Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

fifinka31
26. bře 2009

Ahoj holkyyy,pisu at nekde nazapadneme hluboko 😉
Iva,to mne mrzi ze ty a dalsi mate tak spatne zkusenost s GC.ale treba dve kocky co k nemu chodily a rikal jim taky ze normalne nemaji sanci-tak uz jsou tehu a normalne 🙂 taky mam podezreni ze pan Dr.treba rekne schvalne ze je nekde problem aby par pristoupil na IVF.Asi bych zkusila ten spermiogram i nekde jinde,nebo si vyzadala ty vysledky a poradila se jinde,treba i na nejake poradne na netu.
Dr.k nemuz chodim ja zase ohodnotil SPG manzela jako ze je dobry,a to muj obv.gyn.to videl jako spatne.A taky SPG se mesic co mesic meni,my meli jeden mesic je pomale a dalsi byly v poho,a dalsi zase pomale.
Takze pokud neni chlap uplne bez spermii,tak je vzdy sance ze se tam ta jedne dostane.ovulace se da podporit lekama,takze pokud ma zena vejcovody ok a ma delohu tak vzdycky je sance na otehotneni prirozene.jen to nekdy trva,a nektere pary to chcou urychlit IVF-a tak to je ok,pokud to chce par,nee pokud je o tom presvedcuje Dr.
A jak se jinak mate holky?Ja jdu v UT ukoncit nemoc.a zaroven na UTZ pač mi vychazi 12dc 😉 -krasne si to moje telo umelo naplanovat 🙂 Zobu Clost,a uz citim vajecniky,vcera uz byl aji hlenik,tak doufam ze ovu nebude drive jak UTZ!!

iva4
26. bře 2009

Dekuji za rady a povzbuzeni . Prosim te jen by me zajimalo jak si tu psala o tech lecich ktere podpori tu ovulaci nevis jak se jmenujou nebo si to budu muset najit na netu.. Ale i tak dekuji. Ja ted nechci doktora videt nemam jeste tu silu jim zase verit .

bukca
27. bře 2009

ahoj holky ... můj gráfek

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

včera jsem poprvé objevila na testíku svoje první krásně viditelné // ... máme velikánskou radost, ale radujeme se zatím jenom potichu ... 8.4. jdu k MUDrovi, tak uvidím ... doufám, že mrcha už nedorazí a u MUDra dopadne vše dobře ...

všem přeji, aby jste ty vytoužené // našly co možná nejdříve

luciasek1982
27. bře 2009

Ahooooooooj!!!!!!!!!!!!

No tak to si děláš prdel ne???!!!!!!! Moc a moc a moc vám gratuluji.... ale zatím jen moc potichoučku, abych něco nezakřikla!!!!! Ty jo, tady jde vidět, že zázraky se opravdu dějí!!!! Jani moc vám to přeju.... budu na tebe myslet a držet palečky.... tfuj, tfuj pro štěstíčko!!!! Teď ho budeš hodn potřebovat!!!! 😉 I když já věřím, že...... 😉 🙂

Teda holky.... já tady s takovou za chvíli zůstanu sama!!! No co je toto za bordel 😀

Mějte se všechny moc krásně.... papa 🙂

bukca
27. bře 2009

Luci ... začala jsem na doporučení jedné koníkovky pít čaj a ono se to "povedlo" ..... je to tady tento ... http://www.gresik.cz/devatero-bylin-zensky.html ... jeden ěmsíc užívání a je to tady .. i když je pravda, že jsem brala clomhexal a utroš a do toho ještě listovku a Radek vitamín E ....

holky ... kupte čaje a píjte ....

luciasek1982
27. bře 2009

Tak teď je nejdůležitější, aby vše dobře dopadlo!!!! Musíš hnedka napsat až se vrátíš od doktora!!!! 😉 🙂 No tak čajíček vyzkouším 😉

berryl
27. bře 2009

bukci :o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

fifinka31
28. bře 2009

🙂 🙂 🙂 jeee,Bukci,kooonecne ste se taky dockali 🙂 Tak potichoucku gratuluji!!!Vidite holky,jen co jsem napsala ze uz tu trcime zase jen my tri,tak se to prolomilo 🙂
Luci,neboj,zatim jsem tady porad este ja s tebou!!!Ale k sakru doufam ze uz tady budeme jen kratce-ze budem nasledovat bukcu a ostatni!!!
No holky ono to proste nekdy chce ten čas.Bukco ,vy jste se jak dlouho snazili??Taky uz pres 2 roky ne??
Heled ale nechces nam napsat ze si na to tentokrat vubec nemyslela zene 🙂 !!!
To slycham casto-ted jsem to vypustila a povedlo se-no ale ja to nejak neumim vypustit ani na jeden mesic!
A krom cajicku,uz nemas zadnou radu pro nas?A v tom grafiku ti smajlici,to značí kdy byl sex??Ty jo tak to musim pridat 🙂 A nejake stojky a tak byly?Nebo jen klasika.
Ja ted zacala pit taky nejake bylinne vyluhy co srovnavaji hormony(nekdy to mozna chce jen doladit tu hladinu hormonu)a nebo to mohla byt taky i nahoda,ze proste ted na vas prisla řada a zrovna se pil cajik 😉
Manzovi ted taky davam vit E,a ja papam este calibrum b.plan-je tam listovka,E,jod-no vse potrebne pro snazilky.
Holky ale tech bylin co podporujou plodnost je tooolik-tezko si vybrat nejake to SPRAVNE slozeni.
Ale je fakt ze kamoska jak zacala pit caj na plodnost(z nekolika bylin)tak taky byla do 2 mes tehu.Ale ona pred tim si vylecila i zanet čipku-tak to mohlo byt i tim,a nebo nahoda 🙂
Tak Luci budem si ted tady drzet palecky navzajem 😉
A vidite IUI-nic,a pak normalne to vyjde 😉 Tak se holky mejte krasne!!!

bukca
29. bře 2009

ahoj holky ...

nažili jsme se přesně dva roky a šest měsíců a kdybych měla napsat, že jsem na to nemyslela, tak je to pěkná pitomost ... hlídala jsem ovu jako pejsek, pravidelně pila čaj, brala tabletky i vitamíny ... sexovali, jak jsme měli a klasiky, žádné stojky a podobné akrobacie, ale vyšlo to asi opravdu tím, že jsem pila ten čajík .... a nejsem holky jedinná, která po tom čajíku otěhotněla ......

zítra si zajdu pro jistotu na krev, protože se mi zdá, že // moc nesílí, jako silí trošku, ale né tak jak bych si představovala, tak si to nechám potvrdit nebo vyvrátit .. jenom doufám, že výsledky budou ještě v ten den ...

pa pa a krásný zbytek víkendu

berryl
30. bře 2009

ahoj holky, bukci budu Ti držet palec ať Ti to potvrdí!!!

fifinka31
30. bře 2009

Bukco,tak uz vis jak jsi dopadla?Drzim palce,no asi to bude chtit porovnat jestli HCG roste,tak to si este pockame ze par dni.
Jinak ja mela jit zitra na UTZ,a dnes mi Dr.volal ze tam zitra nebude-a tak jsem tam byla uz dnes,mam 2 foliky 19,22mm-a ve ST je IUI-tak snad folici nepopraskaji drive,Dr.rikal ze zitra klidne uz by mohla byt ovu,ale to bych musela jit k Cermakovi-a to NIKDY!!Takze budu doufat ze to vydrzi do ST.a pro jistotu jsme vcera sexikovali,a dneska muzem taky.
Jo,a sliznici jsem mela jen 6mm-ale ona jeste trochu povyroste.A Dr.rikal ze od 6mm uz se da oteho.a ze sice Clost snizuje sliznici,ale ze je dokazano ze ji dela lepsi pro plod.To jsem vubec nevedela,tak to je fajn 🙂 sice ji snizi ale treba ji ty leky dodaji neco co ji udela kvalitnejsi.No ale ja zobu clost uz dlouho a je mi to zatim na prd ze.
tak zatim pacek shledacek 😉

rozi.nka
30. bře 2009

ahoj holky, úplnou náhodou jsem nakoukla a tady se nese taková novina 😕
Bukco mooooooc gratuluju, zatím jen tak potichoučku, ale moc ti držím pěsti ať je vše jak má 🙂

a vám ostatním přeju v té nejbližší době stejné dvě čárečky na testu 😵 😵

bukca
30. bře 2009

ahoj holky ... až teď jsem se dostala po celém dni domů .... ráno jsem byla na krvi a odpoledne výsledky

a jaké jsou???? POZITIVNÍ HCG 110, tak máme velkou radost a 10.4. jdu na UTZ a doufám, že bude všechno tak jak má

hollky .... všem vám přeji //, je to nepopsatelný pocit 🙂 , držím vám všem pěstičky

iva4
31. bře 2009

Bucko nejprve ti gratuluji k tehu. Mohla bych se zeptat jaky jste meli problem?? Jestli ty nebo partner. Dekuji Iva4

bukca
31. bře 2009

ahoj, neměli jsme žádný problém, prostě se nám nedařilo .....

všechny testy ok, laparka ok, tak jsme podstoupili 5IUI a v dubnu jsme měli se jít domluvit na IVF, ale od prosince jsme si dali pauzu, že se budeme snažit sami a ono se to povedlo ... sice jsem brala utroš a clomhexal, pila čajík, papala vitamíny, tak nevím, k čemu se nám přiklonit, co bylo to pravé, ale pořád si myslím, že je to tím čajíčkem

iva4
31. bře 2009

ahoj dekuji vis u nas ma pry problem pritel ja jsem v poradku podstoupila jsem IVF ale nezadarilo se, ten cajik co jsi pila jsem nesehnala ale mam neco podobneho tak to vyzkousim a uvidim. A prosim ten utrogestan jsi brala jen tak sama nebo ti ho predepsal doktor ze ho mas uzivat a clomhexal o nem jsem jeste neslysela. jinak dekuji za rady Iva4

fifinka31
31. bře 2009

Bukco,tak to je super 😉 Zrovna vcera jak jsem tam sedela tak sestra volala nekam kvuli HCG a diktovala jmena a psala si ty hodnoty-tak jsi mezi nima byla asi i ty 😉-teda pokud jsi nebyla na krev jinde. No,ale melo by se jit na krev este po 2 dnech at se vidi jestli HCG roste ne??A z toho se pak posoudi jestli to vypada dobre.
No tak ted este aby uteklo tech 10dni do UTZ-to uz bys mohla videt srdicko,a pak ti urcite spadne veliky kamen ze srdce ze 🙂 A zkouselas este test?jestli // sílí??

bukca
31. bře 2009

iva ...... utroš jsem brala od 18DC do 25DC, ale jak jsem našla na testu //, tak jsem ho hned nasadila 1-0-1

fifi ... ano, byla jsem v GC na krvi, ale už tam nejdu, využila jsem je jenom proto, abych to věděla ještě ten den protože u mého gynekologa jsou výsledky až na druhý den

jinak test mi trochu zesílil, ale né moc ... dneska jsem si dala pauzu a bude dělat test až zítra a doufám, že bude silnější ....

fifinka31
1. dub 2009

Ahojki,tak mam po IUI,docela to bylo v poho,ja jsem citlivka a srdce mi busilo zase jak blazen,horsi nez pred laparkou!!Ale ja si poprosila o ten mekci katetr,a oni mi ho dali 😉 a s tim je to pry lepsi,i kdyz tentokrat Dr.rikal ze pomerna cast vtekla spet po katetru 😒 no ale kukal pak pres UTZ a videl tam neco,tak prece si nemohly vsecky vyplavat ze,nektere se urcite vydali opacnym smerem smer vajicko 😉 ale myslim ze ovulka este nebyla a nebo je tedka,poboliva mne dole a vubec je mi nejak divne.Folici po IUi este byli videt ale Dr.rikal ze by meli brzy prasknout,ptal se jestli chci příp.reinsemin.ale nechci,jedno IUI mi bohate staci,zbytek dozenem doma 😉
Tak a nemocenska mi skoncila a v patek do rachoty!!!Dnes sem vstavala o pul 7 a jsem ted uplne ko,sem si zvykla vstavat kolem 9 a pak to tak dopada 🙂
Luci,a ty jsi tedka v jake fazi cyklu,cekas na ovulku??A beres Clost i kdyz treba nepujdes na IUI?

dajen11
2. dub 2009

moc gratuluju Bukči ktěhu.Taky znám jednu těhulku,která zapadla po čajíčku,ale ještě před tím byla v lázních na léčení neplodnosti.Přeju pěkné pokoukáníčko na UTZ.Já jsem už byla na 3D UTZ a bude to chlapeček,tak jsme moc rádi.Všem Vám přeju taky takové štěstí jakose stalo mně,Bukči ad........ 😵

miska66
3. dub 2009

ahooooooj holky z gyncentra taky jsem tu dlouho nebyla a koukam ze gratuluji Vam kterym se to povedlo a kterym ne tak se to podari urcite. Bukco, berryl, rozinko, super ze se to povedlo.

Holky mam este dva mrazacky, asi je tam necham?pokud ten pobyt maji zatim paplaceny. A pak se uvidi. Ja jsem za Cermakem este nebyla oznamit mu to. Ani nejdu, nevim co by mi asi tak rekl. Urcite ho budu este potrebovat v budoucnu.

Dajen a jsi z OV, gratuluji k chlapeckovi?

dajen11
4. dub 2009

misko66-Jsem kouse kod OV.Přeju ti aby se tvé mražačky už brzy ohřívaly u tebe v náručí.

luciasek1982
6. dub 2009

Ahojky Holky!!!!

Tak jak se všechny máte??? Konečně se k nám dostavilo jarní počasí a doufám, že sluníčko nás všechny nabilo novou energií!!! 😉
No pokud jde o další mou IUI, tak to bude zase sranda. Musím tam zavola a prodiskutovat to se sestřičkou. Zase mi vychází 13DC na sobotu a to 11.4. Pak jsou velikonoce, tak nevím nevím jestli by jajca do úterka vydržely 😒 No jinak Clostilbegyt beru, i kdybych na IUI nešla, přece jen to určitým zbůsobem, alespoň trochu pomůže k větší šanci konečně uspět!!!! 🙂

Holky přeji vám všem těhulkám i snažilkám, krásné, jarní, sluníčkové a hlavně šťastné dny.... papa 😉 🙂

fifinka31
7. dub 2009

Ahoj holky,Luci,ja byt tebou tak se automaticky objednam na PA na UTZ-to budes 12dc,a uvidis jak budou folici velici,a da se s Dr.domluvit ze ti napise Pregnyl,a ten pusobi 36h-ze folik nepraskne,a tim se oddali ovu.takze pokud ti vychazi ovu cca na nedeli,tak by sis pichla pregnyl(jako sestra to zvladnes🙂treba v nedeli a pak hned v UT IUI-a dalo by se to takhle zvladnout. 😉
Ja mela tedka 11dc UTZ,a Dr,se zdalo ze ovu bude UT,ST,a nakonec ve ST po IUI foliky este videl,no a ty mrsky praskly az ve CT vecer-mela sem tentokrat dost silnou ovu!!
A ted sem chytla zanet spodku!!! takze parada 😒
Bukco,a jak ty se citis??co // sílí??

bukca
9. dub 2009

ahojky ....

fifi ... už netestuji ... zítra jdu na KO, tak jsem zvědá, co mi MUDr řekne .... mám šílený strach, ale to je asi normální ...

Luci, fifi má pravdu, takdy jsem o tom slyšela, že ti Pregnyl posune ovu až o 36 hodin .... je škoda propásnout další měsíc ...

fifinka31
9. dub 2009

Bukco na zitrek ti drzim palce!!!At mas dobre zpravy!!!dej pak vedet 😉 pa

bukca
10. dub 2009

ahoj holky ... tak jsme 0,88cm velcí, ale zatím nemáme srdíčko .... pan doktor nám řekl, že to aby vypadá moc dobře ....

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

fifinka31
10. dub 2009

Ahoj Bukco,tak jeste ta tresinka na dort v podobe bijiciho srdicka,a jeden kamen z tebe spadne co 🙂 A kdy jdes priste??umim si predstavit ty nerviky-tak na pul gratuluji ale stale drzim palcaky na srdicko!!!Ale kdyz to videl Dr.dobre,a este je brzo na srdicko,tak to bude v pohode uvidis.MUSí!!!
Ja dnes byla v ZOO s kamoskou a jeji 1/2 rocni holcickou-tak sem si ji ponunala,nabazila se ji,a uplne zářím 😉
a zitra chcem jit nekam do prirody s manžou-tak snad pocasi vydrzi.Tak pak dej zase vedet ju?!
Luci,a jak ty?Jaks to vyresila??Bylas dnes na tom UTZ??

fifinka31
12. dub 2009

píšu at nezapadnem nekam.dnes sem namerila nizkou tepl-36,6 i pri braní UTR.(nemuzu srovnavat,pač jine dny sem nemerila )no a odpolko uz se rozjelo mini špíno 😒 tak je to asi zase v pejru. 😠
Tak jsem ted sežr...krabku orechu v cukru a davam si vinko-na žal.

bukca
14. dub 2009

fifi ... nízká teplota je náznak mrchy .. kdyby si měřila pravidelně, tak to víš ... co tak začít ... mě to celkem i potom bavilo 😉

co ten čajík ? Kopila jste si ho některá????