Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

neiry
6. dub 2011

@luciasek1982 Tak to jsi fakt dobrá, já už mám teď nutkání si jich hromadu koupit a to další IVF plánujeme až za rok 😀. A bereš ještě něco jiného kromě utrogestanu? Třeba prednison, nebo anopyrin?

luciasek1982
6. dub 2011

@neiry Ne ne, beru jen Utrogestan 3x denně 2 tablety 😉 Ale myslím si, že to taky nevydržím a testíky koupím 😉 🙂

gammaray
6. dub 2011

@luciasek1982 zdravím.břicho se ti určitě bude už jen zvětšovat a finále budeš jako sud 😀 😀 mooc mooc ti to přeju.jinak zdravím všechny a přeji hezký den.

luciasek1982
6. dub 2011

@gammaray Kéž by, kéž by, kéž by!!!!!! 😉
Taky přeji krásný den 🙂

neiry
6. dub 2011

@luciasek1982 A můžu se zeptat, jaké máš míry? 😀

luciasek1982
6. dub 2011

@neiry :D počkej, teď jsi mě dostala..... míry jaké? 😀

neiry
6. dub 2011

Jako kolik měříš a vážíš. 😀 Jak jste se tu bavily o tom, že budeš jako sud, tak jsem zvědavá, jaké máš předsudové míry. 😝

luciasek1982
6. dub 2011

@neiry Jo tááák 😀 Já myslela, že po mě chceš míry jako např. 90-60-90, které já určitě nemám 😀 Já se totiž niky neměřila. Ale moje výška je 170 cm a vážím 62 kilo 😉

luciasek1982
6. dub 2011

@neiry Teď jsi mi dala brouka do hlavy, a tak chodím a hledám doma metr..... a máš rozum.... nenašla jsem ho!!!! 😀 Takže zase nic..... 😀

luciasek1982
6. dub 2011

Tak holky a jsem plně odhodlaná k tomu, že si půjdu v pondělí koupit testík a v úterý ráno to prubnu!!!!! 😎 A běda, když tam ty dvě tlusťošky nebudou!!!!! 😀

gammaray
6. dub 2011

@luciasek1982 😎 heleme se, tak ty tak na nás!až jsem se lekla 😎 ne ne,je fajn,že máš to odhodlání.tak pro něho hned v pondělí utíkej a úterý ráno podej raport 😎 budu držet palce 😎 😎

luciasek1982
6. dub 2011

@gammaray No to si piš, že hned napíšu jak to dopadlo 😉 Pokud to se mnou ovšem nesekne!!! 😀

luciasek1982
7. dub 2011

Dobré ranko všem 😉

neiry
7. dub 2011

@luciasek1982 Ahoj 🙂. A nemáš jet už někdy příští týden na krev? To to tím testem moc nevytrhneš 😀.

luciasek1982
7. dub 2011

@neiry No to víš že mám..... v pátek 15.4. 😀 😀 Ale víš jak to je.... tři dny, jsou tři dny 😀

luciasek1982
8. dub 2011

Zdarec holky 😉 Tak jsem se byla ráno projít a jen tak náhodou jsem šla kolem kékárny a najednou slyším hlásek " kup si mě, to jsem já, tvůj pozitivní testík" 😀 No upřímně jsem dlouho uvažovala, ale nakonec jsem koupila dvě krabičky mamatestu 😅 😕 Testovat chci v pondělí a nebo v úterý....... zatím jsem testíky schovala hluboko do šuplíku a snažím se zapomenout na to, že tam jsou!!!! 😎
Jinak přeji všem krásný den a super víkend 😉

neiry
8. dub 2011

@luciasek1982 Testni zítra, pokud jsi těhule, tak už to tam bude 😉. A už od zítřka se budeš moct radovat, ne až někdy od úterý 😀

luciasek1982
8. dub 2011

@neiry A není to zítra moc brzy???? 😕

neiry
8. dub 2011

@luciasek1982 Já myslím, že ne, být už by to tam mohlo. Jak staré jsi měla embrya? Zítra budeš osmý den po transferu a já taky testovala pozitivně osmý den po transferu. A to jsem měla jen dvoudenní embryo. Tys je měla, myslím, ještě starší, tak tím tuplem by to tam mělo už být 😉

luciasek1982
8. dub 2011

@neiry Já nevím jak se to počítá..... na odběr vajíček jsem byla v pondělí, takže logicky oplodnění proběhlo ten samý den.... a na ET jsem byla v pátek. Takže zítra bych měla být 8 den po ET a 12 DPO. Pokud se teda nepletu.....
No to víš, že mi cuká si testík udělat, ale mám strach...... ale přijít to musí, verdiktu se nevyhnu!!!! 😅

neiry
8. dub 2011

@luciasek1982 Joo, tak to budeš zítra 12 DPO, tak to by tam už opravdu být mělo, pokud se to povedlo. 😉 A nejpozději by se to tam mělo objevit v to úterý, to budeš 15 DPO a to bys správně měla v normálním cyklu dostat menses. Teď bys krámy asi nedostala, brzdí to ten utroš, ale opravdu si myslím, že pokud to vyšlo, tak se ti to zítra na tom testu ukáže.
Ale chápu, jak těžké je to rozhodnutí, pokud to tam bude, tak už zítra budeš nejšťastnější na celém světě a pokud ne, tak to bude hrozné zklamání, ale ještě pořád tu bude malá šance, že ty dvě vykouknou o den dva později. I když já bych tomu asi už moc nedávala. 😒 Ale četla jsem příběhy holek, kterým se test ukázal pozitivně až dva tři týdny od oplození, sice moc nechápu, jak je to možné, pokud se to těhotenství má vyvíjet zdárně, ale možné je všechno, příroda je nevyzpytatelná.
Každopádně já vím, že mít doma testy, tak zítra ráno, nebo ještě v noci, pokud bych se vzbudila, tak na test čůrám 😀

luciasek1982
8. dub 2011

@neiry No já se pokusím vydržet to do toho pondělka..... uvidím jestli to zvládnu a nebo ne 😎 Já právě mám strach z toho, že si zítra testík udělám, bude tam jen /, já budu na nervy, a pak o dva dny později budou pěkné //. Tak jsem právě chtěla počkat na 12 den po ET........ ale............. 😕 no asi to nvydržím!!!! Koupila jsem test s citlivostí 10, takže by měl být hooodně citlivý.....

neiry
8. dub 2011

@luciasek1982 Tak to asi jo, já měla mamatest a ten měl ještě nižší citlivost a bylo to tam. Ale nechcu tě přemlouvat, udělej test, až se na to budeš cítit 😉. Když budeš testovat v pondělí, tak si minimálně do toho pondělka udržíš naději a za to to taky stojí 🙂.
Ale jinak kdyby se to nepovedlo, jakože si myslím, že se to povede 😎, tak si vzpomeň na to, kolik miminek máte ještě zmražených a že hned v dalším cyklu si můžeš jet pro dalšího Jeníčka a Mařenku 😀. U mě to bylo horší v tom, že jsem věděla, že je to buď a nebo, když jsme měli jen jedno embryo. Doktor řekl, že další stimulaci je možné provést zase až za tři měsíce a asi si dovedeš představit, jak dlouhá doba to je, když je člověk na to tak strašně upnutý. Ale u nás by stejně ty tři měsíce nebyly tři měsíce, ale rok, protože bysme na to neměli. ☹ Takže já prostě chtěla vědět hned, jestli se to povedlo, nebo ne, ať prostě nedoufám zbytečně dlouho.

luciasek1982
8. dub 2011

@neiry Ty jo, smekám před tebou..... to muselo bát hrozné upínat se na jednu jedinou šanci a vědět, že pokud to nevyjde, tak je hrozně dlouhá doba k tomu, než by došlo k dalšímu pokusu!!!! ☹ Tohle by mě asi zabilo!!!!! Je fakt, že mě uklidňuje právě ten pocit, že miminek máme ještě dostatek, i když bych byla samozřejmě nejraději, kdybychom je zatím nepotřebovali 😉
Ráno moudřejší večera 😉 Takže ráno se uvidí v jakém budu rozpoložení 😉

gammaray
8. dub 2011

@luciasek1982 ahoj,tak to zítra zkus,není možná..a jak se jinak už cítíš,jsou už v těle nějaké změny od normálu?

luciasek1982
8. dub 2011

@gammaray
Ahojky 😉 Uvidím jak na tom zítra budu, pokud by byla naděje, že bych to alespoň ještě jeden den vydržela, tak by bylo fajn. Zítra je potencionální den příchodu mrchy. Včera mě pobolívaly záda, jako mi to před menstruací dělá, ale dnes nic! Jinak nějaké změny na sobě nepozoruju, krom toho, že mám citlivé a nalité prsa, ale to mám už od stimulace. Břicho se mi pomalu a jistě vrací do normálu.... už ho nemám tak nafouklé a tvrdé. Jen mě občas píchne v podbřišku, ale to mi příjde spíš jako že se příliš pozoruju 😉

gammaray
8. dub 2011

@luciasek1982 nechávám to samozřejmě na tobě,však uvidíš sama,jestli se ti zítra bude chtít. 😵 jinak ty prsa-dobré znamení!!!já jsem se jich nemohla vůbec dotknout 😵 dobrou

jancica74
8. dub 2011

@luciasek1982 přikláním se k gammaray - prsa mě taky pekelně bolely a v podbříšku mě taky píchalo-vypadá to dobře holka,tak tfuj,tfuj,tfuj opatruj se a hoooooodně štěstíčka přeji 😀

neiry
9. dub 2011

@luciasek1982 Tak co testila si? 🙂 Jinak jsem se včera dívala a mamatest se nově taky prodává s citlivostí 10. Za mě to bylo ještě 20, nebo 25.

luciasek1982
9. dub 2011

@neiry Ahojky 😉 Tak ne netestila jsem.... v noci jsem šla na záchod v domění, že je tak kolem půlnoci a když jsem šla zpět tak příteli zvonil budík, takže bylo 5 ráno..... takže smolík!!! Ale zítra jdu do toho 😉 Jinak já právě mám ty s citlivostí 10 😉