Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

michule
8. led 2008

Jasně Beránku - my to až tak neřešíme, my už máme vše vyřešeno 😀 . A psát si tady můžeme o čemkoli. Ale je jasné, že pokud bude Gery chtít s něčím poradit, tak to tady zkusíme. Jsme tady na jedné lodi, ať už s miminkem po úspěšném IVF, nebo bez. Takže jsi tady vítana jako každý jiný. Tak co dělá maličká 🙂 , jenom radosti, že?? 10 měsíců snažení, to je taky celkem dlouho, že?? Jako narozdíl od nás jsi rychlovka.
ILI - to jsem ani nevěděla, že se snažíte už 11 let. To už je fakt hodně dlouho a trpělivost už musela přetéct, že. To jsem zase já proti tobě začátečník. My se snažíme 2,5 let. Ale to je jedno, bolí to stejně, že??
Koczurko - ty jsi zase někde na vycházce, nebo co?? 😀 😀 😀 😀 Pozor, začíná tam mrznout. 😵

gabka14
8. led 2008

Ahoj holky!

Včera jsem byla u doktora v gyncentru, ale nevím na co jsem tam vůbec chodila. Když jsem byla vevnitř, doktor se podíval do mých papírů a bylo mi řečeno, že to teda nevyšlo.Krev mi vůbec nebrali, já jsem jen sestře minulý týden říkala, že test jsem měla negativní. Tak to tam asi poznamenala a doktor mi řekl.Říkal, že teď mně vyšetřovat nebude, že by mně vyšetřil v únoru.Tak teda nevím na co jsem tam lezla.Říkal, že příště by bylo udělat i ICSI, že sice manžel má velmi dobré spermie,prý lepší než někteří dárci 🙂 A prý při tak dobrých spermiích a dobře nastimulovanými vajíčky by se měla oplodnit víc než polovina nebo aspoň polovina.Tak, že při mých odebraných 8 vajíček by se jich mělo oplodnit tak 4 až 6.Ale bohužel byly jen dvě.Takže by to zkusili metodou ICSI.Ale já jsem si myslela, že se to používá při špatných spermiích.Ale jsou to další peníze do jejich kapsičky. 😠 😠 😀 Ale já stále víc přemýšlím o jiném zařízení.Udivilo mně, že jim stačil jen výsledek toho testu, že mi vůbec nebrali krev.Tak to by stačilo s ním mluvit přes telefon, no né???? 😀 😀 😀 Vlastně jsem taky potřebovala ukončit nemocenskou, tak úplně zbytečně jsem tam nejela.

Holky, tak jak bude Susyk a Katy plivat ty bacilky, nechte mi taky něco 😀 😀 😀 😀

koczurka
8. led 2008

Ahoj všichni!!!Vítám beranek,my už tu rozebíráme úplně všechno.Jsme z Ostravy jsme,tak tady patříme i když zrovna nepodstupujem ivf.No nemám pravdu? 😎 Vždyť už tady probíráme všechno a ještě k tomu držíme pěstičky holkám které zrovna ivf podstupují.Jak psala Michul,my tu jen tak tlacháme a je nám tu fajn že jo že? 😀 Jo a taky se snažíme posbírat nějaké ty bacilky od těhulek!Michul,bruslení je dost dobrý nápad...ale já nemám brusle 😖 .Neříkej že Ty jo!?A kdepak máme asi tu Katy?Ta už tu pěkně dlouho nebyla.

koczurka
8. led 2008

Alééé Gabi,tak to je divné že Ti nebraly krev!Je to tam celé divné.O tom icsi jsem si taky myslela že se dělá při špatném spermiogramu.Mě taky udivilo že mi nevrátily peníze za to že mi nezamražovaly žádné mimísky...a za to se myslím taky dost platilo.No co dodat... 😒

gabka14
8. led 2008

Koczurko taky si myslím, že je to nějaké divné.To jsem si mohla udělat ten test a už se vůbec neobtěžovat tam jezdit.Za zamražení se platilo 3 tisíce. Ale já jsem to předem neplatila, dr.Jaroš mi říkal, že to mám zaplatit, až jestli budou nějaké na zamražení. Čermák ten to chtěl hned a já jsem přešla k Jarošovi a ten to chce zaplatit až pak.Tak ještě, že jsem to neplatila, jinak bych asi taky o ně přišla. A ty ses tam neptala, jestli ti je vrátí, když ti nic nezmrazili?

koczurka
8. led 2008

Ne neptala,já jsem byla v takovém šoku že mi to v ten moment ani nedošlo.Ale vždyť tady nedávno někdo psal,myslím mimco,že Čermák těm chcankovým testům nevěří a najednou jim stačilo říct že Ti vyšel negativně a věří tomu.No už asi neví co mluví,fakt maras... 😠

koczurka
8. led 2008

A navíc kdyby se obtěžoval projít moji kartu tak by to tam bylo napsáno....jenže to by taky musel být charakter.Myslím že by mělo být samozřejmostí mi vrátit ty peníze ne?

gabka14
8. led 2008

No právě vždyť doktoři sami říkají, že ty testy nejsou stoprocentní, že z krve se zjistí víc....tak nevím, co si o tom myslet.

Taky si myslím, že by to měla být samozřejmost, že ty peníze vrátí, ale asi to je fakt o tom charakteru.Asi by mu chybělo na letenku k moři....pár holkám to nevrátí a má zaplacenou celou dovolenou

koczurka
8. led 2008

😀 😅 😵 🙂 To máš pravdu,dovča jistá.Já taky nevím co si o tom centru myslet.Můžu se zeptat Gabi odkud jsi?

michule
8. led 2008

Holky - to je fakt hnus.
Gabi - já už ani nemůžu o tom Čermákovi psát. To víš, že z lidi jen tahají, to ICSI se dělá jen u špatného spermiogramu tak co to kecá za kraviny, a ještě u tak dobrých spermií. Vždyt on chce zase jen prachy. To je přístup, to je k pláči, že ti nevzali tu krev. Co kdyby to HCG bylo vyšší, mohlo by se jednat o potratovost nebo mimoděložní. I mi říkal ať si zavolám na hodnoty HCG, at víme, že tam nedochází k potratovosti, ale naštěstí jsem HCG měla vždy nulové, takže tam nedochází vůbec k ničemu. Ježiš já jsem vztekla když si na to celé vzpomenu. Ležím, nechám se obskakovat, nic nedělám a stejně nic. Jestli to stříkají do vzduchu a my paltíme jak na běžicím páse, tak se nedivím, že je tam každý v balíku a ty zančky aut, ani nemluvím 😠 😠 😠 😠
No a za to zmrazení by ti Koczurko fakt měli vracec peníze. Vždyt Vpitris - už tady psala, ta taky neměla kryo, tak ji Čermák vracel 3.000,-. No, ale ted do toho šťourat je blbost, je to už dlouho. A víš co, brusle nemám, ale sousedka mi půjčuje a nebo se půjčujou přímo na Porubském brusláku. A jsou i nabroušené. To je fakt dobrý nápad, asi to ted hned zdělím drahému. A víš co, ta naše pračka má přesně 3 roky a pár měsíců a dneska konstatoval pán opravář, že bud zaplatíme něco kolem 5.000 nebo to chce novou pračku. Celý buben odešel a ani se nerozloučil. Já si jdu zařídit tiskárnu na prachy. To zas ten rok začal. Já se zblázním ( nebo už jsem??? ) 😀 .

gabka14
8. led 2008

Jsem z Havířova...teda původně z Ostravy, ale v Havířově delší dobu už bydlíme. Ale nejraději bych zpátky do Ostravy.

koczurka
8. led 2008

😀 určítě nejsi,no nám odešla pračka těsně před vánocema takže taky paráda.To jsi jí neměla dlouho teda.Ta tiskárna je taky fajn nápad.S těma bruslema mě nenapadlo,vlastně oni tam vždycky půjčovali brusle.No možná to ještě proběhne.Ať se gyncentrum zacpe s těma prachama...já už jim nedám ani korunu...

geryna
8. led 2008

AHOJ HOLKY, TAK JAK VIDÍM OPRAVDU MÁTE ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI S GYNCENTREM.JA SI ZATÍM NEMŮŽU NA NIC STĚŽOVAT. CHODÍM K DOKTORU JAROŠOVI.

gabka14
8. led 2008

Tak teď už vážně uvažuji o Olomouci.Já to mám navíc o něco složitější než některé holky. Léčím se na roztroušenou sklerozu.....neurolog mi tři měsíce před ivf musel vysadit jedny léky, a teď nevím co a jak. Na jaře bych toho chtěla jít znovu, ale to jsou zase tři měsíce, tak asi ještě budu bez těch léků. Naštěstí je mi dobře a jsem v pořádku.Takže budu muset navštívit svého neurologa a před dalším ivf mi bude muset zase dát vyjádření, že můžu podstoupit umělé oplodnění. To je lítání....od jednoho doktora k druhému 😖 Tak musíme doufat, že to jednou bude stát za to a budeme mít v náručí vytoužené mimi 🙂 🙂 😉 😉

gabka14
8. led 2008

Jdu koukat na Ordinaci... 🙂

geryna
8. led 2008

GABI DRŽÍM TI PALEČKY AT SE VAM TO CO NEJDŘÍVE PODAŘÍ. MY SE SNAŽÍME TŘI ROKY O DRUHÉ.

ili5
8. led 2008

Koczurko,určitě bych tam zavolala a řekla sestře o těch 3000 co ti dluží za krio,podívá se do karty a určitě tí to vrátí,zkouší,když si víc lidí neřekne,nebo neví,tak to má v kapse.Známa byla v OLomouci a ptali se jí,jestli neprodá vajíčka co ji zbyly,tak ji dali 3000,v OV se ani nedovíš jestli ti nějaké zbyly.Gabko to máš štěstí,že ti to neurolog schválil,od kámošky švagrové to nepodepsal a bez doporučení ji to nechtějí udělat,tak má smůlu,boroček.Holky jdu papat a koukat na zahradu,Gita umře,tak neplačte a pište.PA 😀

gabka14
8. led 2008

Ahoj Ili, moje známá má ségru, která je stejně nemocná, dokonce je na vozíku a jí to doktor taky schválil.Ale doporučil ji Brno.Tak se divím, že od té tvé kámošky švagrové to nedovolili.

Ahoj Gery, vítám tě mezi námi. Taky ti držím palečky, ať ti to vyjde. My se snažíme o druhé už 11 let.Ale teprve poslední dva roky jsme začali pořádně jednat a vrhli se do toho.Chtěla jsem do toho jít už dávno, ale pak jsem onemocněla a musela jsem se dát do kupy.Naučila jsem se s nemocí žít....bojovat ani moc nemusím....já ji totiž porážím...jsem přece bojovnice 😀 😀 😀 😀 Takže jdu do toho ivf zase.

koczurka
8. led 2008

Jo,jo taky kukám na ordinaci...ale mezi tím jsem i tu...jsem závislák!Myslím že už je to dlouho na to aby mi to vrátili ty penízky,ani tam nechci jít.Ili,my se taky snažíme strašně dlouho,je to síla že?Dneska jsem se dozvěděla že je další moje sestřenka těhotná a já zase ne ☹ .No snad taky příjdu na řadu...

michule
8. led 2008

Gabi - to s tou reskou je mi líto. Ale at v tom nejsi sama a je teda takový den blbec, tak mě zas v únoru po 1 IVF zjistili Leidenskou mutaci ( trombofilie ). Byla jsem na hematologii, segra ji má taky. No to jsme ale šikulky holky. Bože kde se ty nemoci berou?? Koczurka zas ,, chabrus na záda ,,to je fakt super. No i když při té moji nemoci není problém s otěhotněním, ale s donošením, takže já bych vlasně neměla vyhráno celou dobu. Ale na druhé straně vím moc dobře co taková reska obnáší. Setkávám se s tím a celkem často. Takže tobě držím palečky dvakrát tolik. Jinak o bacilky se tady musíme podělit. Ale to by holky musely plivat častěji a více 😉 .
Jinak se taky dívám na ,, růžovku ,, ale když se mi uvolnil počítač, tak rychle využívám chviličky.
Gery - takové zkušenosti máme my a myslím se jsme trochu zklamané, že to nevyšlo a je to i celkem čerstvé. I když přístup je v jiných centrech fakt třeba jiný. Ale doufám, že budeš patřit k těm snažilkám, které budou po prvním IVF těhulky. Drž se!!!!!!! 🙂
Koczurko - takže máte pračku úplně novou?? To odešla fakt ted a jak dlouho jsi ji měla?? Já jsem z toho nešťastná. Ty sv...ě už neumí udělat jedinou kvalitní věc. To abych ted šetřila snad na všechno. To už ani na toho psa v květnu nebu mít. No já jsem vlastně chudák. 😀 😀 😀

koczurka
8. led 2008

To teda jsi bojovnice Gabi,klobouk dolů... 😉 Máš to o to horší a jsi fakt silná ženská.Držím pěsti štěstí.

koczurka
8. led 2008

Božatko Michul,to Ti ten rok pěkně začíná no!My máme novou no,tu před ní jsem měla 4 roky.Vzaly jsme si electrolux inspire se šestým smyslem a můžu Ti říct že jsem spokojená nadmíru.Samozřejmě na splátky,fakt nemám v rezervě moc peněz a bez pračky to nejde.Takže tak no.

michule
8. led 2008

Určitě je to dlouho Koczurko - to bych snad ani už nevytahovala, i když vím, že každá korunka dobrá, ale toto je už dávno zapomenuté. Kolem mě jsou taky same těhule, ale co nadělat? Já začínám být imunní. Mi už to snad ani asi nevadí. Bože - já začínám fakt asi bláznit.

gabka14
8. led 2008

to teda nevím, kde se ty nemoci berou....mám pocit, že v dnešní době má snad každý něco.

Koczurko ten klobouk dolů být nemusel...já to tak neberu, možná jsem silná, ale taky se někdy najde chvilička, kdy mně to dostane a hezky si pobrečím 😀 😀 😀 😀 😀 Ale snažím se tomu moc nepoddávat.

Michule to s těma bacilkama máš pravdu. vždyť holky skoro vůbec neplivou ☹ Měly by se polepšit.Taky je mi moc líto to s tou trombofilií.Takže držím palečky, až otěhotníš(a to se určitě stane) , tak ať to donosíš do úplného konce.

😉

abi0605
8. led 2008

Nám po prvním pokusu taky vrátili za neprovedené kryo 3.000, při druhém už jsem ho ani neplatila, Jaroš dobře předpověděl,že nebude co mrazit. Při mém jednom funkčním vaječníku bylo i těch 5 vajíček úspěch.

beranek
8. led 2008

Odcházím spát, tak jsem se na vás ještě přišla podívat. Vidím, že řada z vás řeší dost závažné zdravotní problémy...ale i tak věřím, že miminka budou, ráda bych prskla, ale už nejsem těhotná 😀 😀 Každopádně bych mohla prsknout už s narozeným dítětem... 😀 😀

mimco
8. led 2008

Ahoj holky,
po nějaké době Vás zase zdravím. Koník mi šel nějak pomalu, tak jsem na to neměla nervy.
S tím Čermákem to je fakt hnus jak čtu. Vidím, že jsem nebyla sama a že jsem si to nevsugerovala. S tím těhu testem to fakt nechápu. On mi tak vynadal. když zjistil, že jsem si dělala jen test z lékárny a fakt ho nazval chcankovým. Pamatuju si, že jsem vyvalila oči a on - no chápete mě né, myslím čůránkový. Na doktora dost dobrý. Nejraději bych ho oběsila na těch platinových řetězech co má na krku za naše prachy. Zmetek. Ten Jaroš je asi fakt lepší, ale asi né o moc. Je to jedna podařená famílie.
Jinak já 6 den beru divinu na přípravu dělohy na KET. 17. 1. jedem do Olom. na UTZ, tak jsem zvědavá.

koczurka
9. led 2008

Ahoj všichni!Mimco,tak to Ti budu držet pěsti štěstí.Jezdíte tam hodně často do té Olomouce?Taky mi v poslední době jde nějak pomalu ten koník,netuším čím to může být.Proč tady v Ostravě taky není taková fakultka s odborníkama na neplodnost jako v Olomouci když už toho je tolik že?Možná časem bude....kéž by! 😒 Zatím se mějte,ještě se tu dneska ukážu,zatím papa.

geryna
9. led 2008

Ahoj holky bral někdo z vás na stimulaci gonal? Chtěla bych vědět jaká je po nich odezva kolik jste měli vajíček. Dneska jsem si píchla druhou injekci, ale strašně se mi třepou ruce. Mi taky říkal Jaroš , že budu platit 3000 za zamražení, ale to až potom, jestli vůbec bude co zamražovat. Zatím jsem platila 2280Kč za injekce a v pondělí jdu na ultrazvuk, tak se dovím víc. Možná to nebude stačit a budu si muset ještě injekce dokoupit. Mimco moc ti přejí , aby se ti to toho 17.1 povedlo, aby jsi mohla holkám plivat bacilky. Moc je tady potřebujem. Michule po tom všem co tu čtu se celkem bojím, co všechno mě ještě čeká. Gabi jsi opravdu bojovnice, to má koczurka pravdu.Musíš tomu věřit a ono se to podaří uvidíš. 🙂

abi0605
9. led 2008

Geryno já měla Gonal a na mně teda neučinkoval moc slavně, měla jsem jenom 2 vajíčka. Ale já mám taky jenom jeden vaječník a bylo mi už 40.takže to mohlo být i tím. Podruhé mi napsal Jaroš Menopur a to jsem měla 5 vajíček.