Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

nuffikterka
14. bře 2018

Holky tak včera jsem byla u doktorky se domluvit co a jak než se dám dohromady. Tak jsem objednana na genetiku, zadanku na imuno a na hematologii. Tak snad bude všechno v pohodě a jak se budu cítit líp tak se vrhneme na ten třetí pokus 😊.

loridagy
15. bře 2018

@nuffikterka tak to je super,ja taky chci nejdriv ruzne vysetreni a az potom dalsi pokus

loridagy
15. bře 2018

@nuffikterka tak to je super,ja taky chci nejdriv ruzne vysetreni a az potom dalsi pokus

evikos
15. bře 2018

@nuffikterka Kam pojedeš na imuno?

nuffikterka
15. bře 2018

Jj je to aspoň jistota , že člověk ví že je v pořádku. Imuno mám zadanku do Brna

monca79
16. bře 2018

@loridagy na jaké vyšetření se chystáš ještě, mě už nic nenapadá, máme genetiku, imunolgii, byla jsem na hysteroskopii, vše ok a stejně se nedaří, napadá tě ještě něco? diky moc

nuffikterka
16. bře 2018

@monca79 hematologie

eviks
16. bře 2018

@monca79 s tou hematologii souhlasim...to je jedno z nejdulezitejsich vysetreni. Kdyz je spatna srazlivost muze to ovlivnit otehotneni i zpusobovat potraty. Ted jsem sedela se zenskyma v cekarne na hematologii a vsechny po potratu. Takze jistota je jistota...

loridagy
17. bře 2018

@monca79 a vystreni stitne zlazy mas?ja chci jit jeste na tu hysteroskopii a manzel na genetiku spermii,ma jen spermiogram udelanej

monca79
17. bře 2018

@loridagy štítnou žlázu mám, teď jsem byla po roce na kontrole a ok, hematologii taky i když 3 roky starou.....hysteroskopie je v pohodě cca 15 min narkóza, za hoďku a něco jsem šla domů...nic mi nebylo ani nic nebolí....malinko hlava

evelisi
27. dub 2018

Holky prosím o radu, dnes jsme ukončili 2. stimulaci s mojíma vajíčkama, bohužel bez úspěchu a příští týden se budeme domlouvat na darovaných. Co všechno potřebuji vědět a na co vše se mám ptát?

jezz1e
27. dub 2018

@evelisi Ptej se mimo jine na garanci - treba Gennet garantuje jen 2 tridenni embrya, jine cary petidenni blastocysty.

petina1811
9. kvě 2018

@evelisi ahojky Prosím te nevis na kolik vyjde v helisu cyklus s darovanymi vajíčky na pojistovnu

nuffikterka
9. kvě 2018

@petina1811 ahojky taky chodím do Heliosu. S pojišťovnou 75000- 90000 . Počítám mrazení , transfery ,léky

petina1811
9. kvě 2018

@nuffikterka Děkuji ti, mas stim nějakou zkušenost?

mademoisell
9. kvě 2018

Ahoj holky,byli jsme 30.4 na Ket s darovanými embryi.Dostala jsem dvě pětidenní blastocysty a už šestý den byla na testu krásná čárka.A vyšlo to.Jsem těhotná.Neztrácejte naději.A stálo to 35 tis....

petina1811
9. kvě 2018

@mademoisell fakt 35 tisíc to je fajn ja sem četla někde něco kolem 97 tisíc to uz je darda😕 byli jste v heliosu ? Mužů vědět proc jste šli do darovanych ? A co se Teda vse plati meli jste iSci nebo pisci ? Jak to vse probiha moc děkuji

bassetlady
9. kvě 2018

@petina1811 já jsem v HK platila cca 35 tis - ivf s darovanými vajíčky a vyšlo na první dobrou. Jsem 29 tt

petina1811
9. kvě 2018

@bassetlady jakto ze jsou takové cenové rozdíly Hradec a brno tomu nerozumim jakou metodu oplodneni jste meli

nuffikterka
9. kvě 2018

@mademoisell
@bassetlady holky jak to že jste platili tak málo? To slyšim poprvé a to jsem ve více fórech . Já mám příspěvek od pojišťovny 35000 ale jinak darovana vajíčka jsou drahá

nuffikterka
9. kvě 2018

Tak jsem koukala na ceník sanusu. Oni to mají všechno zvlášť. V Heliosu je to jako balíček se vším všudy , bokem jsem platila jen léky pro mě , transfery , a chlap má špatně spermií tak jsme priplaceli macs a pics

petina1811
9. kvě 2018

@nuffikterka my taky budeme potřebovat masc a pisci tak bych chtěla vědět přibližne cenu ale jak koukám tak je to fakt divočina ja chci jít do heliosu na darovane vajicka takze tam te to vyšlo na 90 tisic Teda a 35 zaplatila pojistovna takže 55 tisíc jsi platila ty ji

bassetlady
9. kvě 2018

@petina1811
@nuffikterka
22 tis odměna dárkyni
3 tis doplatek za léky pro dárkyni
5 tis PK
5 tis mražení
díky tomu, že dárkyně reagovala dobře na stimulku, bylo hodně zralých vajíček (19) a manžel má super spermio, tak nebylo nic extra zapotřebí. A ještě máme 3 kvalitní blasty u ledu.

mademoisell
9. kvě 2018

Holky,já mám vajíčka i spermie od dárce.Mám přímo darované embryo.Pokud bude dávka od dárce a dárkyně vajíček má také spoustu vajíček,spojí to a zamrazí se po pěti dnech.A Vám už je dají 18-19 den cyklu.Zamražují se pouze embrya A+.Vyberete si pouze podle vaší a partnerovy krevní skupiny.Ty pipety s embryi už zamražené jsou.Nám dokonce dali vybrat i vlasy,věk,oči,ale víte jak to je....kdo ví.A platili jsme opravdu 35 000 a dvě.Jedno vycházelo na 23 000.Pojišťovna na to nepřispívá nic.Jen berete tabletky a pak už si jedete pro miminka.
A myslím,že je jedno jestli bude mít oči modré,nebo zelené...Je to jako vlastní adopce.
Za mě,super.

petina1811
9. kvě 2018

@bassetlady byla jsi Teda v heliosu

bassetlady
9. kvě 2018

@petina1811 ne v Sanusu v HK

petina1811
9. kvě 2018

Holky je tady ještě nějaka co byla v heliso na ivf s darovanymi vajicky ji ak všem.moc Děkuji za informace

nuffikterka
10. kvě 2018

@petina1811 já chodím do Heliosu. Ivf s datovanými vajíčky.mam za sebou 2*let a zatím bez úspěchu. Teď si dávám oraz , vyšetření atd. Máme už jen posledního mrazacka. A pak celý cirkus na novo . Pokud máš nějaké dotazy tak ráda odpovím . S tou cenou po sleve z pojišťovny cca 55-60 už nevím přesně . Plus co jsme si dopláceli bokem a menopur atd tak už jsme na 90. Jen za ket dáš 5 a já teda léky před ket cca taky 5

evelisi
10. kvě 2018

@petina1811 helios nevím já jsem ve zlíně a tady s pojištovnou 39tisíc+ léky

evelisi
10. kvě 2018

@nuffikterka můžu se zeptat jak to probíhá, IVF s darovanými vajíčky. Máme doma dotazník na vypnění na dárkyni a jak ho odevzdáme tak se udělá program. vůbec nevím co si pod tím představit.