Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
18. lis 2008

Ahojky Miško!!!

Tak to mě strašně moc mrzí, že to tak dopadlo!!! ☹ Nevím co víc ti napsat, myslím že tady jsou veškerá slova zbytečná a méněcenná!!! Drž se a neboj, bude líp!!!!

luciasek1982
18. lis 2008

Ahojky holky!!!!

A jak pokračujete vy ostatní??? Já jedu za 2 hoďky do GC na kontrolu a pro výsledky!!! Tak doufám, že to bude ok. Mno nic, tak se mějte zatím pěkně....papa 😉

rozi.nka
18. lis 2008

Ahoj misko, přesně tímhle jsem si prošla v GC před dvěma lety. Nesmíš se vzdát, jdi si dál za svým cílem. Kašli na ně, jednou se to určitě povede a pak budeš odcházet se spokojeným úsměvem a s myšlenkou, že se tam už nikdy nemusíš vracet. Já jsem to nezvládla a zbaběle utekla a teď se tam stejně zase chystám 😅 , ale snad už jsem silnější a nenechám se jen tak odradit. Moc ti držím pěsti, buď silná a všechno se podaří. A to samé přeju nám všem 😉

miska66
18. lis 2008

Ahojky holcata. Jste moooooooooooooooc hodne. taky vam vsem drzim pest musi to vyjit. Jednou urcite. Uz mi je ale lepe. Nejako jsem to vstrebala a jdeme dal na nove pokusy, jenom at ta blba krize uz je pryc protoze se to odzcadluje na financich. Luciasku tak jak ti to dopadli? doufam ze dobre 😎 🙂 🙂 🙂 🙂 a na jake vysetreni jsi byla?u koho? a holky mate nemocenske? ja uz ne dnes prvni den v praci a hodne prazdno mi tam bylo.Fakt jsem doufala.Rozinko dik vis jak to potesi ze v tom clovek neni sam.Tak asi jo. dame tomu na prdel a hlavu vzhuru jdem do toho, vsechny penize svetza nam za to stoji a vubec vse.

luciasek1982
19. lis 2008

Ahojky holky!!!!

Tak jsem byla včera v GC. Byla jsem objednaná na 11:30 a do ordinace jsem se dostala až v 13:00... zuřila jsem jako pes. Ještě, že jsem měla ten den volno, pač jinak bych tam asi udělala vítr!!!
Mno jinak výsledky už mám dobré,ale pro jistotu mi ještě Dostinex napsal, ale už jen půl tablety týdně. K tomu mi napsal Clostrilbegyd na stimulaci. 12DC mám přijít na UTZ a podle toho naše první IUI!!!

A jak jste na tom vy???

Jani.... co ty a testování??? Už jsi začala???

Myško.... a jak je tobě? Už je to alespoň třošiku lepší???

Mno nic holky, jsem v práci, a tak zase valím makat!!! 😒 Pa a mějte se všechny moc krásně!!!

berryl
20. lis 2008

ahoj holky zdravím, v pondělí se teda už na 100% budu objednávat, vidím tu návštěvu v gyncentru někdy v prosinci a z novým rokem se začně něco dítm určitě nás bude čekat spousta vyšetření, mohly byste mi prosím některá popsat inseminaci? jak a co? děkuji

bukca
21. lis 2008

ahoj holky .. dneska jsem 36DC a 16DPO a testy z krve negativní ... jsem zkalamaná a rozhodla jsem se, že to vzdám ... necháme si udělat ještě imunologické testy a na GC se vykašlu ... akorát, co mi tak udělali bylo to, že mi rozházeli celý cyklus .. měla jsm to pravidelné a teď ??? Je to děs a hrůza, ale na přístup a personál si teda nestěžuji ...

držím vám všem pěstičky

Luci, tak pak hned dej vědět, jak velký máš folik 😀

berryl
21. lis 2008

Bukci to mě mrzí, možná když to vypustíš příjde to samo, budu na Teby myslet. Přeji pěkný víkend 😀

mimco
22. lis 2008

Ahoj holky,
omlouvám se, že Vám sem lezu, ale já jsem takový staro nový návštěvník.
Jsem jedna z prvních, co z GC vypadly.
Občas sem ještě nakouknu a musím říct, že nic moc pozitivnho tady nečtu a jsem si opravdu jista, že odejít do Olomouce byla ta nejlepší volba.
Nepřipadá Vám divné, že na diskuzi Olomouc je to samá těhulka a maminka a tady nic.
Nechci se nějak vměšovat, ale utečtě od tama, než si vyčerpáte všechny pokusy na pojišťovnu a pak stejně odejdete.
Už po první návštěvě v Olomouci pochopíte o čem mluvím. Ten přístup se nedá srovnat.
Nehledě na to, že v Ostravě Vám neudělají žádné speciální vyšetření, pokud si je nevydupete a nebo nezajistíte samy.
Já vím, že to není za rohem, ale v GC necháte mnohem víc peněz (zbytečně), než v Olomouci a to i s dopravou.
Nezlobte se na mě, nemyslím to zle, ale prostě mi to nedalo Vám nenapsat.
Přeju hodně štěstí 🙂 .

fifinka31
23. lis 2008

ahoj mimco,tak ja zetim ani neuvazovala nad Olomouci. ta uspesnost ze vyjde IVF je cca 40%,takze tech 60% kterym to nevyjde pak treba hledaji utociste nekde jinde a nejblize k OV je OL.Souhlasim s tim ze to tam je levnejsi,ale ja sem treba strasne pohodlna,a predstava ze jezdim nekolikrat mesicne az do OL.... 😖 Mozna kdyz podstoupim IVF a nevyjde to tak pomazu do Ol.ale nevim.Myslim si ze pokud to ma vyjit a telo bude chtit prijmout embryjko tak ho prijme at uz budu v jakemkoli centru.k tomuhle mi nepomuze zadnej Dr na svete-ten mi jen stanovi postup a zavede vajicka.Zbytek je na mem tele stesti a nahode.
Ted treba byla moje znama na IVF v OL-jedno se ujalo ale nakonec se nevyvijelo,a loni byla tez na IVF a ani k tomu nedoslo,vsecky vajicka po oplodneni praskly-nastimulovali ji moc rychle-takze clovek nema nikde 100% uspesnost.

fifinka31
23. lis 2008

Jinak holky zitra jdu na 13h na UTZ,a dozvim se jestli a kdy bude IUI-snad ve mne neco roste poboliva na obou stranach,tak mozna aji vic foliku.Vice zitra.papa

luciasek1982
24. lis 2008

Ahojky holky!!! Tak já jdu na UTZ 3.12. , tak pak se určo ozvu kolik foliků v sobě mám, a jak krásně rostou 😀

Fifi... držím ti palečky!!!!! Pak napiš co a jak 😉

Mimco... viděla bych to stejně, jako Fifi. 3 moje spolupracovnice chodily do GC v Ově a všechny mají miminka. Jedna má krásné dvojčátka, další je čeká v lednu (obě z IVF). A dokonce mám kámošku která má chlapečka po IUI!!! Zatím nemám žádnou špatnou zkušenost, abych měla nějaký pádný důvod odtud odejít do Olmiku. Navíc máme s mužem problémy to skloubit s prací už tady v Ově, natož ještě dojíždět tak daleko!!! Ale nikdy neříkej nikdy!

A copak jinak holky, jak se máte??? 😉 Přeji vám všem krásný vstup do nového týdne!!! 😉 🙂

bukca
24. lis 2008

Ahoj holky .. tak mrcha dorazila včera .. dneska jsme se byla domluvit co a jak dál .. mám za sebou 4IUI a z toho 2IUI v jednom cyklu ...

dostala jsem na stimulaci CLOSTILBEGYL 1-0-1 a 13DC mám přijít na UTZ a chce udělat poslední IUI a v lednu bych chtěl, abych podstoupila IVF .... potom mi řekl, že jak jsem měla HCG 13, tak se to jako těhu nemůže brát, tak asi tak ... recept jsem si vzala a vyzvedla, budu je brát, ale jestli půjdu na UTZ a na další IUI - poslední nevím ... zatím o tom neuvažuji, ale situace se může změnit

IVF by nás stálo do 15-30 tis. , ale to by nám přesně řekl začátkem ledna !!!

luciasek1982
24. lis 2008

Ahojky Jani!!!!
Tak to ti budu držet palečky, aby vám to konečně vyšlo a nemusela jsi podstupovat IVF. Mě taky říkal, že mi udělá IUI tak ze 3. max 4. MC, a pak že by doporučoval IVF, ale že to je pak na našem uvážení jestli budeme chtít hned a nebo ne. Jsem ještě mladá, tak mám relativně čas. Tak jsme se s chlopíkem bavili, že pokud by IUI nevyšly, tak bychom nechali rok pauzu, a pak bychom to řešili dále.
Jinak taky stimuluju Clostilbegydem 1-0-1, to jsme na tom stejně 😉 Mno snad na nás sedne štěstí a vyjde to!!!! Zatím papa a držím palečky a tfuj tfuj!!!! 😉 🙂

fifinka31
24. lis 2008

Tak holky,mam 3 foliky,2 na levo 1 na pravo,rano jdu na inj.Pregnylu,at foliky vydrzi do stredy.A ve stredu jdem na to 😉 mame s manzou oba volno na stesti 🙂 Manzel rekl ze pri nasem-stesti -to budou trojcata nebo nic 🙂

luciasek1982
24. lis 2008

Ahojky Fifi!!! Gratuluju k bohaté úrodě!!! Držím palečky, aby vám to vyšlo!!! Pak dej vědět, jaké to bylo!!! Zatím papa a drž se!!!! 😉

fifinka31
26. lis 2008

Ahoj holky,tak prvni IUI je za mnou!!! 😝
A reknu vam ze jsem se uplne zbytecne stresovala,ale to jsem cela ja.
VUBEC to nebolelo...co nebolelo-ja to vubec necitila!!
Nejdriv mi zavedl zrcadla-to je jak pri prohlidce klasicke-trochu tlak,a pak jsem byla napnuta a cakala a cekala(snazila jsem se uplne tam dole uvolnit)a pak mi rika Dr.-tak nejhorsi mate za sebou-a ja vykulila oci,este chvilku tam neco delal a konec.A ja byla vykulena ze jsem to vubec necitila-(az jsem mela podezreni,jestli mi tam neco dal 😀 )ale pak mi udelal UTZ pres bricho a ukazal mi delohu a v ni tekutinu se spermijkama 🙂 koukal i na foliky ale sly blbe videt pres bricho,ten na pravo se mu uz zdal praskly ten co byl vetsi-a je fakt ze tam uz me to neboli,zato me ted boli na levo-to snad praskaji ty dva folici zbyli.Jinak mi vubec nic neni.
Nenechaval mne ale lezet hned po utz jsem vstala a sla-manza pro mne prijel.A doma supky do postylky a podlozit zadek a na brisko atd.a pak jsem usla 🙂
Pokud mas Luci nejake dotazy tak sem s nimi.
Ja mam volno do patku tak budu odpocivat.papa

berryl
26. lis 2008

ahoj fifinko držím palečky
já jdu zítra poprvé na gyncentrum, tak jsem hodně zvědavá co mě čeká 😀 beru to jako začátek něčeho nového

luciasek1982
26. lis 2008

Ahojky Fifi!!!

Zrovna jsem se vrátila domů, byla jsem s kámoškou na pivečko.... a myslela jsem na tebe, jak ti to asi dopadlo?!!! Jsem ráda, že dobře, a hlavně že to nic není. Teď ti budu rdžet palečky, aby vám to klaplo a spermici se prohlodali tam, kam mají 🙂
Odpočívej a šetři se.... zatím papa 😉 🙂

berryl
27. lis 2008

ahoj holky, tak jsem byla poprvé v gyncentru a musím říct, že p. Čermák na mě působil velice sympaticky, mám z této návštěvy velice příjemný pocit 😎

luciasek1982
27. lis 2008

Ahojky Berryl!!! Tak to jsem moc ráda, že jsi byla spokojená 😉 Měj se krásně a pěkný večer 🙂

fifinka31
28. lis 2008

Ahoj holky,Berryl-tak to je dobre ze na tebe Dr.zapusobil,o to jde aby si se u nej citila dobre.Jak jsem psala na mne nezapusobil(mozna bych zmenila nazor kdyby se mnou mluvil)ted jsem ho tam ve ST.videla a vypadal dobre-ale to byl v civilu🙂
Ja musim chvalit pana Lachcinu,co se prohlidky,UTZ a IUI tyce je velmi setrny a opatrny,a vzdy se mi snazi odpovedet na vsecky otazky,i kdyz uz nekdy je videt ze uz ma toho nad hlavu🙂-coz aji chapu.
BUKCO-jak ty se mas?Pujdes este do IUI?-Ja bych este do toho sla,pristim rokem mas zase 6 pokusu,tak proc to nevyuzit,navic pri 2IUI jsi mela nejake HCG-takze tam neco bylo,jen se to proste neujalo,proste pro tohle je treba mit trpelivost i kdyz je to nekdy na palici.Byt tebou tak si ted odpocinu pres svatky(oni tam stejne nejsou)A od ledna bych zase do toho sla,ale zalezi celkove jak to vidite s manzelem-treba uz vam dosla trpelivost a pujdete rovnou do IVF.Ja se treba na IVF este necitim,ale to same sem rikala pred pul rokem o IUI🙂Takze treba k tomu taky dospeji casem,mezitim bude laparka-treba mi pak bude zbyvat jen IVF,a ja se budu mlatit do hlavy ze jsem na laparku nesla drive 😝
Luci diky za drzeni palecku,ja ti to oplatim za par dni🙂Ale vis jak to je-sance 15% nicmoc-ale clovek porad doufa!!!Byl by to pro nas pekny darek k vanocum kdyby nam to vyslo ted ze🙂)Ale urcite to nevyjde obema,to by byla velika nahoda.A jak ti vlastne dopadly ty krevni testy??Uz to mas dobry?

fifinka31
28. lis 2008

Jo Luci a taky si pak rekni ze chces Utrogestan-sice ti nezaruci tehotenstvi,ale pokud by se neco delo v tobe tak Utrouš tomu napomuze,udela to spravne prostredi.Ja je beru ode dneska(bere se az po ovulce a tu sem mela ST-vecer-dost sem to citela🙂Akorad se mi po tom vzdy dost mota hlava,tak budu brat radci 2vecer a asi do pipky-lepe se to dostane tam kam ma.Navic ja mam kratkou lutealni fazi(10dni od ovu po MS)ma byt tak 12-14dni,a utrous mi to protahne.
Taky sem byla rada ze jsem mela pregnyl-on hezky pripravi foliky na prasknuti-a myslim ze zlepsuje zlute telisko-dost dulezite pro tehu.Je to vlastne tehu hormon,tak jsem to zkusila a testla pro zvedavost a fakt mam //-takze ho mam este v krvi(odbourava se tak 8dni)Bylo by krasne videt stejne // tak o 14 dni pozdeji.
Tak uz koncim,mejte se vsecky pekne,ja mam dnes este volno,ale vikend delam☹papa

luciasek1982
28. lis 2008

Ahojky Fifi!!!! No tak o tom mi ještě chvíli povídej... to si piš, že by to byla paráda nadělit si pod stromeček mimíska... sice zatím jen v bříšku, ale byla by to nádhera. Mno musíme v to věřit a snad nám to vyjde. Vím že pravděpodobnost otěhotnění z IUI je malá, ale pořád je tady určitá naděje!!! Kamarádka třeba otěhotněla po IUI... a navíc hnedka po prvním 🙂 Tak to je taková druhá naděje, kterou v tom tak trochu vidím, ale asi není moc dobré se na to tak upínat 😒
Jinak Utroš jsem brala půl roku před tím než jsem šla do GC. Tak doufám, že mi ho dá i teď po IUI.... mno uvidíme řekl slepý. Když tak se ho na to zeptám, co a jak 😉
Jo a víš co jsem se ještě chtěla zeptat? Když ti udělal IUI, tak jsi šla hnedka ven a nebo tě nechal ještě chvíli ležet??? Pač kámoška jezdí do Olmiku a ta říkala, že jí tam 30 minut nechávali ležet a prej jí dávali nějaký klobouček.... zdřejmě pesar.... který si po 24 hodinách měla vytáhnout.
Tak ti teda držím palečky, aby se ty // udržely na dalších 9 měsíců 😉 🙂 Já jdu zase makat. Papa 🙂

luciasek1982
28. lis 2008

Fifi.... ještě jsem chtěla!!!! Jak píšeš berryl ohledně těch IUI, aby to ještě vyzkoušela. Tak mi MUDr. říkal, že má smysl dělat IUI tak ze 3-4 MC, že pokud se to za tu dobu nepodaří, tak už ta pravděpodobnost klesá hoooodně hluboko.
Mno nic, tak zatím pa a brzy napiš 😉

fifinka31
28. lis 2008

Luci,tak bohuzel Dr.me nenechal lezet vubec,po zavedeni spermii mi dal stolicku pod nohy,a udelal mi UTZ pres bricho,a pak mi rekl ze muzu zeslezt,a az se nelekam kdyz ze mne trocha vytece,ze se to muze stat,ze jek to tam vstrikl pres ten katetr tak troska se muze vratit zpatky do pochvy.Ale na UTZ zkontroloval jestli to je v deloze a bylo.tak i kdyby neco vyteklo,tak to snad nevadi manza ma na 1ml-60milionu-tak myslim ze par milionu v deloze zustalo🙂)A myslim ze jak uz jsou v deloze tak ze urcite vsecky nevytecou cipkem-ze se rozprchnou a jdou hledat jajca🙂)Kazdopadne ja byla do pul hodky doma a hned sem zalehla.
Ja totiz myslela ze tam na to maj nakou mistnost jen na IUI a IVF,ale delal mi to tam vedle sebe v prizemi,a venku cekaly normalni pacientky,tak bych to asi zdrzovala.
A o tom IUI-ze tak 4max.to je preci nesmysl.Vem si ze se rika ze par otehotni cca do roka normalne,to znamena ze se to povede zdravemu paru cca 12cyklus.A ted si vem ze mas nakej problem ze se normalne spermie do delohy nedostanou,jen metodou IUI.Treba mam ted spermie v deloze porpve v zivote,driv se tam nedostaly-a prece tomu nedam jen 4 sance-vlastne jako bys zacala znovu-takze bych tomu dala klidne vice sanci.
Ale Dr.jsou netrpelivi,a taky z IUI nic nemaji ale z IVF maji pekne penize.Tak proto si myslim ze vzdy tak zenou,3 IUI a sup na IVF.Ale i zdrava zena co zacne plodit tak malokdy ji k otehu staci 3 cykly.
Kazdym dalsim IUI stoupa sance k otehu(pokud jsou vajicka+ok spermie+pruchozi vejcovody.

berryl
29. lis 2008

To máme počasí co 😀

no jinak pan doktor se zhrozil nad manželových spermiog. a řekl, že půjde tedy znovu, u nich na gync. a uvidíme, já musím 2-4den MS na krev, nevím co z toho doktro zjistí ??? i manžel musí na krev, doktor mu chce vyšetřit genetiku

cena za spermiogram 130,- poprvé jsme neplatili nic, myslela jsem si, že to platí pojišťovna

dneska mi psala další kamarádka, že je těhotná, ani se moc nesnažili a hned druhý měsíc zapadla 😉

fifinka31
29. lis 2008

Ahoj Beryl,tech 130 neni tak moc ya SPG 😉 a kdyby sel potom este treba kvuli IUI tak uz se neplati,jen ty zapl.50kc jako vzdy.Krev brali aji nam a zjistujou z ni toho dost-hormonalni hladiny,cukrovku myslim stitnou zlazu-a dalsi.Treba aji chlamydie-ty mel pozit.manzel.Dr.se mnou pak ty vysledky prosel,a vyjmenoval mi vse na co se to delalo.
A jaky mate SPG?Nam vysel letos trosku lepsi nez loni,muj Dr.ho videl horsi,a tadyten je s nim relativne spokojen ze je manza v norme.A po vysledcich sme se doml.na prvni IUI 🙂 Ale nekdy kdyz je SPG spatny ti navrhnou hned IVF 😠 .A ty uz mas laparoskoppii za sebou?

luciasek1982
29. lis 2008

Ahojky Fifi!!! No však uvidíme, jak to všechno bude. Nejlepší varianta by byla, kdybychom žádné další IUI, ani jedna z nás, nepotřebovaly!!! 🙂 Ale tohle je ve hvězdách!!!
No nic přeji ti krásnou noc, já ráno vstávám brzy do práce a jsem z toho celá nadšená 😖 😀 Tak pa 🙂

berryl
30. lis 2008

ahoj Fifinko děkuji, sper. 20%pohyblivých, ale je jich moc málo ☹ proto chce mudr. znovu spermio a chce udělat tu genetiku