. Krásně jsme se rozloučili a jsme propuštěni ke gynekologovi. A jinak jeho výrokům se smala. 🙂 Doporučila bych Smetanku všem. 🙂

beruskkka
26. únor 2015

@monak85 Tak to je paráda, gratuluji...Já tam byla také moooc spokojená, Smetanka je mnohem lepší než Natalart....Tak si to užívej a držím palce, at je vše OK i nadále...

monak85
26. únor 2015

@beruskkka Děkuji! 🙂 Jsem moc šťastná, že se na nás usmálo štěstí hned napoprvé. Snad při nás i zůstane. 🙂 Koukám, že už to máš za chvíli tak ti přeju moc štěstí a hlavně zdravíčko tobě i miminku. 🙂

beruskkka
26. únor 2015

@monak85 Užívej si to od samého počátku, protože to opravdu strašně rychle utíká, nikdy mě nenapadlo, že je devět měsíců tak krátká doba...mě navíc bylo blbě do 18tt, takže si to užívám až od té doby...a termín se blíží..také jsem vděčná za to, že se to povedlo po třech letech IVF....Přeji Ti hodně štěstí at Ti vše vychází...

monak85
26. únor 2015

@beruskkka Já obdivuji všechny co to podstupují takto dlouho, musí to být neskutecny nápor na psychiku, nemluve o penězích. Já jsem mód et doma, ale teď jsem týden nemocná a přijdu si slaba jak moucha. Chci počkat na ten první screening a pak to všechno asi začne. 🙂 Jsem straspytel a neustále se bojim, co kdyby.. Jinak špatně mi moc není, jen když delší dobu nejím, tak mi začne být nevolno. 🙂

adenka84
27. bře 2015

@monak85 gratuluji moc

monak85
27. bře 2015

@adenka84 Děkuji! 🙂

wendulinda
30. bře 2015

maminky chtěla jsem se zeptat je tu nějaká která přivedla na svět vašeho drobečka císařským řezem? za jak dlouho vám dovolil váš lékař cvičit? chtěla jsem začít s orbitrekem , ale nevím aby jsem něco nezvorala. jinak krásně rosteme máme už 5,2kg a je nám 3měsíce.

parisek
30. bře 2015

@wendulinda ahojky, tak já už začala v porodnici zatahovat břicho a cvičit pomalu po šestineděli, myslím že po 3 měs. už můžeš cvičit všechno na co se cítíš, ze začátků nebudeš mít fyzičku na něco většího takže pomálu a každý den přidávat. Jinak gratuluji už jste pěkně velké, to ale letí 🙂

beruskkka
3. čer 2015

Moje zlatíčko Natálka...

parisek
3. čer 2015

@beruskkka je krásná princezna :-* uživej si to, strašně to letí 🙂

amy75
4. čer 2015

@beruskkka Nádherná holčička, je moc krásná 🙂 @parisek má pravdu, hrozně to letí 😉

alba1
5. čer 2015

@beruskkka no to je princezna moooc gratuluji :D

alba1
5. čer 2015

tak jsem sem zase po dlouhé době nahlédla....a u nás jsme se rozhodli změnit centrum, tak jsme přešli do Smetanky a ve středu jdu na OPU...tak uvidíme zda to k něčemu bylo :D
koukám, že spoustě z vás se zadařilo a gratuluji 🙂

amy75
7. čer 2015

@alba1 Moc moc držím palce, aby se zadařilo, ozvi se 🙂 A ke změně centra můžu říct jediné - dobře jste udělali, jsou tam jedničky 🙂 Držím palce i na středu 😉