Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

gammaray
18. únor 2011

@luciasek1982 to je blbost,ty hlavně nesmíš být nervozní ! nic to není,vážně..nervozita nastává až v den vyřknutí ortele od sestřičky.

luciasek1982
18. únor 2011

@gammaray No tak pokud nervozita nastává až pak, tak to to se mnou asi sekne 😀 Ono už je to za chvíli, ale mě to příjde jako strašná věčnost!!!

gammaray
18. únor 2011

@luciasek1982 tak nevím jak jiné holky,ale já to tak měla.po transferu 14 dní čekání v klidu,žádné těhotenské testy,žádné zbytečné nervování.jakmile ale nastal den,kdy jsem měla dorazit na hcg,byla jsem už od rána posraná strachy...přiznávám.

jancica74
18. únor 2011

@luciasek1982
@gammaray
tak jak se přiznám,že jsem to prožívala dost těžce - 4x to nevyšlo a já se bála zklamání,poslední KET dopadl na 1,zaváděl mi Poláček 3 zmrzlíky a hned 7 den jsem testila.....byl tam sice pididuch,ale byl a zůstal 🙂 a je tam do ted - ještě 4 dny a budu jej mít v náručí 😀
@luciasek1982 tfuj tfuj tfuj a moc štěstíčka přeji....... 😀

luciasek1982
19. únor 2011

@gammaray No tak to se ti upřímně ani nedivím!!!! Myslím si, že to je asi zcela normální, že den "D" prostě žádná ženská toužící po miminku, nemůže být klidná 😀 No chci vidět sebe..... 😀

luciasek1982
19. únor 2011

@jancica74 Tak to ti přeji moc a moc štěstíčka a ať ti všechno dobře dopadne!!!!! 4 dny sletí jako voda, a ty budeš ten nejšťastnější človíček na světě!!!!! 😉
Sama jsem zvědavá, jestli vydržím netestit..... teď si říkám, že prostě testíkovat nebudu, abych se zbytečně nestresovala, ale jestli to vydržím, tak to je věc druhá 😀 Kééééž by to vyšlo! A ty jsi byla 4x na IVF? Vždycky jsi se léčila u MUDr. Pláčka?

neiry
19. únor 2011

@luciasek1982 🙂 Tak já si taky říkala, že testit nebudu, ale nevydržela jsem to a testila už 8. den po transferu. Měla jsem dvoudenní embryo, takže de facto byl bobek starý 10 dnů a čárka mi vylezla hned, jak tím testem projela ta moč. Sice byla světlounká, ale byla tam 🙂.
Hej, byl to tak nádherný pocit, že jsem snad v životě nebyla šťastnější 😵. Asi jako každá z nás jsem za sebou měla desítky, ne-li stovky negativních testů (každý cyklus tak 3-4), tak když to tam pak najednou bylo, tak jsem tomu pořádně ani nemohla věřit 😀
Samozřejmě v jednu sekundu je to radost a v druhou už zase strach, aby se to někde nepokazilo, ale ještě teď se tetelím blahem, když si na to vzpomenu 🙂 . A druhý takový silný okamžik byl, když mi doktor poprvé mimi ukázal na ultrazvuku, to ještě nemělo srdíčko a já si hrdě domů odnášela první fotku 🙂. A třetí, jak jsem ho poprvé už viděla v porodnici naživo a pořád jsem nemohla uvěřit, že jsme to doklepali až do zdárného konce. Ještě teď jsem z toho pořád vykulená, že i moje štěstí se konečně unavilo a sedlo si i na mě 🙂

Takže hlavu vzhůru, určitě to bude dobré 😉.

neiry
19. únor 2011

@jancica74 Koukám, že jsi ještě v jednom kuse 🙂 . A jak se cítíš, dobré? Kde budeš vlastně rodit? Určitě jsem se už ptala desetkrát, ale tak zeptám se i po jedenácté 🙂 . Kolik jsi přibrala? Já se furt těch kil nemůžu nějak zbavit 😕

gammaray
19. únor 2011

@jancica74 ahoj,tak vidíš,každý to má jinak.jasně,podvědomě jsem se taky celou dobu bála neúspěchu.(a to toho mám za sebou o dost víc než ty,a to se nechlubím,je to spíš k pláči)nikdy jsem to ale na sobě nedala znát.přeji hodně štěstí a hlavně zdravé mininko!!!!!!!!!!!!!!

jancica74
19. únor 2011

@luciasek1982 2 roky jsem docházela do gyncentra,ale můj lékař byl prvně Lahčina - ale jen asi na 2 prohlídky a pak se mě ujal Čermák,Poláček mi dělal pouze transféry na sále - jinak jsem jej potkávala pouze na chodbě...... 🙂 jinak mám za sebou 2 IVF,2x ET,5x KET,3x IUI.......

jancica74
19. únor 2011

@neiry ahoj,ještě jsem 2 v 1 😀 v úterý mám příjem do porodky a ve středu ráno mám plánovaný císař.....malej je koncem pánevním víš,někdy je i příčka,ale hlavičkou dolů se mu nechce ☹ jinak mám nahoře 10kg - vše v bříšku - ze zadu nevypadám ani jako těhule,ale ze předu jak vorvan 😀 už aby byl malej na světě - docela mě vše bolí,hlavně teda spodek - to je brutus ☹

jancica74
19. únor 2011

@gammaray děkuji moc 🙂

luciasek1982
19. únor 2011

@neiry Je jasné, že s každou radostí nastává i strach z toho, co vlastně bude dál! Je moc fajn, že ti to všechno dobře dopadlo a vy jste se konečně dočkali miminka, na které jste tak dlouho čekali!!!!
Už se moc těším až budu na to vše s láskou a radostí vzpomínat, tak jako ty 😉 🙂

luciasek1982
19. únor 2011

@jancica74 jééééééééje, tak to sis toho prošla pěkně hodně. Já mám za sebou zatím jen 3 IUI. K doktoru Lachčinovi jsem chodila se svým prvním manželem a když to teď srovnávám s Poláčkem, tak je to 100 a 1.... nedá se to srovnávat ani náááhodou!!! Takže se mi může stát, že když dojde na věc, tak že u toho bude třeba jiný lékař než Poláček? 😲 😨 Tak to mi neříkej ani ze srandy!!!!!!!!!! 😒

luciasek1982
19. únor 2011

@jancica74 Takže tobě se uchytil ze tří zmrzlíčků jen jeden? Já si celou dobu myslela, že čekáš dvojčátka, a teď tady čtu, že budeš mít chlapečka 😉 🙂

jancica74
19. únor 2011

@luciasek1982 přesně tak jen jeden,ale stačí mi - 2 odrostlé děti už mám,víš? 🙂 dá se říct,že se uchytili 2 - teda aspon mi tak řekli - měla jsem dva váčky,ale jen jedno se vyvíjelo.....poznali to až u srdíčka..Já teda nevím,ale já chodila k Čermákovi a transfér mi dělal pouze Poláček - 1x ztoho Lachčina.....Čermák nikdy - jsem si myslela,že to mají rozdělené,Poláček transféry a Čermák s Lachčinou ambulanci,ale třeba se pletu.....

luciasek1982
19. únor 2011

@jancica74 To víš, že jedno stačí!!!! Mě by taky stačilo jedno, hlavně aby bylo 😉 Teda ty už máš dvě odrostlé dětičky? A jak staré? 😉

luciasek1982
19. únor 2011

@luciasek1982 Jéééé teď se ti koukám do profilu...... Takže ty už jsi taková zasloužilá mamina jo??? 🙂 Máš pěkné dětičky 😉

gammaray
19. únor 2011

@luciasek1982 ahoj,já jsem se na sále taky nikdy s Čermákem nesetkala,to bych asi utekla..vždycky u mých trnsferů byl pouze Poláček,jen jednou mladý Jaroš,ale ten už tam myslím stejně nepracuje.ani teda nevím,jestli transferuje někdo jiný než Poláček.

neiry
19. únor 2011

Mi dělal transfer taky Poláček 🙂. Jaroš je snad v Polance a v tom novém gyncentru. Nebo možná už jen v tom novém gyncentru.

luciasek1982
19. únor 2011

@gammaray
@neiry Tak to jste mě děvčata uklidnily!!!! 😉 😀

gammaray
20. únor 2011

@luciasek1982 Jen mě jěště napadlo,svého času v gyncentru půjčovali videokazetu věnovanou IVF,bylo na ní vše dopodrobna vysvěltleno a ukázáno -''live'' (odběry,hachting,icsi,atd..).tak jesli třeba budeš chtít,zeptej se na ni dole u holek.já jsem si ji taky tehdy nahrávala.

luciasek1982
21. únor 2011

@gammaray Děkuji ti za informaci 😉 To vůbec není špatný nápad 🙂 Je fakt, že teď když tak vzpomínám, tak jí měli dole vystavenou v čekárně ve skleněné vitríně, že? 🙂 😉 Jinak ti přeji krásný den 😉

gammaray
21. únor 2011

@luciasek1982 jo jo,myslím,že tam byla vystavená.atˇ taky víš,do čeho jdeš.a tobě taky,moc hezký den...

luciasek1982
22. únor 2011

@gammaray No někdy uvažuju jestli je vůbec dobře, abych toho tolik věděla. Jsem se do toho všeho tak začetla a zjišťovala možné komplikace atd. Ale mě by to nedalo, nevědět co mě čeká a co všechno může nastat..... já to prostě vědět chci! 😀

gammaray
22. únor 2011

@luciasek1982 taky tedka o tom uvažuji,ale myslím,že kdybych o tom něco tehdy na poprvé věděla,asi bych byla před zákrokem v čekárně klidnější .to víš,že jsem se bála ,něvěděla jsem,co bude-jak bude,jestli to bude bolet atd,atd..na komplikace jsem ani nepomyslela,je to po odběru vajíček prý snad jen hyperstimulační syndrom,ale to mi tehdy asi poláček ani neřekl.už nevím.kazetu tam tehdy ještě neměli,já internet doma taky ne.napodruhé,to už jsem byla hrdinka...hlavně se neboj,čus

luciasek1982
28. únor 2011

@gammaray Už se to blíží 😉 Ve čtvrtek si budu volat Poláčkovi, jestli už je vyřízená pojišťovna..... už aby to bylo.... odpočítávám dny 🙂 No upřímně jsem i zvědavá, jakou částku na nás nachystají..... mám z toho docela hrůzu, ale co by člověk neudělal pro to, aby měl své vytoužené miminko 😉

Jinak všem přeji krásný start do nového týdne 😉

gammaray
28. únor 2011

@luciasek1982 ahoj,tak hlavně,že se to dalo do pohybu.uvidíš,že ti to uteče jako voda.taky jsem zvědavá,kolik to ted vše stojí.jestli máte líné spermie,tak ti určitě doporučí ICSI,(nějakých 7-9 tis.pak řekni,dík.)a jasně,co by člověk všechno neudělal...

luciasek1982
1. bře 2011

@gammaray To víš, že pak dám vědět 😉 Sama jsem na to strašně zvědavá!!!! 😅

luciasek1982
3. bře 2011

@luciasek1982 Tak jsem včera volala do gyncentra a příští týden si jdu vyzvednout hormony a seznam co, kdy, a jak mám aplikovat 😉 12.3. bych měla začít menstruovat, takže už se to blíží 😉 Chtěla jsem se tě zeptat, jestli sis ty hormony kupovala u nich a nebo jsi zjišťovala ceny v lékárnách a koupila je jinde levněji?!
JInak přeji krásný den..... já ho dnes budu mít úklidový, protože od zítřka do pondělního rána jsem v práci, takže nebude na uklízení čas! 😒 🙄 No moc se mi nechce, ale co nadělám 😅 😕