Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

koczurka
28. led 2008

Aha tak to pak napiš jak to dopadlo.Kde jsou ty tulačky holky všechny,jsme trvalky že Abi!?Michul,kde Ty jsi to nechápu.Taková závislačka na koníka a tak dlouho jsi tu nebyla. 😨 Zrádkyně 😎 😉 😀

ili5
28. led 2008

Ahoj holky,tak vidím,že naše stránka umírá...Gabka už se taky neukáže.Dojdu z práce a nemám co číst.Ani nové tváře,které se chystaly do OV nepíši jak pokračují,snad sme neodradily všechny! 😀 .Tak něco pište,ať se můžu přidat.Venku je zima,tak jdu jen do práce a domů a sedím na koníku a čtu a čtu. 😉

abi0605
28. led 2008

Já půjdu do OV nejdříve v červnu,takže mám spoustu času. Těším se jak zase začnu cvičit. Máme v práci takový ten orbitreck,ale fakt vymakaný,žádný teleshoping. Tak budu zase každý den šlapat.... 😉

koczurka
28. led 2008

Ahoj holky!Jo,jo Ili už to tu není co bývalo že?Gabka nikde,michule asi nejde internet nebo něco,jinak to není možné.Ani Katy se neozvala.Ili,tak jen nečti a taky piš a piš ju?Abi,taky si ráda zacvičím,dostala jsem stepper a tak na něm makám jak mám jen chvilku volna.Je to fajn se tak pěkně vypotit že a taky cítit i svaly o kterých jsem neměla ani páru že mám.Tak pa zase zítra. 😀

gabka14
29. led 2008

Ahoj holky!!! Tak už jsem měla výčitky svědomí, že jsem dlouho nebyla na Koníkovi, ale jak tak koukám, tak jsem se neflákala sama 😀 😀 😀
V poslední době nějak nestíhám...budu se muset polepšit 🙂

Ili a co ty, kdy se chystáš na ten KET?A už jsi rozhodnuta, jestli zůstaneš v Ostravě nebo jdeš do Olomouce?Já bych chtěla jít na další ivf asi tak nějak v květnu. Chtěla bych do Olomouce, tak nevím, kdy bych jim tam měla zavolat a poptat se, co a jak.Tak to teda nechápu, jakto, že ti nešlo nic odeslat na ten email. 🙂 🙂

gabka14
29. led 2008

Ili kontakt na toho lékaře nemám, mluvila jsem s tou svou známou a ona mi říkala, že její sestra chodí k lékaři do Orlové, že do té Poruby jezdí jen na kapáky. Ale, že neví jak se ten doktor od té její sestry jmenuje.

michule
29. led 2008

Ahoj holky.
tak jsem tady. No já vím, že mám velké pauzy, ale já fakt za to nemůžu, prostě jsem závislá stejně, ale nemám čas. Rychle napravím co jsem zameškala. Jo, ale Gabča je na tom ještě hůř než já 😀 , ta je tady po 3 týdnech!!!
Koczurko a Abi - já cvičím každý den v práci. Tím, že dělám na rehabce, máme velkou tělocvičnu a v ní jak orbitrek, rotoped a žebřiny, tak úžasný nový běžící pás a na něm se denně mučím. Sice jen 2,5 km, ale měla jsem velkou pauzu, vlastně od konce listopadu jsem nic nedělala, tak ted jen z lehýnka, aby se neřeklo a navíc ,, co na to léto ,,?? To zas bude komplexu a nechození na koupaliště. Jinak jsem dnes dostala vysvědčení ( žádná sláva ), slavit se nebude, není co. Na mladého si počkám až ve čtvrtek. Jinak všechno při starém a Koczurko - ty tad taky moc nejsi. Já si to čtu a ty jen pár zápisku. Takže slibuji, že od 11. 2 - to jsou jarní prázdniny a že budu poctivě psát.....tak pište co nového 😀 😀 😀 😀 😀

abi0605
29. led 2008

Tak jsem dneska zaplatila 30,- u dr. za ukončení nemocenské a šla na hlásit do práce že se v pátek dostavím. Ale řeknu vám,že je mi fakt divně, touhle dobou jsem už měla být na mateřské a místo toho se vracím zpátky. navíc jsem potkala bývalou sousedku, měla 1. mimčo asi v 38 a teď když má holka 3 a 1/2, tak čeká druhé. Takže jí bude nějakých 42.... ani nevíte jak mně to dneska sebralo. Po delší době jsem zase brečela....

ili5
29. led 2008

Ahoj,Gabko,včera jsem ti to poslala a už mi to šlo.koczurce jsem to poslala a došlo mi to zase zpět,asi má plnou poštu.Poslala jsem ti to ještě jednou dnes.Známa taky chodí k neurologovi do Orlové,škoda,že neznáš to jméno.Kdyby náhodou,tak mysli na mne,díky.Jinak mi bylo dnes celý den zima,došla z práce,okoupala a spala.Už aby bylo jaro.Kdybych nemusela do práce,tak se zakuklím v bytě a vylezu až na jaře. 😀 .

ili5
29. led 2008

četla jsem-komu vyšel ket,str.11-Mimco,o těch miminkách co si převezla z OV do Olomouce-pro všechny co se chystají na KET do OV.Psala mi do it a nevím jestli si to nechám v OV zavést,čím dál víc jsem přesvědčena,že tam opravdu není vše ok.

koczurka
29. led 2008

Ahoj holky!No konečně se to zase trochu rozjelo!Abi,hlavu vzhůru..ale chytne to určitě občas každou z nás,člověk si popláče a je zase o něco málo líp že?Ale chce to ven to je jasné. 😉 Michul,tak se pochlub jaké jsi měla vysvědčení!Já tu mám sice jen zápisky,ale aspoň každý den... 😅 .Ili,prosím Tě moc,zkus mi to ještě jednou poslat!Už jsem si smazala úplně všechno.Díky!Gabi a Ty se zkus taky teda polepšit s tím psaním ju?Mějte se fajn holky! 😀

gabka14
30. led 2008

Ahoj holky!!!
Přišla jsem Vás jen pozdravit a letím do práce. Užijte si hkrásný den!Večer se tu ukážu. 😉

Michul, tak to ne, tři týdny to nejsou!!!Byla jsem tu 20. a 21. ledna. 😀 😀 😀 😀
Zatím pá

ili5
30. led 2008

Ahojky,tak jsem vám Gabko a Koczurko napsala do ip.Tak mi pak pískněte. 😉 Jinak jsme byly na druhé stránce,tak to musíme napravit! 😵

ili5
31. led 2008

Ahoj,to všechny tak moc pracujete,že nemáte čas na koníka? ☹

koczurka
31. led 2008

Ahoj holky!Včera jsem tu psala dvakrát a nešlo mi to odeslat,nechápu proč.Měla jsem to tak pěkně rozepsané.Ili,tak už mám všechno smazané,prosím naposledy to zkus,děkuji moc.Abi,ať se Ti zítra daří v práci,pak napiš jak bylo.Teď jak ještě Abi nastoupí do práce tak tu budem asi jen my dvě Ili.Michul měla asi špatné známky tak se učí 😀 .Papa

abi0605
31. led 2008

Já mám v práci celkem neomezený přístup na internet,tak se určitě budu objevovat. Teda taky záleží na tom kolik budu mít práce,ta asi bude mít přednost před surfováním. 😀

gabka14
31. led 2008

Ahoj holky!!! 🙂 😉

Ili tak jsem si přečetla interní poštu a zjistila jsem, že jsi tu mailovou adresu popletla.Odepsala jsem ti na ip, tam tam nakoukni. 😉 😵

Já jsem teď skoro pořád v práci, kolegyně je teď na nemocenské.Tak jsme se vystřídaly, první jsem měla nemocenskou já a teď ona.A vypadá to, že budu v práci sama minimálně měsíc. 😖 😀 😀

ili5
1. únor 2008

Ahoj,tak včera mi blbnul koník,nešlo mi to odeslat,v poslední době se to nějak kazí.Znova jsem vám to poslala,tak snad už to dojde,pak napište.

gabka14
1. únor 2008

Ahoj 🙂
Ili tak už mi to přišlo. Dík 😵 😵

abi0605
2. únor 2008

Hezký večer, tak včerá proběhl můj první den v práci docela v pohodě. Hned mně odchytil šéf a dal mi psát nějaké tabulky,takže mám zaměstnané ruce a hlava nemusí moc myslet. Od pondělí už budu dělat až do konce února jenom 4 hodinky denně,tak to pěkně uteče. 😉

ili5
2. únor 2008

hezký večer,kde to děláš Abi,nějak jsem to zapomněla.To je super 4 hodky,to jsi hned doma,to bych taky brala. 🙂 Susyku,jak se ti daří,holka jedna ,žádné starosti doufám.Tak se ozvi a něco o sobě napiš,budu ráda.Jinak jsem dnes proležela celý den u telky.Super odpočinkový den,jen uvařila a veget. 😎

koczurka
2. únor 2008

Ahoj holky!!!Abi,tak to je fajn že už máš nástup za sebou že?No vidíš,to máš fakt super jen 4 hoďky,máš zajímavou práci!Ili,taky jsem proležela dneska celý den,je tam tak hnusně venku že se mi nikam nechtělo.Tak jdu pokračovat ve válení... 😀 .

gabka14
2. únor 2008

Ahojky...taky jsem se dneska válela u televize 😀 😀

koczurka
2. únor 2008

Takže jsme dneska všechny povalečky... 😉 ...já ještě k tomu pořád něco mlsám!Už nevím co bych ještě zbodla... 😀 😀 😀 .Tak si to užívejte holky,hezký večer!Papa

ili5
3. únor 2008

Ostavské gyncentrum,ozvěte se,ať máme co číst a psát!!!!

abi0605
3. únor 2008

tak jsem dneska vytáhla Báru a přítele na delší procházku.Venku bylo nádherně,ale hlásí silné větry.tak to bude asi zítra zajímavé.
Ili já pracuji ve státním podniku ústav pro hospodářskou úpravu lesů. Ale to ti asi nic moc neřekne 😀 Ale hlavní je,že tak jak jim nevadila moje dlouhá nemocenská,tak jim nevadí ani když si celý únor budu vybírat dovolenou po půl dnech. Máme mladého ředitele a já jako předseda odborů s ním vycházím velice dobře.

michule
3. únor 2008

Ahoj holky a hezký večer.
Já mám teda absenci.
Takže i já jsem gaučový pováleč. Ani net jsem od lenosti nemohla zapnout.
Koczurko - takže známky nic moc a kdybych se měla jen učit, tak brzo zblbnu. No měla jsem jednu 4, z angličtiny. Tak to jsem fakt moc chytrá holka 😀 . No a pak jen dvě dvojky a zbytek jedničky, ale tu anglinu do sebe prostě nedostanu. Jinak jsem byla po dlouhé době pařit a musím říct, že to asi brzy zopakuji. Úplně jsem dostala do sebe jiné myšlenky, moc doporučuji. Dovedu si živě představit, jaké by to bylo, kdyby jsme šly všechny společně na akci, babinec co touží po miminku se nalijou jak vázy 😀 no tak to bylo něco 😀 😀 😀 😀 😀
Ili - tak co ten Ol, už jsi zjistila něco víc??? Čím dál více o tom uvažujeme s drahým, ale ta přeprava sněhuláku, to by bylo zase zdlouhavé. No ještě mám do konce května čas.
Tak papa a hezký večer a zítřejší pracovní den.

ili5
3. únor 2008

Ahoj Michule,já sleduji řádně Mimco jak dopadne v tom Olomouci,ale jak psala do ip,tak fakt nevím jestli půjdu do OV.Nejsme bohatí,manžel je nyní bez práce,tak jen já pracuji a nemůžu si dovolit další pokusy,když jim nedůvěřuji.Dali jsme 26000 a to je pro nás velmi mnoho,tak musíme zvážit každou možnost

michule
3. únor 2008

Ili - já naprosto s tebou cítím. My sice práci máme oba, ale to neznamená, že ty prachy můžeme vyhazovat z okna. My už dali rovných 50 tisíc a nejsem si jistá, kolik ještě dáme. No a ta Mimca...hned dej vědět, teď jsem byla na diskuzi KET a je to tam hezky oketované. Jsem na ty holčiny zvědavá. Tak když něco budeš vědět, hned to tady posílej.

koczurka
3. únor 2008

Ahoj holky!Opravdu nádherný den dneska,to jsem si vychutnala sluníčko.No není možné Michul!Pěkné známečky,jsi šikovná.Nějaká 4 hlavně že to není dělo a prolezeš ne?Tak Ty jsi byla pařit jo,Ty se teda máš.No taky si dovedu představit jak by jsme řádily kdyby jsme se sešly.Nalité jak vázy?To je dobré,to jsem ještě neslyšela 😀 .Ili,taky nejsme žádní boháči,proto se jen tak brzy nedostanu do toho vytouženého Olomouce.Ale já si říkám kdo si počká,ten se dočká...a tomu věřím!Nemůžu mít všechno najednou a hned...a já bych tak chtěla ☹ 😢 !!!