Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

koczurka
20. led 2008

Ahoj holky!!!No to teda kukám jak se tu na to každý vyflák.Já jsem neměla vůbec čas,měla jsem návštěvy a pořád něco.Takové nějaké oslavy proběhly,tak proto jsem nestíhala psát.No Michul papagáje mám fakt no,je to pepík a už je tu zabydlený.To víš že se budu snažit na něj pořád mluvit,zatím se daří jen jdu kolem a kecám na něj.Je to nějaký papoušek horský,je velký dost.A co Vy holky jak se máte a co nového?Gabi,Ty jsi tu taky dlouho nebyla,ale hlavně že nakonec vždycky dorazíš. 😅

gabka14
20. led 2008

Koczurko, to je fakt, taky jsem tu dlouho nebyla....teď jsem celé dny dělala a nějak jsem večer už bývala unavená 😅 A o víkendu doma doháním, co jsem přes týden nestihla. A včera jsem jela navštívit babičku a večer jsme šli s manželem na pivečko...tak to jsem zase nedorazila. 😀 😀

abi0605
20. led 2008

hezký večer holky.Dneska na mně dolehla nějaká choroba,zatím mám sice jenom zvýšenou teplotu,ale moc dobře se necítím. Nasadila jsem Paralen a budu doufat,že se to nerozjede. ☹

koczurka
20. led 2008

Ahojte!!!Abi,tak čajík s medíkem,paralen a potit.Pokud máš slivovičku tak i tu do čajíku 😉 😀 Gabi,je mi to jasné že nestíháš,až začnu já chodit do práce tak nebudu stíhat vůbec nic.Jsem doma už skoro tři roky,takže je jasné že jsem zvyklá na všechno mít čas a všechno v klidu.Na pivečko taky občas zajdem,je třba vypadnout z toho kolotoče že? 😉

ili5
21. led 2008

Koczurko,gabko,došlo vám to na mailík?Pak dejte vědět ,papa.

abi0605
21. led 2008

Tak se láduji Paralenem,ale jak přestává učinkovat tak se mi vždycky přitíží. A to musím jít zítra na posudkovou ke své obvodní. Posudkový dr. chce vidět všechny pacienty co jsou na nemocenské více jak měsíc. No snad mně s tou virózou nechá aspoň do konce ledna doma..

koczurka
21. led 2008

Ahoj holky!!!Abi,držím teda pěsti ať Ti nechá nemocenskou do toho konce ledna,to jsem ani nevěděla že se chodí po měsíci na posudkovou to jsou nějaké novinky že?Ili,mně to nedošlo,nevím proč.A kde jsou zase ostatní?Holky pište...!!! 😅

gabka14
21. led 2008

Ahoj holky!!! 😉

Ili mi to taky nepřišlo: ☹

Holky chtěla jsem se zeptat některé z vás, která měla neúspěšné ivf, jak jste na tom byly s menstruací po ivf?V tom prosinci jsem začala po ivf menstruovat, ale teď už mám tři dny zpoždění.Ale už asi týden mám svoje obtíže, které mívám před menzes.Ale zatím nic. Mívám to jinak pravidelné. Taky jste to měly tak opožděně?

geryna
22. led 2008

Ahoj holky, tak mi zůstali jenom 2 bojovníčci a ty mi zavedli, tak uvidíme jak to dopadne.

abi0605
22. led 2008

Tak držím palečky,aby se aspoň jednomu u tebe líbilo celých 9 měsíců. 😉

michule
22. led 2008

Ahoj holky.
Teda to tady zase žije!!!!
No nic, takže ---------- Gery - odpočívej a nic si nedělej z toho, že máš jen dvě bambulky. Ty se teď zabývej jen tím, jak je jim u tebe krásně a vychutnávej si to jo a taky piš a kdy máš jít testovat?? Držím palečky moc moc moc 😎 .
Gabi - já to ted dostala po neúspěchu v naprosto dokonalém termínu, takže asi nejsem vhodný adept na tvou odpověd, ale četla jsem tady, že zpoždění je naprosto normální i o pár týdnu, takže ještě vyčkávej, ono se nám to tělo musí pořádně vzpamatovat z toho hormonového šoku.
Abi - jak je?? Ty jsi boráku taky pořád nemocná, že?? My máme v práci povinné očkování proti chřipce a tak musím zaklepat, ale nevím co je to mít rýmu nebo chřipajznu. No a ted jsem to napsala a do týdne lehnu 😀 . To je tak vždy. S tou posudkovou to jsem taky slyšela od tebe poprvé a to já jsem byla ted na nemocenské měsíc a půl a vidět mě nechtěl nikdo ani mi kontrola nepřišla. No asi to má každý lékař jinak. Tak hlavně at jsi ještě doma do toho začátku února.
Koczurko - nemám moc času na psaní a ty jak vidím taky ne. Co dělá papoušek??? A co nového, už jsi byla u kadeřnice?? Tak pište...papapapa

abi0605
22. led 2008

Ahojky Michule, tak dneska je mi už podstatně lépe, horečku nemám,tak snad už je to na dobré cestě. Posudkový taky konstatoval,že od února bych měla jít do práce. Ale to jsem věděla i bez něho 😉

koczurka
23. led 2008

Ahoj holky!Gery,super....ať se jim u Tebe líbí! 😉 😅 Opatrujte se a brzy zase napiš.Gabi,já jsem to měla celé rozhozené snad tři měsíce,ale pak mi to zase chodilo přesně jak hodinky.Což je u mně zázrak protože jsem to nikdy přesné neměla.Abi,tak posudkového máš za sebou co,tak Ti jen řekl co už jsi věděla no.Tak já půjdu za Tebe do práce!? 😉 😀 Klidně bych šla.Michul,já jsem ke kadeřnici ještě nedorazila ale příští týden už musím.Papouch už si pěkně zvyká,ten má apetit to je síla.On může přes jogurty a sýry po všechno ovoce a zeleninu a arašídy si vezme přímo z ruky a pak to tak drží v tom drápu a ukousáva po troškách,no je se na co dívat.A co Ty,co výšku už máš vybranou?A napsal Ti nakonec ten Čermák něco na ty problémy nebo jak to dopadlo?Já teď nemám moc čas psát protože začínám si dělat rekvalifikaci na počítače,mám to přes pracák tak jsem toho využila.No tak budu chodit měsíc jak do školy,ale fakt nevím jestly to byl dobrý nápad.Takže si to teď vyřizuju a od února nastupuju.Mějte se krásně holky...zatím achóóóóój.

ili5
23. led 2008

Ahoj holky,tak se hlásím po delší době.Já taky byla na nemocensképřes 3 měsíce a o posudkové jsem neslyšela.To jsou zas změny,že?Už neví co by...Susyk se už taky neukáže jak se jí daří...To mě mrzí,že vám to nepřišlo,ten ceník.Zkusím vám poslat ještě jeden co mi došlo,ale není na originál papíru.Tak ten snad dojde. 😉

ili5
23. led 2008

Gabko,Kocurko,tak jsem vás napřed zkoušela uložit do adresáře a nejde mi to.Po zadání zavináče,mi naskočí nesmysly,tak nevím.Ještě se mi to nestalo.Poptám se na to a jak na něco příjdu,tak to pošlu.Je mi to líto. ☹

koczurka
23. led 2008

Ahoj všichni!!!Ili,nic si z toho nedělej,to neřeš! 😉 Kde je zase zbytek holek dneska?Za chvilku si tady budu psát sama jen tak pro radost... 😀 Vy jste ale kámošky fakt!!!Mějte se papa............... 😒

abi0605
23. led 2008

tak holky sotva je mi lépe tak onemocněl můj drahý. Jako správný chlap je těžce nemocný, ale má horečku,tak si fakt nevymýšlí. Rozhicoval v ložnici radiátor,natáhnul si i na noc ponožky a nechává se obskakovat. No typický chlap...se dneska asi hodně dobře vyspím... 😠

koczurka
23. led 2008

Ajejejejej Abi,jak onemocní chlap tak to je neštěstí no,to známe asi každá že?Boraku to se teda vyspíš no.Ale hlavně ať se brzo uzdraví,tak se o něj pěkně starej. 😉 A taky nezapomeň zase napsat tady ju?

susyk
24. led 2008

Ahoj holky dlouho sem tu nebyla. U mě nic nového, zítra du na kontrolu tak hlavně aby to bylo v pořádku. Pak dám vědět. Tak se tu mějte. papa

abi0605
24. led 2008

tak jsem dneska byla miláčkovi koupit léky a vitamíny. Má už teplotu přes 39. No a mezitím mi přišla kontrola nemocných a já nemám vycházky. Takže průšvih. Zítra to snad nějak ukecám.. ☹

michule
25. led 2008

Ahoj holky.
Konečně vysněný pátek. Jsem strašně šťastná.
Abi - tak to je napříjemné. Dej vědět jak jsi to ukecala. Stát se to může každému, ale vím, že za to jsou nějaké pokuty. No každopádně ti držím palce. A at se manžílek brzy uzdraví, není nic horšího než nemocný chlap. 😠
Susyku - tak jsi dopadla a co bambulka??? Jste zdravíííí???? Drž se. 😉
Koczurko - tak jak je?? Neboj nenechám tě v tom samotnou, sama si tu povídat nebudeš. Já jsem tak utahaná z celého týdne, že ducnu hodně brzy a vstávat budu hodně pozdě. No a tu školu zatím zjištuji. Mám zatím zálusk na 3, musím podat přihlášky do konce února a tak mám co dělat, ale ještě čekám na průměr z pololetí at vím na čem jsem a jestli musím dělat scio testy. Takže budu postupně informovat a co ty s tím kurzem??? To je fajn, že ti to pracák umožnil. Jak tam je a co osazenstvo?? Konečně jsi přišla i mezi jiné loidi a co tam probíraté a jaký druh zkošky budete mít??? No jsem trochu zvědavá, ale tyto všechny kurzy mě zajímají. No a ty léky jsem už neřešila, nechala jsem je lékarně. Uvidím jak mi bude po MS a když tak zajdu na ,, normální ,, gyndu.
😎
Všem přeji hezký víkend.

abi0605
25. led 2008

Tak jsem dneska té ženské volala, no prý teda napíše že jsem byla v obchodě a pozvou si mně asi za týden.To už budu mít stejně konec nemocenské. Moc mi nevěřila,že byl přítel doma s horečkou,prý na to moc nevypadal.No jak to asi poznala,když on byl ve 3.patře a ona na chodníku to fakt nevím.

susyk
25. led 2008

Ahoj holky, tak už nám tluče srdíčko. Tak mám radost že to je v pořádku. A držím vám palečky ať se vám taky brzo povede. 🙂

michule
26. led 2008

Abi - to je hnus, ale hlavně, že se s ní dalo mluvit. V tomto případě musíme být pokorné, protože jde o dost. Tak hlavně ať ti dobře dopadne. A proč jsi jako neměla vycházky?? no teď je to asi jedno, ale poučení propříště máme.
Susyku - to je moc super, jen tak dál a plivat bacilky nám tady musíš, jinak tu budeš jediná těhulka. Hodně štěstí a opatruj se a piš nám jak pokračuješ.
koczurko - ty máš snad ten kurz i o víkendu nebo co??? 😀 😀 😀 😀
Tak si myslím, že jsem ted já co si tu bude psát sama 😒 😒 😒 .

koczurka
26. led 2008

Ahoj všichni!!!Susyku,to je štěstí jen tak dál a opatrujte se.Abi,tak snad to ukecáš,držím pěsti ať z toho nedělají vědu.Michul,já nemám kurz i o víkendu a ještě jsem nezačla chodit,ale už brzy.Na osazenstvo jsem taky moc zvědavá a vůbec jak to tam bude probíhat a tak.No pak Vám určitě budu psát průběh mého vzdělávání. 😀 Kde máš tu fotku?Ještě jsi neprošla alba nebo se nemůžeš rozhodnout?A nebo snad chceš utajit svou tvář? 😀 Co dneska vaříte na oběd holky?

ili5
27. led 2008

Susyk,tak to je super zprávička,hlavně odpočívej a šetřete se děti!!!!Tak zas napiš jak pokračuješ a nech se obletovat doma od ostatních!papa 🙂

koczurka
27. led 2008

Ahoj holky!Kde jste zase...jako Vy už nebudete psát?Nebo navštěvujete jinou stránku?

abi0605
28. led 2008

Tak mi začíná posledních pár dní doma. Nechám se uschopnit už k 1.2. a v pátek půjdu do práce. Aspoň si tam odnesu věci,které jsem poodnášela v době kdy jsem si myslela že zůstanu na mateřské. ☹ Takže si donesu hrnek na čaj a zásobu čaje a kávy. Ale celý únor budu vybírat po půl dne dovolené,takže aspoň spotřebuju loňskou dovču.

koczurka
28. led 2008

Ahoj všichni!Abi,tak užívej posledních dní volna a neboj brzy si zvykneš uvidíš!A jak Ti to dopadlo s tou kontrolou,prominula Ti to?Mějte se krásně... 😅

abi0605
28. led 2008

Ještě nevím jak to dopadne, prý si mně pozvou. Tak počítám že tam půjdu tak začátkem příštího týdne. 😉