Nepravidelný cyklus, špatné spermio - začínáme s CAR

pejska
28. pro 2009

Ahoj,před rokem jsem vysadila antiko,od té doby skoro pořád lítám na vyvolávačky,brala jsem už Duphaston a Clostil + Pregnyl,nakonec nám vyšel špatný spermiogram ☹
Gyndr.nám doporučila IVF 😒 V lednu nás čeká první konzultace v Pronatalu. Snažím se z toho neustálého myšlení na TOnezbláznit,tak jsem založila tuhle dizkuzi a doufám,že v tom nejsem sama 😉

kamaradicek
30. pro 2009

Ahoj,tak to nejsi. My jsme na tom podobne-mam nepravidelny cyklus --brala jsem 8 let hormonal.antikoncepci a ted se snazime skoro 2 roky o mimi a nic. Ted dokonce manzelovi zjistili i spatny spermiogram a tak mame zacatkem ledna prvni termin v Pronatalu v Praze, tak jsem zvedava co nam poradi.
Sama piji cajik, beru vitaminy, manzel ma zase svuj caj, take vitaminy a meccu, doufam, ze nam to alespon trochu pomuze. Co berete vy?

pejska
autor
1. led 2010

Ahoj Kamarádíčku 😀 Já brala antiko 10 let,už bych to v životě nebrala,musí to být pěkný svinstvo,když to dokáže takhle rozhodit tělo,když jsem vysadila,bylo mi 3 měsíce špatně(závratě,zvracení,..) Já už se na čajík vyprdla,pila jsem kontryhel a pak jsem se dočetla,že může cyklus i rozházet 😠 Teď beru listovku a manža selen,zinek a Q10 🙂

kamaradicek
9. led 2010

Ahoj Pejsko, je to až neuvěřitelné, jak máme podobné problémy. ☹ My jsme byli minulý týden již na první konzultaci v Pronatalu. Prohlédli mě a vzali nám krev. Řekli, že kdyby výsledky špatně dopadly, zavolají. Tak snad volat nebudou.
Teď čekám na MS a pak se mám hned opět objednat - začínáme s inseminací. Sice nám řekli, že máme 10% šanci na úspěch,ale já hned nechci na umělé oplodnění. Podle základních vyšetření jsem já snad zdravá, mám jen nepravidelný cyklus a mega dávky hormonů by mému tělu jen zase uškodily. 10% je sice velmi malá šance, ale zkusit to chci.
Jinak na mimi myslím snad pořád. Všem kolem mě se to podařilo hned na první pokus a jen my pořad čekáme a nic. ☹