Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

berryl
12. lis 2008

Verunko důležité je být v pohodě a mít vedle sebe toho pravého a to Ty určitě máš!

Když mi napsala kamarádka, že je těhotná tekly mi slzy, ale ne štěstím, ale závistí. Pak napsala zase, když porodila ať příjdu a já prostě nemohla. Ta moje závist byla hrozná. Teď už to je lepší. Člověk se smíří. Koupili jsme si s manželem pejska a to je teď naše miminko, jezdíme na výlety, chodíme s ní ven, mazlíme se. Změnili jsme se a to je pro nás jen to nejlepší. Užívám si manžela jak jen to jde, protože až pak to naše miminko příjde na svět bude se všechno točit jen kolem něj a na manžela už tolik času nebude. Je mi teprve 26 a tak si myslím, že ještě máme nějaký ten čas

rozi.nka
12. lis 2008

Ahoj holky snažilky 🙂 , četla jsem vaši diskuzi a rozhodla se přispět svou troškou do mlýna. Už skoro tři roky se snažíme o mimi, v září 06 mě doktor poslal do GC s poruchou ovulace. Přidělili mě k dr Jarošovi a dodnes na něj ráda vzpomínám. Byli jsem na IUI a když to nevyšlo, neměla jsem nějak chuť tam chodit a protože mi spravili ovulku tak jsem se rozhodla, že to zase zkusíme přirozeně. Bohužel do dnešního dne se nic nezměnilo a tak to opět vidím na CAR, jen s tím, že už zbaběle neuteču 😉 . Na gyncentrum jsem toho slyšela hodně negativního, ale moje zkušenosti díky Jarošovi nebyly nejhoší. Jenže Jaroš už tam není, tak jsem byla na vážkách jestli OV nebo OL, ale vaše příspěvky mě přesvědčily a zkusím dr Lachčinu, či jak se jmenuje 😅 . Tak uvidíme... Přeji vám všem hodně zdraví a konečně to toužebně očekávané miminko 🙂

berryl
12. lis 2008

ahoj rozinko já jsem taky uvažovala kam, ale známá zná čermáka a tak mi to domluví, uvidíme, pokud mi nesedne balím kufry a jdu jinam :o)
dneska mě tam šla k němu osobně objednat jenže je prý i s Polákem v Americe, tak až v úterý

rozi.nka
12. lis 2008

V Americe??? To se někdo má 😀 . Já už se teď objednat nestihnu, prosinec mám celý pracovní, a taky ty vánoční stresy, tak si to necháme po Novém roce. To bude všude klídek a taky práce bude méně. K Čermákovi bych asi nešla, je mi strašně nesympatický, ale na druhou stranu nevím jaký bude ten Lachčina, že 😒 . Zkusíme a uvidíme, utéct se dá vždycky 😉

berryl
12. lis 2008

přesně tak vyměnit doktora není problém

holky jak dlouho jste čekali než Vás objednali?

rozi.nka
12. lis 2008

Já když jsem tam byla poprvé jsem čekala cca měsíc. Bylo to 15. září, pamatuju si to dodnes 😀 . Ale nevím jak je to teď, možná mají více lidí. Taky uvažuju kdy tam zavolat, aby mi to vyšlo akorát na ten leden. A myslíte, že budu znovu platit ten registrační poplatek?

berryl
12. lis 2008

to bych se divila kdyby ho znovu nechtěli můžeš mi prosím napsat kolik to bylo?
odkud jsi rozinko?

luciasek1982
12. lis 2008

Ahojky holky!!!!

Rozinko.... vítám Tě mezi námi!!!! Pokud jde o to, jak dlouho se čeká, tak já když jsem se objednávala poprvé, tak jsem šla hnedka druhý týden. Mno a pak už si tě objednávají podle toho, kdy je potřeba!!!
MUDr. Lachčina je dobrý doktor, teda já jsem s ním zatím spokojená. Všechno vysvětlí, má dobrý přístup a i u vyšetření je hodně šetrný! Snad se v něm nezklamu!!!Dej pak vědět ke komu budeš chodit. Já jsem o Čermákovi taky slyšela, že je takový.... rychle odbýt a moc nemluvit. Chodila k němu kámoška.

Pokud jde o ten registrační poplatek, tak si myslím, že by jsi ho platit neměla, pač už tam vlastně vedená jsi!!! 100% ti to říct nemůžu, ale když se při objednávání zeptáš sestry, tak ona ti určitě řekne 😉

Tak se holky mějte a užijte si pohodový večer! Pa

😉 🙂

berryl
12. lis 2008

luciasku Tobě taky

rozi.nka
12. lis 2008

Berryl bylo to 500,- za registraci a 50,- za návštěvu. Po pár návštěvách už jsem neplatila, nevím jestli na to Jaroš zapomněl nebo mi to nevypisoval záměrně. Ale jsem ráda, byla jsem tam obden na utz tak by se mi to prodražilo. Jsem z Ostravy, Dubiny. Jinak jestli to po mě budou chtít znova tak se asi rozčílím 😀 . Luci děkuji za přivítání

berryl
12. lis 2008

no uvidíš, snad ne
čekala jsem více, to je hrozné jak se vydělává na něčem takovém, taky bych to chtěla začít řešit v lednu, teď budou vánoce a pak bude více klidu

fifinka31
12. lis 2008

Ahoj holky/vitam nove prichozi-a preji hodne stesticka ve snazeni/
Sem byla dnes zas s mimi,byly jsme u Dr.kamaradce rekli ze malou prekrmuje,pribrala 1tolik nez ma.Porad ji rikam at jen koji,ale jeji manza nema rad kdyz mala breci,a tak ji davaji porad prikrm-po tom je potichu,ale zas moc pribira.Bych toho jejiho klepla necim!!Nastesti mi tohle s mym muzem nehrozi.Ja si totiz umim prosadit svou-coz kamoska neumi.Ale malou sem si zase uzila,vezla sem si kocarek🙂)Oblikala ji...dava mi to takovou radost 🙂
jinak dnes se rozjizdi MS,takze od 5do9dc beru Clost a 12dc UTZ-a uvidi se.12dc je nedele,tak utz bude 13dc,a hadam 14,15dc IUI-tak doufam ze nam foliky nepopraskaji predcasne.
Holky ale mam strach ze jak mi budou delat IUI tak ze muj Dr.treba nebude moci,a ze mi to bude delat Cermak-a to se neuvolnim ani kdybych si dala panaka!!!To budu mit este vetsi hruzu z toho.
Bukco asi to neovlivnim ze-to kdo mi to bude delat.
A ty uz ses otrepala z toho posledniho IUI?Mas silu jit pripadne do dalsiho?
Luci a ty uz mas krev.testy za sebou?Uz jsi objednana k Dr.?
Tak se mejte devcata.pa

berryl
12. lis 2008

fifinko a co je na tom Čermákovi tak hrůzostrašné?

rozi.nka
12. lis 2008

jj, už neví na čem by vydělali, a nejhorší je vydělávat na lidské bezmoci. No musíme se snažit a rychle otěhotnět, aby jsme je nenechaly nás oškubat jak slepičky 😀 . Bylo by dobré kdyby jsme se tam v lednu sešly, že.

Fifinko, já taky ujíždím na dětech od kamarádek, když nemáme vlastní je třeba si to užít jinde, že 😉 . Moc ti držím palečky při IUI.

berryl
12. lis 2008

uvidíme, třeba se potkáme, však si napíšeme
dobrou noc ráno ve 4h vstávám na školení takže jdu na kutě

rozi.nka
12. lis 2008

Dobrouu a hezké sny

luciasek1982
12. lis 2008

Rozinko..... nemáš zač za přivítání, je to fajn, že nás tady tak pěkně přibývá!!!!

Fifi..... na odběry jdu zítra, tak pak napíšu, kdy tam jdu pro výsledky. Pokusím se jí zeptat, jestli by to nešlo ještě ten den, pač se v Ově budu zdržovat, jsem domluvená s kámoškou 😉 Tak to ti budu držet palečky, aby jajca vydržely a konečně se uskutečnilo IUI.... a hlavně, aby vyšlo!!!!!

Holky mějte se krásně a já se zítra určitě zase ozvu!!!! Pa a krásnou dobrou noc všem!!!! 😉 🙂

fifinka31
12. lis 2008

berryl,tak pan Dr.mi tak nejak nebyl simp.uz na fotografii na GC strankach na netu.Pak jsem precetla tuhle diskusi,a diky tem spatnym nazorum jsem odkladala navstevu G pul roku!!Pak jsem se objednala,sestra uz mne cpala k Cermakovi,ale ja rekla ze k nemu nechci,tak me dala k Dr,Lachcinovi,nemohu ho zatim nijak moc posuzovat,ale co se tyce vysetreni a UTZ tak je velice setrny,vubec nic jsem necitila.A doufam ze aji IUI spolecne zvladnem v klidu🙂)Jinak pan Dr.mi rad odpovi na vsecky otazky,da se s nim myslim rozumne mluvit,Dr.cermak na me pusobil(jiz jsem ho videla i nazivo)velice odmerene a prisne-z nej bych byla urcite nervozni!!
Luci,tak az ti ta krev dopadne dobre,at uz jdes taky na IUI.Ted jses prelecena,tak se treba rychle zadari,treba byl problem v tomhletom.Kdyz manza je OK a ty jinak taky.
Bukco drzim palcaky na testovani!!!

berryl
13. lis 2008

ahoj holky
fifinko děkuji za názor, no uvidíme, určitě pak napíšu jak se mi s ním spolupracuje 😀

Bukce budu na Tebe myslet

bukca
13. lis 2008

ahoj holky

Luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .. dneska jdeš na krev? ty jo, to uteklo .. pamatuji si, jak si nedávno psala, že ještě 8 týdnu a už je to tady ... pak hned napiš, jak to tam probíhalo, ale myslím, že ti vemou jenom krev a hotovo

jinak u mě naní žádná změna .. cyklus mívám cca co 31 dní, tzn. že v neděli by měla přijít mrcha, ale klidně si může zůstat někde na potuklách, když nepříjde v neděli, tak testuji .. to je jasné

miska66
13. lis 2008

Ahoooooooooj holky. Tak vam povim menzes zadnej a test taky zadna zmena. Takze nevim ale zitra jdu na kontrolu teda dat krev a uvidime. Ale slysela jsem ze dam jenom krev a pak si za dve hodky zavolam, a kdyz jo tak jdu za svoji gynekolozkou a dal do prace. Ja ale myslela ze cele tehotenstvi je sledovane nema. no ale tak asi jejich prace konci. Tak nevim

berryl
13. lis 2008

ahoj holky

verca777
13. lis 2008

ahoj,holky.jsem ted přišla z prace a čítam 🙂 berryl.ale miminko se přece neda zavidět,teda mi se to nikdy nestalo že bych zaviděla,jen sem si říkala jak je to nespravedlive že ja nic. a pak ten smutek,ale jak říkam ted po letech to beru uplně jinak než tyhdy před lety..tak nějak je to už pro mě začína byt takovy normalní stav,,bez mimi.. pomaličku se obavam že už sem se stim i smířila pokud to nepujdde.jak tak slyším tak je to čím dal víc žen ma probemky, s mimi. a muže,toho mam opravdu hodneho, jš to šikulka,že to se mnou zvlada 🙂 a je mi oporou,,ale to snad všichni mame doma zlatíčka 😉 tak zatím pa a držím nam všem palečky

berryl
13. lis 2008

ahoj Verunko, já opravdu v tu chvíli cítila lítost i závist a všechno dohromady snažíme se teprve 2 roky, ze začátku jsem to neřešila po roce jsem to začala řešit měřila bazální teplotu, ovulační testy, teď už jsem mnohem klidnější

luciasek1982
13. lis 2008

Ahojky holka!!!!

Tak jsem byla na krev a objednala se hnedka k MUDrovi. Jdu v úterý v 11:30, Tak mi držte palečky!!!!

Jani.... no uteklo to, jako voda!!!

Mějte se všechny moc krásně a přeji prima večer!!! 😉 🙂

miska66
13. lis 2008

hoj holky tak jsem dostala uz aj menzes tak je to v haaaaaaaaaaaji. zitra jdu na krev a uvidime. ale nevidim to ruzoveeeeee. Ale vy se drzte. Zitra dam vedet. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

berryl
13. lis 2008

holky budu na Vás myslet, držte se

luciasek1982
14. lis 2008

Ahojky holky!!!!

Miško.... tak to mě mrzí, že jsi dostala menzes. Ale uvidíš jak ti dopadnou testy!!! Pak dej vědět co a jak. Drž se!!!! Pa 😉 🙂

rozi.nka
15. lis 2008

Ahoj holky, přeju krásný a snad sluníčkový víkend 🙂

miska66
17. lis 2008

Ahoj devcata. Tak mam test negativni. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Ale i z celeho toho centra mam pocit negativni. Rekli mi to jak nejakemu praseti. Negativni a konec chcete konzultaci???????????,,, to je vse jo a este ukoncime nemocenskou.. Smuuuuutim ako pes ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹