Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
26. led 2011

@gammaray A ty jsi nakonec otěhotněla po IVF?

gammaray
26. led 2011

@luciasek1982 ahoj.na mně snad poláček vyzkoušel úplně vše,co se dalo.byla jsem zvláštní případ(léta nevysvětlitelná sterilita)otěhotněla a hlavně donosila jsem pak po ivf.ale za ta léta navštěv v gyncentru,jsem poznala i dost lidiček,kterým se to zdařilo po iui.tak hlavu vzhůru!

luciasek1982
26. led 2011

@gammaray
Abych pravdu řekla, tak to moc ráda slyším.... snad budu jedna z těch, kterým IUI přinese vytoužené štěstí!!! A jak staré máš dětičky 😉

gammaray
27. led 2011

V lednu jim bylo 2,5 roku,a nejsou to ty " hodné dětičky"Ve dne je to nezvladatelná turbo-hyperaktivní demoliční četa a v noci partička neúnavných uřvanců.Za 2,5 roku jsem se nevyspala ještě ani jednu noc,ale jinak vše ok.Taky tě to čeká!!

luciasek1982
28. led 2011

@gammaray
Ahojky 😉
Bude to znít asi podivně od někoho, kdo má rád svých několik hodin na to, aby byl dostatečně vyspaný........ ale už se na to těším!!!!
Ty máš asi o zábavu postaráno s tou tvou " turbodemoliční četou" 😀 , ale na druhou stranu, co by jsi pro ně neudělala, co? 😉 😀 Snad ti to jednou vráí i s úrokama 😀

Jinak přeji všem krásný víkend 😉

idiska
29. led 2011

Zdravím, s manželem se o dítko pokoušíme již několik let a tak jsem uvažovala, že od "obyčejného" gynekologa přejdu na nějakou reprodukční kliniku. Jelikož bydlím kousek od Ostravy, Gyncentrum byla první možnost. Ale jak si to tu tak pročítám, tak upřímně nevím, jestli by to byla správná volba. Můžu poprosit o doporučení na nějakého opravdu dobrého a příjemného lékaře? Děkuji

bellka
29. led 2011

@idiska vzhledem k tomu, že píšeš, že se s manželem snažíte již několik let, doporučuju CAR Reprofit, my jsme se jen díky nim dočkali toho zázraku, který nosím pod srdíčkem. Koukni na www.reprofitbrno.cz, je zde možnost jezdit k MUDr. Machačovi do Olomouce na kontroly a do Brna se jede pak pouze 2x, jedou na OPU a podruhé na ET, jinak jsme taky z okr. Karviná a jak už jsem zde psala, raději pojedu na konec republiky, než se znovu vrátit do těch dvou CARů, ve kterých jsme si zažili svoje. Ale aby to nikdo nebral osobně, opravdu je to jen a jen z naší zkušenosti, nikdy nedávám na to, co se kde povídá, tohle máme zažité. Přeju hodně štěstí a pokud budeš chtít napsat něco více, stačí říct 🙂

idiska
29. led 2011

@bellka S dovolením jsem si přečetla Vaše články. Jen se zeptám, kolik cest do Olomouce jste museli s manželem podniknout? Myslím tím, jak často je potřeba kliniku navštěvovat?

gammaray
29. led 2011

@idiska ahoj,já jsem chodila gyncentra Ostrava několik let a v žádném případě nedoporučuji mudr.Čermáka!Nemám s ním dobré zkušenosti.jestli se tam odhodláš objednat,tak jedině k šéfovi kliniky,mudr.Poláčkovi.Jen jemu vděčím za svá krásná a zdravá dvojčátka.čus

bellka
30. led 2011

@idiska Do Olomouce jsme jeli 2x, jednou na konzultaci, hned jsme se domluvili na lécích, potom na kontrolu, jak reaguju na stimulaci a pak už jsme jeli do Brna na OPU a za 5 dní na ET, to záleží na tom, jak se embryjka vyvíjejí, někdo jede dříve, ale nejpozději do 5ti dnů, takže opravdu žádná hrůza a dá se to zvládnout. Mimo 4. dne si denně voláte, jak se vaše embryjka vyvíjejí. Ve Fertimedu, to je ten druhý CAR po Gyncentru, kam jsme jezdili, jsme museli jezdit denně do Olomouce, nestačilo zavolat, jak se embryjka vyvíjejí a tak se stalo, že jsme jezdili 3 dny tam a zpět úplně zbytečně 😝
@gammaray s tím musím souhlasit, nikdy v životě jsem se nesetkala s takovým odpuzujícím a až arogantním člověkem, jako je MUDr. Čermák.

idiska
30. led 2011

@bellka Tak to není tak hrozné. Mluvila jsem o tom s manželem a ten v podstatě souhlasil, že na Ostravu neslyšel taky žádné pozitivní reference, ale uvažoval o Zlínu, což taky není právě blízko. Takže jsme se v podstatě shodli 🙂 Děkuju Vám moc za doporučení a přeju hodně zdravíčka pro Vás i pro malého svištíka 😉

gammaray
1. únor 2011

@luciasek1982 Tak jak dopadl dnešní UTZ,doufám,že OK.kdy máš nástup?

luciasek1982
2. únor 2011

@gammaray
Ahojky 😉 Tak na další inseminaci jdu zítra. Dnes mi píchla sestřička Pregnyl a zítra ještě další..... tak snad by to mohlo konečně vyjít. No a pokud to neklapne, tak už půjdeme konzultovat další možnosti. Přitel má hodně malý počet zdravých speriků, takže inseminace byl jen takový pokus, který mohl, ale taky nemusel vyjít, s čímž jsme docela počítali!!!! Ale jak se říká, zázraky se někdy dějí, takže jsme nechtěli zavrhnout tuhle možnost!!!
A jak ty bojuješ s těma tvýma rošťákama? 😉 🙂

gammaray
2. únor 2011

@luciasek1982 ahoj,tak to ti budu zítra držet všechny palečky!snad to vyjde!já se do ostravy taky chystám,jen co bude lepší počasí.je to ostuda,ale ještě jsem je nebyla ani poláčkovi,vrchní sestře či dole mirce ukázat,trapas..ti snad z toho,že jsem konečně těhotná, měli ještě větší radost než já.15 týdnů jsem ležela v nemocnici v ov.téměř bez hnutí,každý týden mi volal,co je-jak je a já tam tedˇani nestihla zajít.musím to napravit.jinak děti furt to samé,stále nespí..drž se a zítra zlom vaz!

luciasek1982
3. únor 2011

@gammaray
Ahojky 😉
Tak to mám zdárně za sebou. Pokud se opět nezadaří, tak budu v den počátku menstruace volat doktorovi, aby zajistili administrativu ohledně pojišťovny a týden před dalším menstruačním cyklem si pofičím pro léky ke stimulaci a seznam co, jak a kdy užívat!!!! No a pak alou na naše první umělé 😅
Snad ho nebude potřeba a třeba se tentokráte inseminace podaří, i když pan doktor Poláček říkal, že s naším počtem spermiků by to byl malý zázrak 😉
Je fajn, že se o tebe tak starali, i když už nad tebou mohli mávnout rukou, protože svůj úkol už splnili!!! Myslím, že tě rádi uvidí 😉 A třeba budeme mít štěstí a narazíme tam na sebe i my dvě 😀

gammaray
3. únor 2011

@luciasek1982 ahoj,snad se zadaří,budˇ v pohodě a nemysli tedˇna neúspěch.a když tak,ivf to jistí,neboj,nic to není.dej pak vědět,čau

luciasek1982
3. únor 2011

@gammaray
Díky ti moc 😉 Určitě dám vědět...... měj fajn den 😉

gammaray
3. únor 2011

@luciasek1982 jen mi dej vědět,jestli si tu zprávu dostala,moc tomu totiž nerozumím,dík

luciasek1982
4. únor 2011

@gammaray Ahojky ;) Dostala jsem ho ;)

luciasek1982
16. únor 2011

@gammaray

neiry
16. únor 2011

@luciasek1982 Nepovedlo se? 😕
Neboj, IVF určitě vyjde 😉. Já jsem před rokem touto dobou začala píchat injekce a za měsíc už jsem byla těhotná 🙂
Jaro je dobré a hlavně plodné období, uvidíš 😉

gammaray
16. únor 2011

@luciasek1982 ahoj,moc mě to mrzí,ale ivf to spraví.až si vše potřebné k ivf vyřídíš(jestli se teda pro ivf rozhodneš),pak už to bude ráz na ráz,ani se nenadáš a bude to tam!drž se ..

bobbesh
16. únor 2011

Ahoj, právě se rozhoduji, jestli půjdu darovat vajíčka, nebo ne. Proto sbírám všemožné informace. Máte prosím někdo zkušenosti s darováním vajíček v Gyncentru Ostrava?

neiry
16. únor 2011

@bobbesh Zkušenost nemám, ale celkem by mě zajímalo, jak je to finančně ohodnocené. Já bych do toho asi nešla, neunesla bych, že mi třeba někde po světě běhají děti a já o nich nevím, ale jsem zvědavá 🙂

bobbesh
16. únor 2011

@neiry Jo to je jedna ze stránek, která mě taky zajímá, upřímně řečeno, chtěla bych se tím vyhrabat z dluhu, abych pak mohla v klidu a s finančním základem mít vlastní dítě. To, že by někde po světě běhaly děti s mými geny mě vůbec netrápí, nevidím to jako nějaké mínus. Ale jak říkám, pořád to zvažuju, takže změnit se může cokoliv.

neiry
16. únor 2011

@bobbesh Tak jestli zjistíš, kolik se tím dá vydělat, tak mi to, prosím, napiš, ano? Já jsem taky jednu dobu nad tím uvažovala, že bych do toho šla, taky to bylo v době, kdy jsem měla akorát tak na chleba, ale co jsem si tak zjistila, tak vyžadují, aby ženská měla už minimálně jedno děcko. To jsem tehdy neměla, takže se nic nekonalo. Teď už děcko mám, ale právě proto, že vím, jaké to je mít svojí poloviční kopii, tak už se mi to zase nelíbí ta představa, že by moje malé já nebyly moje 🙂

luciasek1982
17. únor 2011

@neiry Moc a moc děkuji za povzbuzení..... už jsem zoufalá !!!!!!! Snad to konečně vyjde!!!!! MUSÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!

luciasek1982
17. únor 2011

@gammaray Včera jsem volala Poláčkovi a ten všechno rozjel..... za 14 dní až 3 týdny si mám volat...... Už aby to bylo!!!!!!!!!

gammaray
17. únor 2011

@luciasek1982 ahoj,uteče ti to jako voda,určitě vše papírování klapne a počítám tak konec března-začátek dubna je tam máš.jinak,moc dobrý termín-jaro dělá divy-snad ti to vyjde hned napoprvé.

luciasek1982
18. únor 2011

@gammaray No to doufám, že jaro zapracuje a podaří se podaří 😉 😀 Jsem z toho tak nervoní, už abych to měla za sebou 😅