O oplodnění a transferu mě informují později. Je to zlé?

annbi
18. únor 2012

Chci se zeptat, kdo má zkušenosti s iscare? V pátek jsem byla na odběru oocytů, dnes měla volat aby mi řekli, kolik jich bylo oplodněno a kdy bude transfer..ale ohledně transferu si mám zavolat až v pondělí☹ Myslíte si, že to nevypadá dobře? Děkuji

babka
18. únor 2012

první den ti max. řeknou, kolik se jich oplodnilo, ale nikdo neví, jak se budou embryjka vybíjet dál. To je normální, že ti to poví až v pondělí, neboj 🙂

boruuvka
18. únor 2012

Měli ti říct kolik se jich oplodnilo...Pokud máš prodlouženou kultivaci, tak pondělí by odpovídalo tomu, kdy by měli vědět jak jsou bobíci rychlý. Transfer by mohl být úterý, středa...takže klid. Hlavně se v pondělí nezapomeň zeptat, kolik mají buňek a kolik jich je.

lukza
18. únor 2012

jak píši holky první den ti řeknou jen kolik se jich oplodnilo a u nás v Caru to bylo tak že sem měla PK a jeden den sem si volala já druhý oni a tak to šlo až do transferu a vždy mě řekly kolik jich přežilo a v jakém stádiu🙂)

fiallinka
18. únor 2012

Naopak, je to dobré znamení 🙂. Určitě jich nemáš tolik málo nebo tak špatných, aby se musela zavádět už druhý den, takže to vypadá naopak na prodlouženou kultivaci a dost dobrých kousků 🙂