Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

terka82
17. bře 2009

Ahoj Gab. Nesmutni kočko. 😒 Do pondělka ještě času dost, držim palce. 😉
A co jinak? Co práce? Máš toho teď hodně?
Dneska jsem koukla známej do kočárku na čerstvý mimčo, no rozhodně to ještě neni za mnou. Jsem musela rychle odejít. To se nedalo. ☹
Já se omlouvam, poslední dobou to lehce tu zanedbávam, ale napravim to. 🙂 Nějak se nám poslední dobou sype domácnost, sotva jsme se poprali s plísní na zdi, tak se rozbila pračka, včera přivezli novou, ale tam blbne přívod. hadice. No furt něco. Už by to mohlo vzít konec.

Bubu zítra na tebe budu myslet, ať tam máš krásný folíky. 😉

bubulienka
autor
18. bře 2009

Ahoj terko ty foliky nejsou jeste tak krasne pouze7,5 Mm a picham dal a dalsi utz v pondeli to vis dlouhy protokol a taky to roste dil jen aby dorostly a bylo ich co nejvic nakonec😒 a jak to vypada s tebou?

win
18. bře 2009

Ahojky holky, jak se máte? Dneska mi to konečně skončilo, tak hurá do dalšího snažilkování 🙂 Ve středu jdu na ten ultrazvuk, tak se snad dozvím i výsledky z krve a stěru.
Bubu držím palečky, ať folikulek roste.
Terka ty máš ale pech... A zrovna takhle najednou. Tak, ať je drzo zase lépe 🙂 S kočárkama to znám. Zrovna včera jsem se dozvěděla, že moje známá čeká mimčo... Taky jsem to doma obrečela.

terka82
18. bře 2009

Bubu příští pondělí tam už budeš mít pěknou dávku krásných folíků. 😉
Zatim se nic neděje, ta blbá mrcha se někde zasekla. Dneska mě zase začalo trochu pobolívat břicho, tak uvidíme jestli z toho něco bude, pokud ne, tak si příští týden zavolam na gyndu. A za 14 dní už pofrčíme na genetiku. Už aby to bylo. 😅

Win tak se pěkně snažte. 😀 Ve středu budu držet palce
Jj pech mam, ale doufam, že už máme snad na dlouhou dobu vybráno. V pátek přijde opravář na tu pračku, tak snad to nebude nic strašnýho. Při nejhorším ji vrátíme.

A kdepak se nám toulá zbytek??? 😕

gab123
18. bře 2009

ahoj holky
teri moc nesmutním vidím jak už dostanu MS bolí mě prsa a šíleně břicho a mam před menstruační depku 😀
jojo práce mám dost ted jsem se nezastavila 14 dní od ráno do večera ted zas bude volněji týden a a pak na novo,ale jsem ráda ,že jsou zákaznice spokojené 🙂

bubu neboj holky narostou až budeš mít nafouklé bříško budeš chtít,aby šli 😝 ven
win tak se pust s radostí dotoho 😀 😀 😀

teri za 14 dní to už uteče,hlavně aby výsledky byli co nejdřív....

terka82
18. bře 2009

gab to je dobře, že moc nesmutníš. 😉
to je hlavní, že jsou zákaznice spokojený, v dnešní době každej škudlí, tak můžeš být ráda, že máš i tak fofr. 🙂
utíká to šíleně rychle, práce dělá divy. doufam, že na ty výsledky nebudem čekat 2 měsíce jako vy. 😕

gab123
19. bře 2009

to víš že ne!!!!!!!mi tam měli vánoce a nový rok!

terka82
19. bře 2009

Doufam, že Velikonoce nedrží. 😀

Jaký jste měly dneska den?

gab123
19. bře 2009

tos mě rozesmála.
Já strašně dlouhý a pracovní.Zítra už od 7h až do večera ješte v 18H,ale příští týden už bude v pohodě.To víš peníze se maj vydělávat dokud to jde.To mi řekl jednou známej co podnikal a má pravdu 😝 uf je to dřina

terka82
20. bře 2009

Gab teda tys měla dneska šichtu.. 🙄 .
To měl známej fakt pravdu. 😉
Co plánujete na víkend? Zas nějaký bál? 🙂
My se budem válet doma. Na manžu leze nějakej bacil, tak se asi budem potit spolu. 😀

gab123
20. bře 2009

dneska to bylo dlouhý,ale docela to šlo.
co budem dělat zítra vařit uklízet a žehlit.Pak půjdu do skleníku přepíchat kytky a papriky a rajský.Mě to baví 🙂
Dneska mi volala jedna z dobrých kámošek je těhu měla // nevěděla co má dělat-Byla vyřízená já chci takyyyyyyy
No a druhá se dostavila na nehty po týdnu - ptala jsem se co se stalo a ta potratilapo 2 jak mi.Byla jsem úplně vyřízená a hrozně mi jí bylo líto ☹ ☹ ☹ ,ale pokecali jsme a já jí řekla náš příběh a zdrželi jsme se 2 h.Jdou na genetiku a pak uvidí doporučila jsem jí natalart.Doufám,že ho nebudou potřebovat!
Jako teri máme takovou partu a je tam nás pár holek nekecám,že každá má problém s otěh.Bud nemůžou,nebo potrácí nebo chlapy no děs.....
Doufám,že už se u nás udělá jasno a budem mít samé mimi

raula
22. bře 2009

AHOJ HOLKY! Tak už mám za sebou 5 dní stimulace! Injekce už píchám v pohodě ale začátek byl náročnej, hlavně to první naředění a bodnutí , 😝 byla jsem v pátek na kontrole a foliky rostou prý jsou zatím 12,ale jen z jednoho vaječníku. Tak uvidíme co mi řeknou ve středu.Je mi trochu blbě a bolí hlava, taky v zádech jak jsou ledviny. Je to normální? Tak doufám že se to nebude zhoršovat.
Bubu držím palce aby to rostlo 🙂
Všechny vás zdravím a držím palce aby jsme si za pár měsíců mohly psát už v jiné rubrice 😀

terka82
22. bře 2009

Gab to jsi dobrá, zahradničení mě nikdy nebavilo. Moje zahrádka byla jedna velká ostuda. 😅 😀
Neboj // se určitě brzo dočkáš/dočkáme 🙂
S tou druhou kámoškou je to hodší, to mě mrzí. Ale je dobře, že jste to probraly, že v tobě má oporu v téhle hnusné době.
Je toho teď nějak moc, kam se podíváš, má někdo problémy s těhu nebo s udržením prcka. Už to je pomalu zázrak, když někdo bez problému otěhotní a porodí zdravé mimčo. 😒

Raula to je super, že už stimuluješ. Držim palce ať folíci krásně rostou a je jich co nejvíc, ale bez OHSS. Mě bylo při stimulce postupně hůř a hůř, nakonec už mě snad bolelo úplně všechno. Ale doufam, že u tebe to tak hrozný nebude. 😉

Bubu zítra jdeš na kontrolu? Držim palce ať je jich tam co nejvíc a krásně velkých. 🙂

Holky já už chci aby se taky něco dělo. Pořád jsem nedostala ani MS. Už mi to štve. Zítra volam na gyndu. Chjo. ☹ Jsem doufala, že to zvládnu bez hormonů, ale prd prd. ☹

gab123
22. bře 2009

zdravím 🙂
teri jak už je to dlouho?
Já pořád nic ráno udělám test!MS chodí jak hodinky a ted se buse sekat 😒
raulo to jsi statečná já fakt nevím zda bych to zvládla.

terka82
22. bře 2009

Gab už 8. týden. Ale teď to vypadá, že tělíčko dostalo strach a nakonec MS přeci jen dorazí sama. No uvidíme ráno.
Jé tak to zítra z práce poletim rovnou k PC. Držim palec. 🙂
IVF bys taky zvládla. mě by taky nikdy nenapadlo, že do sebe jednou dokážu vrazit jehlu a dobrovolně si navodit ty příšerný stavy se stimulací spojený, ale když to jinak nejde. Nakonec jsem se na to těšila. 😀

gab123
23. bře 2009

Ahoj holky
jsem vyřízená už od4.45 nespím.Teplota je nahoře pořád 37,1.Manža byl tak zvědavej,že jsem musela jít udělat test!!!!!!MAM // 😝 😝 😝 😝 😀 UF BUDE TO TED DŘINA 🙂
Vůbec jsem to nečekala byla jsem přesvědčená,že nejsem!Na močila jsem test a šla si lehnout za chvíli jsem tam šla a je tam jak fíík!Musím zavolat boušemu co budem dělat.

Teri už je to dost dlouho to už by mohla dojít Mrcha!!

gab123
23. bře 2009

k boušemu jdu za týden.Myslela jsem,že půjdu hned,aby to pohlídal,ale stejně by tam nebylo nic vidět!

bubulienka
autor
23. bře 2009

Ahoj gab tak ti mooooooc gratuluju doufam že i nam se to konečne podaříííííííííí!!!!!!!!!!! Ja jsem byla na kontrole a foliky porostli tak na 13-15mm ješte to neni ono tak opet kontrola ve stredu asi nejak pomalu reaguju u tohodle dlouhyho protokolu,u kratkyho to narostlo zachvíli! Sliznici jsem mela peknou 10mm a doufam,že se to udrží až do transferu aby se mimisci pekne zavrtali 😝 😅 😵

gab123
23. bře 2009

Snad to bude o.k.
Bubu to je ještě čas do středy třeba rychle vyrostou!musíš věřit jak já,ale já jsem dneska mimon taky tomu nemůžu uvěřit 🙂

Nakonec jsem volala ještě boušemu a zvýšil mi utrouš na 4 denně.Budu se modlit!

terezaa
23. bře 2009

Všechny Vás moc zdravím také chodím do Natalartu, jen se chci zeptat také pokaždé chodíte k jinému doktoru nebo ne?Děkuji. 🙂

gab123
23. bře 2009

ahoj terezaa já chodím jen k jednomu!Vždy řeknu k boušovi a jsem u něj!

terka82
23. bře 2009

Gab to je super. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Takže už tu jste 2 těhulky. To by bylo, aby se ta smůla tady konečně neprolomila. 🙂
Na mimoně máš dneska nárok. 😀

Mrcha si se mnou asi hraje na schovku. Večer už to vypadalo, že z toho něco bude. Lehounce jsem zakrvácela, ale ráno zase nic. Přes den trochu špinění, břicho bolí, ale mrcha pořád nikde. A to jsem ani nevolala na gyndu, protože jsem doufala, že se to rozjede. 😠

Bubu ve středu už to určitě bude akorát. A kolik jich zatim je? Sliznice vydrží, neboj. 😉
To je fajn, hnedka tu bude lepší nálada. Samý skvělý zprávy. 🙂

Terezaa vítej. 🙂
Neměla jsem to tak, že pokaždé jiný doktor, ale sem tam se mi prostřídali. Rozhodně ale nechodim jen k jednomu.

Holky, které máte za sebou KET (i když to bude vlastně asi jen Renap), musí se KET taky posílat na schválení na pojišťovnu?

gab123
23. bře 2009

máme radost doufám,že to vydrží.Volala jsem boušovi a ještě mi zvíišl utrouš na 4 denně.Trochu jsem odpoledne zašpinila když jsem zaváděla utrouš,ale to je asi k mé MS,která nedošla a nedojde!doufám 😝

terezaa
24. bře 2009

Dobré ráno děvčata, děkuji za info a všem Vám přeji hodně štěstíčka. 🙂

renap
24. bře 2009

Ahoj holky,Gab to je skvělý ,že by se zadařilo i bez doktorů 😉 ,za chvíli tady budou těhotný všichni,uvidíte že jo. Bubu,jen hezky píchej,aby byly pěkný vejce a bylo z čeho vybírat. Terko,ty jsi ještě nedostala MS? Ty to snad máš třikrát do roka ne? Takhle se KETu nedočkáš ☹ Jo na te KET se nic neschvaluje,akorát mi řekli že mam zavolat až si budu myslet že mam ovulaci nebo 12 den cyklu,udělali UTZ,řekl že sliznice je dobrá a asi za 5 dní mi je tam dali-protože jsme měli 5 dní kultivaci než je mrazili. Ani žádný léky jsem nebrala,ale nevim jak se to dělá jestli máš nepravidelný cyklus,možná se něco bere nějaký léky před tím,ale nevim.Jinak mě včera trochu vynervovali z genetiky-minulý týden mi moje dr.nabírala krev na ty testy na vroz. vady,a včera mi volala dr. z genetiky, že mi vyšla 8krát zvýšená hodnota na rozštěpový vady a že musim hned k nim na UTZ,tak jsme tam dneska byli, a je to holčička a je úplně v pořádku 😀 Byl tam Lošan ml. a byl hrozně hodnej,všechny orgány nám ukázal.A ty testy prý vycházejí falešně pozitivní často,tak nevim proč to nabírají, akorát všechny stresujou. No tak doufam ,že to byl poslední nervák v tomhle těhotenství a už budu jenom v klidu kynout a vypadat jak velryba. 😕

gab123
24. bře 2009

ahoj renap
ty jo to koukam co ti něřeknou to jsou šoky,vid!Hlavně,že je ti jinak dobře.Kdy máš termín? nějak mi unikl!
teri to musíš počkat na přiroz,MS nebo ti něco píchnou!
bubu zítra už je středa tak dej vědět!

mi jinak zatím o.k kámoška mi nabrala HCG a mám ho 506 jsem ve 4ttplus 2 dny.spadám do normi tak doufám,že poroste!!!

renap
24. bře 2009

Termín mám 31.8. už se mi to asi povedlo dát k tý fotce,já jsem hroznej talent vůbec nechápu jak dáváte ty fotky do alba 😕 To tvoje hcg je skvělý,to byl asi Bouše rád že přišli o kšeft,co?

terka82
24. bře 2009

Ahojky 🙂
Tak dneska ta potvora konečně dorazila. Hurá. Ani na injekci jsem nemusela. 😀

Terko děkujem. 😉 Se zase někdy ukaž.

Ahoj Renap. 18tt to to ale letí. 🙂
Nestraš, že se KETu nedočkam, já už bych šla nejradši hned. ☹ Dřív jsem měla MS dost nepravidelnou a bez injekce jsem to dostávala tak ob měsíc. Pak se to trochu upravilo, takže kolem 33 dne plus mínus dorazila. Doufam, že tohle byl jen nějaký omyl a nebudu se muset vrátit zpět k pravidelným inkekcím každý 20 DC. 😠
U mě KET určitě bez injekcí ani léků nepůjde. Díky anovulaci bych mohla čekat věčně. Ale snad nejsem až tak ojedinělej případ a stimulace při KETu není takový problém.
Zase ta genetika? No ještě že tam byl jiný Dr. Někde jsem slyšela, že při dvojčatech bývají tyhle testy falešně špatné. Nemohlo to být ještě i z toho redukovaného plodu? Ale nejdůležitější je, že je holčička v pořádku. Už máte jméno? 🙂
Přeju ti aby tohle byl opravdu ten poslední nerv. Už si konečně zasloužíte klid.

Gab krásný HCG. 🙂

renap
24. bře 2009

On říkal že to asi bude tim dvojčetem,ale že to všeobecně po IVF vychází blbě,i když teda nechápu proč. Hlavně fakt nechápu proč to vůbec nabírají. Měla jsem takovou radost že je to v pořádku,že jsem poprvý koukla na kočárky a zase mi trochu ta nálada klesla,ty který se mi líbili a jsou kvalitní stojí přes 20 tisíc 😕 Docela síla,ale ještě počkáme pár měsíců,jsem na tohle dost pověrčivá,kupovat něco takhle předem.

terka82
24. bře 2009

Taky nechápu proč to nabírají, když předem ví, že u dvojčat to vychází blbě. 😠 Akorát zbytečně stresujou.
Tu pověrčivost chápu. Taky bych měla bobky.
S těma kočárkama, jen to co jsem viděla jak si vybíraj holky na kt, tak je to fakt síla. To jenom lítaj prachy.