Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

marca22
5. říj 2011

@anubis Ahojky,děkuju. Na krev jdu až příští týden. Po provokačce bys to měla dostat do 10 dnů 😉

marca22
5. říj 2011

@clera Ach jo to je hrůza,to sis asi prožila dost,když si představim že bych to podstupovala tolikrát jako ty,pokaždé měla naději a pokaždé byla zklamaná. A jak dlouhá je čekací doba na darovaná u vás v CARu?

clera
5. říj 2011

@marca22 - ale zas ty jsi důkaz že máme šanci s darovanýma 😀 a to je pro nás co čekáme dost pozitivní zjištění, jak dlouho budu čekat nevím ale říkal něco do 6 měsíců .. dost záleží na krevní skupině a tu já asi nemam zrovna tu nej ...

marca22
5. říj 2011

@clera Tak s darovanými máme šanci každá,už jen proto že tělo není zničeno hormony ke stimulce,injekcemi a punkcí a je zdravé,odpočaté,stimuluje se jen děložní sliznice,celkově je to bez stresu a vajíčka jsou od zdravé ženy,proto není důvod proč by to nevyšlo,byla by to spíš blbá náhoda 😕 Doporučuji zůstat doma už od stimulky,v klídku si všechno uklidit,připravit,aby jste po ET nemusely nic moc dělat,já myla jen nádobí a vařila,sem tam jsem se prošla po dvorečku,jinak jsem ležela a četla knížku,to mě absolutně vytrhlo z myšlenek na to jestli se mimi uhnízdí nebo ne 🙂

clera
5. říj 2011

@marca22 - beru to jako realista .. dárcovství je sice posun v procentech úspěšnosti razantně kupředu, ale neberu to jako záruku toho že to vyjde ... takže každý důkaz, že to může vyjít je fakt super .. doufam že už dlouho čekat nebudu a do konce roku se začne něco dít ...

marca22
5. říj 2011

@clera tak je jasný že 100% to neni,ale 70% to je taky nádhera oproti 25% při klasickém IVF 😉 Takže věř a ničeho se neboj. Já vím že jsem si párkrát po Et řekla "Ale co když to nevyjde" a vzápětí hned " vždyť mi dr. i embryoložka řekla že je ta šance vysoká tak proč by to zrovna mě nevyšlo". Při klasickém IVF jsem prostě věděla že to nevyjde,protože to do mě dr cpali horem dolem 😒

clera
5. říj 2011

@marca22 - mě Mudr říkla v % že se dostávám dárcovstvím z promile s vlastním vajíčkem, že to vyjde na 50%x 50% při dárosovství ... což je hoodně velký posun 😀
jak jsi psala taky z této varianty dárcovství nejsem zrovna nadšená, ale vzhledem k tomu že jiná šance není a nejsem už zrovna mladice tak to beru jako realitu a snažím se nad tím nepřemýšlet .. jen doufám že mě tělo nezradí v takových těch věcech když zatim pravidelně dostávám MS .. tak že si to jako zrovna rozhodne stávkovat atd....

anubis
6. říj 2011

@marca22
Je to skvělé,že ti to takhle krásně sílí,moc gratuluji a tiše závidím 😵 ....já zatím čekám na mrchu,píchli mi agolutin a neofollin a do 5dnu,by měla dorazit.A prosím tě, jak to dostanu,tak mám 2-3 den přijít na inj.decapeptylu-jak to probíhalo u tebe?bojím se,abych reagovala,aby mi narostla sliznice-v uterý jsem ji měla 4,5cm a aby se to hlavně stihlo do 25.11 když mám (objednanou ) dárkyni- hrozný,když to takhle musím napsat 🙄 šetři se maminko a ozvi se.

marca22
7. říj 2011

@anubis Ahojky,děkuju 🙂 No já vůbec nechápu jak to u tebe dělají,mě vůbec decapeptyl nepíchali,já to normálně dostala a hned od 1.DC jsem brala estrofem aby mi ta sliznice narostla,ale neboj se,po těhle lécích sliznice roste krásně,myslím si že s tím nebývají problémy.

anubis
7. říj 2011

@marca22
Dík 😉 taky v to doufám...už,abych to dostala.Chtěla jsem chodit při stimulce do práce,ale radši budu doma,v klidu,ona to noční nic moc 🤐 a jak to,že jsi takový ranní ptáče?mimochodem,pěkně ti ta dálnice sílí....a kdy jsi měla správně testit?

marca22
7. říj 2011

@anubis Já nevím,už pár dní nemůžu pořádně spát,nevím proč. Testit jsem měla až 12.10. a jet rovnou na krev,no docela zírám,mě všichni straší dvojčaty 🙂

anubis
7. říj 2011

@marca22
A proč straší?měla bys to odbytý hezky pěkně najednou-já jsem chtěla vždycky dvojčátka 😀 Jedna známá nemohla otěh.šla na umělý,čekala dvojčátka a to jedno nechala odejít,normálně si ho nechala odebrat,to nepochopím,ještě tak ze zdr.důvodu,ale jen tak?A ted chce druhý,nejde to,tak jde znova na umělý-přála bych ji boží mlýny 🤐 A třeba nemůžeš spát nadšením a štěstím,že se to takhle krásně povedlo a nepotřebuješ žádný mrazáčky 😀

marca22
7. říj 2011

@anubis Asi i to je možný,já jsem zvyklá hlavně spát na břiše a teď nespím,protože se bojím a já dřív prostě jinak neusla,teď se akorát převaluju a nevim jak bych si lehla a čumim do tmy 😒 Já chci taky dvojčátka,ale trochu se bojim aby se nic nestalo,abych je donosila a tak. Jinak se nebojim že bych to nezvládala,myslím si že to bude stokrát lepší než mím miminko a třeba dvouleťáka,to by byl asi záhul větší. 😕

anubis
7. říj 2011

@marca22
Určitě 😉 uvidíš,že to bude v poho,ale já jsem taky taková černá kronika 🙂 jdu chrnět,zatím se opatrujte 🙂

anubis
12. říj 2011

Ahoj holky,tak jsem to dostala a za hodku vyrážíme do gennetu.Jsem zvědavá co se už začne dít 🙂

irseb
6. bře 2012

Ahoj holky,jsem tu nová a chtěla jsem se Vás zeptat,jestli některá nevíte jak nasadit marvelon.Předepsala mi ho dr.v CAR,aby se mi sjednotila menstruace s dárkyní vajíček.Jenže všude se píše,že 1 až 5tý den a já to měla před týdnem a bojím se,aby za měsíc nebylo pozdě.Nasadit jsem měla tak v půlce března,ale pako jsem se nezeptala jak se to má.Nejde mi o ochranu před otěhotněním.Teď se modlím,aby mi nevolali,že je dárkyně a já budu v čudu.Do CAR se doktorky nedovolám,pouze na recepci a tam vědí prd.Díky,díky Irča

evulatko
6. bře 2012

@irseb, ahojky, ja si myslim, ze ten prvni az paty den je prave pro holky, co ty prasky berou jako antikoncepci,k takze bych se ridila tim, co Ti rekla doktorka a brala bych to od te pulky brezna🙂

irseb
6. bře 2012

@evulatko Díky,díky za radu.Jsou to nervy 😒

studentkakarolina
6. bře 2012

Ahoj
jsem studentka VOŠ zdravotnické, oboru všeobecná zdravotní sestra. Jako téma absolventské práce jsem si vybrala "psycho-sociální problematika asistované reprodukce". Tímto bych Vás chtěla požádat o pomoc s vyplněním dotazníků. Vše je anonymní. Ráda Vám koncem dubna pošlu výsledky mého průzkumu. Pokud máte zájem mi pomoct, napište prosím na email vodickova.karol@gmail.com.
Přeji krásný den 🙂

slivo255
7. lis 2014

Ahojteaj ja som sa rozhodla otehotniet s darovanimy vajickami, uz som po ivf natural, ivf, icsi,uz nie som najmladsia, ale som zdrava, vsetko ako ma bit, ale nedary sa,,,som slovenka, pracujem v mnichove, preto som sa rozhodla do Plzne, dnes mi poslaly, rozpis kolko stoji cely zakrok, som samoplaticka, 85000 € ,neviem kolko je to v korunach, ale je to moc,,, viete mi poradit,,, kde to nie je az take drahe,,, diky

moni34
9. lis 2014

@slivo255 ahojky, zítra mám ET s darovanými vajíčky, je to moje. IVF a jsem taky samolátce, chodím do caru v Brně a cena by měla být kolem 95 000 korun, nepřepsala jsi se? a myslím že cena v různých carech je mezi 80-130 tisíci korunami, ta cena kterou jsi napsala je astronomická i když uberu nulu 😲

slivo255
9. lis 2014

@moni34 ahoj,, aaaaano teraz vidim ze som zle napisala, 8500 € to je aj pre nas horibilna cena, nepojdeme do Plzne, ideme aj mi do Brna 🙂 🙂 v januari,,,

lu777
9. lis 2014

@slivo255 to se vás myslím snaží natáhnout 😉 co vím tak cena může být tak taková zhruba co píše Moni34 😉

slivo255
10. lis 2014

@lu777 ahoj, aj ja si to mislym!!!!

anomis80
11. říj 2015

ahoj, najde se někdo, kdo má zkušenost s transferem vlastních i darovaných současně?

anduloza
26. únor 2016

@marca22 už je to starší diskuse,ale jak jsi dopadla ....jedno nebo dvě?💞

silvia545
26. únor 2016

@anduloza ahoj;pozerám že čakáš miminko; blahoželám;; ja sa tiež chystám na darované; v pondelok ideme na konzultáciu sa dohodnúť čo a ako;; do akého caru si chodila ?

anduloza
26. únor 2016

@silvia545 ahoj děkuju,chodila jsem do europe ivf PRAHA

silvia545
26. únor 2016

@anduloza tak to je moooc ďaleko od nás; my ideme do Reprogenesis Brno; podaril sa Vám hneď prvý pokus s darovanými ?

anduloza
26. únor 2016

Jj první pokus,měla jsem štěstí 😊tak ať vám to klapne