Odběr vajíček. Je cítit bolest po probuzení z narkózy?

mazlicka
21. říj 2009

Ahoj holky 🙂 zitra jdu darovat vajicka a zacala sem byt docela hodne nervozni...mate s tim nektera zkusenosti? je citit nejaka bolest po probuzeni z narkozy? byly jste nektera na odberu? diky za kazdy info 🙂

mazlicka
autor
22. říj 2009

lenkacar -- ja na vas taky myslela 🙂 opravdu jsem byla prekvapena, jak slo vsechno rychle a jak me bylo dobre 🙂

lenkacar
22. říj 2009

😉 jsi bezva ženská

mazlicka
autor
23. říj 2009

díky holky 🙂

suzamen
4. srp 2012

Ahojky plánuji darovat vajíčka, už jsem objednaná na konzultaci. Začínám mít obavy zda do toho jít. Kamarádky sestra přibrala asi 10 kg a další kamarádka byla jen nafouklá. Už teď nejsem nejhubenější a nerada bych ještě přibrala, nemáte s tím někdo zkušenosti? Přibraly jste?

engele
25. říj 2012

@suzamen Ahoj já teda stimuluju k IVF ale průběh je asi stejný jako bude u tebe, také nejsem nijak štíhlá, za stimulaci jsem nabrala jen 2 kg a nafouklo se mi bříško, jinak nic závratného... Ta stimulace je ca jen 10 dní, tak by to neměla být žádná hrůza 🙂

wewik18
17. říj 2013

Ahoj holky jsem druhy den po odberu vajicek a porad to boli hlavne po pri moceni a po tom jeto normalni nemam si zavolat doktorce?? Odebrali mi jich 17 moc diky za odpoved

bartosovae
30. říj 2013

Dobrý den,
nevíte některá, jak je to s tou odměnou pro dárce? Někde píšou 15 tis. korun, někde 20, ale vždycky je tam před tím "až". To záleží na počtu vajíček nebo na čem? Díky

rene77
31. říj 2013

suzamen - ahoj, ja jsem v procesu stimulace celkem 7 dni. Nepribrala jsem ani kilo. Brisko malinko nafoukle ale prirovnala bych to k ms. Citim se velmi dobre. Zitra vecer PREGNIL a v nedeli rano jdu na odber, tak doufam, ze to bude v poradku. Napocitaly jsme s pi. Doktorkou celkem 8 foliklu, tak uvidime. Myslim, si ze se nemas ceho obavat. Stimulace netrva moc dlouho a nijak zasadne by to na tvu vahu nemelo mit vliv. Je pekne ze jsi se rozhodla pro darcovstvi. Moc ti fandim. 🙂

muddledgirl
10. lis 2013

@wewik18 Ahojky,je to úplně normální při 17 folikulech, neplaš se...Snaž se vypít až 4 litry denně...Po 42 vajíčkách mě břicho hodně bolelo 6 dní....Problém je,když člověk zvrací,má průjem a horečky...pa a drž se,ať to klapne... 😉

muddledgirl
10. lis 2013

@rene77 Ahojky, každá jsme jiná....jen pamatuj na to, že pregnyl a ovitrelle zůstavá x dní v těle....Někdo má už šestý den ducha.....Pregnyl a Ovitrelle zůstává až 10 dní v těle.... 😉 Tak držím pěstičky...

candour
15. črc 2014

Ja bola na odbere vcera, mala som bolesti uz po odbere a dnes druhy den este vacsie, som cely den na liekoch od bolesti, dr. ale vravi ze je vsetko ok..neviem si ale prwdstavit ak bolest neustane ist o dva dni na transfer..

tworkis
14. črc 2015

Ahoj holky, je tu ještě někdo kdo daruje vajíčka? Jsem teď na stimulaci a začínám mít trošku strach ze samotného odběru ☹ Jsem asi v polovině stimulky a docela dost mě pobolívá podbřišek a jsem unavená, je to normální? Bojím se, že před koncem stimulace budu úplně nepoužitelná 🙂 Budu moc ráda když mi napíšete někdo vaší zkušenost 😉