Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
28. bře 2011

@neiry
@gammaray
Ahojky holky...... tak jsem doma. Odebrali mi 20 vajíček, takže paráda. Ve středu v jedenáct si mám volat do laborky, jak to vypadá 😉

Užijte si všechny krásný sluníčkový den 😉

A zdravím všechny nově příchozí 🙂

gammaray
28. bře 2011

@luciasek1982 zdravím.tak to je fakt paráda,máš jich dost 😀 😀 ve středu ti řeknou ,že to je v pořádku a ve čtvrtek si jedeš pro ně.doufám,že máš tu nemocenskou..hezký den

luciasek1982
28. bře 2011

@gammaray
To víš, že mám nemocenskou...... Už abych prďoše měla v bříšku 😉 🙂

neiry
28. bře 2011

@luciasek1982 Jééé, tak to je super! Máš jich 10x víc než já před rokem 😀 Tak nás pak informuj dál, jak to vypadá 😉

gammaray
28. bře 2011

@luciasek1982 a kolik vás tam dneska bylo?je tam pořád takový nácvak,nebo už vás je mín',když na tento car skoro každý nadává.jsem zvědavá,kolik ti jich zavedou.měj se.

pettule69
28. bře 2011

Tak dneska jsem podstoupila ne zrovna 2x prjemnou IUI ale ted cekam a verim ze se stane zazrak a povede se 😵

luciasek1982
28. bře 2011

@neiry
@gammaray
Byly jsme tam dvě na odběr a jedna po transféru. Jo vajíček mám dost, teď jen aby se jich dostatečně oplodnilo a dobře vyvíjelo..... určitě dám vědět, jak pokračujeme 😉
Ale proč jsem tady.... chtěla jsem se zeptat, jak moc velké bolesti jste po odběru měly a jak dlouho trvaly. Já jsem po odběru bolesti skoro neměla, ale odpoledne se začaly bolesti stupňovat a teď je to teda docela síla!!!! Tak se chci informovat, pač bych nerada něco zanedbala. ☹

neiry
28. bře 2011

@luciasek1982 Já jsem teda bolesti skoro žádné neměla, ale mi taky vzali jen 2 vajíčka, vzít mi jich 20, tak to asi taky bolí jinak 😒. Kdyby se to zhoršovalo, tak jim určitě zavolej.

gammaray
28. bře 2011

@luciasek1982 mě to naopak hned po odběru bolelo dost,ale ne zase tolik,že by se to nedalo vydržet.vždy jsem ještě domů cestovala cca.hodinu autobusem.a doma už to bylo jenom lespší alepší.tak nevím...(mívala jsem 16-28 vajíček) jo a někdy,(ne vždy) se mě hned po probuzení ptali,jesti chci inj. proti bolesti, a to pak bylo úplně super,to jsem snad necítila vůbec nic,jen žízen'.tobě asi nic nepíchali?snad to bude zítra lepší,jinak budeš muset volat na to jejich pohotovostní číslo a oni ti poradí.přeji klidnou noc..

gammaray
29. bře 2011

@luciasek1982 tak co,jak to dnes vypadá,je ti líp? ted' mě to až sere,když jsem ti říkala,že to nic není,ale já to tak měla.čus

luciasek1982
29. bře 2011

@gammaray Ahojky.... v pohodě prosím tě, ty jsi to měla vždy v pohodě, takže jsi mi říkala pravdu.... a to že já měla takové bolesti, tak za to ty nemůžeš. Jinak mě to po odběru pobolívalo, jakoby při menstruaci, takže žádná hrůza. Paní doktorka mi říkala, že kdybych měla bolesti, aŤ řeknu sestřičkám, a že mi píchnou analgetika. Já pak ještě usla, a když jsem se vzbudila, tak bylo po bolesti. Cesta domů byla v pohodě, ještě doma vše ok, a pak odpoledne to začalo. Bolesti až takové bodavé křeče, když jsem musela vstát třeba na záchod, tak mě to nutilo chodit mírně v předklonu, vůbec jsem se nemohla pořádně narovnat. Při každém kroku nebo jakémkoli otřesu to byl děs. A to mi teda nepříjde, že bych byla nějak přecitlivělá na bolest. Aleš už mě večer chtěl brát a že pojedeme do nemocnice, ale já to ukecala, že počkáme do rána, a že pokud to nepřejde, tak že jim zavolám co a jak dále. Chudák .... nejenže já měla strašnou noc, tak on taky.... pořád byl ve střehu.
No a teď už je to lepší. Normálně se narovnám, když jsem v klidu, tak to necícím vůbec, takže už jsem v klidu 🙂

@neiry Tobě jako odebírali dvě vajíčka? Já myslela, že jsi jich odebraných měla více, ale že oplodnit se podařilo jen dvě!!!! 😲 Tak to je úžasné, tak málo vajíček a přece se to podařilo!!!!! 😉

Holky děkuji vám oběma 😉

neiry
29. bře 2011

@luciasek1982 Jojo, mi právě odebrali jen 2 vajíčka. A oplodnilo se jen jedno a to mi zavedli a z toho mám teď čtyřměsíční mimi 🙂. Je to nádhera, že to vyšlo, ale ty nervy bych absolutně nikomu nepřála 😖.
Kdybych jich měla 20, tak jsem nervózní jen mírně, ale takhle jsem z toho byla na mrtvici, že ani k žádnému transferu nedojde.
Takže jsi na nejlepší cestě 😉.

luciasek1982
29. bře 2011

@neiry No tak to se ti ani nedivím, taky bych bylane narvy, kdybych měla tak málo vajíček!!!!! Ty jsi zdárným důkazem toho, že štěstí chodí i po lidech 😉

luciasek1982
30. bře 2011

@neiry
@gammaray
Ahooooooj 😀 Tak jsem volala do laborky a mám zatím 15 krásných embryí 😀 😎 Na transfér jdu v pátek v devět, tak mi držte palečky 😉 Jak dlouho po transféru jste ležely?
Papa a přeji krásný den plný sluníčka 🙂

neiry
30. bře 2011

@luciasek1982 No vidíš, to je paráda 😉. To tam na tebe čeká 15 krásných miminek 🙂.
Ty jo, už si ani nevzpomínám, jak dlouho jsem tam ležela, myslím, že hodinu. S podloženýma nohama. A pak jsem se 3 dny měla šetřit, tak to jsem taky doma polehávala, a pak už normálně.
Takže v pátek už budeš těhotná, tak to si ještě užij poslední dny, kdy jsi jen sama za sebe, pak už to nikdy nebude jako dřív 😀

luciasek1982
30. bře 2011

@neiry No když jsem byla na odběr, tak tam s náma byla jedna ženská po transféru a ležela tam hodinu s nohama zvednutýma nahoru. 😉 A právě někdo říká, že by se mělo týden ležet atd., ale mi příjde že ty 3 dny stačí, že pokud se mimi neuchytne do těch 3 dnů, tak pak už to asi nemá smysl!!!!
Jen mám teď docela hrůzu kolik budeme platit za zamrazení zbylých embryí ☹ Dívala jsem se na ceník a tak je psáno, že za 5 embryí se platí 3000, a pak za další jedno navíc 500 Kč. Takže pokud mi budou zavádět 2 nebo 3 embryjka, tak jich na zamrazení zbude 12.... což je 6500 Kč ( pokud dobře počítám ).... mazec ☹

neiry
30. bře 2011

@luciasek1982 Tak málo to není, ale zase ber to tak, že 6500 není tak hodně v porovnání s tím, jako kdyby se to nepovedlo a musela jsi jít na druhé IVF. Za celou tu velkou částku a navíc si znovu píchat hormony a tak a přitom výsledek nejistý. Takhle už prostě budeš vědět, že ty peníze investuješ do něčeho smysluplného. Takhle zásoba ti může vydržet do 40 a už nikdy na žádné IVF nemusíš jít, když se bude dařit 😉.

luciasek1982
30. bře 2011

@neiry No to by bylo super, kdyby se podařilo a já už měla klid a pohodičku..... jen bych sledovala jak mi rostě břušek a užívala bych si to!!!!! 😉

gammaray
30. bře 2011

@luciasek1982 zatím gratuluji !!máš jich dost,ted už to bude jen a jen dobré...já jsem ležela tak 3 dny.

luciasek1982
30. bře 2011

@gammaray Díky za odpověď i podporu!!!!! Taky si myslím, že ty tři dny jsou tak akorát! 😉 A ještě negratuluj, to až potom 😉 Ale i tak moc a moc díky 😉

gammaray
30. bře 2011

@luciasek1982 Dobrá tedy,já negratuluji a ty neděkuj 😎 a ted' ti už můžu s čistým svědomím říct,že to nic není... 😎jo a po transferu jsem tam taky ležela cca.hodinu,pak ty 3 dny doma,pak normální režim a pak už furt ☹ tebe tedka bude čekat jen krásné období..hezký večer 😎

neiry
1. dub 2011

@luciasek1982 Je pátek, tak povídej, kolik miminek čekáš 😉.

luciasek1982
1. dub 2011

@neiry
@gammaray
Ahojky holky 😉 Tak mi dali dvě miminka a 12 jich máme zamražených 😉 Ze srandy jim říkám Mařenka a Jeníček a Aleš je z toho na nervy 😀 Prej chudáci neděs je těma jménama, nebo se schválně neuchytí 😀 Jinak 15.4. jdu na krev, tak jsem zvědavá.
Přeji vám holky krásný den 😉

neiry
1. dub 2011

@luciasek1982 Paráda, tak se šetři, ať máš za dva týdny akční dálnice 😉.

gammaray
1. dub 2011

@luciasek1982 takže dvojky-super super!! 😵 a jak říká neiry,ted'ka se šetři,mysli na ně a hlavně se moc nepozoruj-to škodí 😵 😵 a za dva týdny se ti určitě z té tvé krve ohlásí nějaké takové podobné prdelky...(ty své ti posílám pro štěstí) 😵 😵

jancica74
1. dub 2011

@luciasek1982 hodně štěstíčka přeji 🙂 🙂 🙂 věř tomu,že to vyjde - pozitivní myšlení je super,papa

luciasek1982
2. dub 2011

@neiry Snažím se šetřit a nepřetahovat se, ale pořád ležet mi moc nejde. A tak chvíli ležím, pak sedím, pak šmatlám po bytě....nachystat si nějakou dobrotu do bříška 😀 A kdy sis dělala testík po transféru? Já si pořád říkám, že testit nebudu, že si počkám až na výsledky krve, ale nevím nevím, jestli to vydržím!!!! 😒 😀

@gammaray Jéééééé děkuji ti za prdelky krásné!!!!! 😀 Hned budu mít lepší ráno, i když venku je teda pěkně škaredě a řekla bych, že se s tou předpovědí počasí trochu netrefili 😠

@jancica74 Moc a moc ti děkuji..... já pořád říkám, že počítám s tím, že to prostě vyjde..... beru to jako hotovou věc 😉 Tak snad se nemýlím.

HOLKY a ještě jedna věc!!!! Já teda nejsem nijak pověrčivá, ale dnes mi lezla husí kůže po zádech! Ráno v kuchyni koukám na hodiny a ony se nám v noci kolem 3 hodiny zastavily. Prostě jen tak z ničeho nic...... šly přesně, neopožďovaly se. Hned jsem si vzpoměla co se říká, když se zastaví hodiny ☹
No raději na to rychle zapomenu a jde se dál!!!!!
Všem vám přeji krásný víkend 😉

luciasek1982
2. dub 2011

Joooo a ještě na jednu věc jsem se chtěla zeptat! Taky jste měli po odběru vajíček nafouklé tvrdé břicho? Já mám pořád břicho, jako bych už byla s " Jeníčkem a Mařenkou " tak ve 3 mesíci. 😕

neiry
2. dub 2011

@luciasek1982 Tak o těch hodinách jsem to neslyšela. Jako že někdo umřel? Ale tak hodiny se přece vždycky jednou zastaví, když se vybije baterka, ne?
Hej, já bych testovat nevydržela. 🙂 Sice jsem si říkala, že testovat nebudu, ale ta zvědavost je strašná 🙂. Já testovala 10. den od odběru vajíček a 8. den od transferu. Měla jsem 48 hodinové mimi v sobě a už ten osmý den po transferu mi hned vylezla druhá čárka 🙂. Byl to nááááádherný pocit. A jsem ráda, že jsem testila, protože hned dva dny nato jsem začala špinit a stát se mi to bez testění, tak si myslím, že to je v háji. Naštěstí to v háji nebylo a mimčo se asi jen zavrtávalo.
Na nafouklé břicho si nevzpomínám.

luciasek1982
2. dub 2011

@neiry To je jasné, že hodinám dojdou baterky a šmitec.... jen teď mě to prostě trochu zarazilo a honilo se mi to hlavou!!!! Jindy bych se nad tím vůbec nepozastavila, vyměnila bych baterku a jedeme dál!!!! Asi mi vážně už haraší ve věži 😀
No koukala jsem tady trochu kdy holky po transféru testí, a taky to vycházelo na ten 8-10 den po transféru. No uvidím jestli to vydržím a nebo ne.... zatím doma testíky nemám.... ovšem lékárnu i drogeii mám kousek 😉 😀
Sestřička mi říkala, že možná můžu začít špinit, ale že nemám panikařit, že se to prostě stává. A že pokud teda začnu špinit, tak pak už mám do odběru krve jen ležet!