Negativní test 11 dní po ET, stalo se vám to?

ekk
19. lis 2012

Ahoj holky,
jsem 11 den po ET a TT je negativni...Stalo se Vam nekomu, ze jste byly pozitivni i kdyz 11.nebo 12. den byl jeste negativni??? Ja mela embryjko jen 2 dny stare pred ET, tak si rikam, ze snad jeste....Co vy na to???

lucccy
19. lis 2012

@ekk já jsem testovala 10. nebo 11. den po ET a druhá čárka byla fakt hooooooooooodně slaboučká, takže ještě nemusí být nic ztraceno, zkus zítra ráno, držím palce 🙂

ekk
autor
19. lis 2012

@lucccy dekuji....uz zacinam fnukat....ale snad....

ekk
autor
19. lis 2012

Asi me boli bricho.....odpo slaby cerveny flicek,ale ted nic.... pomooooooc!!! Ja nechci aby ta mrcha prisla!!! Ja chci //
Ted uz je na zavrtavani pozde...takze to asi dostanu.....Ach jo..... 😢

julie77a
19. lis 2012

@ekk ahoj, nevim jestli to pomuze, ale ja testovala 9. den po ET a byl slaboulinky duch, 10. den vubec nic a dnes 11. den dve (druha slabsi, ale byla tam) jak se citis?

ekk
autor
19. lis 2012

@julie77a no dnes odpo jsem mela krece a ruzovy flek na vlozce. Ale jen jednou ..potom uz dobry...Test porad negativni. Embryjko bylo pri ET jen dvoudenni

julie77a
20. lis 2012

@ekk ja mela pk, ve ctvrtek opu a v utery et, takze jsem mela 6-ti denni. A taky na gsmammatestu je to zretelnejsi nez treba na clearblue...ten mi 11.den neukazal nic a pritom dnes mam || na mammatestu🙂

julie77a
20. lis 2012

@ekk a ty krece mivam taky...muze to byt zahnizdovanim🙂 dej vedet, drzim palecky!

ekk
autor
20. lis 2012

@julie77a gratuluji ti ke //....To je skvele opatruj se ! U nas nic uz prichazi MS....Snad priste.....

julie77a
20. lis 2012

@ekk to me mrzi ☹ ale ono to prijde, uvidis.

petriska
20. lis 2012

@julie77a Ahojky, vidím, že ti zaváděli blastocystu. ;) Takže jen jedno embryjko? Já jsem na tom podobně. Dnes jsem 4. den od ET. Kdy jsi testovala? Já bych chtěla zkusit sobotu, to bude 8 dní po transferu.

julie77a
20. lis 2012

@petriska ahoj, jj..dokonce i sama vyhecovala🙂 s tehu testem jsem asi taky poprve 8 den a nic tam nebylo..to bylo rano ..celkem me to vzalo a zacala jsem guglit proc a jak. Kazdopadne, kdyz se manza vratil k veceru z prace,tak jsem mu tt ukazala a byl tam malilinkaty prouzek...skoro nesel videt. Ale to uz jsem mela vyguglene, ze to muze byt ovitral a tak. A jak jsem psala, dalsi test silnejsi, dalsi nic a ted dva dny po sobe krasny🙂 testovani s tebou muze pekne zamava...ale ja to taky nevydrzela. Dej urco vedet🙂

petriska
20. lis 2012

@julie77a No, jak to tady čtu, lepší bude vydržet co nejdéle. :D Alespoň do toho 9.dne. A raději udělám Mamatest.;) Kdy jdeš na kontrolu?

julie77a
20. lis 2012

@petriska asi je lepsi pockat, ja ten prvni neg obrecela🙂 a k te kontrole ani nevim. Ted v patek si jdu proudlouzit neschopenku a predpokladam, ze mi tam reknou, kdy se mam objednat k doktorce.

irennn
31. pro 2012

Holky,já jsem 7.den po ET jednoho embryjka....to je tak nekonečné....mám strach,holky,kdy myslíte,že to mám zkusit?

adelinkkaa
31. pro 2012

@irennn podle toho kdy sis píchala pregnil🙂)a jak staré embryjko si měla

irennn
31. pro 2012

@adelinkkaa Pregnyl jsem si píchala 20.12. a embryjko mělo 3dny,bylo osmibuněčné,ale velmi nadějné,jak nám řekla paní Dr. My měli totiž jen jedno vajíčko, tak jsme to riskli, zaplatili PISCI a teď už jen čekáme...

adelinkkaa
1. led 2013

@irennn tak to uz neco videt bude🙂 drzim palce🙂

malinka_02
1. led 2013

@irennn bohuzel ze je nadejne nic neznamena.. ☹ My sme meli pokazde uzasne blastocysty a nikdy nic.. Drzim palce!

l.u.c.i.e
2. led 2013

@irennn, taky jsem měla jen jedno osmibunečné embryjko, prý kvalitní a skončilo to bohužel jen biochemickým těhotenstvím. Držím palce, abys měla větší štěstí než já. Pak dej vědět.

marketkaa1989
10. srp 2013

ahoj vsem!
jsem strasne zoufala jsem 11 den po et a mela sem 5denni kultivaci...dnes rano jsem si delala test a ta druha carka byla slabounka ve stredu sem si delala taky test a to jsem byla 7 den po et a taky byla jen slabounka ale opravdu slabounka vubec to nesily myslite ze jsem tehu?nebo je to stracene budu rada za kazdou odpoved dekuji moc :(

xyrina
4. dub 2016

@marketkaa1989 Pořád větší šance než můj bílý test 12 den po ET. 🙂 Držím Ti palce. Testy krve jsou vždy rozhodující.

lamiele
1. lis 2016

Ahoj holky,tak desátý den po et a test negativní. Je ještě nějaká šance? :(

lamiele
1. lis 2016

Ahoj holky,tak desátý den po et a test negativní. Je ještě nějaká šance? :(

vvercatkoo
2. lis 2016

@lamiele ahoj, určitě šance pořád je. Ja jsem devaty den

lamiele
3. lis 2016

@vvercatkoo Tak nic. 12 den a sněhobílo 🙂 A tak doufám,že budu moct jít hned na ket 😉 Jak pojedu na krev,zeptám se jak dál.

vvercatkoo
3. lis 2016

@lamiele ahoj, ja dnes desaty den a taky bilo

lamiele
3. lis 2016

@vvercatkoo Jak jsem četla,desáty den tam ještě nemusí nic být . Tak náděj tam ještě je 🙂 U mě je jasné,že se zatím zázrak nekoná. Nu nic,musím bojovat dál 🙂 😉

vvercatkoo
3. lis 2016

@lamiele 😉 uvidíme

sunny79
4. lis 2016

ahoj vsichni, tak jsem taky 10 dni po ET a test negativni. Nemam ani zadne tehotenske priznaky. Pred ET jsem mela stredne tezky hyperstimulacni syndrom a ten mi po ET a dvou dnech, taky vymizel. Rikali mi,ze kdybych byla tehotna, tak by se spis zhorsoval a ne zlepsoval. Tak se zacinam bat, ze nadeje je ztracena, kdyz ani test ani priznaky nic nanasvedcuji tehotenstvi ☹. Po vsech ten problemech se syndromem nam z deseti vajicek prezilo 4 den uz jedno a tak jsme se ho i pres rizika rozhodli zavest, je mi smutno, ze to asi ani tak nevyslo. Bojim se dalsi kury a dalsiho hp. syndromu ☹. Ma nekdo obdobnou zkusenost?

vvercatkoo
4. lis 2016

@sunny79 Ahojky, tak to mě moc mrzí, ale pořád je naděje. Já jsem dnes 11den a včera jsem měla taky negativní. Ještě budu testovat v pondělí. Jsem na to podobně, jen jeden bojovník a nic zmražené. Už po šesté. Asi teď už dáme pauzu