Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

gabka14
1. led 2008

Ahoj holky...tak Vásvítám v novém roce!!! 🙂 Přeju Vám všem do nového roku hodně štěstíčka, zdravíčka, pohody, lásky a hlavně to vytoužené miminko. A věřte....ono to příjde!!! 😉 😉

koczurka
1. led 2008

Ahoj Michul,Silvestr proběhl v pohodičce a v poklidu.Hm,no jo Tys se vlastně chystáš do práce,tak ať se Ti tam daří.Ty tři dny zmákneš,to máš tak na zvyknutí koloběhu.A co škola,kdy to doděláváš?Taky pevně doufám že magická 8 bude lepší... 😉

koczurka
1. led 2008

Ahoj Gabi,jednou to stoprocentně příjde...tomu věř!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

michule
1. led 2008

Koczurko - no končím školu koncem května, to je sice super, ale nevím jak to zmáknu a do te práce, no máš pravdu, to je tak akorát. Jenže ted jsem si zvykla chodit spát po půlnoci a vstávat kdykoliv a ted musím vstát v 5h, to bude ovšem dřina, to zase první den zaspím a šlak mě trefí. No musím být statečná a poprát se s tím. No ne??
Gabi - jaký byl u vás Silvestr?? A neboj, všechny musíme věřit a určitě i věříme, že nám tento rok to miminko přinese. To by v tom byl čert, aby to tak nebylo. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ili5
1. led 2008

Hodně štěstí,neboť je krásné,hodně zdraví,neboť je vzácné,hodně lásky,neboť je ji málo a vše co by za to stálo a hlavně dětíčky,držím všem pěstičky. 🙂 🙂 🙂 😉

koczurka
1. led 2008

Já bych šla hned do práce...ale nemám kde.Buďte rády že máte tu práci,je hrozné mít čas moc přemýšlet,to mi věř!

ili5
1. led 2008

Taky se už těším do rachoty,alespoň příjdu na jiné myšlenky.

michule
1. led 2008

Já vím Koczurko - já jsem ráda, je fakt, že není čas na kravinky, když chodím do práce a k tomu ještě do školy, ale bohužel si ani vedení nemůžu vybírat, škoda. Jednou za čas je fajn si doma odpočinout. No a nevadí, že nepracuješ, my tě zaměstnáme tady. Pěkně budeš psát na koníka, at si to můžu vždycky po práci přečíst, jasnééé?!! 😀 😀 😀 😀
Ili - a ty jdeš kdy do práce?? Myslím, že čas ty naše bolístky zahojí. Bude dobře a v práci zapomeneš hned.

abi0605
1. led 2008

hezké odpoledne holky.Taky vám všem přeji v tomhle novém roce 2008 vše nejlepší,hlavně aby se nám splnily naše přání a sny.
Já jdu do práce až od února,budu se vracet po 9 měsíční nemocenské,to budou šoky!!!! 😲

gabka14
1. led 2008

Ahoj Michul, silvestr byl fajn,oslavili jsme ho taky v pohodičce. Taky se už těším do práce, ať přijdu na jiné myšlenky. 🙂

koczurka
1. led 2008

Tak fajn,vždycky jak budu mít chvilku tak tady něco napíšu ať máš co číst Michul. 😅 Budu tady tu stránku držet ať nejsme mezi posledníma. 😉 Abi,no sláva..Ili,Gabi,to jsme se tu pěkně sešly.

michule
1. led 2008

No to teda čučím, že dneska fakt nahlídly fakt všechny holky, kromě Katy.
Gabi, Ili a já jdeme tedy do práce a Abi a Koczurka jsou doma.
Abi - 9 měsíců, to je mazec. To budou fakt šoky, to je proti tomu mému měsíci úplná paráda, ale mám strach, že nevím jak dlouho se budu rozjíždět a rozkoukávat. No tak hned zítra napíšu, protože škola začíná až od pondělka. Tak Koczurko - to je dobře, piš cokoliv, nebo pročítej jiné diskuze at máme přehled. Taky to dělávám, ale toho času bude fakt málo, takže máš velkou zodpovědnost 😀 😀 😀 😀 😀 . ( to je jako kdyby jsi neměla nic jiného na práci, jenom koníka, že, to jsem, ale sobec!!! ) Jestli se v práci trhnu na chvilku a nebude tam obludná šéfka, nastrčím očko a pišu.

koczurka
1. led 2008

Rozkaz šéfe!!! 😀 😀 Budu psát jak jen budu mít chviličku volna,pokud třeba nebudu po doktorech nebo úřadech.Ta Katy se na nás vyflákla že?Snad se brzy ukáže.

abi0605
1. led 2008

Michule budu se vlastně vracet v době,kdy jsem měla původně nastoupit na mateřskou. ☹ Navíc je tam jedna kolegyně těhotná,tak doufám,že ji moc často nebudu potkávat,ale protože jsme na jedné chodbě několik kanclů od sebe,tak mně to asi nemine.

koczurka
1. led 2008

Abi,to zvládneš,vím jak je těžké potkávat těhotné známé a tak,ale buď silná a nedej se srazit k zemi.Držím palečky Vám všem co nastupujete do práce ať si dobře zvykáte.Papa 😅

susyk
2. led 2008

Ahoj holky tak sem volala do gyncentra a pozvali si mě až na pondělí to teda nevim jak to vydržim mám strach že to ještě dostanu, protože dneska sem to vlastně měla dostat tak ještě nemám skoro žádné zpoždění, to sou nervy. Abi úplně tě chápu já mám kámošku a ty nám v červnu řekli že budou mít mimi a já se z toho úplně zhroutila probrečela sem celou noc hrůza jak se nedaří a všichni okolo sou těhule. Začíná mi být trochu ráno špatně tak je to snad dobré znamení a pořád mám hlad. Hlavně aby to fakt vyšlo a něco se ještě nestalo.

koczurka
2. led 2008

Ahojky!!!Susyk,neboj se když Ti vyšel testík tak buď v klidu,všechno bude v pořádku.Drž se a pěkně papkej ať mimisko roste. 😅 Tak holky kde je kdo?Pište,pište...

katy84
2. led 2008

Ahoj holky, tak se zase po delší době hlásím, zaznamenala jsem Susyk takže potichoučku moooc gratuluju..
A co jinak? Nějaké další těhulky? Hlaste se 🙂
U mě zatím nic nového, pořád mě, občas celkem dost, pobolívá v podbřišku a píchá na pravé straně, tak se děsně bojím aby to nebylo mimoděložní, na krev jdu zítra tak sem pak zase hodím výsledky a k dr. se chystám asi v pondělí, ale jestli bude HCG nízké tak tam ani nepůjdu a budu čekat na MS ☹
Je to fakt hrozný, člověk se pořád těší na // a když je má tak se stejně nemůže radovat ☹
Zatím mám z jedné diskuze se stejným termínem porodu nejnižší HCG ze všech a to docela výrazně takže to moc dobře nevidím a neprskám..
Holky držte mi zítra pěsti ať to HCG o hodně poskočíí..díky moc..zítra papa

gabka14
2. led 2008

Ahoj holky!!!
Taky jsem objednaná do gyncentra k dr. na pondělí,takže mám ještě pořád nemocenskou. Tak se v pondělí doktora zeptám, kdy můžu na další pokus.

Koczurko, ty když se rozhodneš, že půjdeš na druhé ivf, tak půjdeš znova do Ostravy?

michule
2. led 2008

Ahoj holky.
Takže se taky hlasím, jsem po prvním pracovním dnu a celkem v práci pohoda. Zatím to je ještě takové mrtve, ale to se asi rozběhne. No a co vy jako tady, vy spíte??? 😀 😀 😀 😀 😀
Katy - neboj, všechno bude v pořádku. Musíš myslet pozitivně, žádne mimoděložní to nebude. Nesmíš mít takové chmurné myšlenky, jasně?? Zítra se hned ozvi. Máš úplnou pravdu s tím, že se nejdříve raduješ ze dvou čárek a vlastně máš ještě strach, jestli jsou vůbec pravdivé a pak zase, jestli to všechno dobře dopadne. No jsou to jenom nervy a hnusacké čekání. Držím, nejvíce jak jen to jde, pěstičky. A máš i jména už vybrané - a pěkné. No a kdo z nás je nemá, že?? 😀 😀 😀
Gabi - užívej ještě pohody doma a at ti dopadne návštěva v gyncentru. Uvidíš, že brzy začneš zase stimulovat. A zase budeme rozebírat mimisky.
Susyku - taky držím pěstičky a to, že je ti špatně, to je moc dobře. neboj, všechno bude dobréééé!!!
Abi - ani mi nemusíš vykládat, jaké to je, když jdeš po takové době do práce - a víš co, moje kolegyně se zítra příjde dobalit a rozloučit, nastupuje na mateřskou, jak jinak, že?? Takže to je prostě paráda. V únoru rodí a mě se nechce na ní ani podívat, protože to je navíc hrozná ....... ani napsat to nemůžu. Fuj 🤐 🤐 🤐 🤐
Koczurko - tak co nového doma a na koníku??? Jak ti je po nemoci???? No prostě máš tady pěknou absenci.
To se dělá???? 😎 😎 😎 😎 😎 😎

koczurka
2. led 2008

Ahojky holky!!!Né to se fakt nedělá taková absence na koníkovi je neomluvitelná,já se polepším fakt! 😎 Jo,jo ty těhotné se kolem nás motají jako kdyby se nechumelilo.Nedávno mi to ale vadilo víc,nevím čím to je ale je to snesytelnější než před nedávnem.Tak jsi to Michulko přežila v té práci,šikula 😅 .Katy,držím palečky a neboj to bude dobrý.Gabi,já fakt ještě nevím kdy půjdu na další pokus,ale v brzké době to asi nebude.Nejsou penízky na to ani nejsem připravená na ten nátlak.A do Ostravy asi nee...radši bych fakt tu Olomouc fakultku,prý mají pobočku i tady na fakultce v Porubě,že se tam nemusí dojíždět s každou maličkostí,tak nevím.

mimco
3. led 2008

Ahoj Koczurko,
pobočku ve fakultce má Olomoucký Fertimed. Je to soukromá klinika stejně jako Gyncentrum a s FN Olomouc nemá nic společného. Taky jsme o tom uvažovali, ale nakonec jsme zvolili státní zařízení a to FN Olomouc. Jsme tam spokojeni. Tam se podle mě nedělá business, jako v některých soukromých car, ale pomáhá se lidem. Koncem ledna nás čeká KET.
Ať se Vám daří.

koczurka
3. led 2008

Ahojky holky!!!Mimco,díky za info.Já v těch centrech v té Olomouci mám docela zmatek,ale vím že je to fakultka co jí každý chválí.Náhodou nějaký kontakt nemůžeš mi dát?Prosím!?A jezdí se tam často?Předem děkuji.I když toto patří asi na jinou diskusi,ale holky mi to odpustí že?Mimco,přeji Ti hodně štěstí a držím pěsti na ten KET. 😅

ili5
3. led 2008

Ahoj,Koczurko,nic se neděje.Já si četla příspěvky od Mimca a stojí za předčtení.Holky mrkněte se na to taky-téma-Centrum IVF Olomouc a str.39,četla jsem až do konce i jiné názory a další IVF asi pojedu jinam.Gabko,ty zůstaneš v OV?Škoda,že nedávají kopie z karty,ani přečíst nestíhám,když se musí hned jít k Dr.Jinak byla včera na krev,negativní,jsem naštvaná,protože jsem to věděla z testu a musím tam i zítra pro výsledky krve.Včera měla volat a zítra tam zas jet.Protestovala jsem u dr.,ale on trvá,že zítra tam zas musím.Jak by mi to nemohl říct včera.Včera mi dal tak3 min a sbohem.Cestu mám od ruky a jet tam na další 3 min.co mi obětuje?Kdybych tam neměla mimca v mrazáku tak se na to vys...Gabko,to pojedeš v pondělí a pak zas další den,info ti nedá,dokud nebude mít výsledek krve v ruce.Susyk,ty se drž.Ještě ležíš,nebo už chodíš ven?Tak pozor na náledí!!!! 😉

susyk
3. led 2008

Ahoj Ili, já eště ven radši nechom jen se flákám doma ale už občas trochu něco dělám. Bojim se abych ještě něco nepokazila. Snad to bude fakt v poho. Nebuď naštvaná máš tam zmrazílky ještě na dva pokusy uvidíš že to vyjde. 😉

michule
3. led 2008

Hezký večer holky.
Tak musím říct, že je to fakt mazec. Všechno jsem si pečlivě přečetla ( myslím diskuzi o které psala ILI ) a je mi z toho fakt zle. Vůbec nemám odvahu jít do 3 pokusu IVF a o KETu taky přemýšlím. V Olomouci dělat všechno vyšetření znovu a navíc ten čas, cesta a práce. Tam mě fakt už vyhodí pokud bych měla ten čas trávit jenom po CARech. No nevím. Zase jsem se znechutila a nevím co bych dělala s těma mojima zmrzlinama??? Je pravda, že tam je to rychle všechno odbyté, nikdo se s váma moc nemazlí a jde se na věc. Přesně jak psala Mimco. Na druhou stranu mají i pozitivní výsledky. Takže chyba je fakt jen v komunikaci naší slavné Ostravské továrně na prachy. Fuj, fakt se mi nechce o tom ani mluvit.
Koczurko - tak ty to tady pěkně hlídáš. Já jsem se dívala ještě v práci na koníka a tady se prostě nic od odpoledne neděje. Tak se hlásím aspoň já. V práci pohoda, no a dneska přišla za mnou kámoška těhulka a donesla mi kontryhel. Proč? Protože si taky pročítá koníká a přišla tady na mě a nakázala, ať ho okamžitě začnu pít při mršce a pak, že určitě výsledek příjde. Takže mimo jiné zdravím i špeha Peťuli 😀 . No a tak kromě Jeřába Ptačího budu pít jetě čaje, no a uvidíme kdy to miminko zaťuká na bříko. Jedla jsem sice i listovku a calibrum a holky, u mě žádná změna ani po roce nenastala, asi je to tím, že máme špatné spermijky.
No a tak pište at tu nejsem sama.

ili5
3. led 2008

koczurko,kde mají úspěšnost v OV?Psala jsem odpoledne,ale jde mi koník pomalu a nejde odeslat odpověď.Snad to už odešlu.Víte jak to chodí ve Fertimed?Den před odběrem punkce se už u nich leží na noc.Po transferu,který se zavádí přímo na posteli(žádné přelézání z kozy na postel)se leží 6 hod.nehnutě na posteli,pak po 6 hod.přejde na pokoj a leží až do druhého dne.Může i s partnerem,každá má svůj pokoj,za poplatek 250kc(před 5 lety)večeře,snídaně.A my po transferu za 1,5 hod.jdem na chodbu,pak do sesterny,pak do auta a drncat se domů.Se nedivím,že to výjde jen málokomu,většinou těm mladším kostem. 😒 🙄

mimco
3. led 2008

Ahoj Koczurko,
tady je kontakt do FN Olomouc - 585 853 178. Je tam perfektní dojezd autem.
My chodíme k Doc. Oborné. Jsme spokojeni. Moje spolužačka za základky je v posledním ročníku medicíny a dokonce jsem ji tam potkala. Řekla mi, že jsme zvolili dobře. Myslím, že neměla důvod lhát.
Tak ať se daří.

koczurka
3. led 2008

Ahoj holky!Tak to je hnus,hnus a zase jen hnus...to co jsem si přečetla na těch stránkách od Ili a mimci.Mě je z toho zle a do gyncentra nepáchnu ani omylem. 😠 Mě už přesvědčoval i jeden známý doktor a spousta jiných že to tam asi není nejlepší řešení.Michul,já jsem tu teď méně protože přítel má ještě volno tak se pořád někde touláme spolu,ale brzy tady zase budu sedět často 😵 .O tom kontryhelu jsem taky slyšela,ale nikdy jsem to nevydržela pít dlouho.Jinak díky Ili za info.

koczurka
3. led 2008

Ahoj mimco,děkuji moc.Přeju hóóóódně moc štěstí... 😀