Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
29. čer 2011

@neiry Přesně tak, nezbývá než doufat!!! Psala jsem si kamarádkou, která byla na ET a čeká holčičku, a ta měla pozitivní test až 13 den..... ale nechci si dělat planou naději! Jak to má být, tak to bude......

neiry
29. čer 2011

@luciasek1982 Jojo, moje slova, jak to má být, tak to bude.
Mi už se to taky pomalu blíží, na podzim se budu objednávat do CARu a uvidím, jestli před druhým IVF budeme muset zase podstoupit nějaké ty testy, asi jo. Minimálně hladinu hormonů a spermiogram, tak chci mít nějakou rezervu a někdy v únoru bych chtěla začít stimulovat. Tak doufám, že v té době už budeš mít pěkně velké břicho 😎

luciasek1982
29. čer 2011

@neiry Tak v to teda taky doufám...... Tak to je paráda..... hlavně aby vám to šlo, tak dobře, jako tomu bylo prvně 😉

neiry
29. čer 2011

@luciasek1982 Já mám právě strach, že jsme si štěstí už vybrali. Ale zase - pokud to tak má být, tak to tak prostě má být. Ale zkusit to chceme určitě. 🙂
Jen mě deptá to, že už myslím na druhé těhotenství a ještě jsem neshodila kila, co mi zbyly po prvním 😀.

luciasek1982
29. čer 2011

@neiry Ty pokud ta profilová fotka odpovídá zkutečnosti, tak bych to neřešila!!!!!! A ty kila navíc můžeš dostat dolů kdykoli...... no ne? 😉 A mimonko je přece přednější 😉

neiry
29. čer 2011

@luciasek1982 Profilová fotka jsem já, ale před těhotenstvím a mínus deseti kilama 😀
Jasně, mimi je přednější, ale chtěla bych zase někdy vypadat jako já a ne jako tlustá já 🙂. Ale už se těším, až těhotná zase budu, je to super moct jíst všechno a v ničem se nemuset krotit. 🙂

gammaray
29. čer 2011

@luciasek1982 tak třeba ještě vykoukne,je brzy,musíš doufat...a ještě špiníš...?

luciasek1982
29. čer 2011

@neiry No vidíš to..... a neboj jednou se toho štíhlého já zase dočkáš 😉 A navíc si myslím, že ani teď nejsi tlustá 😉

luciasek1982
29. čer 2011

@gammaray Ahojky..... už to pomalu a jistě ustupuje..... včera už bych eventuelně nemusela mít ani intimku, ale tak jistota je půl zdraví, tak tak jí ještě pro jistotu a dobrý pocit nosím!!!! To víš, že doufám..... 😉

gammaray
29. čer 2011

@luciasek1982 no snad to tam bude....ne aby si šla v mých kolejích,to je "rozkaz" 😀 😀
@neiry bud ráda,že jsi jaká jsi...já jsem měla za 4 měsíce po porodu o 7 kg mín než před otěhotněním a ne a ne to nabrat zpět-troska 😝 😝
@lentilka 14 bude to ok,hcg poroste....at v pátek hlásíš minimálně hcg 1100..a jak je,už se zdravíš s wc mísou? 😀 😀 držím palce všem.....

luciasek1982
29. čer 2011

@gammaray No ještě to tak...... tenhle rozkaz ráda provedu 😉

neiry
29. čer 2011

@gammaray Tak já bych radši měla míň než víc, ono se líp přežírá než hladoví 😀. A tys jakože v tom těhotenství moc nenabrala, nebo jsi po porodu kvůli lítačce shodila?

gammaray
29. čer 2011

@neiry já nestíhám moc jíst.nabrala jsem celkem 14 kg,z porodnice jsem si vezla 2 kg navíc a pak tou honičkou to šlo dolů ještě o 5kg.

lentilka14
30. čer 2011

@gammaray Ahoj, já se právě citím úplně normálně, není mi nijak špatně ani mě nijak nebolí prsa, prostě nic. Jediná známka je, že nemám MS 🙂 Ještě že už je zítra pátek. Jsem sice nervózní, ale mnohem méně než před prvním odběrem. Řekla jsem si, že nebudu sledovat druhou čárku, zda sílí či ne, neb by mě to jen více znervóznělo, kdyby byla třeba slabší. A vydržela jsem to! Zítra po té 14.hod napíšu, jak to pokračuje 🙂 Papa.

gammaray
30. čer 2011

@lentilka14 máš recht,nač se dopředu stresovat.bude to dobré.a s těmi příznaky to má taky každá jinak...někdo celou dobu ani neví ,že je v tom...držím pěsti 😵 😵

luciasek1982
1. črc 2011

@lentilka14 Taky držím palečky a určitě napiš, jak jsi dopadla s výsledkama 😉 Tfuj, tfuj pro štěstí 😉 Mě to čeká v pondělí, zítra bych měla dostat menstruaci, tak uvidíme jestli dorazí a nebo ne. I když je fakt, že při minulém pokusu dorazila o 5 dní později...... a menstruaci teď před KET jsem dostala pro změnu o čtyři dny dříve. Od stimulace se mrška trochu rozhodila 🙂

@gammaray Teda tak to jsi se pěkně držela, že jsi přibrala v těhotenství jen 14 kilo, to je paráda! Je to zvláštní, že některé těhulky přiberou strašně moc a některé krom bříška skoro nic.

gammaray
1. črc 2011

@luciasek1982 no já jsem se nedržela,futr jsem čekala,že příjdou takové ty chutě na všechno,ale nepřišly.první 3-4 měsíce jsem se na jídlo nemohla ani podívat a zbytek v té nemocnici,to mě zase přešla chut,když jsem to erární jídlo jen viděla.takže jsem jedla jen manželové řízky a paštiky co donesl 😵 ...už se ti to krátí,snad to tam v pondělí bude 😵

luciasek1982
1. črc 2011

@gammaray Aha tak to jo! No uvidímě jak to dopadne!

lentilka14
1. črc 2011

@luciasek1982 Ahoj holky, tak už vím výsledek, strašně jsem se tam bála volat, tak volal manžel🙂 Hodnota stoupla na 1900 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gammaray
1. črc 2011

@lentilka14 supééér....gratulace 😀 😀

neiry
1. črc 2011

@lentilka14 Jééé, to je nádhera, to budou nakonec dvojčátka 😵

luciasek1982
2. črc 2011

@lentilka14 Moc, moc, moc, moc, moc velikáááánská gratulace 😉

lentilka14
2. črc 2011

@luciasek1982 Všem moc díky za gratulace, ale jak říkám, pátek rozhodne. Na dvojčata to nevidím, kamarádka měla ve stejný den hodnotu 1880 a čeká jedno miminko. Uvidíme. Teď už mě začíná pobolívat břicho, tak jsem taková nesvá. Snad to brzy přestane. Luciásku přeji hodně štěstí v pondělí, určitě napiš, jak jsi dopadla! Myslím na tebe.

gammaray
2. črc 2011

@lentilka14 a v pátek jdeš už na utz nebo jen opět na krev ? já se tedka schválně koukala do záznamů a u dvojčat jsem měla při prvním odběru krve (14 den po transferu) hcg 1340, a cca za 4-5 dnů už bylo hcg přes 10 000 +utz a potvrzené dvojky.ale každému to narůstá jinak.tak se nech překvapit 😎 😎

@luciasek1982 jak se cítíš....nervozita stoupá,nezávidím a přeji štěstícko holka 😎 😎

lentilka14
3. črc 2011

@gammaray Ahoj, já už jdu v pátek na ultrazvuk. Na krvi jsem byla 2x (poprvé-14.den po ET jsem měla 330 a za 5 dní 1900).

gammaray
3. črc 2011

@lentilka14jen tak dále 😵a hekou neděli všem..

lentilka14
3. črc 2011

@gammaray Ahoj holky, mám ještě jeden dotaz. Brala jste některá Glucophage? Mně ho předepsali ještě ve Fertimedu, ikdyž jsem měla hladinu cukru OK, že prý jej předepisují všem pro snadnější otěhotnění. V Gyncentru mi řekli, že mám v jeho braní pokračovat. Jenže já teď zjistila, že se nesmí brát v těhotenství a podle těh.testů bych už měla být 3 týdny těhotná. Já jsem si ho dnes už nevzala a zítra chci zavolat do centra, zda jej můžu vysadit. Myslíte, že to, že jsem jej teď ty tři týdny brala, mohlo nějak uškodit mimi? Docela mě to znepokojuje:( Díky.

gammaray
3. črc 2011

@lentilka14 já neporadím,vůbec to neznám a nikdy mi ho v caru nedali.zítra si tam určo zavolej přímo nahoru a chtěj doktora..

neiry
3. črc 2011

@lentilka14 Já taky neporadím, v životě jsem o tom neslyšela. Jaká funkce toho je? Jako že to snižuje hladinu cukru v krvi? Jakože z toho plyne, že když je hodně cukru, tak se hůře otěhotní? 😨

lentilka14
3. črc 2011

@neiry Já jsem právě nikdy nepochopila, proč ho mám brát. Vím, že to berou diabetici, ale proč to předepisujou ve Fertimedu na lepší otěhotnění, to fakt netuším. Jen doufám, že jej zítra budu moct vysadit. Asi by se mi ty tabletky polykaly fakt dost se stresem, když tam píšou, že se nesmí užívat v těhotenství...