Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

fifinka31
22. dub 2009

halooo uz jsem tadyyy.tak dnes sem 20dpo a HCG-------1040!!!tak to je slusne ne?
CHtela mne obj uz na UTZ na 7.5.ale je se uz obj.na pristi patek ke svemu Dr.ale nerekla sem to sestre.myslis ze ji mam pak zavolat a rict to ze uz jdu ke svemu???

bukca
22. dub 2009

fifi ... super .. takže potichoučku gratuluji

já se taky měla objednat na UTZ, ale nevolala jsem a volala svému Dr.

jejda .... super

bukca
22. dub 2009

j jsem byla na krvi 15-16DPO, ale přesně to nevím

daisy.k
22. dub 2009

Ahojte holky,prosím,můžete mi napsat,jaké je to s cenami v gyncentru?Rozhoduji se mezi ním a Fertimedem....
...mám na mysli vstupní poplatek,cena za návštěvy,doplatky za IUI a IVF a za léky ke stimulaci.
A jak jste tam spokojené?
Moc Vám děkuji za ochotu.

luciasek1982
22. dub 2009

Bože, Bože.... co to mojhe oči vidí!!!!! Chvíli se tady člověk neukáže a další těhulka je na světě!!!!! Moc a moc gratuluju a tfuj, tfuj pro štěstíčko, aby vše bylo ok 😉

bukca
23. dub 2009

luciiiiiii ... no konečně .. kdepak si se nám toulala????

daisy ... když se podíváš pár stránek zpět, tak tam jsem psala kompletní ceník GC, tak mrkni

mimimimimimi
23. dub 2009

Tak to teda nevyšlo dnes jsem to dostala. Nedá se nic dělat začnu nanovo a to hned. Holky at Vam to všem vyjde hodně štěsti dr říkal že mam jit zítra na injekci a potom brát hormony tak uvidim .

luciasek1982
23. dub 2009

No jo no... Lucinka se toulala a toulala, ale už jsem zase tady holky moje kulaťoučký!!!! je tady ještě někdo, kdo není těhu???? Teda krom mě???? 😀

bukca
23. dub 2009

luci.... taky se dočkáš ... už máš ten čajík???

fifinka31
23. dub 2009

mimi,tak to je mi lito,a jak se budete snazit tedka ,doma?jedna kocka tady otehu hned cyklus po nepodarenem IVF-a to prirozene 😉 tak drzim palecky.
Ahoj Luciii,no konecne.-dekuji-no ale povim ti,jsou to nervy,a budou.strasne se bojim ze to nedopadne!!!
A taky jsem v soku,sem si rikala jak hlasila Bukca //,a jee,tak ted to zase bude trvat,nez nekdo otehotni na teto diskusi,dve tehu po sobe to by byl zazrak-a stal se 😕 tak trebas za par dni nam i ty nahlasis // 😉 to by ale byla uz fakt prdel 🙂
Uf,dnes me zacalo chvilkama pobolivat brisko,tak sem nervozni jestli je to to spravne boleni nebo spatne.Dopol jsem mela na slipovce trochu jakoby krve s vytokem smichane,takove oranzove-tak sem se lekla,i slzicka ukapla.Byla sem v preci,ale kolegynka ne nechala sedet vzadu a pustila mne drive.
Bukco jak je tobe?Tys vubec nespinila?A beres este Utr?Drzim ti palecky na zitrejsi UTZ-at srdicko pekne bije!!!Dej pak vedet.V kolik te tady muzu ocekavat???

bukca
24. dub 2009

ahojky holky .. jsem zpět z KO a jsme v pořádku .... máme srdíčko a další KO 22.5. ( to se asi nedočkám)

jinak fifi, vůbec jsem nešpinila a utoš beru ... mám ho brát až do 12tt

a jak je tobě?

fifinka31
24. dub 2009

Jeee,tak konecne ti muzu ofiko pogratulovat 🙂 to mu si byt parada,videt ze srdicko bije ne???kamen z tebe urcite spadnul.to ti zavidim teda ze uz mas tohle za sebou,ja jsem z toho strasne nervozni.
koukam ze jses uz 9tt,ja myslela ze jses jen 2 tydny prede mnou ale asi si dele,pac ja jsem dnes 5tt a zitra rozjizdim 6tt.
Jinak je mi dobre to vcerejsi zaspineni bylo jednorazove,mozna nejaka zilka,cevka praskla.Tak doufam ze uz to bude ok!!!Vcera vecer uz jsem mela hezke stejne // 😉
Tak konecne si muzes naplno zacit uzivat tehu,i kdyz jak se znam ja budu nervozni az tak do 12tt.tak se mej pekne.papa.

lenickan
24. dub 2009

fifinko psala jsem ti už do diskuze IUI - moc gratuluji jen bych ráda věděla zda jsi měla IUI a kolikáté a jaký problém jsi měla?
Já mám PCO - anovulaci a 1IUI za sebou - neuspěšné v květnu mne čeká druhé🙂

mimimimimimi
24. dub 2009

Ahoj fifinko děkuji za podporu no jdu na KET dnes jsem dostala injekci druhý den menses a budu brat za 10 dni hormony no a potom kolem 20.května si necham zavést zmrzliky.Je to po Třetí tak do třetice všeho dobrého. A Vam přeji holky at se Vám kulatí bříška už to prožívam s Vama těším se jednou na fotky. Musí to být krásný pocit..............
Ahoj Luciasek tak to jsem já, která ještě není těhotná. Tak ti moc přeji at ti to brzo vyjde.Přeji Vam všem krásný den.

fifinka31
25. dub 2009

Leni mas zpravicku ode mne.
Mimi,budu drzet palecky-ja taky si rikala do tretice IUI-mohlo by to vyjit 🙂 a vyslo 😉

fifinka31
25. dub 2009

Bukco psala sem ti zpravicku,dosla ti??

mimimimimimi
25. dub 2009

Fifinka děkuji za podporu a at se ti splní vše co máš na srdíčku.

bukca
27. dub 2009

ahoj holky ...

fifi .. došla, ale až teď se k to mu dostávám 🙂

fifinka31
29. dub 2009

Ahojki,tak dnes mi Dr.potvrdil tehu z UTZ 🙂 jen este nebilo srdicko-pry je este brzy,tak zase za tyden.mam i fotecku,ale pockam na srdicko,a pak si udelam nejake album s fotkama.tak zatim papa.

mimimimimimi
29. dub 2009

Fifinka tak to ti gratuluji musí to být krásný pocit tak si to hezky užívej a dávej na sebe pozor. Už se těším na njake to foto.

fifinka31
30. dub 2009

mimi kuju,no uzivam si to tak ze jak sem dosla domu,snedla sem rohlik se sunkou,zalehla a cekala na manzu,pak sem mu to zdelila-to byla radost 🙂 no ale pak najednou me zacal bolet zaludek a to dost-pak sem 2krat zvracela,dnes uz je mi dobre ale z zaludku presla bolest do bricha v oblasti pupku(asi streva)a jsem z toho doste nervozni,navic se mi dela opar coz je fakt supr-takze zatim nic moc radosti neprozivam a bojim se o mimi.

mimimimimimi
30. dub 2009

Vše je v pořádku Fifi hlavně papej dobrotky a opatruj se mimi je v pořádku nervozita je špatná . Užívej si štěstíčka a raduj se . Vše je 😀

fifinka31
1. kvě 2009

Ahojki,uf,tak bolest je zazracne pryc!!to jsem si oddychla.uz jsem se dnes videla na pohotovosti.tak ted este vyhrat boj s tim oparem....
mimi,ja se asi zacnu tesit z tehu az uvidim srdicko-nechci se na to zatim moc upinat-abych pak nebyla moc zklamana.

bukca
1. kvě 2009

ahojky ... fifi neboj, srdíčko bude, uvidíš ...

mi už je naštěstí celkem ok, akorát sem tam je mi těžko, ale to je normální ....

Luci, jak jsi na to????

fifinka31
7. kvě 2009

ahoj holky,tak hlasim ze u me je vse v poradku a srdicko dela krasne BUCH BUCH BUCH 😉
uf veliky kamen ze mne spadl!!!No ale strach-ten uz ted budu mit asi porad.
Luci!!!ozvi se aspon jestli zijes.
No ja se timhle s GC loucim a prechazim uz definitivne ke svemu Dr.tak paaa paaa-a vsem tady preji hodne stesticka-myslim vsem tem ktere chodi do GC a bojujou s neplodnosti.

mimimimimimi
7. kvě 2009

Ahoj holky jsem rada, že se vam to splnilo ja jsem byla u dr dal divinu . Poprve to beru tak nevím kolem 20 bych mohla jit na zavedení zda-li vše bude O.K. No tak doufám že se s vama potom mohu take podělit o krasnou novinku.
Zatím pa a přeji at si to užívate co nejvíc..............

anty
7. kvě 2009

Jestli můžu poradit všem vyhněte se Gyncentru jenom z vás budou tahat peníze a výsledek žádný je to banda prolhaných lidí, co těží z lidského neštěstí.

fifinka31
11. kvě 2009

Ahoj holky,Anty,tak je to tvuj nazor-a bohuzel ne jenom tvuj ale uz vice holek.mne se nastesti podarilo otehotnet po IUI kteer me nic nestalo.Nechodila sem k Cermakovi,ale k jinemu Dr.se kterym sem byla max.spokojena.Ale zase nemuzu rikat nic vic pač sem az k IVF nastesti nedosla-ale taky sem uvazovala ze pokud by k nemu muselo dojit tak popremyslim o Olmiku.Srovnavaly sme to s kolegyni z prace,a v Olmiku ve fakultce to je teda levnejsi,to je fakt.
Bukco!!!LUciasku!!!Co je s vami-zijete?Bukco,jak se citis?Jeste pracujes?Mne je zatim dobre,tak pracuji,uvidim jak to pujde dale.Luci,a jak ty??jdes na IUI??

bukca
12. kvě 2009

ahojky ....

včera jsem byla na nečekané kontrole, protože mě už týden bolelo břicho, ale jenom v práci a to jenom když sedím .. když chodím nebo ležím, tak je to dobrý .... podíval se na UTZ a srdíčko bilo jako zvon, tak že po gyn. stránce je to ok !!! Že on mi nepomůže, že to vypadá na neurologický problém, tak dneska budu volat na neurologii a objednávat se, tak uvidíme co a jak !!!

luciasek1982
13. kvě 2009

Holky moje zlatý - ŽIJU!!!! Ale teď mám trochu jiné starosti!!!! Až příjde čas, zase se k vám přidám!!!! Všem tfuj, tfuj pro štěstí!!!!