Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

michule
20. pro 2007

Ahoj holky.
Tady se opravdu nic neděje. Ostrava prostě dohání předvánoční maraton. 😀
Koczurko - to víš, že si ty vánoce pěkně užijeme i když to nebude dle naších představ a plánu. No, ale nějak bylo, nějak bude. 😒
Katy - taky jsem stromeček strojili vždy na štědrý den, ale jelikož doma moc nejsme, tak si ho užijeme aspoň o pár dnů déle. A přítel taky pracuje, takže to budeme mít přesně jako vy.
Tak holky pište!!!!

koczurka
20. pro 2007

Ahoj holky!!!Tady to nějak opadá,tak co je s Váma? 🙂 U nás doma jsme to vždycky strojily dříve,tak asi proto to mám naučené.Na štědrý den jsou fajn pohádky a takový klídek,že by se mi asi ani nechtělo ještě strojit stromeček.Jo,jo všude to brobíhá jinak.

koczurka
20. pro 2007

Myslím že ili a gabka určitě neřeší nějaký stromeček co?Už jsou určitě přeležené... 😅

ili5
20. pro 2007

Ahojky,tak my máme stromeček už nastrojený vždy na Mikuláše.Jak dojde Mikuláš s čertem,tak aby to bylo vánoční.Do6,12,mám vše uděláno,tak pak mám veget a můžu ležet u telky a dívat na pohádky.Ta Gabka s ozve až před porodem 😀 .Jak to mohl někdo vydržet ležet 14 dní,nechápu!Tak se mějte,zas se ozvu.Jinak je mi dobře,jen pobolívá břicho,jak se pohnu,ale to asi patří k tomu.

koczurka
20. pro 2007

Ahojte holky!Ili,já jsem to vydržela ležet 14dní a to jsem měla bolesti zad jak blázen,ale chtěla jsem pro to fakt udělat maximum.Jak jsem četla v jednom příspěvku,to se mi moc líbilo,,udělala bych všechno pro to abych otěhotněla,klidně bych snědla i žížalu"to bylo fakt výstižné.Takže se držte holky a opatrujte... 😅 Tak už mám stromeček nastrojený,jsem moc ráda že to mám za sebou.Michul,Katy a Abi dneska máte docela absenci tady 😉 😀

koczurka
20. pro 2007

Jasně holky,však si spěte,já to tady budu držet sama tu stránku... 😀

abi0605
20. pro 2007

hezký večer,tak jsme zavezli tchánům dárky a něco si i přivezli. jenom mně trochu naštvali,máme tam jít na 2.svátek na oběd,ale psa musíme nechat doma. No nevím jak to uděláme,ale asi tu sama ještě od 10.00 do 19.30 nevydrží,takže já budu muset jet po obědě domů..

katy84
20. pro 2007

Koczurko 😀 😀
Jeste ze tu mame aspon Tebe, jinak by to tu uz pomalu zarustalo pavucinama 😀
Ja jsem dneska porad pekla a pekla, nejak nestihaam 😅
jj, tu zizalu bych taky klidne snedla, i deset 😀
Jinak ten stromecek nastrojime 24. (letos 23.) ale pak ho mame snad az do brezna, protoze je kazdemu lito ho sklizet 😀

katy84
20. pro 2007

Abi, jo my taky musime jet 25. na takovou velkou vanocni oslavu a pejsky tam brat nesmime, oni maji taky psa a pry by to spatne snasel (je uz dost stara) takze velkeho pochopim, ten to i doma prezije, ale co bude delat to nase pulrocni slunicko, to teda nevim, asi mi to srdce utrhne 😢

michule
21. pro 2007

Zdravím vás všechny.
No my se tady asi všichni najednou nesejdeme, ptotože jak vidím tak Katy - ty sedíš u PC v noci 😀 . To je sice fajn, ale kdy spíš??
Abi - to jsou lidi. Co jako máš s tím psím miminkem dělat?? Moje segra má taky pejska a vím jak to má složité, musí spěchat z práce apod., ale pokud může, tak s ní prochodí celou rodinu a nikdo není proti. Tak mě udivuje, že člena rodiny musíš nechat doma. Fuj fuj fuj. 😉
S těma žíalama holky s váma souhlasím. Vlastně bych si i pochutnala za takovou cenu 😎 .
Koczurka - stromek ještě nemám. To jsem, ale zodpovědná ženuška, že?? Zato mám uklízeno a cukroví na stole a ted už dodělávám oběd. No tak bych to tak zle zase neviděla.
Ili - tak pěkně odpočívej, ukaž mimiskum stromeček a at se jim líbí pohádky. No a Gabka ta se fakt ozve až v termínu 😀 .
Takže holky pište. ( To tu píšu pořád a stejně jsem tady v tuto dobu sama ).

abi0605
21. pro 2007

No ona totiž skorotchýňka je úklidový maniak. Včera vypadale děsně strhaně,protože má pocit,že když se nebudou blýskat všechny hrníčky a nebude všude jako z cukru,tak asi nebudou vánoce. No a to naše 4 měsíční štěně by asi nechalo chlupy a nedejbože by se mohlo vyčůrat na plovoucí podlahu. 😠
Je mi z toho fakt smutno.

gabka14
21. pro 2007

Ahoj holky zlaté....tak konečně jsem tady 😉
Nemohla jsem se vám ozvat, protože od 15.12. do dneška jsem byla v nemocnici. No hrůza. 😖 ☹
Hned druhý den po ET jsem dostala šílené bolesti , nemohla jsem dojít ani na záchod.Dělali mi ultrazvuk a zjistili , že mám hyperstimulační syndrom a k tomu mi zjistili silný zánět, tak si mně tam nechali. Do toho všeho jsem pak dostala teploty ...konečně dneska mně propustili.Ale jsem z toho všeho taková na rozpacích, aby to vyšlo.Navíc mně dneska bolí břicho, jako bych to měla dostat a špiním, tak jsem volala do gyncentra a sestra mi řekla, že to ještě nemusí nic znamenat.....ala nevím, nevím...mám takovný divný pocit, že z toho nic nebude.

koczurka
21. pro 2007

Ahoj všichni!!!Jak tak kukam tak máte starosti co pejskama,kašlete na ně,musíte vědět kdo je Vám přednější a pro toho se podřídit...a asi vím pro koho se rozhodnete 😀 😉 Je to fakt smutné,někteří lidé jsou prostě divní no.Nenechte se rozhodit a užívejte si vánoc a Vašich mazlíků.

koczurka
21. pro 2007

Ahoj Gabi!To bude dobré uvidíš,fakt to nic neznamená že špiníš.Moje švagrová taky špinila a přitom byla v tom a to podotýkám že byla taky po ivf.Nestresuj a odpočívej,odžeň negativní náladu... 😀 😅 🙂 😵

michule
21. pro 2007

Abi - to znám, taky mám pár takových lidi v rodině a smutno mi je z toho tayk.
Gabi - jek psala Koczurka nic to nemusí znamenat. Jen je mi líto, že to tak dopadlo a nemocnice není nic příjemného. Místo toho, aby jsi se veselila, tak takové trápení. No tak odpočívej a hlavně, že už jsi doma. Já tak nenávidím nemocnice!!!
Včera jsem byla v gyncentru zrušit si nemocenskou a byly tam holky ( 3 ), všechny po ET a ani jedné to nevyšlo. Tolik smutku před vánocemi až mi z toho bylo smutno taky ( opět ). Prostě to nechápu!!! No tak budeme držet palečky těm našim Ostravandam a věřit, že těmto třem to vyjde 😉 .

gabka14
21. pro 2007

Ahoj Koczurko, budu se snažit nestresovat a odhánět tu negativní náladu....snad to půjde. Tolik jsem se těšila, že po těch bolestech a teplotách, jak přijedu domů, tak si to budu v pohodičce všechno užívat...a sotva dorazím domů, tak si musím dávat vložku...a pak mají být nervičky v klidu. Když jsem ted byla na záchodě, tak mám takový pocit, že to z toho špinění přechází na krvácení. Tak nevím. 😖

ili5
21. pro 2007

Ahoj Gabko,je dobře ,že je ti líp.Neboj,jak jsem četla tady v některé diskuzi,tak kdo dostal ten syndrom po transferu,tak každá byla těhotná.Prý na to tak tělo reaguje.Tak aspoň tě trošku potěším,uvidíš,že to výjde.Nám třem (susyk)to určitě výjde.Včera jsem měla taky horečky,břicho mě bolí,ale dá se to vydržet,zatím.Tak odpočívej,papa. 🙂

katy84
21. pro 2007

Ahoj Gabi, taky moc drzim palecky..je blby ze hned ze zacatku nemocnice a tak, to chapu ze je pak tezky byt v klidu a pozitivni vanocni nalade..
A to co napsala Ili zni mooooc zadejne!!!!

Michulko, posledni dobou snad nespim nikdy 😀
Vcera jsem sla spat ve 3 a dneska jsem od 6ti na nohou 😅
Ale dopo jsem si malinko jeste schrupla ale psssst 🤐 😀
Ted pojedu jeste dokoupit nejaky veci na vanoce a pak tu na Vas zase nakouknu 🙂

gabka14
21. pro 2007

Ahoj Ili...moc držím palečky, aby ti to všechno dobře dopadlo a mimíska se uchytily. 😉 Tak to máš fajn, že máš i zmražené. Já nzmražené nemám žádné, takže, kdyby se mi to teď nepovedlo, tak bych musela celou stimulaci podstoupit znova. Tak snad to špinění přejde a bude všechno v pořádku. Ale do smíchu mi ted moc není.

A jak dopadla Susyk?

Jinak holky moc děkuji za podporu. 😵

gabka14
22. pro 2007

Ahoj Michule, taky nenávidím nemocnice a zrovna v době, kdy jsem měla doma hezky v klidečku odpočívat.
No uvidíme jestli to bude všechno v pořádku 😨 Byla jsem na antibiotikách a ten zánět byl dost silný, tak nevím, nevím..... ☹ Sice mi říkali, že ty antibiotika, co mi dávají, používají pro těhotné

Mám takový pocit, že z toho špinění bude menzes 😠 😠

gabka14
22. pro 2007

Ahoj holky...tak už nešpiním, ale krvácím, takže menzes je asi tady. Tak nevím, jestli to bude mít cenu si vůbec toho 28.12. dělat test.Asi to už je ztracené ☹ ☹
Držím palečky ostatním 😉

katy84
22. pro 2007

Gabi to me silene moc mrzi..drzim palecky aby se to treba jeste zastavilo..
Moje mamka mela normalni, ikdyz trochu kratsi MS jeste 2 mesice a byla tehu..

A kdyby naaaahodou ne, tak hlavne na Silvestra poradne oslav ten uz URCITE stastny rok 2008!!!!

ili5
22. pro 2007

Ahoj Gabko,to je strašné,ale já tomu nevěřím,že se neuchytilo aspoň jedno!!!Ten syndrom určitě znamená,že jo.Mě od včera bolí moc břicho,v noci vůbec nespala a měla trocu teploty.Dnes taky bolí,ale mí'n.Stejně mají dovolenou,tak nevím kde bych měla jít k doktorovi.Myslíš,že tam je někdo,kde leží pacienti?Mám tvrdé břicho,snad to přejde.Tak štěstí tobě i Sasykovi. 😉

susyk
22. pro 2007

Ahoj holky,

Gabko to je mi moc líto, že to tak dopadlo. Ale třeba to fakt ještě není ztracené. Mě teda břicho pobolívá jen trošku, zvýšenou teplotu asi taky mám. Tak sem zvědavá nevim jestli to vydržim až do 1.1. možná si ten testík udělám dřív. Tak držim palečky a du zase ležet i když už mi z toho trochu hraby hrab 🙂

michule
22. pro 2007

Ahoj holky.
tak to tak čtu a je mi z toho fakt moc smutno Gabi. A to je právě ta citová houpačka. Ted už se jen těšit na Ježíška a třeba neztrácet naději. No vždyt to všechny známe. To je pořád dokola.
Gabi drž se 😉 !!!!!!!!! Jsme s tebou.
Susyk - nejsi přeležená?? Asi ani náhodou, že 😀 ? Jen hajej, at máme štastné novinky.
Katy - ty jsi super žena!!! Takže nemusíš odpočívat a do toho ještě dárečky. To musí být paráda. Ale jak vidím, tak dneska jsi napsala už ráno, co se stalo??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Koczurko - ty se zase touláš?? No teda, takže žádné drby!!! Fajn.
ILI taky leží a Abi je možná s miminkem venku. No zima je tam parádní. Lepily se mi nosní dírky. 😀 😀 😀 😀

ili5
22. pro 2007

Ahoj všichni,u mne nic nového,ležím,čučím na bednu a pospávám.Břicho bolí méně,chci se v noci už vyspat.Jdu ležet,papa 😎

koczurka
22. pro 2007

Ahojte holky!Gabi,neztrácej naději,držím Ti moc pěsti ať to dobře dopadne.Pořád na Vás(ty,susyk a ili)myslím jak se asi máte a jak Vám je.Držte se holky!!! 😀 Taky mě udivuje jak to ta Katy všechno zvládá když se pořádně nevyspí,já když se nevyspím tak jsem nepoužitelná.No zřejmě slušnej oddíl 😀 chi,chi.Michul Ty nemáš žádné drby?Už se těšíš do práce po nemocenské nebo vůbec?Abi,jak jste to vyřešily s pejskem a tou návštěvou?Nerozmyslela si to paní domu že ho můžete vzít taky?Tak pište holky,kdyby se tu už někdo neukázal do vánoc tak přeju šťastné a veselé vánoce a hlavně ať se splní vše po čem tak toužíte...a hlavně to zdravíčko!!! 😀 😅 😵 🙂 😉

katy84
22. pro 2007

Ahoj holky, taky vsem nositelkam fazolek drzim moooc palecky, aby se zakously a uz se nepustily 🙂

Jinak ja nejsem superzena 😀 je to jen ted posledni dobou a ze by mi to nejak svedcilo to taky ne, jsem desne podrazdena a protivna 😀

Jinak dneska jsem se zrovna pekne vypala, asi od 1 do pul 10. no parada..a stejne jsem na predStedrovecernim obede u rodicu pritele silene zivala, malem jsem jim tam usla fakt 😀
Jinak ja jsem moc zvedava jestli MS kolem 24. dorazi.. dneska vysazuju ten Utrogestan tak snad bude vse ok..
Nemuzu uz se dockat az budu mit vysetreni v Gyncentru za sebou a uz me budou stimulovat a tak..ze se zase po delsi dobe se mnou zacne neco dit 🙂

Jinak taky samozrejme vsem preji stastne a vesele vanoce a hlavne ten nejmensi a nejkrasnejsi darecek na svete, aby dostala nejlepe kazda z Vas 😉

michule
23. pro 2007

Všem holkám, nositelkám mimisku, nám snažilkám co neztrácíme naději přeji.... krásné Vánoce, plné pohody, lásky a porozumění...a nesmírně si přeji, ať se tady příští rok sejdeme a každá z nás s uzlíkem toho největšího štěstí...
( to jsem se ale rozlítostnila 😖 ) .
Koczurko - už mám nemocenskou ukončenou, ted jsem na dovolené ( doma ) a do práce nastupuji 2.1..vůbec, ale vůbec se mi tam nechce, jelikož jsem se pěkně rozvalovala doma a to mi šíleně vyhovovalo. No ..ale pracovat se musí a práce šlechtí... ( pěkná blbost 😝 )... Takže na tom jsem tak nějak všelijak..Nemám zrovna super šéfu, myslí si, že jsem si nemocenskou vzala schválně, že se mi nechtělo být přes vánoce v práci. Hnus!! ale lidi to nepochopí, jsou zlí a ......však to určitě znáš!!!
Susyk. Ili. Gabi...držte se zuby, nehty..
Katy - počkej to bude paráda až se s tebou začne dít stimulační kolotoč. Je to v pohodě a jakmile to začne, tak nás budeš doufám všechny informovat, protože my zvědavosti pukneme. Taky se může stát, že mršku nedostaneš 😀 . To by bylo super, že?? Vždycky jsem si to přála, než jít do Gyncentra pro injekce, tak tam raději jít s tím, že jsem už těhulka a, že je vlastně vůbec nepotřebuji. No, ale hned jsem se probrala a byla nohama na zemi 😝 . Já tam jdu asi v půlce ledna na KET. Takže pokud se tam potkáme, tak budeme na sebe ječet, jo?? 😀

katy84
23. pro 2007

Ahoj Michul..jj taky v to vzdycky doufam..
Jinak dneska rano jsem nevydrzela a zkusila testnout ale ne z moci, ale jak jsem se docetla na jedne diskuzi ze to muze byt i krevni serum, jsem vystudovana zdr. sestra, tak jsem si vzala doma krev, pockala az se oddeli serum a pak pouzila klasicky test a normalne tam je ta slaba druha carecka!!
Tak ted nevim jestli tomu verit, nebo jestli se to takhle delat neda..ale na druhe strane ta carka reaguje jen na hormon HCG ne? A kde by se v moji krvi, resp. seru, vzalo HCG kdyby..
No ja nevim holky jestli tomu mam verit 😅 😲