Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

sisul_ka
25. črc 2016

dobre ranko dievcence! Tak ja som prave potratila 😢 ☹ hematom bol silnejsi, obrovsky, hnusny 😖 vsetko ma boliiii a najma pri srdci!!!! Je to strasne, no verim, ze ta bolest casom ustupi a znovu sa budem zo zivota radovat!!! Manzel je stale v zahranici, takze som na to sama 😒 Drzte sa, a prajem Kazdej uspesne, bezproblemove a radostne tehulkovanie 🙂 Este raz, dakujem za vasu podporu a ze ste tu pre mna boli, teda pre nas 🙂 Ja sa teraz odmlcim, no sem tam sem mrknem 🙂 Majte sa krasne!!!!!

beluci007
25. črc 2016

@sisul_ka ahoj, to ne, to si nezasloužíš, je mi to moc moc líto. Vím, že si měla problémy, ale stále jsem věřila, že bude vše v pořádku. Drž se a věř, jednou ti to určitě vyjde 😉

jirikova
25. črc 2016

@sisul_ka je mi to líto, věřila jsem že to dopadne!! Moc držím palce na další snažení, hlavně hodně psychické síly..

sisul_ka
25. črc 2016

Dakujem vam za povzbudive slova, skoncila som v nemocnici! Koli silnemu krvacaniu a bolestiam som skoro odpadla do bezvedomia. Lekarka mi povedala, ze silno krvacam koli Lovenox injekcii, no aspo som sa pekne vycistila a nemusim na cistenie. Telo si s tym naozaj blezkurychlo poradilo. Som si ista, ze za par dni sa budem citit lepsie. Majte sa tu krasne!!!! 🙂

merope
25. črc 2016

@sisul_ka Nakoukla jsem, co nového a koukám, že tohle ☹. Držím pěstičky, ať všechno zvládneš a ať máš manžela co nejdřív u sebe ať jste na to aspoň dva.

pajala
26. črc 2016

Ahoj holky můžu se zeptat?jsem po 3pokusu ivf-uklidnili se nám jen 2vajíčka a nevím jestli vydrží do transferu tak zvažují možnost s darovanymi vajicky-na kolik to cca vyjde?

jirikova
26. črc 2016

@pajala platila jsem cca 45000,-, pokus na pojišťovnu.

pajala
26. črc 2016

@jirikova díky to je teda pecka-zlatý ivf😆

sisul_ka
26. črc 2016

@pajala ja som platila vyse 90000,- samoplatca su to uzasne palky 😒

pajala
26. črc 2016

@sisul_ka waw tak to je fakt dost.

merope
27. črc 2016

@pajala Pálky to jsou, ale já třeba zatím jako samoplátce dala do IVF cca 100.000 a to mám velmi dobré hodnoty hormonů. A ze tří pokusů byly 2ET, jednou pětidenní blastocyta a jednou 2 třídenní embryjka. Kdybych dala těch 100.000 do darovaných vajíček, budu mít asi více jak 2 ET celkem tří embryí u nichž u těch třídenních se ani neví kvalita. Jen to holt nebudou geneticky moje. A chlap když viděl ty statistiky na jedné přednášce (konečně, jinak mu to můžu říkat, jak chci), tak taky začal o darovaných a i sám. A doktorka naopak říká, že si myslí, že by to u nás neměl být problém (ale věk je neúprosný ☹ ).

pajala
27. črc 2016

@merope jo jo věk je neúprosný.ka si říkám i když testy co nám dělali jsou v poradku jestli opravdu není nějaká chyba z né když se blastocysty zezavrtaji.

beluci007
27. črc 2016

@pajala pro samoplátce určitě hodně finančně náročné, ale za sebe určitě doporučuju. Hned na první pokus s DV jsem otěhotněla. Sice ještě nemám vyhráno, teprve půjdu na první UZ, ale věřím, že vše dopadne dobře a konečně se s manželem dočkáme vytouženého mimíska 🙂

pajala
27. črc 2016

@beluci007 díky holky uz si připadám bezradna-taky bysme chtěli mimco ale když selzou tři pokusy ze čtyř tak nevěřím ze by ten čtvrtý byl k něčemu.v pátek jdu do caru tak to hned proberu s dr.

pajala
27. črc 2016

@beluci007 proč to u vás nešlo?

beluci007
27. črc 2016

@pajala u mě je to nejspíš věkem (bylo mi už 39), potom že mám pouze jeden vaječník a asi i nekvalitní vajíčka. Navíc jsem měla mám hodně nízké AMH. První pokus získáno pouze 1 vajíčko, které se sice oplodnilo, ale neotěhotněla jsem. Druhý pokus získána 2 vajíčka, obě oplodněna, 5.den zavedeny 2 blastocysty a rovněž jsem neotěhotněla. Tak pak jsme se rozhodli pro darované.

pajala
27. črc 2016

@beluci007 tak v tom ze se neuchytava to máme stejny

pajala
28. črc 2016

Holky nemáte některá zkusenosti s ivf centrem v Plzni?

beluci007
3. srp 2016

ahoj holky, včera na ultrazvuku zjištěno, že budeme mít dvojčátka. 2 srdeční ozvy už byly jasně viditelné 🙂

sisul_ka
3. srp 2016

@beluci007 jeeeee, tak som rada az sa mi slzy do oci vtlacili! Aspon tebe to vyslo 🙂 Mne do dnes poriadne nik nevysvetlil, preco sa mi ten hematom vytvoril a v takej velkosti!!! Tak som si nieco o tom vygooglila a nasla aspon tam ake take vysvetlenie.
Prajem uspesne tehulkovanie!!!Davajte na seba pozor 😵

beluci007
3. srp 2016

@sisul_ka jj, vyšlo, moc děkuji. Jsem z toho ještě pořad tak trochu v šoku, jak to všechno zvládnu a tak. Tobě moc přeji aby se na Tebe co nejdřív usmálo štěstí a konečně ti to vyšlo 🙂

eviks
5. srp 2016

@beluci007 Tak to je velka gratulace, ono to podle tech vysledku uz tak napovidalo🙂 Tak nam sem pak hod nejake fotecky🙂 At to dobre dopadne!

beluci007
6. srp 2016

@eviks dekuju moc,tady je fotka z prvniho ultrazvuku

anduloza
22. srp 2016

@beluci007 moooc gratulují
A všem tu moc držím palce ,já už mám svoje darované vajíčko🙂)))na světě 🙂

tetalucina
22. srp 2016

Holky gratuluju🙂dnes jsem po Et, tak doufam, ze mi to vyjde a budu se radovat s vami 🙂

jirikova
22. srp 2016

@beluci007 moc moc gratuluji! Dvě, to je teda darda 😀

@tetalucina moc držím palce!

lenntilka
22. srp 2016

@anduloza Moc gratuluju k miminku 🙂

sisul_ka
7. zář 2016

Ahojte dievcence, ako sa vam dari a vasim embryjkam? Niektora z vas sa uz chysta na transfer? Ja sa citim lepsie a sem tam na vas mrknem. Prajem vela sil a uspechov 🙂

eviks
9. zář 2016

Ahoj holky, ja sem pokrocila tak, ze sem si dneska pichla injekci na zastaveni cyklu a ted uz jen cekam na menses a cele se to rozjede.Transfer je naplanovany nekdy kolem pulky rijna tak sem zvedava jak dopadneme.Kolik ste mely kvalitnich embryjek vy a kolik ste vkladaly? Ja zatim pujdu do jednoho je to muj prvni pokus.

renci83
17. zář 2016

Ahoj holky chystám se na 2pokus ivf s darovanymi vajíčky.Je tu někdo kdo se taky chystá?Volala jsem do CAR a hledají pro mě dárkyni tak snad to bude brzo.😃