Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

kaa
18. pro 2008

Luci, to mně mrzííí ☹ ☹ , já se taky bojím ít na tu krev, ještě mi řekne, že jsem měla vidiny a bude to 😝

berryl
18. pro 2008

ahoj holky nevíte prosím některá jestli jsou zítra ještě na gyncentru???? mám jít 2-4 den MS na krev a to je zítra, protože se dneska ta mrcha dostavil ☹
nevíte zda se na tu krev musím objednávat a od kolika hodin tam jsou

předem moc moc moc děkuji

berryl
18. pro 2008

holkýýýýýýý je tu někdo :o)))

bukca
18. pro 2008

ahoj berryl ... musíš tam jít ráno a jsou tam ... od pondělka to mají nějak jinak, ale zítra tam jsou 100%

bukca
18. pro 2008

ahojky Luci ... to je mi moc líto ... nevzdávej to, příště to určitě výjde ... držím pěstičky

já pořád čekám ... zítra ráno testím a teplota pořád nahoře (36,9°)

berryl
18. pro 2008

bukci děkuji moc myslíš, že tam jsou už od 7h?

berryl
18. pro 2008

tak jsou tam po-pa od 7-8h jenže jsem se spletla má se tam jít 3-4 den krvácení a to mi vychází so,ne,po tak nic až další měsíc :O((((

holky dobrou noc

luciasek1982
19. pro 2008

Ahojky holky.....
Mno tak jsem ráno vstala a už špiním, tak to mi 100% další IUI v lednu nevyjde 😠 ☹

Přeji vám všem krásný pátek a bezva víkendík 😉 🙂

bukca
19. pro 2008

ahojky luci ... nevadí .. bylo to teprve první IUI, neboj další určitě vyjde .. já dneska testovala a zatím tam nic nebylo, ale teplota šla nahoru, tak poslední šance je v neděli a to je můj poslední testík tento měsíc a další měsíce se snažíme sami ..... do IVF zatím nejdeme .. dáváme si 1/2 roku pauzu a když tak potom .. uvidíme

držím všem pěstičky

luciasek1982
19. pro 2008

Ahojky Jani....

Tak to ti budu držet palečky, aby vám to vyšlo. Myslím, že děláte dobře, že si chcete nechat pauzu od toho všeho, a že to chcete zkusit normální cestou.... přeji vám hodně štěstíčka!!!!

Papa holky a užijte si prima víkendík 😉 🙂

fifinka31
21. pro 2008

Ahoj holky zdravim vas zas po par dnech,nejak sem ted nestiham zajit.
Bukco jaks dopadla dnes s testenim??
Luci,co to spineni?
Dokud neni poradna MS tak je vzdy sance-i kdyz treba mala.A kdyz to nevyjde tak udelejme za neuspechy tlustou caru,a verme ze rok 2009 bude pro nas ten stastny-musi!!Vsecky tady uz se snazime dlouho a tak uz si to zaslouzime.Tento cyklus se citim uplne v klidu,tim ze mi nevyslo IUI,tak uz vubec neverim ze by mi to vyslo prirozene,navic ted pred svatkama ma clovek tolik prace-a myslenky jinde-nastesti.Tak urcite si uvedomuji kdy mam plodne dny(ty mi ted zacinaji)ale nijak to nehrotim,protoze jek rikam uz tomu neverim.Mi pomuze bud dalsi IUI,nebo laparka nebo IVF.A nebo cas.
My sme si pod stromek uz nadelili auticko,sice nam to nevynahradi mimi-ale auta kvalitniho je taky potreba 😉 A udelalo nam to radost 😉 .A mimi si ted treba rekne-tak tady uz je to vse kompletni,hezky pripravene na prichod mimi,tak tady se mi chce 🙂
A jak to mate s praci pres svatky?Ja mela ted 3dny volna-sem uklizela,uz mam aji vyzdobu a aji stromek 🙂 PO,UT pracuji cele dny a pak jdu zase v SO,NE 😒 -tosemi vubec nechce.Tak se mejte pekne holky 😉

luciasek1982
21. pro 2008

Ahojky holky!!!!

Fifi..... mno tak mrcha se mi dneska řádně rozjela, tak je to 100% Nevadí, příště to snad vyjde! Tak vy jste si udělali takovou radost a nadělili si autíčko jo??? Teda to se tady někdo má!!! A jaké jste si pořídili???
Já jdu do práce v pondělí a úterý na noční a pak pátek,sobota, neděle denní 😒 ☹ .... jsem z toho celá odvázaná. Na Silvestra mám taky noční..... tento rok to je celé nějak na prd,ale co nadělám!!!

Jani.... držím palečky a myslím na tebe!!! Tfuj tfuj 🙂

Holky mějte se všechny krásně....papa a pěkný večer!!!! 😉 🙂

miska66
21. pro 2008

Ahoj holky jak se mate?dlouho jsem tu nebyla, ale musela jsem to vsechno vstrebat. Ale uz je to lepsi, prvni pokus nic ale snad se podari. a co u vas? mame nejake nove mimi na ceste? nebo aspon nejake pozitivum?

fifinka31
24. pro 2008

Luci,tak to mas ty sichty pekne na prd.No jo ve zdravotnictvi se stim neda nic delat,lide jsou nemocni aji o svatcich.
Manzel ma zase dnes odpolko,takze si uzivam osamocene odpolko a vecere bude ve 22h a pak darky.A to jsem se chtela jit podivat na pulnocni,coz teda nestihame,nez skoncime s darky tak bude pulnoc.Jeste pak nejake ty postelove hratky 😉 (mela bych mit ted nekdy ovu)
Jinak nadelili jsme si Fordika Fokusíka-ale s autobazaru,ale je 1,5roku stary a jako novy(no uz nam ho nekdo poskrabal samozrejme 😠 Manze si delal teprv na jare ridicak,a nasi nam pak dali Filcku jejich starou,na takove rozježdění.Tak auto byt mame-tak uz by to mimi mohlo k nam taky prijit ne???!!!
Luci ale vy zase stavite ne?Tak to se teprv nekdo ma!!! 🙂 Ja bysem chtela taky domecek,ale nam to nehrozi,muzem byt radi ze mame byt 2+1 v os.vlast.a tedka auticko.
Holky tak preji vam krasne svatky vanocni,plne pohody a radosti,uzijte si to-i kdyz ten nejkrasnejsi darecek se este nedostavil.....on se jednou dostavi!!!papa.

bukca
24. pro 2008

ahojky holky . nejprve bych vam chtela poprat krasne proziti vanocnich svatku a plo darku pod stromeckem ....

testovat jsem netestovala, prooze by to bylo zbytecne ... teplota klesla a dneska pred stedrovecerni veceri jsem to dostala, no co se da delat ... snad ten Novy rok 2009 prinese sebou jenom to dobre a to vsechno skarede si necha v tom 2008

rozi.nka
24. pro 2008

Ahoj holky, přeju vám krásné Vánoce plné lásky a pohody. Hezky si to užijte 🙂

Bukco mrzí mě, že to nevyšlo. Věřím, že jednou se určitě zadaří. Doufám, že nám všem se zadaří 😉

Krásný štědrý večer...

luciasek1982
25. pro 2008

Ahojky všem a všem taky krásné svátky!!!!

Jani..... mrzí mě, že to takhle dopadlo,ale uvidíš, že nastávájící rok Vám přinese mnohem více štěstíčka.... doufám, že nám všem!!!!

Fifi..... tak to je paráda, takové autíčko! To my jsme teď bez auta a musím do práce jezdit tchánovým favošem.... což je docela prča 😀 No co,ale pořád lepčí než busem a tramvají!!!

A copak jste dostaly od Ježíšků pod stromeček???? Určitě toho bylo hodně, když jsme takové holky hodné a šikovné!! 😀

Holky mějte se moc krásně a užívejte si svátků plnými doušky. Já jdu už zítra do práce.... mno snad bude alespoň klídeček 😉 Pa všem!!!!
😉 🙂

fifinka31
25. pro 2008

Ahoj holky,tak jaky byl ježíšek???My zacali s rozbalovanim o pul 11 vecer-uz sem byla radne unavena,a po rozbaleni jsme padli za vlast oba!A dnes na obed ke tchanovcum,a ted sel manza na nocni.Zitra k nasim zas pro zmenu 🙂
Jinak ja dostala od manži pekarnu-to bude maturita 🙂 ,+nejake drobnosti co jsem si sama vybrala,no a od rodicu jsem dostala koupel masaž na nohy-coz mi bodne pri me stojate praci.Poradny frapovac-mam rada naslehane vecicky 🙂 no a nejakou tu kosmetiku+papuce+pižamnko-vsak to znate 😉 No a na pristi vanoce pisu ježíškovi jen o ten jeden darek-a pisu uz v lednu-aby pak pred vanoci nemel plne ruce prace a nahodou na mne nezapomnel!!!To uz bych asi pak tezce nesla 😒
Luci to mas fajn ze se sama dovezes,ja ridicak nemam.Bojim se sedat za volant.a vubec delat ty zkousky...ucit se to vse.Prijde mi to tak hrozne jako kdyby po mne mekdo chtel at se naucim ridit stíhačku!!! 😝
Bukco,teda ta tvoje mrcha si ale umela najit opravdu ten nejlepsi cas pro svuj prichod 😒
no devcata udelejme za temi nezdary ted tlustou caru,za tyden uz budem v roce 2009-no a ta 9tka,nepripomina vam neco?je takova zakulacena.Tohle sem si sice rikala aji do roku 2008-ze ta 8cka je krasne kulata-ale kdyz ji kreslite tak krouzite porad dokola a neni cesty ven,devitka ma jedno brisko a pak pekne pres carecku ven 🙂
Jeee to sem se zas rozepsala-tak se pekne pochlubte s dareckama!!!papa

bukca
27. pro 2008

ahojte holky ... u nás byl Ježíšek hodně bohatý, asi jsme letos byli moc a moc hodní 😀

dostala jsem od miláčka notebook, jinak prostě klasika ... peníze, kosmetika atd. ... letos to bylo opravdu krásné a navíc jsem byla opravdu překvapená ... loni jsem věděla co dostanu a navíc jsem dárek měla z předstihem

Radek je zlatíčko ....

jinak vám všem přeji, aby ten rok 2009 stál za to a všichni na další Vánoce měli vytoužená mimíska už pod stromečkem ... dodtečně Šťastné a veselé a nádherný Nový rok 2009

luciasek1982
27. pro 2008

Ahojky všem!!!!

Tak u nás to bylo ve velkém stylu 😀 Byli jsme u našich, celá rodinka.... babička tchánstvo,my, brácha.... no prostě veselo 😉 Ježura byl štědrý, naježil mi župánek,opasek,naušnice a ozdobu na krk z chirurgické oceli ( jako bych toho v práci neměla dost 😀 ). Pak osobní váhu, která měří i tuky a tak..... mno tím mě přes svátky moc nepotěšili,ale budiš 😀 No a potom taková ta klasika.... kosmetika,kalhotky atd.

Přeji Vám všem krásný den a ještě krásnější vstup do Nového roku. Snad bude pro nás všechny tím pravým a opravdovým " NOVÝM" se vším všudy 😉 🙂 Papa

miska66
29. pro 2008

Ahoj holky

taky jsem tu dlouho nebyla. Taktez preju vsem jenom to nejlepsi do noveho roku hlavne at nam prinese co nejvice miminek. A to nam myslim uplne staci.

Holky nevite kde se v Ostrave cvici Mojzisova metoda? nejak se k tomu nemuzu dostat ani najit. Asi to zacnu cvicit. Mate s tim nejake zkusenosti?

fifinka31
29. pro 2008

Ahoj holky tak uz mam konecne vytouzeny volny tyden!Teda jdu este do prace na silvestra ale jenom do 14h.
Zitra si jdeme s holkama z prace nekam sednout-mozna navstivime aji stodolni-nebyla sem tam co jsem s manzelem!
No jinak este ani nemame plan na stredu,meli sme jit k nasim,ale bratr s mladou tam nebudou,a tatka ma ranni-tak by to byla asi trochu nuda,navic mamka marodi.
Jinak ja mam tento cyklus nejaky zmateny,dnes sem 19DC a uz asi tyden mikro spinim,ovulku sem zatim este nezaznamenala-vetsinou ji citim.Tepl.v patek byla este dole,a dnes uz výše-ale nemyslim ze byla o vik.ovule.Ani ovu hlen nebyl.No stejne nam to ted nevychazi ani s tim sexem co 2 dny.Aspon nebudu na nervy pred MS. 🙂
Jinak ja netusim kde se da cvicit M.ja mam doma dvd-tam to krasne predcvicuje a ja cvicim zaroven s ni,ale ted na to prdim,neumim se k tomu dokopat!!!A pritom bych to potrebovala jako sul,zpevnit svaly panevni a procvicit zada.Jenze to se musi kazdy den,a ja kdyz delam tak cely den a to mi na to nezbyde cas.
Ale vim ze kdyz se to chodi cvicit primo k rehab.sestre tak se chodi i na srovnani patere a to se dela pres konecnik-a to bych nedala.Takze ja jedine doma.
Tak holky,nevim jestli se sem este dostanu do stredy.Tak vam vsem tady preji do noveho roku hodne zdravicka,stesticka,a at se nam splni to nase velike přání být už konečně MAMINKA!!!papa.

bukca
30. pro 2008

ahojky holky .... taky uvažuji o Mojžíšové metodě, tak až budete vědět, tak info sem ...

jinak všem krásný nový rok a hlavně ty vytoužené miminka .....

bukca
30. pro 2008
luciasek1982
1. led 2009

Ahojky holky!!!!!

Chtěla jen Vám všem popřát krásný a šťastný nový rok.... ať se nám všem vyplní ta nejtajnější přání 😉 🙂 Papa

rozi.nka
1. led 2009

Ahoj holky, přeju vám všechno hezké do nového roku, hodně štěstí, zdraví, lásky a ať se nám konečně splní to nejkrásnější přání. Ta devítka na konci má totiž vážně něco do sebe 😉

Teď jsme přišli z hrábůvky, kde byl přenádherný ohňostroj. Připadala jsem si jak Alenka v říši divů a v duchu jsem si stále opakovala jediné přání do toho nového roku 🙂
Tak jen doufám, že se splní.

Užijte si zbytek svátečního dne...

berryl
2. led 2009

ahoj holky zdravím v Novém roce

tak snad s Novým rokem se nám zadaří, můžete mi prosím poradim. Byla jsem na gyncentru a mudr.chce znovu po manželovi spermiogram a krev na genetické testy. No a já mám přijít na krev 3-4 den MS, jenže mi to vychází na víkend.Myslíte si, že kdybych měla žádánku z gyncentra vezmou mi krev někde v nemocnici??? nevíte co mi z té krve budou zjišťovat???
Předem moc moc moc děkuji

fifinka31
2. led 2009

Ahoj holky,vitam vas v novem roce 🙂
Rozinka,ja na ten ohnostroj ZASE zapomnela!!Ale koukala jsem na nej aspon z okna,sice takove ty nižší sem nevidela pres baraky,ale to co bouchalo do vysky ano-byla to nadhera-a byt primo u to..hm 🙂
Berryl,oni si v gyncentru vzdycky delaji svuj vlastni SPG+krevni testy u obou-z tech zjistuji hormon hladiny,a treba i chlamydie,myslim i cukrovku,boreliozu a takove-ale ted si nejsem 100% jista jestli to nepletu s jinymi vecmi-jo este stitnou zlazu.Jinak myslim ze se nic nestane kdyz pujdes treba i 2dc-ja bych tam brnkla a zeptala se.Jak budou vysledky,tak je dobre kdyz prijdete oba,a Dr.vam povyklada o tech vysledcich.Ja sla sama.a nakonec sem musela volat manzovi a Dr. snim mluvil pres telefon o tom.
Jinak jak ocekavam kazdym dnem MS-tentokrat nemam prehled kdy byla ovu,byla li tak nekdy 16,17dc-coz je u mne dost pozde.A navic tento cyklus spinim uz od poloviny,chvilku vice chvilku mene,takze asi mi to ty leky z minula pekne rozhazely,a navic je pravda ze ted vubec nepiju svuj Drnek obecny proti spineni,ani zadny cajik.Ale dalsi cyklus podstive zase zacnu 🙂 Rok 2008 je pryc,je tu novy rok-jak arch cisteho papiru,a zalezi jen na nas a nasem osudu jak ho popisem 😉 .....ja tam chci mit same pekne zpravicky!!!
I kdyz jsme se smanzou hned na novy rok chytly(byly sme u znamych,a manzovi neco prelitlo pres nos,trosku sem to totiz prehnala s alkoholem,a delala blbiny-ale nic podle mne spatneho,proste sranda kterou on nepochopil no a bylo to.a jelo se domu-stejne uz bylo pozde,po ceste na salinu byla hadka,a pak uz jen ticho.nebavka,ja v loznici on v obyvaku-a ta opice po ranu!!!auuuu)no a vecer uz sme zase lezeli spolu 🙂 My se normalne nepohadame treba 3/4 roku a pak to stoji za to.No doufam ze to nebude jak na novy rok....to bysem ja porad pila a hadali bysme se 😉 Beru to tak ze se procistil vzduch hned na zacatku roku a ted bude klid-snad 😉 tak papa holky.

fifinka31
2. led 2009

Luci,a jak je to s tebou?Kdy jdes na UTZ???

berryl
2. led 2009

fifinko děkuji za spermio a krev půjde manžel na gyncentrum, jen se mnou to není tak jednoduché, když to mám přes víkend. Zkusím tam v pondělí za volat domluvít se.

víš, já myslela, že to je něco speciálního když to je 3-4den MS, protože štitnou žlázu, cukrovku moho vzít kdykoliv, ale třeba tam opravdu bude i něco jiného

holky už ať se něco začne dít, mi hrabe, hlavně nám každý do Nového roku přál miminko a že to už musí vyjít no jo jim se to řekne, kolem mě se to všechno těhulí