OPU. Jak vám po něm bylo?

ipuska
12. říj 2008

Ahoj, chtěla bych si s vámi vyměnit zkušenosti, jak vám bylo po OPU atd.....

ipuska
autor
13. říj 2008

My se snažíme 5 let, tak mám 3IUI, potom mimoděložní - mám jen 1 vejcovod, no a teď zkoušíme štěstí v IVF tak uvidíme. Na cysty trpím taky

lanna
13. říj 2008

Tak to je taky sila,ja nemam oba vejcevody taky po mimodeložnim,a snažíme se 9 let,je to hrozny kdyš sy pomyslim čim všim jsme projšly,ale doufam že tady jednou budem psat jak rostou naše miminka.
😵 .A doufam že to je už blisko to naše štěsti 😅 ..

michina
13. říj 2008

Hoky, já hlasím, že po včerejším OPU už mě nic nebolí, takže je mi skvěle No jen trošičku, jako dkyž máte modřinu, ale to uz nic není. Takže paráda! Držím palečky i vám, at je dobre a embryjka vydrží.. 😉

myskyva
13. říj 2008

michina paráda 😉 na kdy plánujete ET?

ipuska
autor
13. říj 2008

Michi tak to gratuluju, kolik máš vajuch?

Jinak já si teď všimla obr modřiny na ruce od jehly jde mi skoro až na prsty 😠

michina
13. říj 2008

Zitra jedem na kontrolu, zatim se jich oplodnilo 5, tak verime, ze vydrzi, ET by mel byt zitra, streda nebo ctvrtek, zalezi, jak se budou vyvijet..

ipuska
autor
13. říj 2008

Tak to jsme na tom stejně, já doufám, že se jim taky dobře vede a ET mi provedou zítra 😉 🙂 , ale vidím to spíš na středu

michina
13. říj 2008

Taky bych radeji brala stredu, cim dele na "misticce", tim vice bunek a vesti sance. 😉

ipuska
autor
13. říj 2008

Koukala jsem taky, že váš CAR má otevřeno i v něděli, Gest nemá. Připlácela jsi si za nějaké služby? Já mám AH + PK

michina
13. říj 2008

Jj, Fertimed ma 7 dni v tydnu, dle toho, jak je potřeba.
My meli ICSI, AH bychom chteli a PK taky, pokud to pujde. Penize nesjouproblem, hlavne kdyz se zvyší šance. 😵

ipuska
autor
13. říj 2008

Co se týče IVF tak ty peníze taky neřešíme. Pro mimi vše 😉

michina
13. říj 2008

Nápodobně.. 🙂 Kdyby totak šlo uplatit to mimi, aby se vyvíjelo!! 😀

ipuska
autor
13. říj 2008

Michi 😀 😀 , ty úplatkářko 😀 😀

lanna
13. říj 2008

Ahoj holky tak mě se taky už ulevilo je to lepši dnes jsem měla ET mam u sebe 2 embrijka...
Tak vam moc držim palečky a byrzi // 😵

lanna
15. říj 2008

Ahoj holky jak se pak vam daři 😉 ?
Michina ty maš asy dnes ET,a jestli sy ho už měla to je jedno chcy ti jen popřat hodně štěstička 😵 //..
A co skousila sy je uplatit 😀 ...
Ja se cytim už lip ale behat to ješte nejde,chodim potichu kdyš trochu vic dupnu tak hnet cytim,takovu tu bolest jako kdyš zmačkneš modřynu..

lanna
17. říj 2008

Ahoj holky tak jak vam je už lip?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky ja jsem dneska 2 den po OPU a konečne mne přestalo bolet břicho,byly to pouze tlaky když jsem chodila tak sem to citila nejvíc a zítra mne čeka ET tak doufam,že to proběhne všechno v pořádku a brzy budou // 🙂 😉

dckami
4. říj 2009

ahoj kočky,
našla jsem toto zapomenuté téma, snad se někdo ozve a poradí. V pátek jsem byla na OPU - 7 foliklů a 6 vajíček. Bylo to v pohodě, akorát jsem měla problémy s dosednutím, to mě to bolelo a pobolívalo mě trošku bříško. Včera pohoda. Dneska jsem začala špinit, odpoledne krev ( teda velké kusy... 😒 ) a teď zase hodně špiním. Břicho stále bolí.
Nemyslím si, že byl to byl OHSS, ale asi si zítra zavolám do Pronatalu, nevím, čím by to mohlo být..... hlavně je to naše pslení ivf, tak bych nerada něco zanedbala. Pokud máte někdo podobné zkušenosti, ozvěte se. Díky.

muddledgirl
3. lis 2013

Ahojky, že bolí bříško po OPU případně vaječníky je normální...Poprvé mě to bolelo hodně tak tři dny a teď dokonce asi 6 dní....Má se pít minimálně 4 litry. 😉