Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
22. led 2009

Molly.... díky za radu. Já se podívám jestli jsem ho ve vzteku nevyhodila a když tak se ještě pokusím skočit s ním jinam. Myslím, že už je to měsíc co mi ho vystavoval. No když tak si tam zavolám a poprosím o nový.

Fifi.... máš asi recht. Mno uvidíme, jak to bude. pač mě navíc 12 DC vychází na sobotu. Když tak počkám do dalšího cyklu, ten jeden měsíc mě už nezabije 😉 🙂

Holky mějte se krásně a užijte si pohodový večer 😉

fifinka31
22. led 2009

aha,tak zalezi kdy mivas ovu,pokud bys sla na UTZ v patek 11dc,tak mozna byste stihly IUI v po. 14dc-to usoudi Dr podle velikosti folikulu a navic ti muze dat pregnyl,ktery by sis pichla treba v SO.a on by pak folik nemel prasknout drive jak za 36h-proto se píchá,ne aby byla ovu ale aby prave nebyla drive nez za 36h po podání,tak mi to vysvetlil,a min IUI sem to tak mela(jen sem si to nepichala ja ale sestra druhy den rano sem si tam dosla)a prakticky po 36h jsem zacala citet ovu bolesti.

luciasek1982
22. led 2009

No jo, ale já jdu zítra do práce, tak na UTZ bych nemohla a v pondělí si myslím, že už bude pozdě. pač minule jsem tam byla 12DC a bral mě na IUI hnedka druhý den a to mi říkal, že když by manža mohl, tak že mi to udělá ještě ten den. Maximálně bych se mohla objednat zítra na pondělí a modlit se, abych už neměla po ovulce. 😒

bukca
23. led 2009

ahojky luci ... a co tak si koupit ovu testy??? Já jsem nakoupila a přesně mi to sedí s UTZ od mudra .. teď tam sice už nechodím, ale sedí to 100%

luciasek1982
23. led 2009

Ahojky Jani 😉

Já jsem si ovu testy koupila,ale teď už je to stejně jedno.Tento měsíc se pokusíme normální cestou a příští cyklus jdem zase do toho 😉
A jak se máš??? 😉

Jinak přeji všem krásný den a pohodový víkendík 😉

bukca
23. led 2009

Luci .. zrovna jsem 31DC a mrcha nikde, test negativní a teplota 37,0° ... nevím nevím, pořád doufám

luciasek1982
23. led 2009

Jojky.... tak to ti držím palečky!!! 😉 🙂 Tfuj tfuj.... 😀

bukca
24. led 2009

Luci, tak nic .. teplota dneska klesla, tak do dvou dnů je mrcha tady ... ach jo ....

luciasek1982
25. led 2009

Ahojky Jani!!!

tak to mě mocka mrzí, ale nevěš hlavu, jednou to vyjít musí 😉 Užij si krásnou neděli 😉

bukca
25. led 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... ... mrcha je opravdu za rohem ... Luci, tobě taky krásnou lenivou neděli 🙂

fifinka31
27. led 2009

Ahoj holky, jsem jen na skok,dnes sem jela s kolegyni do Prahy pracovne,podivat se na novou kolekci(to vzalo 2h)takze 8h v aute az do Prahy kvuli 2h.Jsem nejak ko a to mne cekaji 2 prac dny.
Bukca co ta MS??Rozjela se?
Jani tak apon nebudes se stresovat planovanim IUI,ten mesic uz nic neresi.
Ja beru dnes posl Utr.cekam spineni a v NE.jsem 29DC a to dostavam MS po Utr. uz zacinaji bolet kozeny jako vzdy.Dnes sem 11dc-vcera sem jen ze srandy testila ale vecer a samo ze nic.Ale treba je este cas,ale ja neverim-ale samo ze doufam,vyhla bych se te operace ze.
Tak se mejte pekne holky papa.

fifinka31
30. led 2009

Ahoj holky teda tady to vaaazne,no jo Bukca se ted snazi prirozene,Luci ceka az na pristi cyklus....a co Miška??Miškooo,jak to vypada s tebou??
Ja holky zacala ve ST-12dpo spinit a dnes 27dc uz se mi rozjizdi MS-tak nejak jsem ani nic jineho necekala ze.Ale v koutku duse doufala,protize i to spineni ted prislo docela pozdeji.A ve ST jsem mela neobvykle bolesti bricha-no ale hned po nich zacalo to spineni 😒
A reknu vam ze vubec nemam chut jit ted na tu 3.IUI,pred tou laparkou,asi bych byla vice nervozni,nez kdyz to necham prirozene ted ten cyklus,a zacnu se chystat na laparku,dalsi IUIcka si necham az po zakroku,bude li vubec duvod delat IUI-nebudeme li muset na IVF.Hlavou se mi totiz honi silene scenare,jako ze co vse by mi tam mohli objevit 😒 No proste uz at to mam za sebou,doufam ze mbudou mit pro mne nakej termin na ten dalsi cyklus,cim driv tim lepe.
Tak se holky mejte a ozvete se jak se vede.

luciasek1982
30. led 2009

Ahojky všem!!!

Fifi.... Mno já se mám docela dobře. Čekám na další MC který by měl přijít někdy9.února, ale když by nedorazil vůbec bych se nezlobila 😀
Když bych byla na tvém místě, tak bych taky další IUI odložila až po té laparce! Je fakt, že myšlenkama budeš úplně někde jinde, stres a tak. Každopádně, ten jeden cyklus vynechat, tě určitě nezabije 😉
Držím ti palečky, aby ti všechno dobře dopadlo a nemusela jsi podstupovat IVF 😉 Tak tfuj, tfuj a hodně štěstí!!!!

Mějte se všechny krásně a užijte si víkend 😉 🙂

bukca
2. únor 2009

ahojky holky ... tak jsem ve fázi opětovného snažení ...

jak se jinak máte?

berryl
2. únor 2009

ahoj holky, tak jsem tady po delší době, dneska verdikt p.Čermáka, umělé oplodnení, inseminace nemá cenu, takže čekám na MS a pak musím k sestřičce pro injekce, tak nějak celý den čučím do PC a snažím se přečíst si toho co nejvíce a to se někomu řekne buď v klidu

máte nějaké zkušenosti poradíte mi prosím co mě čeká, předem moc děkuji za každou radu 🙂

berryl
2. únor 2009

nevíte jak na tělo působí ty injekce, jsou to přece hormony ach jo ještě, že něco takového vůbec jde

fifinka31
3. únor 2009

Beryl,ja ti s IVF neporadim bohuzel,nemam zatim zkusenosti,no ale co vim z doslechu tak proste kazda ty inj.snasi jinak,kazde se tvori jiny pocet jajec,urcite to bude vic neprijemne poku d budes mit treba 20foliku,nez treba jen 10.
Ale jinak se te chci zeptat,vy sami s manzou uz taky IVF chcete?Nebo to bylo ciste rozhodnuti Dr.a vy ste si rekli-co nam zbyva-
Jak dopadl manza na SPG?¨Protoze pokud nama katastrofalni SPG,a ty ovulujes diky hormonum tak se IUI muze udelat parkrat pred IVF.
A ty uz mas za sebou laparku?a vysledek?
Manza ma jen mirne zhorseny spg,a ja ovu mam pri lecich,tak to bral Dr klidne,ze chci IUI,ted ale pujdu na laparku,a pak podle vysledku uvidime,pokud bych byla OK,tak zkusime dal IUI+normalne,a tak po prazdninach bysme mozna uz sli do IVF.
Tak hodne stesticka pri IVF-at to kalpne 😉
holky ja jdu asi ve CT.na prijm.ambulanci si doml.termin operace-zacina se to stavat skutecnosti,a porad nemuzu verit ze se mi to stane!!!bojim bojim ale zaroven se tesim-zajimave ze 🙂

berryl
4. únor 2009

ahoj fifinko, já nemám za sebou nic kromě testů jsem prý v pořádku,laparka atd. nic, prý není potřeba,
manžel má špatný spermiogram a tak doktor řekl, hned umělé, inseminace prý vůbec nemá smysl
jinak moc děkuji :O))))

berryl
4. únor 2009

jinak jsem zvědavá jak dlouho si budu muset píchat ty injekce, nemám ráda jehly no nějak to budu muset zvládnout 😵

fifinka31
4. únor 2009

Ahoj Beryl,tak pokud i vam vyhovuje hnedka to IVF,tak je to v poradku,me jen prijde ze zrovna pan Cermak,strasne honi hned do IVF(prachy prachy),vidi maly problem,a neresi ho ale hned IVF.Takovy pristup se mi nelibi a proto ze jsem tohle o nem cetla uz davneji,tak jsem hnedka sla k jinemu,pan Lachcina mi taky nabizel IVF-pokud bysme chteli,ale ze on by navrhoval nejdrive laparku+hysterku,ze tomu otehu opravdu muzou branit nejake male srusty,a hodne holkam se podari po laparce oteho.prijde mi nesmyslne se hned hrnout do IVF-ale pokud nekdo to tak chce(treba jako vy tak v poradku)a pokud tvuj manza nema ten SPG katastrofalni....no proste nechapu ze ti nenabidl aspon tu laparku a to IUI.To ja si stala za tim ze chci IUI-laparku-IUI...pokud budu ok,IVF az NAM s manzou se do toho bude chtit.
Tak kazdopadne hodne stesticka 😉 papa.

fifinka31
5. únor 2009

Ahoj holky,takze dnes sem si byla doml.termin operace.den D bude 10.3./9-nastup v 17h,mam se doma este najist vecere uz nebude 🙂 zato bude YAL-nejaka snad setrnejsi nahrada za klasicky klistyr.Predoperacni mi udelaji taky tam,to uz sem doml.akorad premyslim jestli si mam nechat napsat nemoc az tam v nemocnici,nebo mam jit den pred rano k obvodni??Asi to je jedno ne?
Nevite,muzou mi ji napsat v nemocnici a pak popripade ukoncit moje obvodni?chtela bych byt na nemoc tak mesic,tak aby mne nehnali z nemocnice brzy do prace,delam 12ctky,musime stat,a taham tezke kupky džínú,takze do prace nebudu spechat-i kdyz prijdu o prachy,za ten odpocinek doma mi to stoji.Sem nemela nemoc uz pres 2 roky.

berryl
5. únor 2009

ahoj fifi, děkuji za názor, jen jde o to, že já jsem po všech stránkách v pořádku a problém je u manžela, proto prý nemá smysl IVI, nejsem doktor takže tomu opravdu nerozumím a tím, že má manžel špatný spermiogram, tak i tak jsou ty spermie moc pomalé a tak je malá pravděpodobnost IVI, uvidíme jak to nakonec dopadne, někde jsem četla, že pokud je problém na straně muže tak IVI nemá cenu, navíc p. Čermáka mám domluveného přes známé, chová se ke mě moc pěkně a tak jsem zatím spokojená

🙂

fifinka31
5. únor 2009

Tak hlavne jak jsi s nim spokojena 🙂 Ja z neho proste nemam dobry pocit,ani na pohled.Ale mozna kdyby mi ho nekdo znamy domluvil,tak bych to treba taky videla jinak,i mozna on ma jine chovani treba k tobe pokud vi ze jsi pres znamou.Rozhodne ho nesoudim,jen mi prijde ze je se vsim rychle hotov,a muj manza ma taky pomale spermie a jeste velke % hybridních,a mi zas Dr.rikal ze prave kvuli toho se dela to IUI-ze to je vhodne prave kdyz ma muž horsi SPG-ale zase oni maji na to nejake tabulky,a pokud se do nich chlap nevejde tak ani to IUI se nedela-tak je mozne ze to je vas pripad-nevim,nepsalas jak dopad manzel.my je mame pomale ale zas jich mame hodne-tak mozna tim se muj muz vesel do tabulek 🙂
A jeste se zeptam-protoze mozna i mne casem to IVF ceka-rekl to Dr.nejakou predbeznou cenu?Vim ze ceny se ruzni podle toho kolik inj.si pichas,co vse pak delaji-opl.vajicek,zmrazeni atd.
Ale treba kamaradka byla v OL na IVF,mela dlouhy protokol-stimulovala dele-vice inj.-ale ty ji hradila pry pojistovna,pak polovinu vajec si nechali opl.akorad zmrazovaci proces jajca neprezili tak to asi neplatili a vyslo je to pry i s cestovanim na 13000,- coz se mi zda jako krasna cena.

berryl
5. únor 2009

ahoj holky
fifinko, manžel má hodně málo spermií a jsou špatné, co spermiogram tak je horší...

jinak cena je 23tis., těch 13tis to je krásné, nevím, ale známá byla v Olomouci a vyšlo jí to s jízdným na 30tis. tak Ti nevím jak je možné, že se ty ceny tak liší??? my platíme 23ti a 70tic platí pojišťovna

o Olomouci jsem slyšela hodně dobrého, ale nemáme tam čas jezdit je to pro nás daleko, manžel je pracovně vytížený takže jsem ráda za gyncentrum

berryl
5. únor 2009

jinak jsem četla, že holky co mají pojišťovnu ministerstva vnitra právě doplácejí kolem těch 16tis 😕

inkognitto
5. únor 2009

ahoj holky, dnes jdu poprvé do gyncentra v Ostravě a proto jsem si pročítala vaše diskuse.Klobouk dolů jak to berete v pohodě. Já v poho nejsem, nevím co od zítřka čekat a taky nevím jestli se mi tam vůbec chce...Prostě nálada na bodu mrazu. Objednali mě k Dr. Čermákovi,který jak píšete vnucuje hned IVf, ani nevím,jestli mě hned první návštěvu bude vyšetřovat,no tak snad ne...Zítra písnu víc.Hezké sny.

berryl
6. únor 2009

ahoj inkognito, držím palec neboj je to jen člověk

luciasek1982
6. únor 2009

Ahojky všem!!!

Tak jak se pořád všechny máte??!!!! Já jsem dostala včera večer mrchu, tak jsem se hnedka dneska objednávala na UTZ, abych pak na to náhodou nezapoměla. Tak jdu 17.2. ve 13:30. Jsem zvědavá jestli bude druhý pokus úspěšnější než ten první 🙂 No co, osud je osud, a tak to na něm prostě necháme!!! 😉

Inkognitto..... vítej mezi námi!!! Jak jsi dneska dopadla v GC???

Berryl........... tak ty se budeš chystat na IVF??? Přeju ti hoooodně mocka štěstíčka a držím pěsti, aby všechno dobře dopadlo 😉 Už přibližně víš, kdy by to tak mohlo být???

Fifi............... a co ty, jak se vede???

Mno nic holky, já jdu makat, pač mám před sebou ještě 11 hodin v práci. Mějte se všechny moc krásně a užívejte si víkend!!!! Pa 😉 🙂

inkognitto
8. únor 2009

Ahoj Holky!
takže v pátek jsem v gyncetru byla poprvé, taky než jsme to s manželem našli trochu trvalo, nejsme přímo z Ostravy a tak to tam moc neznáme. Byla jsem trochu vyklepaná, když jsme tam šli,ale manžel byl v pohodě, smál se a dělal vtipy,tak dobrý. Sestřička byla milá a hezky nás přijala, za chvilku si pro nás přišel i pan doktor a uvedl nás do svojí kanceláře. No to vybavení skutečně působí jak kdybyych přišla někde před 100 lety, ale někdo si na takový styl asi potrpí. Mohutný stůl mezi námi mi nedělal moc dobře,ale doktůrek to smáznul svým přístupem, byl v pohodě a lidský. Mluvil s námi o IUI,ale šlo vidět, že tuhle metodu moc neuznává a daleko obšírněji se věnval vysvětlování IVF. Tak nevím, ale určitě bych chtěla první zkusit IUI. Domluvili jsme se na dalším postupu, krevní odběry spermiogram a potom ultrazvuk, takže podle toho se dál uvidí. Taky nás připravil jakou sumu si máme přichystat na IVF, což manžele nepříjemně překvapilo,ale to je jěště daleko. Čekám až mi příjdou MS a potom se uvidí...přeji hezký zbytek víkendu!!!

berryl
8. únor 2009

ahoj holky,
Luciasku děkuji z podporu, tento týden bych měla dostat MS a hned začnu stimulovat, podle toho se uvidí, když bude všechno v pořádku tak cca do 10 dní se odeberou jajčka atd. snad to výjde

inkognito, cena za IVF je šílená, ale když to jinak nejde, tak se nedá nic dělat
🙂