Negativní test 11 dní po ET, stalo se vám to?

ekk
19. lis 2012

Ahoj holky,
jsem 11 den po ET a TT je negativni...Stalo se Vam nekomu, ze jste byly pozitivni i kdyz 11.nebo 12. den byl jeste negativni??? Ja mela embryjko jen 2 dny stare pred ET, tak si rikam, ze snad jeste....Co vy na to???

lamiele
4. lis 2016

@vvercatkoo Holky já měla první pokus. Dnes jsem byla na krev a nic. Možná teď ještě zkusím ket. Něco nám zustalo.Kazdopadne to zklamání a stres okolo je děs. Třeba ket bude klidnejsi a tělo odpocinutejsi než při ivf. Držte se holky!

vvercatkoo
4. lis 2016

@lamiele uvidis, že to teď vyjde

lamiele
4. lis 2016

@vvercatkoo Děkuji za podporu,moc!!

sunny79
5. lis 2016

@vvercatkoo Tak to me taky mrzi, ze uz mate sesty pokus. Neumim si ani predstavit ty nervy, obdivuju te. Asi budeme muset na nejaka dalsi vysetreni v cem muze byt problem, protoze jsme oba zdravi a doktori nam neumeji rict, co se deje. Jen embryolozka rikala,ze jelikoz se nam zvladla dat oplodnit jen 4 embrya a prezilo jen jedno, tak se pry memu vajicku a meho partnera spermiim neco nelibi vzajemne ☹. Dnes se opet citim normalne, tak s dalsim testem vyckavam az do utery, snad to vydrzim. Jsme z toho smutni,ale porad doufame. Tobe taky drzim pesti, aby to tentokrat klaplo.

hihi25
5. lis 2016

Uz jsem tak zblbla ze zprav a z Babise, ze jsem cetla nazev diskuze: Negativni test 11 dni po EET:D

vvercatkoo
5. lis 2016

@sunny79 ahoj, děkuji. Tak to.jsme na tom úplně stejně. Doktor si uz nevi rady. Teď budu trvat na vsech ruznych vysetrenich i znovu a i těch co nemáme a asi změníme car. To není možné, aby se to nepodařilo. Oba jsme ze tří dětí a spousta bratrancu a sestrenic. Pili jsme ruzne čaje, jedli různé léky, já byla v lázních, pak jsme byli na dornove metodě a v pondělí test a stejně si myslím, ze zase nic. Můj má špatný spermos, ale oni.dokážou vybrat, tak proč to nejde a ani jednou se to neuchytilo a žádní mražáčci

vvercatkoo
5. lis 2016

@sunny79 promiň, háčky a čárky neřeším.

heduska82
5. lis 2016

@vvercatkoo obavam se, ze to se stava a ja jsem toho zarny priklad....nemame problem, embrya prvotridni, presto jsem nikdy neotehotnela....

vvercatkoo
5. lis 2016

@heduska82 kolikrát už jsi byla? Jenomže my neměli ani ty prvotřídní embria. ET většinou třetí den 6-8 buněčné a dvakrát pátý den kompaktni morula

vvercatkoo
5. lis 2016

@heduska82 teď jsem si.všimla, že už máš děti, tak jak že jsi neotehotnela?

heduska82
5. lis 2016

@vvercatkoo zkouseli jsme to pres 8 let, mela jsem nekolik inseminaci, pak jsme zkusili jedno ivf -1et a 1 ket s prodlozenou kultivaci a nic. Do dalsiho jsem nesla, bylo mi lito penez, kdyz nam nikdo nedokazal rict proc a pak mi bylo fakt strasne zle po hormonech....jak pichanych, tak tabletovych. Splnila jsem si pro sebe takovou nejakou povinnost, zkusila to a pak jsme sli do adopce.

vvercatkoo
5. lis 2016

@heduska82 aha, tak to mě mrzí. Já mám za sebou 3x Ivf a 3x minimální stimulaci

heduska82
6. lis 2016

@vvercatkoo nemusi, kdybych vedela to, co vim ted, na cely ten kolotoc doktoru a nervu jsem se vykaslala a sla do adopce rovnou. 😉

novacek2014
7. lis 2016

Také jsem dnes 11. Den a negativní😕chci zítra čist pozitivní zprávy. Držím palce

sunny79
8. lis 2016

Tak my už naději vzdali jsem 14dní po ET a testy negativní. Zítra jdeme k doktorovi. Bohužel už nevěříme v zázrak, protože nemám jediný příznak a menzes mi brzdí jen utrogestan. Jdeme na pohovor do Prenatalu, z Gestu jsme zklamání. Mezi dalším IVF zkusíme inseminaci. Všem ostatním držím pěsti.

novacek2014
8. lis 2016

Dnes test opet negativní. Krev mam ve čtvrtek a také už neverim.

eviknufik
8. lis 2016

taktéž přidávám, 8 den po ket krvácení i přesto že embryo bylo uhnízděné, 11 den HCG pouze 2,9, Další pokus jako samoplátce :(

novacek2014
8. lis 2016

@eviknufik 😕a šance, že naroste už není?

eviknufik
8. lis 2016

Nevím asi ne,dostalanjsem to v pátek a do dneška krvacim, teď t konečně přestává, máme už jednoho kluka. Jento nechápu,bobyl po gen stránce ok (pgd všech chromozomů), imuno ylo vždy ok, jestli se po porodu něco změnilo, čert vi:( jsem špatná z toho

novacek2014
9. lis 2016

@eviknufik věřim. Já mám 3. IVF. Poprve i zamrazeno.dite zkoušíme už pět let. Dnes opet negativní. Zítra krev. Už jsem to včera obrecela. Porad doufám,že se zázrak stane

eviknufik
9. lis 2016

@novacek2014 tak pokud nemáš mrchu ak nic není ztraceno. Pro mne je horší čekání na výsledky kolik se oplodnilo, vyvinulo, kolk po pgd je ok, než čekání na //. Z toho mám nervy uzvted, je mi 35 a kvalita vajec klesa. Kdyby teď člověk aspoň věděl kde se stala chyba. 3 embrya p pgd ok a pouze z jednoho máme klucinu. Přitom u posledního stejně příznaky jako u úspěšného ket až do 8 dne😢

novacek2014
9. lis 2016

Mne přijde hrozné každé čekání.je mi 38. Pgd mi nedoporucili s tím ze mám málo vajíček a chtěli raději čerstvé.zitra bude jasno. Menstruaci nemám , ale mám dlouhý cyklus. Vím ze to nepotěší ale alespoň jednou už ti to vyšlo a snad to zvýší i naději na priste

eviknufik
9. lis 2016

@novacek2014 neboj pokud neni ms, tak je velka šance, samozřejmě 100% není nikdy bohužel nic. Budu na Tebe myslet, ať to je pozitivní. Zítra písni.

eviknufik
10. lis 2016

@novacek2014 tak jak ti to dopadlo?

worena
25. dub 2019

@hihi25 😂😂😂😂😂😂😂 Čtu si tady dost opožděně.Dnešek nezačal dobře ale tohle mě pobavilo.

worena
25. dub 2019

@worena EET😂😂😂