Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji
loridagy
16. únor 2018
Tak holky vzdy je jich 7 a zitra v 10 mame tranfer 4 denich morul
loridagy
16. únor 2018
monca79,tak dnes si mnela transfer?1 nebo 2 si si dala vlozit?
nuffikterka
16. únor 2018
@loridagy no krása a budete nechávat do 5 . Dne ? Na blastocysty?
loridagy
17. únor 2018
Tak holky pred chvili mi transferovali 2 krasne morule ,vic nez 4 dnove neco mezi morulou a blatocystou,jinak z 8 embryi nam zbylo 6 krasnych ,2 uz mam v brisku a 4 zmrazili dnes,tak ted drzte prsty ,jinak sleznice 10,67mm tak parada doufam ze se bublinky hluboce zavrtaji
ericia
17. únor 2018
@haninka17 ahoj.. Tak to máš krásny počet vajíčok.. Držím palce, aby sa krásne oplodnili... Môžem sa spýtať, do akého centra chodíš?
haninka17
17. únor 2018
@ericia Ahoj, IVF Clinic Olomouc. Je to moje první ivf s darovanými vajíčky. Předtím 5x stimulace, 3x transfer, ale ani jednou se nechytlo
nudlicka
18. únor 2018
Ahoj Holky, prosím o Vaše zkušenosti Otěhotnění s darovanými vajíčky, zajímá mě do jakého centra chodíte, jestli jste žádaly pojišťovnu o příspěvek, jakou máte pojišťovnu, kolik jste ve finále zaplatily za darovaná vajíčka. Mám za s sebou 3IVF, 7kryoembrotransferu, pojišťovna už mi 4IVF nechce zaplatit, ale zkusím požádat, alespoň o nějaký příspěvek, uvidíme. Jinak mi říkala má lékařka, že konečná cena 105.00.-, teď už jsme v tom za 150.000.- je to mazec, ale touha po dítěti je opravu velká a já už mám 39.let, bezdětná, snažíme se 10.let, vyzkoušela jsem snad vše, včetně, cvičení, bylinek, hypnoza, prostě vše.
Děkuji za Vaše příspěvky a popřípadě rady.
monca79
19. únor 2018
@nudlicka ahoj, chodím do reprofitu cena cca 105 tis., taky už mi pojišťovna nepřispívá, jinak myslím, že mají smlouvu se všemi pojišťovnami. Ale kdybych mohla jdu raději na IVF s vlastníma,
ale nechci riskovat nějaký gen. problém a taky už oocyty nejsou v dostatečné kvalitě. Ale když máš tolik transferů, musíš mít ještě dostatek svých vajíček, já měla tak sotva 4. Co se týče té ceny vypadá šíleně, ale když si to vydělíš 3 někdy i 4 transfery na cyklus - není to tak hrozné.
monca79
19. únor 2018
@loridagy já jsem si nechala dát jen jednu blastocystu, další mám ještě schovanou pro jistotu, ale snad tu vyjde, sliznice byla 9 mm, tak uvidíme🍀
ericia
19. únor 2018
@monca79 ahoj.. Prosím ťa a koľko si mala vajíčok? A akého máš lekára? Ja tiež chodím do reprofitu a tiež už pôjdem na dv.. Aaaa silno držím palce 😉
monca79
19. únor 2018
@ericia bylo jich 8 celkem, mám pocit, že ani víc nedávají....po 5 ti denní kultivaci jsme měli celkem 3 blastocysty a 1 morulu s kavitací, dr. vrána, jinak moc díky budu to potřebovat🙂
nuffikterka
19. únor 2018
Holky, tak sněhuláčka jsme si dovezli. Už ležím doma a relaxuji 😊
ericia
19. únor 2018
@monca79 ďakujem a ešte raz silno držím palčeky 😉
loridagy
19. únor 2018
@monca79 drzim prsty
loridagy
19. únor 2018
@nuffikterka,tak rekaxuj a jaka byle sliznice?
loridagy
19. únor 2018
Holky tak at se nam hluboko zavrtaji 💖
nuffikterka
19. únor 2018
@loridagy dneska už ji nemerili, ale vypadala pěkně vysoká, určitě ještě vyskočila od minulé 😊
nuffikterka
19. únor 2018
Ať se zavrtají a sdělíme si jen pozitivní zprávy 😍🍀🎉✊💕
loridagy
Včera v 09:56
Presne tak ja uz sem nervozni...
monca79
Včera v 10:03
@loridagy holky máte někdo nemocenskou, nebo chodíte do práce?
nuffikterka
Včera v 15:45
Já mám tedy nemocenskou, ale záleží co máš za práci.

@monca79
monca79
Včera v 18:37
@nuffikterka já mám taky, ty jsi měla teď první transfer?
nuffikterka
Včera v 21:00
@monca79mam 1.IVF a z toho teď druhý KET . A pak už zbývá jen poslední mrazacek. 😊