Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
5. pro 2008

Ahojky Jani!!! No tak to jsem ráda, že ti to tak dobře dopadlo. Mno a tak kdy teda jdeš na tu IUI??? Pokud jde o ten Utroš, tak mu klidně řekni. Já mu o něj neříkala, pač já ještě mám z dob, kdy jsem chodila k mému gynďákovi a brala ho, víš 😉
A jak jste přišli na řeč o mě??? Mno byla jsem tam včera, tak to asi mluvil o mě, pač to by byla asi náhoda, kdyby tam za tak krátkou dobu byl ještě někdo se 4 foliky jen na jedné straně!
Sice z toho mám taky trochu obavy,ale klidně budu mít dvě dětičky než žádné.... s tím rizikem jsme do toho šli, no ne??? 😉

kaa
5. pro 2008

Holky, ke kterému doktorovi chodíte? Asi za chvíli taky skončím v Gyncentru, na Čermáka nejsou dobré reference, ale prý je dobrý Postupa.
A ještě by mně zajímalo, když pícháte pregnyl, kolik doplácíte?

luciasek1982
5. pro 2008

Ahojky Kaa, vítej mezi námi! Já chodím k MUDr. Lachčinovi a jsem s ním nadmíru spokojená!!! Pokud jde o Pregnyl, tak s tím já ti neporadím, pač jsem ho nikdy neměla!
A vy se snažíte o mimíska jak dlouho??? 😉

kaa
5. pro 2008

My už se snažíme rok, v listopadu teda byl rok. Zatím se nic neřešilo, půl roku jsem byla na Agolutinu a p. doktorka se strašně divila, že jsem teď na ko nepřišla těhu 😝
Tak konečně máme žádanku na spermio a pak se uvidí

kaa
5. pro 2008

Luci: a vy se snažíte jak dlouho? A co už s tebou dělali a za jak dlouho? Holky, můžu se k vám přidat, i když ještě nejsem v GC?

luciasek1982
5. pro 2008

No to si piš, že se k nám můžeš přidat 😉 Mno my se snažíme tak přibližně 3 roky. Dlouho jsme to nechávali jen tak, ale pak manža přišel s tím, že by se chtěl nechat vyšetřit, ať víme jestli se nesnažíme zbytečně. A tak jsem k němu zašla.... bylo to mimulý rok na podzim. Prvně poslal manžu na spermiogram..... ten vyšel výborně, pak mi nasadil Utrogestan. V únoru, když se nedařilo, mě poslal na HSG ( rentgenové vyšetření průchodnosti vejcovodů).... tam nic nezjistili, vejcovody jsou průchodné. Mno a tak mi k Utrogestanu od března přidal Clostilbegyd.... ten jsem jedla 3 MC a nic. Mno a tak mi zdělil, že už neví co se mnou, a že více už nezmůže a poslal mě do GC. Tam nám MUDr. při vstupním pohovoru řekl možnosti léčby a počáteční postup. Měla jsem vysadit jak Utroš, tak i Clostil a 3 den následujícího Mc jsme oba s manžou šli na krev, kvůli hormonálnímu profilu. I když měl manža spermiogram v poho, tak musel jít ještě na jeden, ten opět na 1. a dokonce mu MUDr. nabízel jestli se nechce stát dárcem. Mno když byly výsledky krve hotové přišli jsme na kontrolu a já se dověděla, že mám zvýšenou hladinu Prolaktinu, což je hormon tvořící se při kojení. Tak mi nasadil 8 týdenní léčbu Dostinexem. Pak další kontrolní odběr..... tentokrát už bylo vše ok. Napsal mi opět Clostilbegyd ke stimulaci vaječníků.12 den MC jsem měla přijít na kontrolu, což bylo 3.12. Tak mu doktor oznámil, že mám 4 foliky na jedné straně, a že na zítra inseminaci. Tak jsem byla včera na své první IUI a teď čekáme jestli z toho něco bude. Dneska jsem si dělala ovu testík a byl pozitivní, tak snad to vyjde 😉

kaa
5. pro 2008

Tak jo, díky, jsem vaše 🙂
No já jsem zvědavá, jak to bude u nás pokračovat. V dubnu jsme měli takovou příhodu, nevím co si mám o tom myslet, dr. se k tomu nevyjádřila určitě, měla jsem zpoždění, test těh. pozitiv, na utz černý flek, sliznice vysoká, hcg v krvi 13, a pak za 5 dní dorazila ASI mrcha, a od té doby rozházený cyklus a agolutin. Setřičky v té době, jak jsem přišla s krvácením, tak se o mně bavily(nevěděly, že už sedím v čekárně), že to se prý v počátku stává. Kravky. Ale dr. neřekla, jestli jsem nebo nejsem těhotná. Kdybych byla, tak aspoň něcopozitivního, že vše e průchodné.
Počkáme na ten spermio a pak nám snad řekne, jen se bojím, aby to zbytečně neoddalovali, v lednu je mi 28.

kaa
5. pro 2008

Luci: tolik bych každé přála, ať to vyjde, tak držím palečky, snad se vám zadaří hned napoprvé IUI, když ovu proběhla 😀

luciasek1982
5. pro 2008

Neboj se, nic oddalovat nebudou. Jakmile budete mít všechny výsledky a bude vše ok a nebo přeléčené, tak jako u mě, tak se hnedka na to vrhnou. 😉
Mno pokud jde o tu tvou příhodu, tak HCG 13 je dosti málo, ale čert ví, možná se něco dělo!!! Mě je 26, a tak to zatím neberu nijak tragicky, ale jsem ráda, že už se s tím něco dělá..... nerada bych si pak v 35 vyčítala, že jsem včas nereagovala a nic s tím nedělala.
Budu držet palečky, aby jste byli oba v poho a mohli brzy přejít k nějakému řešení 😉

luciasek1982
5. pro 2008

Děkuji ti, snad to klapne.... uvidíme. Každopádně by to byl krásný dáreček pod stromeček 😉 🙂

rozi.nka
5. pro 2008

Ahoj holky, teda jak si to tady čtu o těch vašich IUI tak bych se nejradši kopla, že už jsem tam nešla dřív 😠 . No, ale teď už stejně nic nezměním tak si dám aspoň měsíc tělesnou čistku a v lednu tam přicválám ve vší síle 🙂 . Moc vám držím pěsti aby to vyšlo, to by byl dáreček, že 😉 .
Docela se do GC začínám těšit.

Kaa vítej v klubu, třeba se v lednu sejdeme na první konzultaci v GC 😉

kaa
5. pro 2008

Jj, přijde Jéža a pod stromek položí papírek s dvěma // 🙂 🙂
Já vím, že 13 nic moc, ale když jsem řekla, že to nic není, tak dr. na mně vyjela, že se mám chovat jak těhotná 😠 .
Ještě musím dokopat přítele, ať se objedná, žádanku máme doma už týden, dobře se jí leží 😀

kaa
5. pro 2008

rozi.nka - děkuji za přivítání, určo se sejdeme, když tak mi drž místo v čekárně 🙂

luciasek1982
5. pro 2008

Ahojky Rozinko.... no co no, tak alespoň budeš mít volné a pohodové svátky a v tom lednu se tam vrhneš v plné parádě 😉 A brzy se i ty dočkáš IUI... 😉

luciasek1982
5. pro 2008

😀 No jo no, na některé chlapy je třeba pomaleji, aby se nezalekli!!! 😀

kaa
5. pro 2008

Ale aspoň jsem se zasmála, když mi dr. strčila tabulku do ruky a řekla měřte, ale nemyslete na to 😀 😀 😀
Už se vidím, když ráno otevřu oko a změřím se, jak potom celý den nemyslím na nic jiného, už ať je další ráno a měřím, ať vím, co se děje 😲 a jestli to vyšlo 😀 . Holky v jedné diskuzi mi psaly, že to je podobné jako hláška: Zavři pusu a jez 😀 😀

rozi.nka
5. pro 2008

Jj, to asi jo, Teď bych to nezvládla zkombinovat s prací a navíc ty Vánoce do toho ☹ . Nevadí, všechno má svůj čas a stejně to zase uteče jako voda a už budu sedět v té jejich čekárně 😀 .
Luci jaký je ten nový doktor?

luciasek1982
5. pro 2008

Já děkuji za to, že jsem potkala tak skvělého chlapa! Dost mi pomáhá a myslím, že i když bude malé, tak na to nebudu sama.... už se těší.... někdy mám pocit, že snad ještě více než já 😀

kaa
5. pro 2008

Luci: jj, chlapi, ale my jsme spolu dlouho, tak už vím, jak na to 😀 . Oklikou, jako že se tak rozhodl sám 😉

luciasek1982
5. pro 2008

Pokud myslíš MUDr. Lachčinu, tak já jsem s ním naprosto spokojená, je úžasný, hodný.... prostě super 😉

luciasek1982
5. pro 2008

Kaa.... jsi šikovná.... 😀

luciasek1982
5. pro 2008

Hele vykašli se na měření a kup si ovu testy....a máš to

kaa
5. pro 2008

Tak pro dnešek končím, drahý dorazil z práce, tak jdeme povídat, zítra se po obědě objevím, jsem zase sama doma 😠
Dobrou noc

luciasek1982
5. pro 2008

Tak papa, krásnou a dobrou noc 😉

rozi.nka
5. pro 2008

Píšete moc rychle, nestíhám se orientovat 😅 .
Kaa, jdu osmého tak ne že ti tam ten flek budu držet do léta 😀

luciasek1982
5. pro 2008

Kaa už je zdřejmě pryč 😉 Taky jsem se už ztrácela v písmenkách 😀

rozi.nka
5. pro 2008

Jj, jen jsem to odeslala už přála dobrou noc 😀 .
Jak se cítíš po té IUi? My jsme se po té první ještě večer dosnažilkovali a normálně jsem chytla šílenou křeč, jakoby do mě vlil kyselinu, a po chvílito přešlo. Byla jsem z toho docela vykulená, ale dr říkal že to nic nebylo, tak nevím co to mělo znamenat.

luciasek1982
5. pro 2008

Ale jo, cítím se docela dobře. To my jsme se nesnažili, pač jsem tam šla po noční dvanáctce a ráno jsem nespala. Z GC jsem dorazila ve 12 a to totálně utahaná. Mno a manža jen v 17:00 na noční! Ale já pořád říkám, že co se má stát, stane se 😉

rozi.nka
5. pro 2008

Tak to se nedivím, to bych asi taky neměla myšlenky na nic jiného než na spánek 😀 . Já taky říkám, že všechno má svůj čas, ale nikdy není od věci ten osud trošku pošťouchnout 😉 .
Doufám, že se nám zadaří díky IUI, nerada bych šla na IVF ☹ . Co je u vás za problém, že se nedaří?

luciasek1982
5. pro 2008

Mno nic Rozi... já pomalu půjdu do hajan. Tak se měj krásně, užij si zbytek večera a dobrou noc 😉 🙂