Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

berryl
20. únor 2009

Dobré ráno holky

luciasek1982
20. únor 2009

Dobré ranko i tobě 😉 Jak jsi se vyspinkala??? Já už jsem dávno v práci a teda ani trochu se mi nechtělo vstávat 😖

Přeji všem krásný den!!!! 😉 🙂

berryl
20. únor 2009

Ahoj Luci, ale je pátek což je pozitivní zpráva a pak budeš o víkendu vegetit, myslela jsem si, že budeš mít dovolenou

no vyspinkaná nic moc, byla jsem zvyklá 6let vstávat 5.50h a tak se pořád budím v tuto dobu a pak už neusnu, tak jsem na netu a nebo se dívám na telku

luciasek1982
20. únor 2009

Mno to by bylo moc fajn, když bych mohla o víkendu vegetit, ale mám celý víkend pracovní. Budu v práci od rána do večera. Ale v pondělí a úterý mám volno, tak alespoň něco!!! 😉
No jo, je to nezvyk být najednou doma, ale uvidíš, že si na to brzy zvykneš. Poroste ti bříško a budeš mít úplně myšlenky, než na práci 😉

berryl
20. únor 2009

Luci a co vlastně děláš za práci?
no zatím je to na palici, celý byt uklizený, navařeno no nemám do čeho píchnout, včera mi manžel nechal zapojit UPC, tak se mám na co dívat a jsem ráda za internet, nakoupila jsem si knížky no už ať je teplo a můžu chodit na procházky s pejskem 😅

luciasek1982
20. únor 2009

Já pracuju ve fakultce na kardiochirurgické resuscitační a pooperační JIP ( operace srdce ). Tak je to docela záhul. A navíc tady máme často různé infekce, někdy i dost vážné, rentgeny atd. Navíc se s těma lidma taháš a mnohdy i nerviješ, když pooperačné blázní! Mno snad bude doktor na tolik rozumný a tu nemocenskou mi dá! My taky máme UPC, ale abych pravdu řekla, tak až na pár programů se tam taky není na co koukat 😖 Ale pořád je to lepší než nic 😀
No teplo už by teda mohlo být. Stavíme baráček a už bychom potřebovali dělat vnitřní omítky, ale zatím je na to moc velká zima!

berryl
20. únor 2009

:o) musí to být hodně zajímavá práce, určitě Ti nemocenskou dá, můj doktro říkal, že odnosit dítě v dnešní době je zázrak a v podstatě je každá maminka na rizikovém, vždyď polovina z nás dělá dvanáctky a celý den stojí na nohách, pracuje se o víkendech, stres, životospráva, jsem moc ráda, že jsem doma
celou dobu jsem pracovala skoro bez nemocenské, nadřela jsem se víc než dost, firmě jsem přivedla spoustu zákazníků a kolik jsem jim vydělala penět, takže mám právo si doma v klidu užít těhotenství ne ??? 🙂 🙂 🙂

luciasek1982
20. únor 2009

No jasně že jo! Co jiného bychom si měly užívat než právě těhotenství a mateřství!!! 😉 Mě má práce baví. Pracuju už sedmým rokem a asi bych neměnila. intenzivní medicína mě naplňuje! Po mateřské se budu chtít určitě vrátit, pokud to bude alespoň trochu možné 🙂

berryl
20. únor 2009

to já se taky budu vracet, našla jsem práci která mě baví, přesně jak píšeš, měla jsem veliké štěstí
je spoustu lidí, co svoji práci nemají rádi a chodi do ní s nechutí

luciasek1982
20. únor 2009

A proto si gratulujme, že mezi ně nepatříme 😉 🙂

fifinka31
20. únor 2009

BERYL A V JAKE PRODEJNE?VE fUTURU?JINAK VAS ZDRAVIM Z PRACE,MAM JAKO lUCI PRAC. CELY VIKEND 😒 TAK SE MEJTE HEZKY PAPA.

inkognitto
22. únor 2009

ahoj holky,
tak jsme po další konzultaci v centru a výsledky jsou nevalné. Na IUI to zatím moc nevypadá☹

luciasek1982
22. únor 2009

Ahojky holky!!!

Inko... tak to mě teda mrzí, že to není moc dobré, ale nevěš hlavu možná to nebude zase až tak černé!!!! Budu držet palečky... tfuj, tfuj pro štěstí 😉 🙂

berryl
23. únor 2009

ahoj holky, ne z futura ne to je jiná kolegyně

Luciasku a kdy budeš vědět co a jak?

luciasek1982
23. únor 2009

Ahojky holky!!!

Berryl... mno oni tak říkají,že na testu by to mělo být znát, tak ten 14 DPO. Někde jsem četla, že test může být pozitivní už 10 DPO, ale né vždy. To záleží na tom, jak komu rychle stoupá HCG. Tak u mě to vychází tak na 3.3.! 2.března jsem v práci, tak si vezmu krev na HCG a pošlu ho do laborky 😉

Mějte se všechny moc krásně, a přeji prima začátek týdne! 😉 🙂

berryl
23. únor 2009

to je super 3.3 mám narozeniny, moc moc moc Ti to přeji, myslím na Tebe pořád drž se!!!

bukca
24. únor 2009

ahoj holky ....

Luci, moc a moc ti budu držet pěstičky ....

luciasek1982
24. únor 2009

Ahojky všem!!!!

Jani... děkuji ti moc! Pěsti jsou štěstí, tak snad to tntokrát vyjde 😉

Berryl... Tak že bych na tvý narozeniny dostala já ten nej dáreček??? Pokud ti to nebude vadit, tak to bych byla ten nejšťastnější človíček 😀

Dneska jdu s kámočkou do CineStaru na Líbáš jako Bůh. Tak jsem zvědavá jaké to bude 🙂 Přeji vám všem krásný den!! 😉 🙂

berryl
25. únor 2009

tak to by byl dáreček i pro mě, moc Ti to přeji

tak co film?

luciasek1982
25. únor 2009

Ahojky holky!!!

Berryl.... díky jsi hodná 😉 Film byl skvělý, teda alespoň mě se líbil. Docela jsem se pobavila. 😀 Dneska a zítra jdu na noční 😖 Že by se mi ovšem chtělo, tak to se říct nedá 😒

Přeji tedy alespoň vám všem krásný zbytek dne a příjemný večer!!! 😉 🙂

berryl
25. únor 2009

chci právě vytáhnout manžela do kina, tak jsem chtěla vědět jaké to bylo

tak ať Ti to na noční uteče a přeji pěkný večer

bukca
28. únor 2009

ahojky holky .... tak opět neúspěch .... mcha se dostavila

v pátek jsem si zašla na gyndu a mudr mi napsal utroš a clomhexal na dva měsíce a pro přítele jsem koupila vitamín E ... dneska vzal první tabletku 🙂 a já začínám brát od pondělka ....

a jak se jinak máme???

Luci, zítra budeš brát krev na HCG, že? Tak to ti budu moc držet pěstičky 😉

luciasek1982
1. bře 2009

Ahojky holky!!!

No dneska ráno jsem si jen tak cvičně udělala testík. Jsem 11 dní po IUI a test byl negativní, tak nevím tedy ☹ I když si říkám, že na test je to asi ještě docela brzy! Zítra v práci si nechám vzít krev na HCG, tak uvidíme!!! Držte mi všechny palečky!!!

jani... Utroš jsem taky docela dlouho brala, a pak na dva měsíce Clotilbegyd. S Clomhexalem nemám vůbec žádné zkušenosti, ale snad vám to pomůže 😉

Mějte se všechny moc krásně a užijte si poslední víkendový večer 😉 🙂

bukca
2. bře 2009

Lucinko, tak to moc držím pěstičky a až budeš vědět co a jak, tak hned napiš .. jsem napnutá jak struna !

berryl
2. bře 2009

ahoj holky, bukci já jsem více jak rok na to podvědomně myslela, manžela dopovala prášky, já měřila baz.teplotu, sledovala hlen, sex byl když byla chuť, ale hodně to bylo mířené k ovulaci a pak nastal zlom, měli jsme jít v únoru na to umělé, začala jsem více jíst, přestala jsem měřit bazálku a s manželem jsme měli sex je 2x v celém měsíci(vice jsme se k tomu nedostali) a MS nepřišla a to jsem na ní tak čekala a těšila se, protože jsem si měla začít píchat ty hormony, zázraky se dějí, ani ve snu by mě nenapadlo, že bych mohla být těhotná :O) takže hlavu vzhůru !!!

luciasek1982
2. bře 2009

Ahojky holky!!!

Tak HCG je hotovo a je negativní ☹

bukca
2. bře 2009

Luci ... to je mi líto .. nevadí, nevzávej to a šup na další pokus

luciasek1982
2. bře 2009

Jasan... svět se nezboří... musíme se snažit dál, pač jak říká staré přísloví - Bez práce nejsou koláče 😀 Ale moc díky za podporu, jste zlatíčka!!! 😉 🙂

berryl
2. bře 2009

jsem s Tebou Luci, napíšu Ti do IP

fifinka31
5. bře 2009

Ahoj holky,Luci-škoda ☹ ale dokud neni MS tak neni nic ztraceno-a jestli je tak se oklepak a hura do dalsiho kola,však šance roste s kazdym dalsim IUI!!! 😉
Mi se to už krati,v PO-sup do nemocnice na 17h,a v UT-sup na sál 😒 ....a pak za 2-3dny šup domů 🙂 🙂 🙂 Tak na mne nmyslete a držte palce-jak dorazim domu a budu schopna jit na net tak pisnu.Hadam,pokud mi nic nebude tak ze mne pusti max v patek-vikend tam travit teda nechci!!Tak se mejte pekne.papa