Nechaly jste si zavést jen 1 embryo a chytilo se?

petulev
7. dub 2010

Ahoj holky, máte některá zkušenost, že jste si při ET nechaly zavést jen jedno embryo a ono se opravdu uchytilo? 😉 Díky za odpovědi

kocina7
8. kvě 2010

tady v Sanusu taky musíš 2 hodky ležet a pak jedeš domu ale musíš mít zajištěn odvoz. Už to chci mít za sebou a bejt doma. Mám strach jak to dopadne bojím se toho že to bude špatný a nevím jak bych to zkousla. Máme 3 embrijka v dobrém stavu tak se modlim aby aspon jedno z nich se uhnizdilo snad se zadaři byl by to užasný dárek k 30tinám 😉

jaru30
8. kvě 2010

když jsou kvalitní, tak jen dobře!!!!!! 🙂 My z těch třech měli dvě osmibuněčná a jedno šestibuněčné 🙂 Kolik máš ty?
Já budu mít taky dilema, že až si tam jednou půjdu pro ty zbylé mrazáčky, jestli si nechat zavést obě, nebo jen jedno...nejradši bych za se jedno, ale co pak s tím druhým, žejo...

Každopádně, pozitivní mysl je část úspěchu. Já vim, že už se opakuju, ale je to tak. I se mi to v životě mockrát potvrdilo. Když jsem se bála, že se něco špatného špatne, tak se to taky stalo.....Takže pak hlaď bříško a věř, že se mimísek/sci uchytí 🙂 Držím pěsti!!!!! 🙂
Jo, jo odvoz je třeba, to jsem zapomněla 🙂

kocina7
9. kvě 2010

Tak zítra už na to jedu v 9 ráno nástup na transfér. Rozhodli jsme se s přítelem pro dvě embrya kvuli mé endometrioze to radši nechcem podcenit tak se nám snad zadaří a vše bude ok. Mám z toho zvláštní pocit ale snad to brzy přejde.Tak se opatrujte dám vedět 😉

eimmy
3. říj 2010

ahoj holky,
nevím zda některá řešíte aktuálně toto téma ale mě za pár dní čeká OPU a pak transfer .. a pořád nejsem rozhodnutá kolik mimísků si nechat zavést.... dvojčátka nechci ale zase ta šance je vyšší.... mám z toho hlavu jak pátrací balon.... :( nechci si pak vyčítat že jsem nechala jen jedno ale jak jsem psala dvojčátka moc nechci...