Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

ili5
18. únor 2008

Mimco,díky moc. 😉

abi0605
18. únor 2008

ahoj holky, u mně celkem nic nového. Chodím poctivě do práce a ve volnu jsem s Bárou hodně venku. Už nám ta pejsková hodně vyrostla má skoro 20 kg a to jí bude ve středu 6 měsíců. 😀

gabka14
18. únor 2008

Ahoj holky, jak se máte? Tak se dívám, že tu přibylo dost dalších holek, co navštěvují naše slavné Ostravské Gyncentrum!!

Fandro tobě držím palečky, aby ti to všechno vyšlo.

Ili a co ty? Jak se máš? A co Olomouc, už jsi tam volala a už víš, jestli půjdeš do Fertimedu nebo do fakultky?

Michul a ty ses objednala do fakultky? A to jsi volala na to telefonní číslo, co tu bylo na diskuzi napsáno?

Já jsem se rozhodla pro fakultku v Olomouci, ale jsem zvědavá, jak to tam bude probíhat a jestli tam budu potřebovat nějaké papíry z Gyncentra? Vůbec se mi tam už nechce ani chodit, jak jsem jimi znechucena. 😀

koczurka
18. únor 2008

Ahoj holky!Gabi,já jsem na tom taky tak.Já taky jen fakultku,mám to už i doporučeno a pro papíry doufám nebudu muset jít do gyncentra! 😖 Už tam ani nepáchnu!!!Holky Vy už si píšete jen do IP že?Tak písněte aspoň něco i tady... 😅 .Abi,pěkně rychle Ti roste pejsek!Mějte se fajn...

michule
18. únor 2008

Ahoj holky.....jsem tady...
Koczurko - neboj jsme si věrné, až dnes jsem po pár dnech sedla k pc. Já se fakt učila. No fuj. No ale i trochu uklízela. Prosím tě jaké to dneska bylo???? Holky pozor Koczurka je školáááák 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Gabi - ano jsem objednána na Fakultku do Ol. Volala jsem na číslo od mimci co nám tady dala, ale pokud ho chceš přeposlat, napíšu ti ho, žádný problém.
ILi - ted si jdu teprve přečíst IP a hned ti odpovím.
Abi - tak pejsem je tak obrovský?? To je fakt šílené jak oni rostou, že?? Aspoň máš, ael důvod jít ven. To my se z bytu ani nehnem a toho pejska prostě už jen proto si pořídím.
Mimco - jak je, co miminko??????, Napiš nám tady, jo!!!§

michule
18. únor 2008

No tak jsem tu sama, že. Když už se tu dostanu, tak všichni odchází. Nevadí.
Ili - máš poštu.
Koczurko - ty půjdeš s náma do Olomouce??? Je to bude parta. A pak všechny zapadneme stejně a budeme břucháčci a vozit v jedné tramvaji kočáry....no tak na to už se holky fakt moc těším 😀 .

gabka14
18. únor 2008

Michul to bys byla moc hodná, kdyby jsi mi ho napsala. Hned, jak ho budu mít, tak jdu volat, abych se tam co nejdříve mohla vypravit 🙂 Slyšela jsem nebo četla, už ani nevím, že tam jsou prý dlouhé čekací lhůty, tak doufám, že to nebude tak hrozné 🙂 😵

To by bylo super, kdyby jsme se tam dostaly všechny v jednu dobu 😀 😀 Pak si tu budeme psát, jak nám rostou bříška... 😀 😀 😀

pupin3
19. únor 2008

Ahojky holky,navštívila jsem tyto stránky dnes poprvé a jsem ráda že jsou.všechny snažilky jako já zdravím.chtěla bych tady taky napsat pár řádků.O mimi se snažíme už pět let a chodíme na gyn ostrava.dvakrát jem podstoupila IVF a nic.můj názor na gyn ostrava je velmi špatný a s toho důvodu jsem se rozhodla podstoupit IVF v olomouci fertimed.bylo mi to doporučeno mým lékařem.už tento pátek tam jedeme tak jsem zvědavá co a jak.držím všem palečky,holky hlavně musíme věřit 🙂 🙂

gabka14
19. únor 2008

Ahoj Pupin3, držím palečky ať ti to v Olomouci vyjde!!! 😉 Chci se jen zeptat, jestli jsi musela jít do Ostravského Gyncentra pro papíry a nebo to po tobě nechcou?Tak hodně štěstíčka v Olomouci!!!!!! 😉 😉

gabka14
19. únor 2008

Ahoj holky!!
Tak jsem myslela, že se polepším a začala jsem tady nakukovat a psát častěji, ale jak vidím, tak tu zase nejste vy!! 😀 😀 😀 😀

fandra
19. únor 2008

Čauky pupin3.Mohu se zeptat ke kterému dr. jsi v Ostravě chodila?My chodíme k Jarošovi.Je to tam jak na běžícím páse ale to ostatně víte.Nejsme spokojeni ale to už jsem psala.Měj se.

michule
19. únor 2008

Ahoj holky.
Gabi - 58 58 53 178 tady je to číselko, volej tam. Nemylsím, že je dlouhá čekačka, ale bude asi delší vyšetřování. To jen schvaluji aspoň nás pořádně vyšetří. Tak pak dej hned vědět na kdy jsi objednána. A opravdu jsi šikulka, jsi ted tady hodně. Veliká pochvala. 😀 😀 😀
Koczurko - neuč se a napiš něco třeba o škole!!!! 😉 😀
Pupin - odvaha se cení!! Já v OV taky 2 x IVF bez úspěchu a jdeme do OL. Jen my jdeme do Fakultní nemocnice, ale myslím, že všude lépe než v OV. A napiš ke kterému MUDr. jsi chodila, taky by mě to zajímalo?????
Fandro - je to šílené jak je to v OV pro nás všechny stresujíci,že?? My už jsme všechny úplně zaujaté. 😀 😀

koczurka
19. únor 2008

Ahoj holky!Michul,tak jsem si už uložila to číslo do telefonu!Možná se tam potkám s Váma!!! 😉 Drahý už s tím víceméně počítá.V kurzu je to mazec,jsem tam od 8h do 15h.Je toho hodně,člověk by nevěřil co všechno se dá dělat s těma počítačema fakt.No myslím že žádný certifikát nedostanu! 😀 Ale je nás tam více zmatených.Ještě abych toho neměla náhodou málo tak jsem fásla další rehabky na ty moje záda...to je super,po kurzu na rehabky a večer jsem doma jak na koni. 😝 No jo no,seděla jsem doma v klídečku,žádná honička a stres...a najednou nestíhám.Ále to zmáknu,nejsem žádné béčko. 😎 Člověk si zvykne na všechno...ale na to být bez mimi néé!!!!!!Tak se držte a mějte se krásně...

gabka14
19. únor 2008

Ahoj Michul, moc děkuji za to číselko. Jak zavolám a dozvím se, na kdy mně objednají, tak dám určitě vědět.A s tím vyšetřením máš pravdu,bylo by dobré, kdyby nás někdo konečně pořádně vyšetřil. 🙂 V Ostravě na to docela kašlali, vzali mi jen krev a to bylo celé vyšetření. A i ten ultrazvuk mi dělali, až jsem stimulovala. JO A DÍKY ZA POCHVALU 😀 😀

Ahoj Koczurko, tak už taky začneš jednat a půjdeš do toho,jo? Tak to je super....my se tam fakt asi všechny potkáme 🙂 🙂

Tak holky jdeme do toho a huráááá do Olomouce!!! 😀 😀 😵 😵 😀 😀

pupin3
20. únor 2008

Ahojky holky,já chodila k dr.Jarošovi i když on od pohledu vypadá jako simpaták,ale taky jsme u něho našli menší nedostaky.Hned na první schůzce nám řekl že normální cestou to nepůjde,inseminaci taky ne jedině IVF,zaplatili jsme 32 000,-Kč se všemi úkony.Cena nás sice zaskočila ale co by jsme pro mimi neudělali.Ted když jsem tak nad tím uvažovala tak jsem si vzpomněla že jak jsem dostala ty injekce na píchání tak mi zůstali ještě dvě a on je chtěl jestli bych mu je nedala já pako jsem je donesla s tím že už je asi nebudu potřebovat,ale ted bych je potřebovala.a budu si je muset zase zaplatit,a on si je ještě jednou prodá docela dobrý byznys co 😉 .Na dotaz ohledně dokumentace s gyn centra,tak v olomoci zatím po mně nic nechtěli.Jen doporučení od mého gynekologa.Uvidím jestli náhodou v pátek se na to nebudou ptát.Jsem s toho docela nervozní,jak se ten den D blíží... 🙂 Holky Olomouc to jistí 😀 😀 😀

ili5
20. únor 2008

Ahojky sluníčka,trochu jsem vás zanedbala,ale už se ozývám.
Pupin3,Fertimed je super,já taky dlouho dumala kde jít .Myslím,že jsou obě dobré.
Michul máš ip.
Gabko kdy tam jedeš do Olom?
Holky já jsem zvědavá jak my dopadnem 😀 .KOmbinujem pořád,tak není ožné,že to nebude ok,no neeeee?
Tak se držte a pište!!! 😎

gabka14
20. únor 2008

Ahoj holky!!! 😉

Ili dneska jsem volala do fakultky a jsem objednaná na 10. dubna k doktorce Oborné.Tak už aby byl duben!! 😀 😀 A ty už teda něco podnikáš s tím KETem?

Michul, tak jsem onjednaná do fakultky, ale asi se nepotkáme ☹ , já jsem objednaná na později než ty. Ty tam jdeš koncem března, že? Taky k dr, Oborné? Tak mně pak budeš referovat, jak to tam probíhalo, jo?Snad tam s náma budou zacházet lépe.

Pupin mně taky zbyly injekce, ale mně sestry řekly, ať je dám na sekretariát, jak se tam všechno platí a oni mi za ty injekce dali zpátky peníze.

pupin3
20. únor 2008

Ahojda Gabi,tak to jsi mně moc nepotěšila,jsem ted na ně ještě víc naštvaná než předtím.Asi tam zajdu a uvidí čurbes,není možné že každému řeknou něco jinýho a někomu dokonce nic.A tyky si vyjedu na pojištovně fakturace. 😠 😠 No úplně jsi mně zaskočila ......ale díky

fandra
20. únor 2008

Ahoj holky! Tak bohužel jsem to dneska dostala, takže zase nic. Úplně přesně na den ☹ Takže Jarošův experiment jít na KET na přírodní způsob se nějak nevyved. Tak jsme se s manžílkem dohodli, že od 3. března nastoupím znova do práce a dáme si do října nebo listopadu pauzu. Je třeba zase přišetřit penízky a nemalé, však to všechny dobře znáte. Holky, máte pravdu, v Ostravě nedělají žádná vyšetření. Mě kromě ultrazvuku a krevních odběrů neudělali vůbec nic. Kámoška,která v Ostravě u Čermáka podstoupila dvě neúspěšné IVF(ICSI) a jeden KET tak samo. Kromě krve nic. To je hnus. Kde je laparka a genetika a imunologie??? Je to nechutné. Prachy v kýblu a o nervech nemluvě. Jo, PUPI3, s těmi léky, no, taky po nás chtěl,ať mu vrátím čípky, které mi napsal na recept a my za ně v lékárně zaplatili. Nic jsme mu nedali. Jediné, co jsme sestrám dali, je zbylý Pregnyl, to je fakt, ale příště mají smůlu.Holky, mějte se hezky a zase někdy!

michule
20. únor 2008

Ahoj holčinky.
Takže to je fakt pecka celá ta naše Olomouc!!!!! 😀 😀 😀 Hurá - mám z nás radost.
Koczurko - já jsem ti říkala, že to bude mazec, ale je to ted jen tou RHC, pak budeš v klidu. No aspoň máš myšlenky jinde. A je to super. Super zprávy se svým drahým. To prostě budeme Ostravské gyncentrum přestěhované v Olomouci a už se na to asi začínám těšit. Doteď jsem to brala tak nějak střízlivě, ale už to na mě zase jde. To bude skvělá parta. ( Napíšu na mejlík, jen co bude časíček ).
Gabi - všechno ti pak řeknu. Taky jdeme k Oborné a vlastně jen o pár dnů dříve. 27. 3. No jse napnutá jak luk.
Všude s náma budou lépe zacházet než v gyncentru. Moc tomu věřím.
Pupin - to je hnus. Jo on je určitě prodal a zase mu z toho jde vývar. To fakt člověk jen platí. Dobrý den - zaplatíš. Nashledanou - zaplatíš. Prostě všechno, ale kdyby jsme měly aspoň jistotu, že to fakt neplatíš zbytečně, ale to se bohužel nikdo nedozví.
Ili - máš ip.

luciik
21. únor 2008

Ahojte holky, už vás delší dobu pročítám. Taky patřím k vám. Ostravské gyncentrum navštěvuju od loňského června. Chodím k dr. Jarošovi. Mám za sebou dvě neúspěšné IUI a jednu IVF. Co se týče té IVF, tak jsem dr. domutila spíš sama, protože jsme s manželem do toho chtěli jít. Jakmile to nevyšlo, tak jsem byla rozhodnutá pro druhou, ale dr. mě přemluvil k laparoskopii. Přemlouval mě, že to pro nás nebude tak finančně náročné.Nechci se gyncentra nějak zastávat, ale já jsem tam zatím spokojená. Možná je to tím, že jsem zdravotník a nemusím platit za všechny prohlídky nebo nevím. Píšu to jen proto, že si nemyslím, že vždy jde jen o peníze. Bohužel patříme do té skupiny, kdy nám neí dáno, ale snad dokroři vědí co dělají. Co se týče úspěšnosti, tak nevím a ceny mi příjdou téměř taky stejné. každopádně vám všem držím palečky, aby to v té Olomouci vyšlo a třeba půjdu časem taky za váma 😉

fandra
21. únor 2008

Ahojte holky! Chci se jen zeptat, znáte vůbec někoho, komu to vyšlo v Ostravě napoprvé??? Proč nám od samého počátku, co jsme na Gyncentrum přišli, říkají, že to málokomu vyjde napoprvé, že s tím spíše nemáme počítat. Jaký je v tom teda rozdíl, když ty další pokusy jsou na stejné bázi, bez vyšetření. Není to divné? Ale to ostatně Vy víte.
Luciiku: Ta to máš štěstí, že Tě doktor poslal na laparku. My ostatní jsme to štěstí neměly. Když jsem doktorovi říkala, ať mě pošle, urazil se,že mu do toho nemám mluvit, že on sám ví nejlépe co dělá. Takže jsme teď zbytečně přišli o 30 tisíc Kč a ten jeho KET na přírodní způsob, to taky nemělo úspěch.

Holky, Vy které jdete do Olomouce, dejte pak vědět, držím pěsti! Snad to bude lepší než v Ostravě🙂

luciik
21. únor 2008

Fandra, nevím jestli jsem měla štěstí...nevím, jaký je problém u vás, ale my měli veškeré výsledky v pořádku, tak nám nezbylo nic jiného než jít na laparo s hystero. u operaci dělal sám Jaroš a asi to udělal dobře, protože hned na druhý den jsem šla domů a mám týden po a cítím se vellmi dobře. Dokonce se už od pondělí snažilkujeme 😀 Zítra jdu na kontrolu, tak uvidím co mi řekne a co bude následovat dále. Moc držím palečky ať to už konečně výjde 😵

fandra
21. únor 2008

Luciiku, chci se jen zeptat, jaká vyšetření ti dr. Jaroš vlastně dělal? Nám bral jen krev, zatím nic jiného. A tu laparku ti dělal on? A kde? Kolik jsi za to platila? A tys byla na IVF nebo ICSI? Díky za odpověď.

gabka14
21. únor 2008

Ahoj holky!! 😉

Luciiku s tím s tebou souhlasím, že úspěšnost a ceny jsou skoro všude stejné,ale jde hlavně o přístup ze strana doktorů.Myslím si, že je to dost důležité.Je rozdíl v tom, že jestli si něco zaplatím a doktoři mají přístup takový, že z toho mám pocit, že na mně kašle, tak se snažím najít si doktora nebo zařízení jiné a doufat, že přístup bude úplně jiný.Vím, že se to třeba nemusí podařit ani v Olomouci, ale snad se nám tam budou více věnovat.Pořád jsem si říkala, že to bude dobré, že to tam nějak přežiju, nechtělo se mi dojíždět tak daleko do Olomouce, ale když mi po ivf nevzali ani krev a řídili se jen těhotenským testem, který jsem si udělala, tak jsem měla z toho pocit, že mně mají na háku. Tak jsem teď moc zvědavá, jak to bude probíhat v Olomouci.
Laparoskopie ti dopadla dobře?Kdy teda budeš podstupovat druhé ivf?

ili5
21. únor 2008

Zdravím,na laparce jsem byla než jsem šla do gyncentra.Je zdarma,ale nejsem si jista,že v našem slavném gyncentru za to nic nechtějí 😀 😀 😀 ?!Lucik je spokojená,mám radost,že alespoň někdo.No,máš ještě 2 pokusy,tak si to tam užij 😖 .Já platila,holky,za injekce jen za ty co jsem potřebovala,takže mi nic nezbylo,asi si už na to stěžovaly,tak dávají z balení třeba jen2 injekce a platí se jen za to.Takže jsem zaplatila asi za to ,co někdo vrátil,nebo mi z krabičky vytáhla jen 2 injekce,které jsem měla dobrat.tak pa 🙂

susyk
21. únor 2008

Ahoj holky,
Fandro já zrona jsem ten případ komu se to povedlo hned napoprvé. Jenže to bylo asi taky tím že já sem zdravá a problémy měl jen manžel. A taky sme asi měli velký štěstí. Držim vám všem palce holky ať to v Olomouci vyjde. Na mě sou teda v gyncetru moc milí. Dneska sem tam zrovna byla dostala sem těhu průkazku a sestřička mi všechno pěkně vysvětlila. Tak se mějte a držim moc moc palečky. 🙂

ili5
21. únor 2008

Ahoj Susyčku,tak jak se cítíš?Co mimi?Tak se drž a napiš jak se vám daří a co to bude,
budeš chtít vědět,nebo se necháš překvapit?

Holky,tak vy už jste tam volaly,jo?No,doufám,že mě ještě vemou,když tam je taková tlačenice 😀 .Budu muset se už taky rozhoupat.

ili5
21. únor 2008

Moje kamarádka byla v OV na 1.ivf a nepovedlo se.Taky se ji zdálo,že je to odfláknuté a jen hrabou peníze.2.ivf šla do Olomouce,taky se nepovedlo,ale i tak je chválí,že je tam velká snaha,přístup,vyšetření,atd.A že kdo tohle nezažije na vlastní kůži,tak neuvěří jaký to je rozdíl.Takže si myslím,že nejde vůbec o to,jestli to vyšlo,ale co pro to dělají.Samozřejmě i v jiných centrech to nevychází každé,ale nikde jsem nečetla v diskuzi takové negativa jak v OV.Schválně jsem pročítala ostatní centra.Tak v tom něco musí být. ☹
No,jak to pocítíme na vlastní kůži,tak si napíšem a uvidíme,myslím,že tím zvětšíme naši sledovanost 😝

konka
21. únor 2008

holky, nevim jak vy, ale ja po precteni diskuse pred dvema dny, jsem zvedla telefon a zavolala do olomouce, objednana jsem na 3. brezna, nepotrebuji zadne papiry z gyncentra, muzu mit doporuceni od sveho gynekologa ale ani to neni potreba. nevim, jestli jsem objednana do toho stejneho, protoze jsou tam dva, jedna fakultka, druhe fertimed, ja do fertimedu, pry ma pobocku na fakultce v porube, kde pry delaji i inseminaci. Jedna znama mi olomouc doporucila, ac ji to nevyslo ani v ov ani tam, tak rika rozdilny pristup, o penezich asi tak nastejno.. tak nevim. kazdpadne tam jdu a uvidim co mi povi, co navrhnou a jak to bude dale. pak se rozmyslim, kde to IVF podstoupim...