Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
1. pro 2011

@neiry Já chodím k MUDr. Poláčkovi 😉 A jak píšeš opravdu mám všechny KETy dělané v nativu, takže bez hormonální přípravy z přirozeného cyklu. Říkal mi, že u mě běží všechno tak jak má a že nevidí důvod do mě zbytečně cpát hormony, takže mi vždy nasadil od kontrolního UTZ 10DC až do výsledku HCG Utoš a brala jsem 3x denně 2 tabletky.
A tobě proč doporučil ten řízený? Odůvodnil ti to nějak?

luciasek1982
1. pro 2011

@neiry Tím se taky vždycky uklidňuju, že snad musí vědět co a hlavně proč to tak dělají...... 😕

gammaray
1. pro 2011

@luciasek1982 hlavně se tím nestresuj.víš,že já jsem byla fakt extra třída a možná se to běžně nedává,možná jen exotům 😀 😀 .nebo se třeba nenápadně zeptej sestry 😉 jestli chceš,zjistím ti to v uzamčené.

luciasek1982
1. pro 2011

@gammaray jj to by bylo fajn, pokus se to pozjišťovat 😉 Ty exote 😀

gammaray
1. pro 2011

@neiry
@luciasek1982 já vás nestíhám 😀 😀 ani jsem nevěděla,že jsou řízené a neřízené cykly 😀 tak já jsem teda ta řízená s divinou...a máš to vysvětlené.i tu divinu jsem nesměla v žádném případě zapomenout vzít....jen tu bílou ale,balení obsahuje i modré tabl.

luciasek1982
1. pro 2011

@gammaray 😀 tak hlavně že ses našla 😀

luciasek1982
1. pro 2011

@gammaray
@neiry Holky tak zatím papa, já se jdu chystat na noční 😒

gammaray
1. pro 2011

@luciasek1982 takže je to tak....je to prý i na růst sliznice ,ale hlavně,na potlačení -utlumení svého vlastního cyklu.já blázen, se pol.na to nikdy neptala,jen jsem si vždy po svém začala od prvního dne zobat(ty zbylé z minula) 😀 😀

neiry
1. pro 2011

@gammaray A ona je zamčená diskuse i ke gyncentru? A jak jsi to měla pohlídané, že jsi nezapomněla? Mi to přijdou strašné stresy, když na tom visí život vymodlených dětí ☹. Já léky nezapomínám brát, ale stejnou hodinu teda utrefím málokdy 😒

@luciasek1982 No, neodůvodnil to nijak, jen mi řekl to, co jsem tu napsala, že každé má svoje plusy a mínusy a že u toho řízeného je plus to, že se nemusíme stresovat z té ovulace a vlastních hormonů. Ale jako mi to přijde takové zvláštní, když se dělá odběr vajec, tak se taky musí utrefit ovulace, aby to nepopukalo, tak to utrefit určitě jde.
Takže mi osobně to přijde, že ten řízený cyklus je menší stres pro doktory s tím načasováním, nějaká sobota neděle, den sem den tam, ale větší pro pacientku pak s tím nezapomenutím léků. A naopak, u přirozeného se nemusí trefit to správné období pro transfer, a proto nemusí dojít k těhotenství, ale zase když se to utrefí a ženská otěhotní, tak už pak žádné stresy, když si to tělo řídí samo.

neiry
1. pro 2011

@gammaray A tys tu divinu taky jedla až do toho 12. týdne? Jako že divinu a utrogestan? A jak pak probíhá to vysazování? Je to nějak postupně, že se snižují dávky, nebo se to ze dne na den vysadí?
Ty jo, já bych asi měla nervy z toho, že co když ta placenta ještě není třeba úplně funkční a já vysadím to, co beru a stejně bude po všem. ☹

gammaray
1. pro 2011

@neiry ne ne to není uzamčená z gyncentra.ta divina se nemusí brát přesně na hodinu,takže jsem to zvládala bez problémů.to dáš 😀 😀

neiry
1. pro 2011

Jo a jinak ten řízený cyklus mi přijde logický a asi jediná možnost pro ženské, které neovulují a samy nemenstruují, to jako jo, proti tomu ani popel. Ale když ženské všechno funguje jak má, tím myslím sebe 😀, tak je to na zamyšlení. Ale třeba je v tom ještě něco více než co mi doktor řekl. 🙂

gammaray
1. pro 2011

@neiry pozděj,nestíhám 😀 😀podívám se do papírů

neiry
1. pro 2011

@gammaray A jak je to v případě, že má člověk třeba průjem, nebo zvrací brzo po těch lécích? To se přece nemusí stihnout ještě vstřebat...Bere se ta dávka znovu, nebo to pro jednou nevadí? Hej, já už jsem z toho vynervovaná předem a to ještě žádný KET, natož těhotenství nemám 😀

neiry
1. pro 2011

A jinak mi to přijde vtipné, jak tu dva týdny nikdo nic nenapíše, pak během pár minut tři stránky, a pak zase tři týdny nic 🙂

neiry
1. pro 2011

Holky a nechtěly byste taky udělat soukromou diskusi bez povinnosti tam pravidelně psát, prostě tak, jak to běží tady? Mi je to tak nějak proti srsti tady, když to tu může kdokoliv číst 😒

luciasek1982
1. pro 2011

@neiry To zvládneš s těma práškama.... já když musím brát tabletky přesně na čas, tak si prostě nastavím budíka na telefonu a je to vyřízeno 😉
Jinak nějakou soukromou bychom udělat mohly 😉 Nemám nic proti 🙂 😉 A s tím psaním máš recht...... buď to tady člověk nestíhá číst a nebo naopak nečte nic 😀

luciasek1982
1. pro 2011

@gammaray 😀 ty jsi dobrá...... nějaké tabletky mi zbyly, tak co.... zoby, zoby a mám je v sobě...... a na co jsou, tak to už je jedno 😀 😀 😀

neiry
1. pro 2011

@luciasek1982
@gammaray Holky, tak jsem to vytvořila, zkuste tam skočit, jestli vám funguje přístup a taky se dozvíte jedno tajemství 😎. Přístup jsem dala i Jancici74.

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/gyncentr...

katy.m
1. bře 2012

Ahojte,nevím,jestli toto téma ještě někdo navštěvuje,ale zkusím štěstí 🙂
Nevíte,zda Dr. Jaroš ordinuje v ostravském gyncentru?Případně.jaké s ním máte zkušenosti?Moc díky 😉
A je lepší právě OV gyncencentrum nebo Fertimed v Polance?)myslím tím,co se týče přístupu personálu,financí atd...)

paraple98
1. bře 2012

@katy.m Mudr. Jaroš je teď v Eurofertilu, viz. www.eurofertil.cz.

katy.m
1. bře 2012

@paraple98 děkuji 😵 ,no,můj gyn s ním má smlouvu,tak se mám rozhodnout zda ho,fertimed a nebo Zlín.Já se ho ale zapomněla zeptat,kde je Jaroš teď 😀

asmeena
24. dub 2012

@katy.m Jaroš teď dělá v Eurofertilu http://www.eurofertil.cz/

asmeena
24. dub 2012

@katy.m aha, nevšimla jsem, si že ti to už psala paraple. 😀

katy.m
25. dub 2012

@asmeena nevadí,i tak díky 🙂 a máš s ním zkušenosti?

asmeena
25. dub 2012

@katy.m a Jarošem? Ano, z Fertimedu a je zlatíčko, takový pohodový doktor, sice ukecaný, ale výborný doktor. Dělal mi i v Bílovci laparoskopii a nemůžu si stěžovat.

katy.m
25. dub 2012

@asmeena jo,toho jsem myslela.Já ho viděla asi jen jednou a to taky ve Fertimedu v Polance,ale to už je skoro 4 roky.nyní bychom chtěli druhé štěstí v podobě miminka ,tak nevím,kam jít zda tedy do Fertimedu nebo Eurofertilu 😕 .Nevíš,kde je lepší přístup?

asmeena
25. dub 2012

@katy.m Já jsem z Fertimedu utekla do Reprofitu. 😉

katy.m
26. dub 2012

@asmeena a Reprofit je přesně kde?A zřejmě jsi byla spokojená,že? 🙂 Děkuji 🙂

asmeena
26. dub 2012

@katy.m to víš, že každý bude vychvalovat to kde se mu zadaří. Reprofit je v Olomouci, kousek od Fertimedu, ale tam jen vyšetřují (tak jak to fungovalo ve Ferimedu v Polance a pak se jezdilo na samotné ETy, KETy, punkce do Olomouce) a samotné zákroky dělají v Brně.
Já jsem tam byla naprosto spokojená a hlavně s panem doktorem Machačem. Kamarádka tam taky začala jezdit a taky si ho chválí.