Odběr vajíček. Je cítit bolest po probuzení z narkózy?

mazlicka
21. říj 2009

Ahoj holky 🙂 zitra jdu darovat vajicka a zacala sem byt docela hodne nervozni...mate s tim nektera zkusenosti? je citit nejaka bolest po probuzeni z narkozy? byly jste nektera na odberu? diky za kazdy info 🙂

dadous
21. říj 2009

ahoj mazli, ja po odběru vubec nic necítila, proběhlo to naprosto hladce, ale zaleží kolik maš vajíček, spousta holek jich mělo hodně, a pak měli trochu bolesti, nafoukly břicho atd. jo a měla bys hooodně pít 😵 je skvěly že jdeš darovat 😵

mazlicka
autor
21. říj 2009

dadous -- a to boli kdyztak jen bricho a nebo to boli i dole, kdyz to odebiraji tou jehlou? kdy mam hodne pit? po zakroku?

marhulinka
21. říj 2009

Mazli já byla na odběru dvakrát a pokaždé jsem měla hodně vajíček...bříško mě trochu pobolívalo,ale dávali mi injekci proti bolesti...tak ten den byl klid...pak už jsem jen druhý den to cítila malinko....
Hoooodně píííííííííít!!!!!!!!!! Alespoň 4litry denně!! 😉

marhulinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marhulinka
21. říj 2009

Mazli po zákroku to chce hodně pít...ne jen jeden den...chce to mnohem déle...!! Bude tě nanejvýš pobolívat bříško...nic víc snad ne 😉

dadous
21. říj 2009

nevím jestli tě budou stimulovat, ale jestli jo tak bys měla začít hodně pít už při stimulaci 😵 ja jsem teda nic necítila, bolest to muže byt jako při menstruaci, ale nic važnyho, každa reaguje jinak, ja važně nic necítila a ani břicho mě nebolelo 😵

pikusa
21. říj 2009

Ahojík...tak já měla šé folíků,,z toho bylo 23 vajíček...
a hodně pít jsem musela už při stimulaci.....jinak mě bolelo břicho,bylo nafouklé,ale dá se to zmáknout
hlavně bumbej 🙂

dadous
21. říj 2009

ahoj marhu 😀
jo je to tak, když je hodně vajíček, tak břicho trochu bolí, ja měla jen 4 tak proto žadna bolest 😀

mazlicka
autor
21. říj 2009

ty jo holky, me nikdo nerikal ze bych mela vic pit uz behem stimulace 😕 ted uz to teda moc nedozenu...
a kdyz vas pustili po tom odberu domu, tak jak vam bylo? byly ste hodne unaveny nebo malatny?

marhulinka
21. říj 2009

Mazli poprvé jsem byla chodící mrtvola-nesnáším narkózy...teď si mě hlídaj a dávají jinou a napodruhé jsem byla úplně o.k. 😉

tifany1
21. říj 2009

mě taky nikdo neřekl, že mám víc pít už při stimulce.... holky a bolelo vás bříško už den před odběrem... já včera píchala pregnyl a najednou mě vše přestalo bolet jen jsem pořád nafouklá

dadous
21. říj 2009

neboj začni pít, bude to OK, no oni to doktoři nikomu moc neříkají, ale pak hrozí riziko hyperstimulačního syndromu, pitím a bílkovinama tomu mužeš předejít 😵 a jak říkam ja byla ok, ale určitě mužeš bejt unavena nebo tak, ale domu by tě měli pustit až když jsi schopna sama odejít, ja třeba ležela ještě pul hodiny po probuzení na pokoji, a pak si mě přítel vyzvdnul, ale určitě bys neměla třeba řídit auto 😵

mazlicka
autor
21. říj 2009

ja prave nikdy zadnou narokozu nedostala, tak vubec netusim co to obnasi a co mam od toho cekat..ja su hroznej posera a bojim se uplne vsehno 🙂 a zitra rano to ani nechcu videt ty nervy 😒

dadous
21. říj 2009

tifany, u každyho je to važně jiny, ale určitě bříško muže bolet, vždyt to jsou drijaky co do sebe píchame 😉 a že seš nafoukla, to je uplně normalní 😀

dadous
21. říj 2009

mazli neboj, se probereš a sestřičky se o tebe postaraj 😵

mazlicka
autor
21. říj 2009

dadous --- me tam rano zaveze pritel a pak si pro me zase prijede 🙂 sem myslela ze by pak mohl byt se mnou na pokoji, ale dozvedela sem se ted, ze tam budu jeste s dvouma holkama na pokoji 🙂 tak nevadi, aspon na to nebudu sama a pokecam s nima 🙂

dadous
21. říj 2009

😀 to nevím jestli s nima pokecaš 😀 ja tam byla s holčinou a ta ne a ne se probudit 😀

tifany1
21. říj 2009

dadu já vím, že je to normální 🙂 jen mě překvapilo, že po té injekci vše přestalo tak mám strach, aby folikuly nepraskly..... mazli zítra jdu taky na odběr a nás tam má být celkem 7, ale nevím kolik na pokoji.... přítel si mě má vyzvednout tak ve 12hod.

tifany1
21. říj 2009

já jsem byla na punkci cysty a byly tam se mnou 2 holky po narkoze a můžu říct, že je vraceli dost veselý o) tak se docela na tu narkozu těším.... 🙂

dadous
21. říj 2009

pregnyl se dava pravě proto aby nepraskly 😉 takže bud v klidu 😵

pikusa
21. říj 2009

Mazlicka...jsi dobrá,že přes ten strach jsi dárkyně vajíček 🙂 někomu moc pomůžeš 😉
A já s holkama pokecala 🙂 doma jsem pak teda 2 dny jen ležela...ale já jich měla fakt hodně

hypo
21. říj 2009

odber je pod narkozou tudis uplne bezbolestny...... po probuzeni spat budes asi 20 min me osobne nic nebylo, pokud nekdo spatne snasi narkozu tak mu muze byt od zaludku spatne.....
bolesti bricha jsem mnela protoze se mi rozjizdej OHSS zvetsene vajecniky ktere tlaci ale nic desiveho
myslim ze vydrzet se da vse 🙂

tifany1
21. říj 2009

já myslela právě proto aby praskly...... 🙂

dadous
21. říj 2009

aby ti nepraskly předčasně 😉

mazlicka
autor
21. říj 2009

dadous --- aha 😀 no ja doufam ze se hned probudim a budu ok...

tifany --- ja tam mam byt zitra rano v 7:45, tak sem zvedava kdy prijdu na radu..a pocitam ze kolem 10 max. 11 si me pritel vyzvedne. tak potom napis jak to u tebe probihalo, ja az budu schopna tak taky napisu 😀

tifany1
21. říj 2009

já mám být v 7:15 a moc věřím, že půjdu na řadu do půl devátý.....

v kolik jsi včera píchala pregnyl??? Ono to je nějak časově do 36hod. je musí odebrat....tedy snad to chápu dobře

mazlicka
autor
21. říj 2009

pikusa -- ja ten strach nemela celou dobu, ale ted se u me teda rozjel poradne 😀 tim se porad uklidnuju, ze pomuzu nekomu mit mimco...kdo vi jestli takovou pomoc nebudu jednou potrebovat ja...doufam ale ze ne...

hypo --- me rikali, ze za 10 minut budu probuzena, ze to je strasna rychlovka, tak aspon ze tak 🙂 s narkozou zadny zkusenosti nemam, tak snad me bude dobre..

mazlicka
autor
21. říj 2009

tifany --- ty jo, to se tak dlouho ceka nez pujdu na radu? ja to chci mit co nejdriv za sebou...jinak se asi zblaznim jak budu nervni 😀

to byla na me ta otazka s pregnylem? ja si pichala posl. 2 injekce vcera v 21:00 a nebyl to pregnyl ale decapeptyl..

tifany1
21. říj 2009

mazli aha tak to máš nějak jinak..... já píchala včera tak 20:40h.

no já to beru jak to bylo minule, když jsem šla kvůli cystě a byly tam se mnu ty dvě holky.... přišly jsme všechny stejně, tak před osmou nás dali na pokoj a fakt mám pocit, že jsme tam dobrou hoďku čekaly.... já tedy dýl, protože holky měly samo přednost....

mazlicka
autor
21. říj 2009

tifany a ty jdes taky darovat vajicka a nebo jdes na odber kvuli umelymu oplodneni? v tom je asi nejakej rozdil...