Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji
leoseeeek
2. čer 2018
@petina1811 ....my jsme v heliosu
V pondeli KET s DO....cena 97tis...samoplatci😔
Tak snad se konecne povede
loylii
2. čer 2018
@leoseeeek a mohu se zeptat kolik vajicek měla dárkyně?
leoseeeek
2. čer 2018
Urco se ptej😊.
Odebranych 14, oplodnenych osm, zamrazene 2blastocysty - 6den
loylii
3. čer 2018
@leoseeeek já prave taky jen 2 blastocysty. Dárkyně měla 10 vajicek a do finále došly jen dvě. A mě to za ty peníze přijde žalostně málo. 68tis na pojišťovnu. Poslední 4.pokus.
leoseeeek
3. čer 2018
@loylii presne tak😔.. Ja to obrecela.. A to mi volali jeste 5den, ze neni zadne k zamrazeni, ze pockame do 6dne ..
loylii
3. čer 2018
@leoseeeek ale teď mas tedy zamrazeny 2? Mě přijde smutný, ze s vlastními vajíčky jsem to dopracovala na 4 blastocysty k zamrazeni a u dárkyně jen 2. Ze to s mými nevyšlo je tedy věc jiná. Když jsem se ptala čím to muže byt, prý záleží na kvalitě, která se ale nedá jen tak zjistit. Vše je loterie.. strašně moc ti držím palce! Ať to vyjde! Já nakonec ty zamrazeny od dárkyně nevyuzila, ale co by kdyby do budoucna☺️
leoseeeek
3. čer 2018
No ja naposledy se svymi vajicky 9, oplodnenych 7 a zamrazene taky dve blastocysty. Takze ve vysledku stejne, jak s darkyni😔👎
Do svych uz jsem nesla, jelikoz 6transferu za sebou a porad nic....
Vysvetleni, muj vek 38, a ze nemusi byt uz kvalitni vajicka.
Tak zkousime toto a uvidime teda😊
leoseeeek
3. čer 2018
@loylii za palce dekujiii😊😊👍
loylii
3. čer 2018
@leoseeeek tak to jsme na tom úplně stejně! Můj vek 38 u posledního IVF, tri pokusy se svými vyčerpaný, tak jsem si nechala poslední pokus na darkyni.. taky mi řekli, ze poslední šance je takto.. js tedy 14 dni před transferem otěhotněla prirozene, za tyden rodim, ale strašně jsem rada i za darkyni, kdyby se mi to takto nepovedlo, věřím, ze by to urco s darovanymi vyšlo! Na každého to štěstí jednou ceka❤️
leoseeeek
3. čer 2018
Jeeeeva, velikanska gratulace😍😍😍👌. To je krasne...ze vam to tak vyslo😊👍
No ja uz v to fakt doufam😊...tak snad trochu toho stesti zitra👌
evelisi
5. čer 2018
Holky tak dnes se jdeme domlouvat na DV 🙂
leoseeeek
7. čer 2018
@evelisi tak jak jste dopadli?
evelisi
7. čer 2018
@leoseeeek jéé já to sem nenapsala 😃 pokud vše pujde tak jak má tak na v polovině srpna bude bublinka u mě 🙂 Dr se ptal kdy chceme termín a začal - říjen, listopad, prosinec a my jestli nemá něco dřív a ona nám dal termín na konec července nebo pulka srpna. pulku srpna řekl první tak jsem na to kývli. do pondělí odešlu požadavky na dárkyni a uvidíme se na konci července a pak už to pojede.
leoseeeek
7. čer 2018
@evelisi super😊👍...budu drzet palce
A do jakeho CAR chodite?
evelisi
8. čer 2018
@leoseeeek děkuji, chodíme do Zlína

Začni psát odpověď...

Odešli