Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
9. dub 2011

@gammaray
@jancica74 Holky díky za podporu...... 😉 Kééééžby to vyšlo.... zítra testnu a dám vědět 😉

jancica74
9. dub 2011

@luciasek1982 budu čekat na zpravy - držím vše svěrače za pozitivni 🙂 😀 😝

neiry
10. dub 2011

@luciasek1982 Tak co? Jsem napnutá jak malé gatě. 🙂

luciasek1982
10. dub 2011

@neiry ☹ /

neiry
10. dub 2011

@luciasek1982 😕 Ty jo, tak to je mi moc líto 😢.

jancica74
10. dub 2011

@luciasek1982 ještě to není ztracené......

luciasek1982
10. dub 2011

@jancica74 nechci zbytečně doufat..... zase mě začaly bolet záda, jako před menstruací.... sice tak zvláštně jen jedna strana....
Už do pátku testovat nebudu, kašlu na to a počkám si na výsledky krve...... už se ale snažím připravovat na nejhorší ☹ 😢

luciasek1982
10. dub 2011

@neiry ani nevíš jak mě...... ještě trochu doufám, ale připravuju se na nejhorší!!!! 😢

neiry
10. dub 2011

@luciasek1982 Ale ne, žádné nejhorší, máte ještě plnou mrazničku 😉. Vezmi to z té druhé strany, že čím dřív to dostaneš, tím dřív si pojedeš pro další miminka. Takže já být tebou, tak ještě doufám, ale zároveň už počítám i dny do dalšího pokusu, který už určitě bude vítězný 😵

jarinek
10. dub 2011

Ahoj holky.@luciasek ještě není nic ztraceno,ale vím jak ti je.Mě pan dr.Poláček řekl že poprvé to jen zkouška na tělo,že napodruhé a z ketu to vyjde určitě.Hlavu vzhůru a mysli pozitivně.Myslím na tebe.

luciasek1982
11. dub 2011

@neiry Však já to myslela, že budu myslet na nejhorší v tomhle prvním pokusu...... Vím že miminem máme spousty a čekají tam na nás 😉 Mrcha zatím stále nedorazila......

luciasek1982
11. dub 2011

@jarinek Jednou to prostě vyjít musí...... jen už se nějak nemůžu dočkat 😅

neiry
11. dub 2011

@luciasek1982 Drž se, i kdyby to teď nedopadlo, tak to určitě vyjde příště. Navíc se říká, že když ty embryjka přežijou to rozmražení, tak jsou opravdu kvalitní a silné, tak to by bylo, aby nebylo.
A jak to bere manžel, nebo přítel, teď nevím, jestli jsi psala, že jsi vdaná. A to, že vám dají dvě, to rozhodli doktoři, nebo to bylo vaše přání?

luciasek1982
11. dub 2011

@neiry To že nám budou dávat 2 to byla hotová věc. Neptali se nás jestli třeba nechceme dát tři mimísky. Já bych ale stejně tři nechtěla..... představa následné redukce mě naprosto děsila!!!! A jak to snáší přítel? Tomu jsem neřekla, že jsem si udělala test a on věří v to, že se to podařilo. Mluví o mě v množném čísle 😀 Uvidíme jak to bude brát, když se opravdu prokáže, že to nevyšlo..... ale myslím, že se pak bude upínat k dalšímu pokusu! 😉

neiry
11. dub 2011

@luciasek1982 Aha, tak my jsme měli domluvené tři 🙂. Samozřejmě to pak dopadlo úplně jinak tím, že bylo jenom jedno, ale vycházela jsem ze známé, která taky byla dvakrát na umělém oplodnění a pokaždé jí zavedli tři mimča. Poprvé z toho bylo jedno mimi a podruhé dvojčátka. 🙂 Ale taky znám zprostředkovaně paní, které dali tři a všechny tři se chytly a ona odmítla jít na redukci. A má teď trojčátka 🙂.

luciasek1982
11. dub 2011

@neiry No já právě mám bývalou spolužačku ze základky a jí se uchytily taky všechny tři, a tak musela jít na redukci.... a to riziko, že se něco stane tak vždycky je...... a upřímně... trojčata????? NE 😀

luciasek1982
11. dub 2011

@neiry No nic, jdu se oblíknout a jedu si do gyncentra pro další list PNky 😉 Tak zatím pa

neiry
11. dub 2011

@luciasek1982 No, musí to být záhul, i jedno mimčo je někdy až nad hlavu. Ale sama nevím, jak bych se zachovala, kdyby se všechny tři chytly 😒. Příští rok si necháme zavést dvě. Pokud teda dvě budou 🙄.

luciasek1982
11. dub 2011

@neiry Ale to víš že budou....... bude jich tolik, až tě zrak bude přecházet 😉 🙂 Prosím tě, ty když jsi byla na krev v gyncentru, tak ty výsledky jsou ještě ten den odpoledne?

jancica74
11. dub 2011

@luciasek1982 ano,ještě ten den - já měla vždy volat po 14h - hodně štěstí přeji 😉

luciasek1982
11. dub 2011

@jancica74 Děkuji ti moc za odpověď 😉 Ještě nějaká ta naděje ve mě zůstala..... menstruace zatím ani náznakem nedorazila, takže pořád tak nějak doufám 😉

neiry
11. dub 2011

@luciasek1982 Joo, je to tak. Když se tam přijde na krev dopoledne, tak je ještě ten den, když až odpoledne, tak jsou výsledky druhý den.

No to jsem zvědavá na ten přecházející zrak 😀

luciasek1982
12. dub 2011

@neiry Ahojky 😉 No to si piš, budeš jako chovná slípka 😀 Budeš ze sebe sypat jedno vajíčko za druhým 😀

luciasek1982
12. dub 2011

@gammaray
@neiry
@jancica74 Tak holky..... prsa už nebolí a dnes jsem začala krvácet ☹ 😢

neiry
12. dub 2011

@luciasek1982 😢 To je mi moc líto. Mi vychází, žes to dostala na den přesně. Odběr jsi měla před 2 týdny a dneska je patnáctý den. Holka, drž se a vezmi to z té druhé strany. Pokud nebude žádný problém, tak už za 2-3 týdny si můžete jet pro další miminka. A s každým dalším pokusem stoupá šance, že to vyjde.

gammaray
12. dub 2011

@luciasek1982 no jo,co se dá dělat...ale aspon víš,na čem seš a už tedka s předstihem se můžeš duševně připravovat na ket. 😒 jo ,někde jsem četla,že s mraženými bývá procentuálně vyšší úspěšnost .. 😵 a co muž,už to ví?

luciasek1982
13. dub 2011

@gammaray Jo už jsem mu to včera oznámila po tělefonu, protože má hodně práce a neměl přijet na noc domů. Nakonec se tak moc snažil, ža večer přijel, abychom mohli být spolu. Pořád mě drží, že to třeba ještě nemusí nic znamenat a večer mi mojal bříško a promlouval k "Mařence a Jeníčkovi", že mají zůstat ještě uvnitř, že na to aby šli ven je ještě hooodně brzy ☹ Myslím ale, že ho neposlechli, protože krvácím hodně, není to jen nějaké špinění!!!! Ráno než jel do práce se mě ptal jak to vypadá......
No co no..... připravíme si naše milované sněhuláčky a jdeme na pokus č.2..... kéžby byl úspěšnější než tento!!!! Já teď odmenstruuju a budu muset čekat s KET na další menstruační cyklus a nebo jak to probíhá?

neiry
13. dub 2011

@luciasek1982 Tak pokud to, co máš je menstruace, tak si myslím, že už se to zase počítá od začátku, že jsi dneska 2 DC a KET probíhá asi v půlce cyklu, ne? Tak, jak bys normálně otěhotněla. Takže já myslím, že za 2 týdny bys je už mohla mít u sebe. Otázka je, jestli třeba doktor nebude chtít tenhle cyklus počkat a udělat KET až za měsíc.

gammaray
13. dub 2011

@luciasek1982 bývá to jak říká neiry ,ale nech to na doktorovi,on vymyslí,co je pro tebe nejvhodnější.já jsem třeba musela od toho prvního dne brát prášky na tu sliznici a to by pro tebe znamenalo transfer až v dalším cyklu,však uvidíš..čus

luciasek1982
13. dub 2011

@gammaray
@neiry No to jsem si právě myslela, že od menstruace mi dá zase nějaké přípravné hormony, a tím, že vlastně teď jsme to prošvihli, tak budu asi muset čekat do dalšího cyklu...... boooože tak dlouho ..... zmagořím!!!!! 😖 😅
No jedno pozitivum to má, alespoň si zase budeme moci užít žhavého sexu 😀