Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

gabka14
12. pro 2007

Tak nevěš hlavu....zkusíš to ještě? To první prý málokomu vyjde. 😉 Tak snad to další už bude zdařené.Nesmíš ztrácet naději. 🙂

koczurka
12. pro 2007

My taky tak nějak...můžu se zeptat kolik Ti je let?

gabka14
12. pro 2007

Mi je 33 roků. A tobě? Jsi přímo z Ostravy?

koczurka
12. pro 2007

Jo,jo zkusím...ale nevím ještě kdy.Naděje je vždycky a já to nevzdám... 😅

koczurka
12. pro 2007

Mi je 27 skoro 28.Jsem z Poruby a Ty?

gabka14
12. pro 2007

Já pocházím z Ostravy, ale už dlouho bydlíme v Havířově. Do Ostravy bych se ale ráda vrátila 🙂

koczurka
12. pro 2007

Tak to jsme vnejlepších letech co? 😉

gabka14
12. pro 2007

Už budu asi končit, jdu si lehnout a chvilku ještě koukat na telku.Zatím ahoj a zítra se ozvu, jak jsem dopadla.Papá 😵

gabka14
12. pro 2007

To jsme 😉 😀

gabka14
12. pro 2007

Dobrou noc... 🙂

koczurka
12. pro 2007

Já se pomalu loučím,zítra se tu zase sejdem doufám a pokecáme.Tak hezký zbytek večera...dobrou.papapapa

koczurka
12. pro 2007

Držím palečky...

abi0605
13. pro 2007

Ahoj holky,včera jsem se ani nerozloučila,ale byla jsem hodně unavená. Pustili mně po té operaci domů ani ne za 48 hodin a bylo to teda znát 😲 Dneska je mi už lépe tak se trochu i motám v kuchyni.

michule
14. pro 2007

Ahoj holky, tak konečně nám to funguje. Kde je kdo??
Gabi, už jsi po Et?

ili5
14. pro 2007

Ahoj holky,tak už mám po punkci.Gabko,jak jsi dopadla,bylas dnes na transferu,kolik jsi měla vajíček při punkci?Jsem ráda,že už koníček funguje,jinak bychom nevěděly jak nám to jde. 😠 .

michule
14. pro 2007

No konečně někdo. Ili a jak jsi dopadla ty?? Jaká byla úrodička. zdá se, že tady nikdo není, taky pořád čekám.

ili5
14. pro 2007

čus Michule,asi si každý myslí,že ještě nejede,já taky nakoukla jen tak.

michule
14. pro 2007

Jo to asi jo. Taky jsem to jen tak namátkou zkusila a ono to funguje. Tak co jak ti je a kolik bylo vajíček??

koczurka
14. pro 2007

Achóóóój holky!!!Tak konečně to funguje...tak co tady nového tady?Michul a Gabi,jsem myslela že jsme tu zavařily ty stránky den předtím jak jsme se tu rozepsaly 😀 .

gabka14
15. pro 2007

Ahojky holky!!!Tak už mám po transféru, mám v sobě dvě....tak doufám, že se jim u mně bude líbit a zůstanou tam (aspoň jedno. Zmrzlíky nemám žádné ☹
Při punkci jsem měla 8 vajíček, z toho se oplodnily 4 a z těch čtyř byly jen dvě životaschopné.

A co ty Ili, kolik bylo vajíček při punkci?

Jsem tu na skok, mám pět dní jen ležet....ale mně už to nebaví teď, ale co nadělám.

Holky, které už máte nějaké ivf za sebou, taky jste ty první dny ležely?

gabka14
15. pro 2007

Ili kdy ti budou dělat transfér?

ili5
15. pro 2007

Ahoj Gabko,no to je super správička,tak budou dvojčátka 😀 .Mě v pátek odebrali 10 vajíček,v pondělí mám zavolat jak se vyvíjí a asi v úterý transfer.Mámprodlouženou kultivaci,tak to je 5 dní.Chce se mi spát po těch práškách co jím.Utrogestan,taky jich polykáš tak moc za den?Jak se cítíš,když máš v sobě 2 dětičky?

ili5
15. pro 2007

Gabko v kolik jsi tam byla v pátek?Ležela jsi tam a jak dlouho po transferu?

koczurka
16. pro 2007

Ahojte!Tak super Gabi,dvě mimiška...no paráda!Tak ať se jim u Tebe líbí 😉 .Jinak já jsem ležela celých 14dní po transféru,chtěla jsem pro to udělat všechno a pro jistotu jsem to prostě vydržela.Ili,taky pěkná úrodička vajíček.Po transferu jsem tam ležela hodinku.Měla jsem pak strach vůbec vstanout aby mi nevypadlo mimiško,bylo mi vysvětleno že nevypadávají.Holky já Vám tak závidím...držte se a opatrujte 😅

ili5
16. pro 2007

Gabko,ty jsi šípková Růženka,napiš jak Ti je.zítra budu volat jak se daří mimiskám v misce,tak mysli na mne. 🙂

koczurka
16. pro 2007

Michule a Ty jsi kde?

michule
16. pro 2007

Ahoj holky, no Koczurko, jsem tu. A vždycky jen tak nakouknu a tady nikdo. Gabi - taky jsem ležela, ale jen 4 dny a pak jen takové nezbytné pohyby, no a ILI ty nám dej taky zítra vědět. Hplky, ta naše Ostrava vůbec nežije, tak to pojdme nějak překonat 🙂 a zase zavařit koníka!!!!

koczurka
16. pro 2007

Tak jo...zavaříme to tu... 😀 😉

michule
16. pro 2007

No konečně, ale to pak zase budeme chodit kolem PC jak hladové myši 🙂 a nadávat, kde se stala chyba. No a co jinak, dárky už koupené a vše nachystáno na Ježíška?? Taky jsi mu psala dopisek o MIMINKO?? Já ano 😀 , ale nechápu, proč nás nechce vyslyšet??

koczurka
16. pro 2007

No já taky,taky to nepochopím proč Nás tak přehlíží... 😅 Dárky mám,snad jen nějaké drobnosti a to chci zvládnout zítra.Chystám se do centra.Cukroví taky dodělávám a co Ty jak jsi na tom?