Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

ili5
23. pro 2007

Ahojte,tak tomu nerozumím.Katy,psalas,že se teprv chystáš na ivf a nyní tady čtu,že testuješ jestli nejsi v tom,asi mi něco uteklo,popiš stručně jak to vlastně s tebou je,ať jsem v obraze. Gabko a Susyk co je s váma,jak pokračujete?Mě je fajn,moc poctivě neležím.pa 🙂

gabka14
23. pro 2007

Ahoj holky,

Ili tak to je fajn, že ti je dobře, snad bude dobře až do testu a pak najdeš dvě čárečky 😉 Moc ti to přeju.Já už v to nedoufám, začala jsem menstruovat, tak nevím, jestli má cenu dělat si ten test.Je mi z toho docela smutno a zrovna na vánoce.
Tak držím palečky tobě i Susykovi. Holky držte se!!!!!!

Holky a prožijte krásné, veselé a klidné vánoce a ať se vám splní, to po čem všechny toužíte 😉

katy84
23. pro 2007

Ili, ano, ja se chystam na IVF 🙂 tos pochopila spravne, prisla jsem sem protoze mi gyndar doporucil jit do IVF tak jsem se teda rozhodla ze po novem roce co nejdrive nastoupim do gyncentra aby se zase neco zacalo dit..
Mam v neporadku hormony (nizky progesteron, zvyseny prolaktin, hranicni horm.st.zlazy..)
Clostilbegyt na me dle mudr. neucinkoval, dle me ano ale ovu prichazela az tak kolem 20.-25.DC
Pak jsem si dala pul roku pauzu ze na to nebudu myslet a treba se zadari, ten vyprsel ted v prosinci takze jsem zasla za svym gyndarem ze teda chci v lecbe pokracovat, ale on mi jen pichl Agolutin kvuli vynechani MS (podle me mi ho pichl cca den-3 po ovulaci, kterou jsem asi, snad zazrakem, poprve mela bez leku..) a doporucil mi IVF..
Takze jsem jen cekala az dojede tento cyklus a pak ze nastoupim do toho gyncentra..
Ale tedka vubec nevim co teda..
Asi mi nezbyde nez cekat az bude "zpozdeni" nejakych 14 dni a pak hura zpet za mym gyndarem, ikdyz uz jsem ho nechtela ani videt..
Nebo muzu jit do Gyncentra s tim ze nevim jestli naahodou nejsem tehotna?
Kazdopadne kdybych byla tak by to byl fakt velky zazrak..normalne mi tece z prsou mlezivo jak mam zvyseny ten prolaktin a ovulace mi nechodila vubec..
Jinak dnes jsem asi 39DC..moozna cca 12DPO..(dle cipku, hlenu, pichani v podbrisku a zazracne narostle sliznice ktera mi predtim nikdy nenarustala, ted byla cca den-3 po ovu 10mm)

katy84
23. pro 2007

Jinak snazime se od brezna 2006..

koczurka
23. pro 2007

Ahoj holky!!!Katy to teda kukám,moc Ti to přeju.To by jsi fakt měla krásný dáreček 😉 .Michul,to je teda síla no že si myslí že jsis vzala nemocenskou schválně.To je obyčejná nelidskost nic jiného.Né že bych byla zlá,ale takovým ženským bych přála aby si to zkusily.To vůbec neřeš,ale přesně vím o čem mluvíš.Vy už jste dneska vlastně slavily vánoce jestly se nepletu že?A dobrý?Mějte se nádherně... 😀 😀 😀 papa

katy84
23. pro 2007

Koczurko diky moc..my jsme meli dneska takovy "Stedry vecer" s pritelem tak jsem mu ten testik dala pod stromecek 🙂) ale rekla jsem mu at to bere s rezervou, takze zatim na to radsi ani nemyslime ze by to mohlo vyjit, ani o tom nemluvime, protoze se oba bojime zklamani ☹

koczurka
23. pro 2007

To chápu,ale myslím že nejspíš jsi těhu...podle krve je to nejpřesnější ne?To je teda mazec,týýýý jo.Ale pšššt ať to nezakřiknem. 😉

koczurka
23. pro 2007

A jaké byly vánoce?Co dárečky?

katy84
24. pro 2007

No taky jsem si říkala, ale víš, pořád přemýšlím co jsem mohla zblbnout nebo čím se ten test mohl ovlivnit nebo tak..
A ještě dělala jsem si jeden ráno a jeden odpoledne, k večeru a ten pozdější byl slabší, jako byla tam a barevná, ale slabší než ráno, tak nevím jestli to znamená že se to neuchycuje nebo jestli jsem si tu krev přes den taky pitím "zředila"..chjo..to jsou nervy teda 🙂)
Jinak díky moc, jak říkám, já se ještě neraduju, sice včera jsem to pěkně obrečela když se tam objevily, ale pak jsem si řekla,že to je určitě nějaký omyl a tak..no nic no, byl by to zázrak a už na to nemyslím 🙂)

Dárečky super!! Dostala jsem nějaké knížky hlavně, pak hru Osadníci z Katanu (miluju společenské hry 🙂 ) a nějakou tu kosmetiku..přítel vypadal taky nadšený když viděl jak jsem to tu vánočně vyzdobila..o tom jak koukal na ten test ani nemluvím 🙂)
A co u vás? 🙂

Jinak všem přeji náááádherný Štědrý den 😉

katy84
24. pro 2007

Jinak fotečku toho testu mám v albu tak kdyžtak mrkněte, jestli si to nevsugerovávám 😅

michule
24. pro 2007

Ahoj holky....Krásné Vánoce..
Katy..to by bylo nádherné. Tak jak jsem psala. Než jít do Gyncentra, tak raději šupky dupky za tím svým!!!!Moc moc ti to přeji. Testík super. Uvidíš, ještě pár dnů počkej a pak okamžitě plivej bacilky...HURÁ, HURÁ!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Koczurko - my teda úplné vánoce včera neměli, já jen, že ráno byl drahý v páci a večer bude asi normální. Takže se budu chlubit večer nebo zítra ( pokud mi ten Ježíšek teda něco donese, prý jsem moc hodná nebyla a jenom ječím, ale to si myslí oni doma, já si to nemyslím 😀 ). No a s tou šéfkou to je teda hnus. Je to špatný člověk, takže proti takovým se ani nedá zbrojit.
Gabi - jsem toho neúspěchu taky ještě pořád plná, ale sakra práce, musí nám to jednou vyjít. Není na to ani co napsat. Prostě se tady musíme držet.
Susyk a Ili - co dělají mimisci???
Abi- co máte pro psí miminko za dárečky?? Já třeba pro toho našeho pejsana nemám nic, protože jsem zapoměla. Takže pěkná ostuda. No nic, pozvu ji na salám hned až to půjde 🙂 .

ili5
24. pro 2007

No já teda čučím,Katy může dělat mudr. 😀 Nikdy mě nenapadlo kontrolovat si sliznici,nebo čípek,ani bych to nepoznala,vůbec tomu nerozumím.Začínám mít dnes hustý hlen,bojím se,že za chvíli bude krev.Je to normál?Susyk,co ty,je u tebe nějaká změna,bolesti,hlen,atd?Drž se holka!Gabko,určitě si ten test udělej jak máš,možná to ještě není ztraceno.Krásné svátky,děvušky. 🙂

katy84
24. pro 2007

Ili 😀 Diky moc, ale zas takovy odbornik nejsem 🙂)
Sliznici mi kontroloval mudr. u ktereho jsem byla aby mi zase napsal nejake ty hormony..a on me jen zkontroloval a napsal ten Agolutin ktery mi hned pichli, ale rikal ze je mozne ze bych byla tehu, ze v deloze nic nevidi ale mam pekne narostlou sliznici, a ja vedela ze jsem cerstve po ovu takze by tam nic videt ani nemohl..
Jenze vykladej doktorovi ze to vis protoze si sledujes hlen a cipek pripadne meris teplotu (muj dr. mereni BT povazuje za kravinu..)
Jinak ja myslim ze husty hlen neni vubec nic spatnyho, normalne se tvori po ovu v deloznim cipku a "ucpe ho" a tak to pak je po celou dobu pripadneho tehotenstvi..
Dokonce ani spineni nevadi, pry to tak hlavne v terminu MS muze delat, horsi je kdyz uz je to fakt fest krvaceni..
Drime vsem paleckyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A taky vsem moc dekuju za podporu..Michulko, Koczurko..diky moc..
Jestli se to fakt potvrdi tak tu budu tak prskat ze tu nic jineho ani neprectete 😝 😀

michule
25. pro 2007

Ahoj holky, tak máme ty vánoce za sebou a vy se už konečně ozvěte!!! Já vím, ted je chození po rodině, ale pak tu určitě pojdte, jo????
Katy - ty pokud opravdu budeš těhulka, tak tě čeká fakt jen plivání po nás 😀 !! Fakt by to bylo úžasné a zde budeš mít podporu pořád. O všem nás budeš informovat a běda ti, jestli se opozdíš 😉 . ( musí to vyjít )..
Koczurko - že ty jsi v šoku z dárků, proto se ani neozveš 😀 . No tak hop hop na koníká a pojdte se pochlubit co nadělil ježíšek.
Ili - jak psala Katy, nic to není, je to zcela normální. Bud v naprostém klidu. Žádná panika a pěkně si vykládej s mimiskama.
Všechny moc zdravím. Papa 😎

susyk
25. pro 2007

Ahoj holky, tak já čekám mrchu bolí mě břicho přesně jak když to mám dostat výtok mám taky tak že už moc nedoufám, dneska ráno sem myslela že už sem to dostala. 😝

koczurka
25. pro 2007

Ahoj holky!!!Tak už to je za náma,já jsem to měla zpříjemněné tím že jsem dávala obklady a zábaly mému příteli.Dostal neskutečné horečky a bylo mu hrozně zle.Jinak dárečky super,dostala jsem co jsem si moc přála,stepper.Tak můžu na sobě začít makat.No a spoustu jiných věcí jsem dostala,ale to nebudu rozepisovat.A co nadělil Vám ježíšek holky?Chlubte se a přehánějte.Jinak se držte,držím všem palečky.Mějte se krásně 😅

ili5
25. pro 2007

Susyk,tak to mám od včera taky a bolí mě prsa při každém pohybu.Píchá v boku,to dělá vždy před mrchou,tak počítám,že zítra to vypukne.Musíme doufat,že neeeeeeeeeee!Napiš pak jak se cítíš a pokračuješ.Jdu ležet,drž se.

susyk
25. pro 2007

no mě prsa taky bolí a hodně. Zase si řikám že je na mrchu ještě brzo já bych jí měla dostat až spíš ke konci týdne nebo až ten příští týden, už mě to ležení fakt nebaví, radší bych něco dělala aspoň bych na to furt nemyslela. Jinak ježíšek byl štědrý já dostala hrnce zepter tak to tady študuju jak se v tom vlastně vaří je to nějaké složité tak se mějte du teda zase ležet ☹

abi0605
25. pro 2007

Ahoj holky,tak máme po štědrém dni a já si dneska užívám volno. Nemusím vařit,dojídáme zbytky. Dostala jsem pod stromeček od skorotchánů sadu nerezových hrnců, děti mi koupily toustovač a gril v jednom a protože mám už rok pekárnu na chleba,tak i knihu o domácím pečení chleba. Od miláčka jsem dostala peníze na kozačky,ale ještě jsem si je nestačila koupit.
No a naše psí miminko dostalo kousací hračku, psí čokoládu a nějaký žvýkací pendrek..

gabka14
25. pro 2007

Ahoj holky!!! Tak konečně je to za náma, dneska jsme objeli rodinku, i javascript:addEmoticon('☹','vBody')
javascript:addEmoticon('☹','vBody')když se mi zrovna nikam moc nechtělo. Není mi dobře, pořád krvácím a to dokonce víc než u normálních menzes, tak jsem z toho nervozní. Začala jsem krvácet o týden dřív než bych měla správně dostat menzes a ještě k tomu to je dost silné, tak nvím, co se v tom mém těle zase děje.

Katy: moc ti přeju, aby jsi těhulka byla a pak budeš muset fakt plivat bacilky na všechny strany 😀

Ili a Susyk: holky nebojte se a neztracejte naději!!! 😉 Mně už to sice nevyjde, ale vám dvěma moc držím palečky!!

Koczurko, Abi a Michule: my pak budeme chytat od holek ty bacilky, co na nás budou plivat. 😀

A já budu dělat 28.12. ten těhotenský test,sice zbytečně, ale co nadělám. ☹

gabka14
25. pro 2007

Holky teď jsem si všimla, že tam mám nějaké cizí slova, ale vůbec nechápu, kde se tam vzaly....já je nepsala 😀 😀

ili5
26. pro 2007

ahoj holky,Gabko,možná ještě je nějaká naděje,ještě krvácíš,nebo se už to zastavilo?Susik,co u tebe nového,doufám,že mrcha nedorazila.Já při sprchování zjistila ,že mám tmavěhnědé špinění ve vnitř,tak to už se chystá asi mrcha mě navštívit,to píchání hrozné v boku tomu nasvědčuje.Bojím,bojím,moc. ☹

susyk
26. pro 2007

Ahoj, já teda zatim nic dneska mě ani nebolelo břicho jako když má přijít mrcha, ale zase mě děsně bolí hlava je to děs už nemůžu vůbec ležet. Ili držim palečky ať mrcha nepříde, sestřička mi řikala že se může stát že začnu špinit, ale že to může být tím že se uchytilo jen jedno embrijko. Nevim jestli to vydžim s tim testem až do toho prvního. Jestli mrcha nepříde tak si ho možná udělám už v pátek nebo o víkendu.

gabka14
26. pro 2007

Ahoj!
Ili to by se asi musel stát opravdu moc velký zázrak, aby to bylo v pořádku. Krvácela jsem od soboty a dneska ještě trochu. Tak si myslím, že naděje už žádná není. I tak budu toho 28.prosince testovat, ale podle mně z toho nic nebude. Moc ti držím palečky, aby tě mrcha nenavštívila. Jestli začínáš špinit, tak to ještě nemusí nic znamenat. Hlavu vzhůru a opatruj se. 😉

Susyk: tobě taky moc držím palečky, aby mrcha nepřišla.

Ať to vyjde asponˇvám dvěma, já už jsem asi mimo hru. ☹ 😠

ili5
26. pro 2007

Susyk,ta hlava jak píšeš mě bolela včera celý den,dnes ten bok a prsa,ale ten bok to je hnus.Mám endometriozu,tak mě to tak bolí,hlavně před menckama.Už jsem vzala i vložku,kdyby náhodou,je to hrozný pocit,když vím,že o ně můžu přijít!!Gabko,ty jsi taky začla před krvácením špinit tmavěhnědě?Snad to vydržím a nezblázním z toho 😀 .Držte se všechny,Koczurko,Michule,papa 😉

ili5
26. pro 2007

Susyk ta sestra mi nicmoc neřekla,byla jsem tam asi 3 min.Toto o špinění slyším poprvé od tebe.Jen,že mám1.1.testovat jak nebudu krvácet,tak zavolat a obědnat na krev a jak budu krvácet,tak můžu zavolat taky,ale podle slov nemusím a řeknou mi jestli mám dojet.

gabka14
27. pro 2007

Ahoj Ili, tak co, jak je? Doufám, že je vše v pořádku.Před krvácením, jsem tmavěhnědě nešpinila.Začalo mi to hustým výtokem s troškou krve a pak se mi to rozjelo. Moc ti přeji, aby jsi to nedostala. Uvidíš, všechno bude dobré.

michule
27. pro 2007

Ahoj holky.
No jak si to tak čtu, tak mi zase začíná být z toho smutno.
Gabi - jak ti je po tom všem??? A neboj, pokud máš zmrzlinky, tak nám ten KET musí vyjít. Pochytáme bacilky a do roka z nás budou břucháčci 😀 .
Ili - drž se. Mysli pozitivně a moc držím palečky, at tě mršina obejde. A Susyka taky tak.
Katy - jak se cítíš ty??? Piš prosím tě. Jsem fakt zvědavá, jestli ten tvůj hokus pokus vyšel. Hlavně ti to moc přeji.
Tak nás dlouho nenapínej. Vlastně ani nevím, kdy máš jít ke svému gynd.??
Koczurko - ty jsi přece ještě neodjela na hory, tak kde jako jsi??
Abi - jaké to budou kozačky? Já jsem hrozný botář, mám slabost na boty, taky jsem si jedny vyhlídla, ale Ježíšek mi koupil mobil a na boty mu prý už nezbylo. Takže nevím co tím jako chtěl říct. Asi, že mi jedny kozačky stačí 😒 Tak pište a papa.

katy84
27. pro 2007

Holky, tak vsem moc moc moc dekuji za podporu!!
Tak pisu dalsi zpravy..
Docela dost me poboliva podbrisek, jako by mela prijit mrcha, teda dneska je to zatim lepsi, ale vcera jsem si uz proti vsem svym zasadam musela vzit Panadol, bylo to fakt desny..ale jak rikam, dneska uz to vypada zase dobre..
Taky uz jsem mela tampony nachystany, a celkove jsem mela depku jak prase..
Testy z moci porad desne slaboulinke, do toho ty bolesti..no mazec..
Ale dneska je mi kupodivu docela dobre, podbrisek se ozve jen obcas a trosku.. a na testech co jsem si dnes delala z moci jsou konecne videt dve carky i pro nezasvecene osoby 🙂)
Predtim jsem musela rozsviti a pak sla videt kdyz se clovek chvilku koukal, dneska uz jsou videt moc pekne, jsou i barevne, tak snad se muzu pomalinku zacit radovat 🙂) ikdyz podotykam ze jsou porad jeste slabsi ty testovaci nez kontrolni, ale sili tak snad je aspon tohle dulezite..
Holky, ja tomu nemuzu uverit..po skoro dvou letech, kdyz uz jsem byla malem objednana do gyncentra a smirena s IVF..no muj gyn. mi rekl ze uz jinou moznost nez IVF nemam a najednou..posledni cyklus kdy jsem na to "snazeni" nemyslela, az zpetne asi tyden po jsem zjistila ze jsem asi mela ovulaci kdyz jsem si to tak probirala..
No k dr. bych mela jit spravne zitra, protoze pred 12ti dny mi pichl vyvolavacku a rikal ze pokud nedojde MS do dvou tydnu, mam prijit, jenze vzhledem k tomu ze jsem mela posledni MS nekdy 5.11. tak mi rekne ze v deloze nic nevidi (coz je pochopitelne takhle brzy) a posle me nekam do nemocnice nebo co..podle MS bych musela byt nejaky 7tt. a ja jsem tak moozna 2. tedy i s "pomyslnou MS" 4.
No nevim holky, kazdopadne zitra jdu na krev tak drzte pesti at je HCG vysoke 🙂
Jinak k tomu dr. pokud bude vse pokracovat dobre, tj. carky silit a nekrvacet a tak, pujdu asi az za dva tydny, abych byla cca 6t. (4t.po ovulaci) aby uz videl neco na USG..
Holky chapete to? Ja snad mozna fakt jsem tehu..nechapu nic..vubec mi nejde tomu uverit, uz jen to ze poprve v zivote koukam na sve testy kde vidim // a pripada mi to jak sci-fi..mazec..
Holky vsem vam drzim silene moc palecky aby jste taky brzy ty dve carky videly!!
Prskat nevim jestli nemam az budu mit z USG srdicko, nebo zitra az budu mit vysledky HCG..
At na Vas neprsknu mimodelozni, to bych nerada 😀

gabka14
27. pro 2007

Ahoj Michule, no dobře mi z toho všeho není....jsem smutná a zároveň naštvaná ☹ Problém je, že já zmrzlinky nemám. Takže KET nebude. Musela bych všechno podstoupit znova a zase stimulovat.Měla jsem jen dvě dobré embryjka a ty mi dali.