Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

jancica74
2. dub 2011

@luciasek1982 tak já hlásím,že jsem taktéž nevydržela netestovat.....už 7 den jsem měla ducha viditelného pouze na světle na balkoně.....jo a bříško jsem měla taky nateklé - a to mi zůstalo celých 9 měsícú 😀

luciasek1982
2. dub 2011

@jancica74 Tak to já asi 7 den testovat nebudu.... nemáme balkon 😀

neiry
2. dub 2011

@luciasek1982 Hele, ty hodiny určitě nic neznamenaly, neboj. A nechci to říkat, ale i kdyby to nevyšlo, tak máš v mrazničce ještě 12 miminek, takže podle mě je šance stoprocentní, že mimčo určitě mít budeš 😉

Tak to jsi dobrá, já měla doma možná takových 20 testů koupených a od toho osmého dne jsem testila každý den, někdy i několikrát, abych měla jistotu, že čárka nemizí 😀. Já si stejně myslím, že testneš 😀

gammaray
2. dub 2011

@luciasek1982 zdravím.moje břicho bylo taky po odběru a pak i po transferu jakoby nafouklé,citlivé.myslím,že to je taky těma hormon.lékama.no a já ti s testováním neporadím,o mně je známo,že jsem to nikdy nedělala.vždycky jsem se držela hesla-nač stahovat kalhoty,když brod je ještě daleko.ale za to mužou moje neúspěchy.ty to,myslím, tak desáty den klidně zkus.sestra to omně věděla,14 den ráno na krvi se mně vždycky jen ptala,jestli špiním a jestli mně bolí prsa.jo a na nějaké blbé hodiny se vy...hezký den přeji všem 😵 😵

jarinek
3. dub 2011

ahoj holky,já vás tady sleduju a držím palce.Chtěla jsemse zeptat jestli vám nevadí že vám sem lezu.Taky jsem po IVF rok a nic.Sice děti mám ale jěště jedno bych chtěla ale nějak to nejde.Luciasek myslím že to bříško je ze stimulace měla jsi hodně vajíček.Jsem z Ostravy a taky chodím k dr. Poláčkovi.

luciasek1982
4. dub 2011

@jarinek Ahojky 😉 Klidne si sem vlez, alespoň nás bude víc 😉 Takk to mě mrzí, že se ti nedaří mít další miminko..... dokrot Poláček je úžasný, tak snad si i na tobě udělá další zářež oplodněné ženy 😀 Moc bych ti to přála!!!!

Jinak všem přeji krásné ráno a pohodový vstup do nového týdne 😉 🙂

neiry
4. dub 2011

@luciasek1982 Jak se cítíš, ženo? 😉 A už sis koupila nějaké testy? 😀

mourinka29
4. dub 2011

Ahojte holky,už jsem tady psala,že jsem z eurofertilu a hlásím,že to asi nevyšlo,jsem jakoby 12DPO a 10dní po ET a testík je uplně bílý 🙄 🙄 .minule jsem měla čárečku už 7mý den po ET,takže jdem do minimálky znovu 🙄 ,co jiného nám taky zbýva že 😖 😖 .Jinak držím palečky všem čekatelkám na // 😵

luciasek1982
4. dub 2011

@neiry Hele ženo 😀 Cítím se nic moc.... břicho mám stále hodně nadmuté a tvrdé, pořád mě to nutí na čůrání. Nikdy jsem v noci nechodila čůrat a od odběru vajíček byla snad jen jedna noc, kdy jsem nemusela vstávat..... jinak jdu jednou i dvakrát.... nevím co to jako má být, jestli mi tam ty nafouklé vaječníky tlačí na močák, nechápu!!!! Kdybych nevěděla že to je v souvislosti v odběrem vajíček, tak bych si myslela, že mám zánět močového měchýře! Jinak v noci nic moc nespím, ale to bude tím, že celé dny nic nedělám, a tak nemám být z čeho unavená.
Jinak testy ještě nemám 😀 Ale pořád mi to leží v hlavě.... jestli mám testovat, kdy mám testovat atd. Mám úplně hrůzu, že když si udělám testík 10 den, tak že tam treba druhá ještě nebude a já se z toho budu hroutit..... no nevím..... uvidíme 😉

luciasek1982
4. dub 2011

@mourinka29
Tak to mě moc mrzí, ale ještě bych nevěšela hlavu..... nic není ztraceno 😉

mourinka29
4. dub 2011

@luciasek1982 no nevím 🙄 ,projela jsem hafo diskuzi a ted už by mělo být něco vidět na mm10 určitě,už si nechci nic nalhávat víš?? 🙄 🙄 ,i když jasné,ms ještě nedorazila,ale víš jak noo ☹ .Tobě držím palečky 🙂 🙂 🙂

neiry
4. dub 2011

@mourinka29 Ty jo, to je mi líto, ale taky si myslím, že 12 DPO by tam už něco mělo být.
@luciasek1982 Já když byla po transferu, tak jsem nečůrala, ale nedělala jsem nic jiného, než že jsem jedla jedny bílé kaštany za druhými. Za ten týden do testování jsem snědla celou krabici, co jsem si koupila v ten odběru vajec v Makru 😀 Manžel mě pořád krotil, ať už toho sladkého nechám, že se to určitě kvůli tomu nepovede, ale bylo to silnější než já 🙂.

mourinka29
4. dub 2011

@neiry no já to vím 🙄 🙄 🙄 🙄 ,říkám,minule jsem měla // 7mý den po ET a to s 3denní kultivaci,takže je to jasnéé,ted už jen at dorazí mrcha a mužem jít dál,naštěstí se dá minimálka opakovat hned 😖 ,jinak bych asi zblba 🙄

neiry
4. dub 2011

@mourinka29 A jak to teda probíhalo? Brala jsi jen prášky, a pak ti ty vajíčka taky odebrali a oplodnili? Asi už jsi to tu psala, ale na kolik tě to vyšlo?

luciasek1982
4. dub 2011

@neiry 😀 Tak to já taky jen žeru a nic nedělám, a pak zase žeru a zase nic nedělám 😀 😀 Už se snažím se trochu krotit, ale taky mi to zatím moc nejde 😀

luciasek1982
4. dub 2011

@mourinka29 Já vím, že člověk si v takové chvíli už začíná připouštět třeba i to, že to nevyšlo. Ale co jsem si četla diskuze, tak holky 10 den po transféru třeba měli jen ducha okem skoro neviditelného, takže myslím, že naděje umírá poslední 😉 Moc bych ti to přála!!!!

mourinka29
4. dub 2011

@neiry no já zvolila minimálku,protože na ni reaguju líp než na klasické ivf,mám je jeden vaječník,takže uroda nic moc a proto jsme zkusili minimálku,mysleli jsme,že budu reagovat jen na clostil,ale měla jsem jen jeden dominantní a jeden menší foliku,tak dr, navrhl,jestli chci,že dopíchnem pár menopuru,jenomže ten se už platí,takže nás to vyšlo celkově na 19OOO něco a to platíš 10 000 za minimálku + 1500 narkoza + 1000kč za jeden oocyt ICSI a my měli 4 vajíčka,takže 4000 a zbytek ten menopur,Takže normálně stojí stojí minimálka s clostilem nějakých 12500 + záleží kolik kusu vajíček se bude oplodnovat.A já právě musím takto,jelikož mám jen jeden vejcovod a to ještě pruchodný pod vyšším tlakem 😠 ,otěhotněla jsem už i přirozeně,ale měla jsem zamlklé těhu a pak mi cysta zničila právě jeden vaječník a vejcovod,tak proto ted musíme přes umělko,jinak jsme díky bohu oba v pořádku,já si oblítala přes genetiku,imuno a hematolku a ruzné výtěry na infekce a endokrinologii 😀 a vše je ok,tak ted už jen musíme zkoušet a čekat,kdy se na náš štěstí usměje,Jo a ještě jsem nenapsala,že u toho druhého IVF jsem otěhotněla,ale mimi mělo vývojovou vadu ☹ .tak ted jedem odznovu 😔

neiry
4. dub 2011

@mourinka29 Ale tak to je celkem dost drahé, 19 tisíc...Tak to my bysme hned na druhý pokus neměli a museli bysme čekat určitě aspoň půl roku, ne-li rok, než bysme našetřili 🙄.
Stejně mi to hlava nebere, já vím, že i zdraví lidi mají šanci jen 1:4, že v jednom cyklu otěhotní, ale stejně to nechápu, proč to tak je. A to vlastně i u tebe, že už jsi těhotná několikrát byla, a že se to prostě pokaždé nepovede. 😔
Je to opravdu zázrak, když to vyjde 😕.
Tak se hlavně drž, určitě se toho miminka dočkáš.

mourinka29
4. dub 2011

@neiry děkuji, no snad jo,dvakrát jsme o mimi přišli,jednou zamlké,ale to bylo hned brzičko,tak to táák nebolelo,jako ted ve 13 týdnu a obě to byla náhody 😠 😠 ,ted šlo jen o nějaké chybné poskládání chromozomu 😖 😖 ,právě proto jsme prošli oba genetikou a díky bohu nemáme ani jeden riziko,že by se to muselo opakovat,zas prostě pojedem na náhodu 😒 . no a co se financi týče,tak máme štestí v neštěstí,že se manželovi ted celkem daří v práci,dělá ve stavebnictví a pěkně se to rozjíždí,takže na to máme,ale taky nemužem vykřikovat,neutrácíme zbytečně,je fákt,že jsme už dlouho nikde nebyli a ani já se už dlouho nerozšoupla 😀 ,v nákupech,prostě šetříme,když to jinak nejde 😖 😖 ,takže zrovna včera jsme si říkali,že aspon toto řešit nemusíme a mužem to opakovat 😒 .Ale psychika jde do sra..k 🙄 ,to je jasnéé,A 🙄 co ty,ty si na tom jak ted,si v čekací době,já tady nebývám nějak,tak nevím 😝 😉

neiry
4. dub 2011

@mourinka29 Tak to se máte, že nemusíte řešit aspoň ty peníze 🙂. My nemít hypotéky, tak se taky máme dobře, ale s tím, kolik dlužíme a kolik vyděláme, se teda dobře vůbec nemáme 😀.
Jinak já mám čtyřměsíčního kluka hned po prvním IVF, takže moje aktuální situace je taková, že se snažím zhubnout poporodní kila a psychicky se připravuju na druhé IVF. To je naplánované na jaro 2012, pokud na to budeme mít 🙄.

mourinka29
4. dub 2011

@neiry tak to je krásnéé,že máš miminko,co já bych aspon za jedno mimi dala 🙄 .Tak super,do roka určitě našetříte 😉 . A my taky máme hypotéku 😠 a ktomu ještě nějaká ta kreditka 😠 😠 😀 ,ale kdyby se manžovi ted nedařilo,tak jsme taky v prdeli 🙄 ,ale začali stavět s kolegou dřevostavby,tak se to rozjelo,sice je furt fuč,ale jinak to bohužel nejde,musíme to vydržet 😖 ,když chcem mimi.

jarinek
4. dub 2011

luciasek ty děláš sestřičku? A můžu vědět ve které nemocnici?Já ošku v domově v Zábřehu.Moc bych miminko chtěla ale nedaří se tak si říkám, že buď už jsem stará a nebo mám vybráno.Je mi 42.Ale cítím se na 30.Být tebou testila bych až 12 den.Zklamání je hrozná věc.Ale hlavu vzhůru ono se nám to podaří

neiry
4. dub 2011

@jarinek A ty už máš nějaké děti, že píšeš, že máš vybráno? 🙂

jarinek
4. dub 2011

neiry jo mám 2 dospělé syny 22 a 20.A pak nás to nějak s manželem popadlo

jarinek
4. dub 2011

Jsem si říkala že bych měla dítě z rozumu haha

luciasek1982
4. dub 2011

@jarinek Ahojky 😉 Ano jsem zdravotní sestra a pracuju na Kardiochirurgické poperační a resuscitační JIP ve fakultce. Budu ti držet palečky, aby vám to vyšlo a k těm vašim velkým klukům přibylo ještě nějaké to drobátko 😉

jarinek
4. dub 2011

@luciasek Děkuji tobě taky přeji ať ti to vyjde.Znám z kardia Ninu Vrškovou

luciasek1982
4. dub 2011

@jarinek Tak to jméno mi nic neříká, a to tam pacuju od roku 2002. Jedině že by pracovala na kardiologii nebo koronární jednotce, ale u nás určitě ne! 😉
Přeji krásný večer a budu držet palečky 😉

neiry
6. dub 2011

@luciasek1982 Co břicho? 😉

luciasek1982
6. dub 2011

@neiry Každým dnem je to lepší a lepší..... jen občas v noci při točení si musím najít správnou polohu, ale jinak už je to paráda. Nafouklé ho mám ale pořád, tak doufejmě, že to tak už zůstane 😉 Testíky stále ještě nemám, zatím odolávám 😀