Nechaly jste si píchat Fostimon? Jaké máte zkušenosti?

zlobidlo77
24. lis 2007

Ahoj holky je tady někdo kdo si nechal píchat fostimon na stimulaci?Jaké jste s tím měly zkušenosti? Díky za rady 😖 🙂

camili
24. lis 2007

Ahoj, já jsem dnes se stimulací s fostimonem skončila, zítra jdu na 2.UTZ, 1. nic moc, takže jsem měla zdvojnásobit dávku...........ale já stimuluji na IUI. Injekce si píchám do břicha a sama, ale dost to pálí 😒

valentynka
25. lis 2007

ahoj zlobidlo,
pokud budeš mít fostimon,tak si kup jako ředidlo na to fyziologický roztok, ty ampule na ředění co jsou u toho,tak nepoužívej, s těmi to bolí a pálí. Ten fyzilog.tě nebude bolet a je to fakt lepší. Mě to dost bolelo a pak mi poradili tohle.Stojí to asi 20,- a musí ti o sestra skladovta v lednici,myslím,že muže být otevřený jen 48h.,tak pak koupíš nový,ale domluv se sestřičkou.
Fostimon jsme měla při 1ivf, při druhém jsem si už vzala gonal-ten se doplácí a nebolí,ale měla jsem u obou stejnou reakci a stejný počet vajíček.
Hodně štěstí at se ti to povede

chanel
25. lis 2008

Ahoj holky,přidám také něco.12.11. 3den menzes,jsem šla na ultrazvuk,krev,poté mi odpoledne dali Fostimon,každý den injekce,po kterém jsem měla doslova vodový průjem,ale zachránilo mě černé uhlí,musela jsem jej přidat k injekcím,abych to zvládla.Za 3dny ultrazvuk,vajíčko rostlo,celkem mi píchali 9x Fostimon,pak ultrazvuk den pauza a 21.11 mi aplikovali Pregnyl 5000. Naštestí po něm mi bylo skvěle,nic mě nebolelo,až na prsa,zvětšily se mi a trochu bolí,v neděli 23.11 mi dopoledne provedli inseminaci. Takže jsem zvědavá,jsem v klidu a za 14 dní,když se nedostaví menzes půjdu na krev a uvidí se. Moc jsem se toho bála,ale kromě trávících obtížích mi bylo dobře. Nevím,jestli je vůbec šance,aby se to podařilo na první pokus. Holky moc Vám to všem přeji a držím pěstičky. Holky pokud váháte s tím,kam jít, tak mě léčí Na Obilném trhu v Brně, jsou tam skvělí a všechno pořádně vysvětlí. Monika

chanel
25. lis 2008

Ještě jsem zapoměla dodat,že před dvěma lety jsem podstoupila laparoskopii, kvůli čokoládové cystě na levém vaječníku,mám za děložním čípkem dost slušnou endometriozu,k tomu jsem byla léčena Zoladexem 9měs.to je zablokovaná menzes,aby se endometrioza vyhojila,to se nestalo,jen naštestí mám v pořádku vaječníky a ted ješte po IUI, mě čeká ve čtvrtek 27.11, čípky na případné udržení těhu Utrocestan, 3 x denně do menzes,nebo 14 dní a pak za lékařem. Monika 😀

raadunka
10. pro 2008

ahojik holky a platily jste neco za Fostimon??????

benchy
5. bře 2019

Dobrý deň, nemá niekto na predaj FOSTIMON?