Nevíte někdo o studii v IVF Cube na Praze 6?

katy234
6. říj 2011

Koukala jsem na netu na studii, která běží na této klinice. Nemáte někdo zkušenost? Nevím zda ano nebo ne? Už jsme podstoupili jednou IVF neúspěšně a finance se krátí, tady to nabízí zadarmo..............

caricia1
7. říj 2011

Ahoj,zkušenosti nemám,ale koukala jsem na jejich stránky..Dočetla jsem se velikou chválu na tu paní doktorku(ted nevím to jméno) ale je prý nějaká co tam nejvíc toho má.Hodně si jí chválí.Taky nad tím uvažuji.

rose8
8. říj 2011

Ahoj holky, já v této studii, která probíhá v IVF CUBE právě jsem....zkušennosti výborné, doktorka super, krásný nový voňavý 🙂 jen ty návštěvy jsou častější, ale když je to zadarmo, proč ne? 😅

určitě se koukněte na jejich web www.ivf-cube.eu -sekce novinky, a tam se dočtete jestli jste vhodné či ne...rozhodně tam zavolejte a objednejte se...nic tím nemůžete ztratiti....v tomto případě jen získat 🙂

fori
8. říj 2011

noo je to celkem zajímavý 🙂

mandyacs
9. říj 2011

Ahojky, já v této studii také jsem a v úterý nás čeká ET...tak jsem zvědavá, mám hrozný strach aby se to povedlo...Jinak všechny na klinice moc moc moc chválim.Nemam ráda nemocnice a tam to opravdu jako v nemocnici nevypadá 🙂Doporučuji! 🙂

lea12
9. říj 2011

aho j prosím a ja k to probíhá když chodím jinam do car , za jak dlouho došlo k ivf od prvního pohovoru, jaké vyšetření probíhaly, hematologie, imuno, lps, genetiku, endokrinologii, mám za sebou

radka.sparta
10. říj 2011

já jsem to měla docela rychlé, ale je fakt že jsem měla 3 měsíce staré imuno i spermiogram...
Genetiku a lps nemam a ani jsem to zjevně nepotřebovala 🙂 Poprvé jsem tam šla začátkem července, koncem července jsem si musela nechat odstanit polyp, který našla dr. Višňová a pak jsem po 6tinedělí mohla podstoupit IVF.Ale jestli jsi zdravá tak to půjde hned!
Důležité je, že ta studie trvá určitou dobu ale jak dlouho to by si se musela informovat tam...
Hodně štěstí!

paru
11. dub 2013

Ahoj, já jsem také ve studii a vše je zatím fajn. Centrum je nové, přístup personálu skvělý. Tak uvidíme, jak nám to dopadne. Přečti si podmínky, pokud je splňuješ, tak tam zavolej, na všem ostatním se domluvíte. Hodně štěstí.