Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

michule
9. pro 2007

Tak to je celkem všechno čerstvé, to chápu. Ano my taky IVFkujme pro pomalé, až lenivé a možná i nemocné spermijky. Na zítřejší operaci moc držím palečky a ať ti to dobře dopadne.

abi0605
9. pro 2007

protahuji si tím lehce nemocenskou, hned po potratu jsme si pořídili štěně retrívra,tak chci s ní být ještě chvíli doma. 😉

michule
9. pro 2007

Tak to mě teď rozesmálo, ale mile, protože to bude i má náplast. Dodělám školu - květen - a pak bych chtěla štěnátko Výmarského ohaře. No tak uvidíme co se do května všechno přihodí. Ale tobě to fakt schvaluji, to je taky takové malé miminko, že?

abi0605
9. pro 2007

no už má 3.5 měsíce a váží 10 kg, za posledních pár týdnů strašně porostla. 😲

michule
9. pro 2007

Tak to je super, jen ať roste. Já už jdu a doufám, že se tady zase ukážeš- me. Hodně štěstí k zítřku a ať všechno dobře dopadne. Ahoj a hezký večer všem.

abi0605
9. pro 2007

Tak hezký večer a snad se koncem týdne ukážu živá a zdravá.. 😎

koczurka
9. pro 2007

Ahoj všichni!Jak tak kukám tak se to tu nějak rozjelo,to je fajn.Tak jsem si to tu všechno pročetla a držím všem palečky.Mějte se krásně a vesele... 😀

gabka14
9. pro 2007

Ahoj holky, tak konečně se nás tu začne scházet trošku víc.

Abi držím palečky, aby ti to další ivf vyšlo 🙂

Michule, tak to budeš za chvilku testovat, tak ať ti to všechno dobře dopadne 🙂 A ke komu chodíš ty? K dr. Čermákovi nebo k dr. Jarošovi?

gabka14
9. pro 2007

Ahoj Ili, vidíš to? Konečně se nám to tady rozjelo a bude nás tu chodit trošku víc 🙂 😵

Zítra ti dám vědět, jak jsem dopadla. Dej taky vědět. 😉

michule
10. pro 2007

Ahoj holky, no rozjelo se to, ale zase tady nikdo není. To asi proto, že jsem na nemocenské a kde nic tu nic. Gabko 14 - testuji 13.12 zrovna na moje narozeniny, tak uvidíme. Jsem hrozně zvědavá a nevím, jestli si dělat testík ještě před gyncentrem. Jinak chodím k Čermákovi zkušenost mám i s Jarošem, ale můj dojem je, že mi úplně jedno ke kterému zajít. Prostě chceme všechny miminko a je jedno kdo se na mě bude na křesle dívat.

ili5
10. pro 2007

Ahoj,nestačím se divit jak se nám to tady rozběhlo,super.Vítám další adeptky.Michule udělej si dřív test,já bych to nevydržela,udělej dnes a napiš nám,držím pěsti.Podstoupilas ICSI nebo tu novou metodu IMSI?S čím jsi stimulovala?Jinač Gabko dnes jsem dopadla ok,vajíček prý dost,počet neřekl,ale jsou malé,stále Menopur a k tomu Cetrotide do nohy.Ve středu UZ a pak asi v pátek na transport,jestli se dobře vyvinou.Jaks dopadla,jdeš ve středu?Napiš jak to s tebou vypadá. 😉

ili5
10. pro 2007

V pátek na punkci,ne transport,trošku jsem si to urychlila.Pardon.

michule
10. pro 2007

Ili5 - tak stimulovala jsem s Menogonem a ukončila to injekci Pregnylu. V IVF bylo taky ICSI a Asistovaný hatching. Moc pěkně jsi přejmenovala transfér na transport, určitě se to tady ujme. Takže do pátku stimuluješ a jak ti je? Mě to tentokrát moc bolelo. No a test si teda dneska koupím a zítra udělám a napíšu výsledky. Ovšem to zklamání mě tentokrát zabije.

koczurka
10. pro 2007

Ahoj všichni!Držím pěsti ať Vám to všem dobře dopadne.Prožívám to normálně s Váma,úplně si vybavuju jak jsem to prožívala já...je to šílené na nervíky že?Hezký den 🙂

ili5
10. pro 2007

Michule určitě zítra budou 2 čárky,držím mooocky pěsti!Bylo mi fajn,dnes mě bolí břicho,nafouklé,je mi zima a spát se mi chce.Možná ty 2 injekce co mám,nevím.Gabka14 ještě nepíše,doufám,že je ok.Co děláš Michulko od transdéru,ležíš s nohama nahoru,nebo odpočíváš jinak,nebo normálka?Asi nevydržím jen ležet.

michule
10. pro 2007

ILI5 4 dny po transféru jsem opravdu poctivě ležela jak mi řekly sestřičky v CARu a ted jsem sice na nemocenské, ale chodím do školy, ale to zase jen sedím. Takže žádné přehánění, ani neuklízím a to se mi nestává. A mám stejné pocity, jsem spavá a pořád mi je zima. Ještě jsem zapoměla napsat, že jsem si stříkala v době stimulace co 12 hodin sprey do nosu Syneral. Pro mě taky novinka, ale co mi dali to jsem dělala. Tak doufám, že budeš mít v pátek tolik vajíček co já, ale ne takové bolesti, ty byly k nevydžení. A co , odpočíváš?? To jsou předvánoční nervy, co?

ili5
10. pro 2007

Já douklízela,peču,pořád něco dělám,ale už mám hotovo.Jsem na nemocenské,tak pořád něco vymýšlím,předělávám...Tak já mám místo spreje ty injekce Cetrotide,snad budou taky dobré.Mám žízeŇ neustále,nemůžu se dopít ničeho.Do pátku to vydržím. 🙂

gabka14
10. pro 2007

Ahoj holky, tak jsem tady 🙂

gabka14
10. pro 2007

Ili vše je ok. Teprve teď jsem se dostala na počítač, tak píšu až teď.Ve středu na punkci a v pátek nebo až v pondělí by ch asi šla na transfer, to bude záležet na embrioložce.Vajíček je docela dost a jsou zralá, tak dneska večer píchnu pregnyl, aby se uvolnily a ve středu punkce. Nemocenskou budu mít od středy, tak se těším, až si konečně odpočinu. 😀 Taky mám strašnou žízeň, nejsi v tom Ili sama 😀 😀 😀 Dneska mně taky trochu pobolívá břicho,ale co bychom pro ty vysněné miminka nevydržely, no ne?

Michule držím palečky na dvě čárečky. 🙂 Dej vědět, jak ti ten test dopadl.Hodně štěstí!! 😉 😵

gabka14
10. pro 2007

Koczurko, díky za pěstičky 🙂 Jo a nervíky to jsou, už aby to bylo za náma 🙂 Píšeš, že jsi to prožívala taky. Už máš ivf za sebou? A bylo zdařené nebo budeš podstupovat další?

koczurka
10. pro 2007

Gabko,já jsem byla na ivf letos v únoru a bohužel nezdařeně ☹ .Teď to nechávám odeznět a navíc na další pokus momentálně nemám finance,ale časem určitě do toho půjdu.Tak buďte silné holky a napište jak to probíhá.

ili5
10. pro 2007

Ahojky,Gabčo,to budem jen 2 dny rozdíl.Ve středu se dovím,ale asi v pátek půjdu na punkci.Budem ty muka prožívat spolu.Mám dnes obrovitánské břicho.Nemělas nějaké problémy s Cetrotide?Pregnyl dnes píchneš a už nepícháš nic jiného,Menopur,Cetrotide?Píchalas ho taky do nohy? 😎

ili5
10. pro 2007

Ahoj Koczurko,někde jsem četla tvé přispěvky,je hrozné,že konec byl neúspěšný,ale na podruhé to určitě vyjde,zas bude věda trošku popředu,tak se naděje stupňují! 😉 Jinak děkuji za podporu. 😉

koczurka
10. pro 2007

Jasně,taky díky.Já doufám že to výjde napodruhé,jinak to už asi nerozchodím.

gabka14
10. pro 2007

Ili to teda jo, budeme to prožívat spolu 😉 Já jsem neměla problémy s Cetrotide.Už nebudu nic píchat, jen večer Pregnyl. 🙂 Doktor mi říkal, že to můžu píchat do nohy nebo do břicha, že to záleží na mně.Tak v tom budeme spolu, budeme si navzájem předávat informace, jak to postupuje 😉

ili5
10. pro 2007

Když jsme na to 2 a 2 rozumy,tak to určitě zvládnem i na dvojčata. 😀 .Mě říkal dr.píchat do břicha,sestra do nohy a tak mi to píchla do nohy,tak v tom budu pokračovat.Do středy vydržím.V kolik tam máš být?Možná se tam potkáme.Koczurko,my tě naladíme,že se do toho taky dáš.Kam půjdeš do Ostravy,nebo Olomouc?Jak to nám 2 vyjde,tak zůstaneš věrná Ostravě,nebo jsi už nadobro ztratila důvěru?

koczurka
10. pro 2007

Už jsem nalazená... 😀 jestly to výjde Vám dvoum tak budu uvažovat,jinak jsem rozhodnuta zatím pro Olomouc.Ale než půjdu tak se všechno může změnit.

gabka14
10. pro 2007

To by byl mazec ty dvojčata, že? 😀 😀 Já tam mám být kolem půl deváté.V 8.45 hod mi budou dělat ten odběr.

koczurka
10. pro 2007

Nebo trojčata že? 😉

ili5
10. pro 2007

koczurko,tak to by měli číst dr.z Ostravy,ať si dají záležet,že májí další adeptku.Jsem taky zvědavá,tolik peněz,na 2 pokus už bych neměla.