Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

rozi.nka
13. únor 2009

Ahoj holky, díky za pěstičky 🙂
berryl moc ti blahopřeju, teď jsme na tom úplně stejně. Nejhorší je to čekání jestli je vše ok a tak, ty se máš že jdeš na krev v pondělí, já si musím počkat až do středy, to se asi ukoušu 😠
moc vás všechny zdravím a přeju brzké dvě čárky na těhu testu 😉

berryl
13. únor 2009

:o)
rozinko taky blahopřeji jak dlouho to víš???

rozi.nka
13. únor 2009

berryl od středy 🙂

inkognitto
13. únor 2009

Ahoj hoky,
berryl to je nádherná zpráva, to se říká pátek 13 tého, v pondělí to bude určitě na jistotu

Rozince taky velká gratulejšn a ať to do středy co nejrychleji utíká

Jinak jěště k diskuzi o Gyncentru a Olomouci.Já když jsem se o tom bavila se svým doktůrkem,tak jsem taky byla na vážkách a moc se mi do Ovy nechtělo, slyšela jsem negativní odezvy a každý hodně chlválil Olomouc, ale Dr. povídal, že v Olmiku, kdo nemá hotovost´s tím se ani nebaví, takže to tam asi trochu bude i o úplatkách.Nevím, v každém případě všude je chleba o dvou kůrkácha a já jsem zatím v Ově spokojená a důvěřuji jim. V pátek jdu poprvé na ultrazvuk tak se uvidí.

berryl
13. únor 2009

tož to jsme rozi podobně :o) jen já čekala s teste

bukca
13. únor 2009

co to moje oči vidí?????????

berryl .. velikáááánská gratulace, ale ještě hodně, ale hodně potichu, aby se to nezakřiklo

mám z vás holky radost ...

berryl
13. únor 2009

bukci děkuji a posílám mega balík bacilků k Valentýnu 😉
chodím pořád čůrat, ale fakt pořád 😎

bukca
13. únor 2009

beryl ... to znám, ja jsem taky chodila, sice jenom 4 dny, ale chodila ... a navíc je to hodně o tom, že když to teď už víš, tak chodíš častěji ... fakt vím, o čem mluvím

berryl
13. únor 2009

já sice hodně piju, ale chodila jsem občas, teď mě to honí pořád, ale ale ale jsem moc ráda
jen všude řádí chřipka, tak se musím hlídat

inkognitto
14. únor 2009

ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat ke kterému lékaři chodíte a jak jste s ním spokojeny. Já chodím k Dr, Lachčinovi a prozatím jsem spokojena, byli jsme spolu zatím jen jednou,tak jěště brzo soudit, ale působí sympaticky. Až na to stálé se ohánění IVF a upozaďování IUI.

Přeji hezký víkend.

fifinka31
15. únor 2009

Ahoj holky tak nedalo mi to se neprihlasit.
Berryl,tak to je nářez ti povim 🙂 tesne pred IVF //-ale nejsi prvni o kom vim ze se to stava.Tak zatim drzim palecky,a gratulaci si necham az po srdicku.Tak samo gratuluji aji Rozince-jen si ted nevybavim co ze mela Rozinka ted pred sebou,a co ze meli za problem.
Ja uz jsem v rozjetem vlaku,termin laparky uz se blizi,taky si rikam ze by to byla prča kdyby nam to vyslo tedka-zazraky se sice deji ale jenom obcas jako treba tedka Berrylce.
Taky se v mysli spis uz soustredim na laparku a co bude potom,a plozeni slo ted trochu bokem,ale ovu sem registrovala a nejaky ten sex kolem byl taky.ALE ALE ALE.
Tak se mejte holky,a drzte se vsecky.

berryl
16. únor 2009

:o) ahoj holky, tak to mám potvrzené od lékaře a jsme 4+4 🙂 ¨¨ teď hlavně ať je vše ok-
fifi budu na tebe myslet

luciasek1982
16. únor 2009

Ahojky holky!!!

Berryl.... tak to ti strašlivě moc gratuluju!!!! Teď musíš kolem sebe hoooodně plivat samé těhu bacily, aby nás maminek čekatelek bylo brzy více 😉 🙂 Opatruj se... držím palečky 😉

berryl
16. únor 2009

Lucinko děkuji, odkuď jsi, že bych tě přišla poplivat osobně 😀
myslím na Vás

luciasek1982
16. únor 2009

Ahojky Berryl 😉 Mno já jsem ze Šenova,ale zítra ve 13:30 jdu do GC na UTZ 😉 Tak jestli chceš, můžem se sejít a zajít na kafíčko 😉

A co vy ostatní holky??? Jak se vede? 😉

bukca
17. únor 2009

ahoj holky ... a co tak udělat nějaký srazík??? Jsem pro !

luciasek1982
17. únor 2009

Ahojky všem!!!

Jani ty máš boží nápady!!!! 😀 Já jsem 100% pro 😉 A co vy ostatní??? 😉

berryl
17. únor 2009

holky určitě se ráda přidám 😀 už mám nemocenskou, v práci bych to nezládla 12h na nohou, milion lidí z toho polovina nemocných a na wc nemůžu jít kdy se mi chce a o jídle ani nemluvím takže jsem doma a pořád spím jsem hodně unavená

luciasek1982
17. únor 2009

Tak kdy a kde to teda podniknem??? 😉

luciasek1982
17. únor 2009

Jinak jsem dneska byla na UTZ a zítra jdu na IUI. Mám na každé straně 2 foliky o velikosti 18mm 😉 Tak držte palečky 😉 🙂

inkognitto
17. únor 2009

Luci,držím pěsti ať to zítra výjde a spermijky si prorazí cestu!!!

bukca
18. únor 2009

Luci, držím pěstičky, ať se spermíky zavrtají 😀

luciasek1982
18. únor 2009

Mno snad se jim to dneska podaří potvůrkám jedněm 😀 Jdu tam na 11:30, tak na mě myslete 😉 Papa

luciasek1982
18. únor 2009

Ahojky holky moje!!!! Tak už jsem doma!!! Bylo to v poho, sice trochu více nepříjemné než prvně, ale znám i mnohem horší věci!!! 😉
Mějte všechny moc prima den!!!! 😉 🙂

fifinka31
18. únor 2009

Luci,drzim palčáky!!!!Jinak me to druhe IUI taky bylo neprijemne-ale Dr rikal ze je to tim ze minule sem mela mekci katetr,ze tadyten byl tvrdsi tak to muze byt vic citet,no ale predstava ze co IUI to vetsi bolestivos.....potěš.
Berryl,a kde ti potvrdili tehu,v GC?Co na to Dr rikal??GC prislo vlastne o kšeft🙂-holky keeež by se nam to vsem povedlo aniz bysme podstoupili IVF.
Jo Beryl,pises ze mas uz nemoc.ale nespinis ne?To mas jen kvuli tomu ze delas 12ctky?A muzu se zeptat co delas?Ja delam taky 12ctky-jako prodavacka v Cerfuru v Levisu,neni tam nijak moc drina ale taky jsem 12h na nohach,a mam za sebou velkej regal s riflema a ty kupky nejsou nejlehci-sice by se mi po otehu hned nechtelo na nemoc.ale zase bych nechtela riskovat zese neco pos...
Vsak se zastavte a ptejte po Lence,mate u mne slevičku 🙂 -ale zas to zbozi nic moc extra teda v damskem.
Tak se zase loucim,paček shledaček 🙂

luciasek1982
19. únor 2009

Ahojky holky!!

Leni.... to IUI bylo nepříjemné díky tomu, že jsem taky měla ten širší katetr a nešel mo přes děližní hrdlo nazést. Tak mi musel čípek chytbout co takových kleštiček a povytáhnout ( něco jako u HSG ) 😖 Mno bylo to pěkně nepříjemné, ale jak už jsem řekla..... jsou i mnohem horší věci.
Jinak pak mi dělal UTZ a říkal, že ty dva jajca na jedné straně už praskly a na druhé straně ještě jsou. Dneska jsem si dělele ovu test a je pozitivní. Mno tak uvidíme, řekl slepý 😀
Mějte všchny krásný den.... papa 😉 🙂

bukca
19. únor 2009

Luci, držím moc pěstičky

berryl
19. únor 2009

ahoj fifi to víš, že přišli o kšeft a hned mi doporučili vrátit se ke svému gyndaři, tak jsem mu volala a vzal mě zpět, tož jsem byla ráda, těhotenství mi potvrdili na gyncentru

fifi pracuji na prodejně O2, kde je neustálý stres, musíš každého zákazníka obsloužit podle prodejního stromu, musí se plnit prodejní plány a je to tam opravdu hodně stresové, pořád se tlačí na prodej, prodej, prodej, když neplníš musíš vysvětlovat proč, chodí nám neustále kontroly v podobě zákazníků a ti si náš rozhovor s nimi nahrávají(většinou mají mikrofon v bundě nebo v tašce,nepoznáš je) jestli nabídneš co máš, jestli se správně zeptáš, omluvíš za čekání atd. je to maras, nikdy nejsi v práci jen 12 h, máš plno objednávek a věcí,které během pracovní doby nestihneš, tak je musíš dělat po práci, pořád máme nové akce, takže od internetu přes mobily, příslušenství, pevné linky atd musíš znát všechno, za to je to, ale velice dobře placená práce plus krásné provize, jsem tam 6rok, takže odpočinek si zasloužím, jen jsem zvykla být pořád v práci, doma minimálně a tak si budu doma horko těžko zvykat, navíc na prodejně jsou židle, ale pokud je zákazník nesmíš sedět a jelikož je tam pořád někdo, takže celý den si nesedneš, nemůžeš jít na wc, když tam je zákazník, kolikrát jsem až doma zjistila, že jsem vlastně celý den nejedla 😲

berryl
19. únor 2009

Lucinko držím palec a moc moc moc na Tebe myslím !!!

luciasek1982
19. únor 2009

Pěkný večer všem!!!!

Berryl.... děkuji ti moc, doufám že to vyjde!!! 😉 Jinak pokud jde o tu práci, tak to ti věřím, že to musí být docela na palici!!! Já věřím, že taky dostanu hnedka nemocenskou, pač si teda nedovedu představit, že bych měla chodit těhotná tam do toho bordelu u nás, mezi infekční a hnijící hrudníky atd. Ale nepředbíhejme, ještě mimi není na cestě, tak je zbytečné si s tím zatěžovat hlavu 😉

Papa... mějte se všechny moc fajn!!! A těhulkám hodně štěstíčka 😉 🙂