Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

fifinka31
19. dub 2009

ahoj devcata,tady je taky mrtvo teda.
Luca se nam zase vytratila nekam.
No,jinak zati se mnou dobry,uz ani nespiním,jen k veceru trochu ruzovy vytok,carka sílí(a to jsem ted testila 2 dny po sobe jen večer)no,nerviky pracujou.Bukco urcite jses taky nervozni pred srdickem.taky budu.
Drzim palce at srdicko pekne bije!!!
Heled,boli te bricho?ja vim ze ty jsi dale nez ja,ale mne este nezacalo vubec nijak bolet,sice nejake priznaky sem tam jsou(prsa,chute nechute,pachy)ale jen nepatrne a bricho nic,jen semtam trosku pichne stipne,tot vse.

fifinka31
19. dub 2009

Karolo,my s Bukcou este ani nedosly tak daleko jako ty,mozna u vas bude opravdu vetsi problem v tech spermiich,ale zase pri umelku jsi mela v sobe opl.jajca a taky nic-tezko rict,znam holky co byly na IVF,vicekrat a pak otehu spontanne 😉
Mi se to povedlo podobne jako Bukce,taky jsem ten cyklus zacala pít bylinky na srovnani cyklu,ale navic jsem cerstva po laparce taky,a k tomu jsem byla aji na IUI-takze u mne fakt nevím co zabralo.
Preji ti hodne stesticka!!!Manza je ma taky pomale a hybridnich mel taky dost,zacal papat vitaminky a trosku se to zlepsilo,tak mozna i to nam pomohlo k tem //(u nas zatim jen //,jeste nic vic nevim)

rozi.nka
19. dub 2009

ahoj fifi co to tady čtu??? ty máš pozitivní testík? 😕 tak to dřím pěstičky ať je vše tak jak má 😵

fifinka31
19. dub 2009

Ahoj Rozimjj uz je to tak 😉 nejdriv Bukca,a ja ted hnedka za ní 😉 ale jeste nemam nic potvrzene-tak jsem z toho na nervy,ale snazim se byt v klidu.Pro me je zazrak uz jen to ze vidim ty //-a sílí 😉 Asi mi ta laparka byla k necemu dobra,a taky jsem ted po 3 IUI.

rozi.nka
19. dub 2009

no je to krása, tak tfuj tfuj tfuj a potichoučku držím pěsti 😵

fifinka31
19. dub 2009

kuju 😉 papa

bukca
20. dub 2009

ahoj ....

fifi budu na tebe myslet a po druhé hodině dej hned vědět .. to už budeš mít výsledky .... budou ti brát krev, že?

fifinka31
20. dub 2009

Bukco to ja doufam ze budou!!na UTZ stejne nic neuvidi,ale jdu az na 10-nevim jestli se na krev nemusi treba hned rano.sestra me tak obj.a ptala sem se ji na tu krev tak rikala ze podle toho co Dr.rekne,v nejhorsim pujdu zitra.Joo,a odpol uz jsou vysledky jo???to je rychlovka.
A kdy ze ty des na to srdicko??A ktery ty jsi dnes DPO??ja teprv 18.

bukca
20. dub 2009

jj, krev ti vemou určitě a po 14 hodině budeš mít výsledky ... já jsem dneska 54DC a 34DPO

bukca
20. dub 2009

a na krvi jsem byla taky 18DPO 😀

fifinka31
20. dub 2009

tak to jsme o 16 dni od sebe 🙂
A kolik si teda mela toho HCG???at vim co mam ocekavat.

bukca
20. dub 2009

110 jsem měla HCG ... držím ti pěstičky .... dej když tak do alba fotky testíku ... mrkla bych se

fifinka31
20. dub 2009

Ja kukala na tve testiky,a rekla bych ze jsou tak na stejno-moje z dneska se mi zda trosku silnejsi ale to muze klamat-kdyz to mas nafocene.
Ja to nechci zakriknout,ale az bude srdicko tak si nejake fotky vlozim,za pomoci manzela-ja to totiz neumim 😝
A kdy des teda ty na to srdicko??at na tebe muzu myslet.

bukca
20. dub 2009

jdu v pátek a už se nemůžu dočkat a zároveň doufám, že to bude ok .....

fifinka31
20. dub 2009

aha,tak to budu usilovne drzet palcaky 🙂
tak ja se jdu dochystat,chci tam byt drive,a pak mazu hned do prace 😒 papa.a hezky den.

bukca
20. dub 2009

tak dej potom vědět . .. budu čekat

fifinka31
20. dub 2009

Tak na krev bylo uz pozde tak jdu zitra.No a na uTZ nejaky jakoby naznak neceho videl.ale rikal ze este je brzy na zavery,dalsi Utz pr.po.

bukca
20. dub 2009

ty jo .. tak to je škoda, že už bylo pozdě na krev ... zítra budeš 100% vědět co a jak

bukca
20. dub 2009

Lucinko ... copak je s tebou? začínám se bát 😒

mimimimimimi
20. dub 2009

Holky je možne být těhotna po 14 dnu krevniho testu nemam menses tolik chci..............

mimimimimimi
20. dub 2009

Krevní test neg.

mimimimimimi
20. dub 2009

Jsem na tom dnes špatne napíši to ještě jednou chodím take do Ostravy mam po druhem IVF a dnes to byl muj 14 den po zavedení 3 embrii šla jsem na krev a test byl neg. je možne, aby to ještě nepoznali po tak dlouhe době nebo je tam malá naděje. Menses ještě nemám. Holky přeji Vám at Vam všechno vyjde.

bukca
20. dub 2009

mimi ... 14 dní po IVF je už docela dost když né na testu, tak v krvi by to bylo 100% vidět ☹

jaký máte problém vy?

fifinka31
21. dub 2009

Tak zase zmena 🙂 na tu krev si zajdu az zitra pred praci,dnes mam volno a nejak se mi rano nechtelo,sice sem vzhuru uz od 6h 😕 (normalne mam problem vstat v 9h)no a nebylo mi po ranu nejlepe.
Tak ten den to este vydrzim.Dr.mi stejne rikal ze pokud carka tmavne tak HCG roste-ze pry krev mi toho moc nerekne a ze nejspis budu mit normalni tehu hodnotu,a ze rozhodujici je spis pak ten UTZ.
Tak ja dam zitra vedet odpol.tu hodnotu.zatim papa.

fifinka31
21. dub 2009

jinak MIMI,ja si taky bohuzel myslim ze po 14dnech uz by v te krvi neco melo byt 😒 navic ti urcite vkladali cca 3-5 denni opl.vajicka,takze kdyz este pripoctes ty dny...Pokud beres Utrogestan tak tu MS ti muze brzdit on.
Kazdopadne i zazraky se deji.Pokud to opravdu nevyjde,preji ti hodne sil at se z toho brzy dostanes!
Mas aspon nejake zmrazene vajicka?

bukca
21. dub 2009

fifi ... budu držet pěstičky a věřím, že to bude ok

já jsem teď našla v kabelce testíky, které jsem tam tak dobře schovala a ze zvědavosti jsem udělala a testovací na mě vykoukla dřív nez kontrolní 😀 ...... dala jsem ho do alba 😝

mimimimimimi
21. dub 2009

je možne být těhotna, když po 14 denním testu negativnim stale doufam. Krevni test a menses jsem ještě nedostala. Jsem po druhem IVF.

bukca
22. dub 2009

fifi ... tak jak si dopadla? hned nám dej potom vědět .... držím pěstičky

mimimimimimi
22. dub 2009

Ahoj holky to jsem zase já zítra jdu na kontrolu tak uvidím, ale asi budu muset jít znovu naštěstí mám ještě pět embryi zmražených tak tet jen doufám at jsou fajn protože naposled z 10 jich bylo jen 3 fajn.Holky přeji Vám všem at to vyjde. Děkuji za podporu.

bukca
22. dub 2009

halo fifi ... už musíš mít přece výsledky ... pořád čekám a čekám a ty nic ... jsem napnutá jak kšandy 😝