Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

lentilka14
22. čer 2011

@luciasek1982 Přesně jak píšeš, dnes dopoledne mi skončil 9.den po transferu, měli jsme 3denní kultivaci. To jste teda měli pěkně hodně mrazáčků, jak si tak čtu, na kolik pokusů to ještě máš. Přeji ti, aby to konečně vyšlo. To já si právě říkala, že pokud nějaké příště bude, že teda určitě nebudu 14 dní doma, protože mi z toho už hrabe. Mám sice práci s infekčním prostředím, ale říkám si, že týden doma bohatě stačí a pak rychle do práce, aby člověk změnil myšlenky. Koukám pořád na nějaké filmy z DVD, televize mě už přestala bavit, dokonce mě už i ten internet nebaví 😖 Máme doma pejska, tak nejsem doma úplně sama, někdy s ním je sranda 😀

luciasek1982
23. čer 2011

@lentilka14 Tak to jsme na tom podobně.... já taky pracuju v infekčním prostředí. Mezi prvním a druhým pokusem jsem zůstala doma, protože se mi nechtělo na týden ukončovat nemocenskou. Telka mě už taky nebaví..... nic tam není ☹ A abych pravdu řekla, už mě nebaví ani koukat na filmy 😖 Zvířátko doma žádné nemáme.... teda krom přítele 😀 A pokud jde o net, tak to koukám tak maximálně sem na koníka a občas na FB, ale nedokážu u toho sedět dlouho 🙄
No oděbrali mi 20 vajíček.... některé nebyly dozrálé, takže jich nakonec oplodňovali 15. Jedno se přestalo vyvíjet, takže nakonec jsme jich měli 14 😉 Zavedli mi dva bojovníčky a zbytek zamrazili! Když jsme se připravovali na první KET, tak museli rozmrazit tři sněhuláčky, protože jeden nějak nebyl dobrý..... čekalo na nás ještě 9 drobečků. Teď rozmrazili další tři mimísky a všechny se držely zuby nehty 😀 Tak jsem měla na výběr.... buď si nechat všechny tři zavést a nebo jedno nechat znovu zamrazit....... ale co kdybych zamrazila zrovna to vítězné???? A tak jsem si nechala zavést všechny a v mrazáčku jich máme ještě 6 😉
A kolik mražáčků máte vy? 😉 A ke komu chodíš..... teda jestli vůbec chodíš do Gyncentra?

lentilka14
23. čer 2011

@luciasek1982 Taky chodím do Gyncentra. Mrazáčků máme 6, takže snad to na dva pokusy bude. Ale třeba je ani nebudeme potřebovat 🙂 A odkud jsi, jestli se můžu zeptat? Z jaké části OV, pokud jsi teda z OV... Těch vajíček jste měli fakt požehnaně. My měli na začátku 12. A udivilo mě to, bála jsem se, abychom neměli pod 10. Píšeš, že pracuješ v infekčním prostředí, takže taky ve zdravotnictví? Já pracuji v laboratoři na imunologii. Jinak jsem si dnes zase dělala test a vypadal jako včera -jedna slabá čárečka. Na zítra už mám koupené jiné testy - mamatest, jsou citlivější a myslím, že i spolehlivé. Ty předtím jsem měla s citlivostí 25 jednotek. Ten mamatest je 10 jednotek, tak doufám, že tam taky vyleze aspoň nějaká slabá čárečka 😉

luciasek1982
23. čer 2011

@lentilka14 Jo jo jsem z Ostravy.... přesněji z Poruby a pracuju ve fakultce na kardiochiře na JIP . Já jsem taky používala Mamatesty s cotlivostí 10 😉 Tak pak dej vědět, jak ti tyhle testíky vyšly, ju 😉 Budu moc držet palečky!!!!
A jak to, že jich máte jen 6 zamražených, když původně jste jich měli 12? Neuchytili se bobíšci?

lentilka14
23. čer 2011

@luciasek1982 No, my jsme měli 12, z těch se oplodnilo 9, nakonec jich zbylo 8, dvě mi dali a 6 zbylo🙂

luciasek1982
24. čer 2011

@lentilka14 Tak teď jsme na tom v podstatě stejně 😉 Já šest, ty šest 😀 A co Mamatestík???? Už sis ho dělala??? 😉 Byla tam pořád slaboučká druhá nebo už konečně potvůrka sílí ? 😉

lentilka14
24. čer 2011

@luciasek1982 Ahoj, testík jsem dělala, druhá čárka tam je, už to není duch, ale je pěkně vidět, ale pořád je tak o 2/3 až polovinu slabší, než kontrolní, ale dnes je teprve 11.den po ET, tak doufám, že bude sílit🙂. Zatím se nijak neraduju, ale už nejsem tak nervózní. Pořád si ale uvědomuju, že to nemusí nic znamenat... Prosím tě, nevíš, jak to funguje? Kdyby jsem náhodou v pondělí měla test pozitivní, píšou pak nějak hned PN? Nerada bych chodila do práce, zvlášť když tam člověk přichází do styku s pozitivníma sérama na různé nemoce...

luciasek1982
24. čer 2011

@lentilka14 Já si myslím, že ti nemocenskou napíšou, když řekneš. Já jsem původně měla nemocenskou hned od odběru vajíček až do výsledku druhého pokusu. Pak jsem si jí nechala ukončit, protože jsme si dávali měsíc pauzu! Teď jsem si vzala dovolenou, protože jí mám hodně! oni ale všechny těhotenství z umělého oplodnění berou jako riziková, takže bys měla mít nemocenskou hned od začátku 😉
Je to paráda, že máš dvě čárečky, a hlavně že sílí....... moc a moc ti budu držet palečky, aby všechno dopadlo dobře!!!! 🙂

neiry
24. čer 2011

@lentilka14 Jééé, to je krásné, moc gratuluju! 😵 A neboj, ono to trvá než ta čárečka zesílí, já je měla obě stejně silné až snad někdy po třech týdnech od transferu. A s nemocenskou určitě problém nebude, stačí jen říct a oni ti ji hned napíšou, pokud ji ještě nemáš.

@luciasek1982 A co ty, jak pokračuješ, jak se cítíš a hlavně - kdy budeš testovat? 😀

luciasek1982
24. čer 2011

@neiry Hele dej pokoj s testováním 😝 Jsem si říkala, že tentokrát netestnu.... pokud to teda vydržím 😀 Jinak se cítím úplně normálně, až na to, že mám v podbříšku takové tlaky občas a včera mě chvíli bolely záda, jako bych to měla dostat!!!! No tak uvidíme no 😉

neiry
24. čer 2011

@luciasek1982 Ale to nééé, víš co, já tipuju, že ve středu na to čůrneš 😉 😀. A pokud jsi to měla jakože dostat, tak mimčo je tam, já to taky tak měla 🙂

luciasek1982
24. čer 2011

@neiry no právě že dostat bych to měla až 2.7. Uvidím.... doma mám jeden poslední testík!!!!

luciasek1982
25. čer 2011

@gammaray
@neiry
@lentilka14 Ach jo holky.... před chvílí jsem zjistila, že lehce špiním.... spíše je to takový mírně krvavý výtok 😒 Jdu si lehnout a asi se začnu modlit nebo co!!!!!! ☹

lentilka14
25. čer 2011

@luciasek1982 Neboj, já špinila 2 dny a pak to přestalo. Určitě to je dobré znamení zahnizďování 🙂

neiry
25. čer 2011

@luciasek1982 Taky si myslím, že se to zahnizďuje, já taky špinila, ale o něco později.

gammaray
25. čer 2011

@luciasek1982 😎 tak z mých zkušeností....špinění u mě, znamenalo - pozitivní krev.pokud jsem celých 14 dnů byla čistá,věděla jsem,že je to v prd...a to tě fakt neutěšuji,znáš mě. 😅 😅 já to opravdu tak měla.tak že by? ...kéž by !!!polehávej,dobrou,holky všechny...

luciasek1982
26. čer 2011

@lentilka14
@neiry
@gammaray Jééééé děkuji Vám všem holky..... tohle jsem potřebovala slyšet!!!!! Kéž by jste měly pravdu!!! 😕 Ještě týden a budu vám tady psát výsledek..... snad bude pozitivní 😉
Přeji Vám všem krásnou neděli 🙂

gammaray
26. čer 2011

@luciasek1982 a dnes taky?nebo už nic...

lentilka14
26. čer 2011

@luciasek1982 To já se dozvím výsledek zítra. Už jsem pěkně nervózní (ne že bych celých předešlých 14 dní nebyla), dvě čárky na testu pořád jsou, ikdyž dneska byla čárka stejně silná jako včera...Tak se jen modlím, aby byla koncentrace co nejvyšší 😉

luciasek1982
26. čer 2011

@lentilka14 Moc budu držet palečky, a hned jak budeš vědět výsledek, tak napiš 😉 Ale myslím si, že to máš jisté 🙂 Hodně štěstíčka 😉

@gammaray Ještě to pokračuje, ale vážně úúúplně trošičku..... kdybych po tom vyloženě nepátrala, tak o tom skoro nevím 😕

gammaray
26. čer 2011

@lentilka14 tak taky,hodně štěstíčka...

gammaray
26. čer 2011

@luciasek1982 tentokrát to bude určo dobrý,už tedka to vypadá slibně...aspon podle mě 😅 (špinila jsem od 7 dne po transferu až do 12 tt,-každý den)takže klídek,joo....

luciasek1982
27. čer 2011

@gammaray Kéééééž by jsi měla pravdu 😉

lentilka14
27. čer 2011

Ahoj holky, tak jsem byla na té krvi a mám pozitivní HCG🙂 Hodnota cca 332🙂 Zatím se nijak neraduju, ale je to dobrý krok kupředu. V pátek jdu znovu, tak doufám, že hodnota bude pěkně stoupat. Od zítřka mám nemocenskou, dnes jsem si poctivě odpracovala po 14 dnech volna jeden den a pznámila, že zítra jdu na nemocenskou🙂 Co tvé špinění, luciásku1982? Už přestalo?

gammaray
27. čer 2011

@lentilka14 takže gratulace 😀 😀

neiry
29. čer 2011

@lentilka14 Ty jo, tak to je parááááda! 😵 Taky moc gratuluju, já vím, že mimčo u sebe ještě nemáš, ale je to na dobré cestě a teď už bych to viděla hodně optimisticky. Musí se začít tím otěhotněním, že jo. 🙂

@luciasek1982 A co ty, nečůrala jsi už taky na ten poslední test náhodou? 😉 😀

luciasek1982
29. čer 2011

@lentilka14 Moc a moc gratuluju a posílám kopu štěstí, aby všechno šlo tak, jak má 😉

@neiry
@gammaray Ahojky.... právě jsem chtěla jít napsat...... testovala jsem a kde nic, tu nic.... ani pidi duch se neuráčil objevit ☹ Jsem zoufalá ☹

lentilka14
29. čer 2011

@luciasek1982 Ahoj holky, díky moc za gratulace, snad nejsou předčasné...Ale důležité je věřit!! Luciásku neboj, je to ještě brzo, testni až tak 12.den nejdříve. Ať ti přítel koupí další mamatest a uvidíš. Tak se zbytečně nestresuj a věř!!

luciasek1982
29. čer 2011

@lentilka14 Kašlu na to, už nebudu testovat.... počkám si na pondělní výsledek krve!!!!! A to si vždycky říkám, že nebudu testovat, abych se zbytečně nestresovala...... a zase jsem to nevydržela!!!!!! 🙄 Když ono mě tak láká, když tady v nějakém albu narazím na pozitivní testy už 8 den po ET......
Já se snad nedočkám...... 😒

neiry
29. čer 2011

@luciasek1982 Teda tak to je mi moc líto ☹. Naděje umírá poslední, i když osobně si myslím, že se to asi nepovedlo. 😔 Ale třeba jsi byla hodně zavodněná a v pondělí ta krev opravdu pozitivní bude. Nezbývá než doufat.