Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

gammaray
7. lis 2011

@neiry takže...kolik kolik,slepičko 😀 😀

neiry
7. lis 2011

@gammaray 11 🙂. Teď ještě, aby se oplodnily, zdárně vyvíjely, a pak se jim u mě líbilo až do porodu. 🙂 Volat si budu ve středu, jak to s nimi dopadlo, tak teď nebudu dva dny dělat nic jiného než je na dálku hypnotizovat, ať to nezabalí.

luciasek1982
7. lis 2011

@neiry Tak co? Jak jsi dopadla???? Kolik jich máte???? Jsem zvědavá, tak piš, piš 😉

luciasek1982
7. lis 2011

@neiry Jupíííí..... tak to moooooc veliká gratulace z mé strany a myslím, že nejen z mé 😉 Tak to je paráda...... hlavně aby teď proběhlo všechno tak jak má a bojovníčci můžou bojovat o 106 😉

gammaray
8. lis 2011

@neiry hezké čísílko....gratulka 😉 😉

neiry
9. lis 2011

@gammaray
@luciasek1982 Tak máme 6 embryjek 😵. Zbytek vajec se prý ani neoplodnil. Transfer bude v pátek.

gammaray
9. lis 2011

@neiry čauec...super...bohatě stačí 😉 kolik pak jich vložíme? 😉

neiry
9. lis 2011

@gammaray Já chci 2 🙂. Tak pevně doufám, že aspoň ty dvě do pátku vydrží. I když kdoví, jak to bude, lítám teď jen po doktorech, mám nespecifickou bolest břicha, podezření snad na všechno, tak kdoví, jestli se to nebude mrazit a transfer až někdy jindy ☹

gammaray
9. lis 2011

@neiry Nemaluj čerta na zed-jsou to bojovníci a vydrží. jejda,tak to je nepříjemné a to už máš dýl nebo až tedka po stimulce a odběru?koukej,at jsi do pátku fit...držím palec,pozdrav kloučka 😉

neiry
9. lis 2011

@gammaray IP 🙂

luciasek1982
9. lis 2011

@neiry Tak to jsme na tom stejně 😀 Já jich mám taky ještě 6 😉 Budu na tebe v pátek moc myslet!!!! Kéž by se vám tak pěkně zadařilo jako minule.... hned na první šup 😀 Tfuj, tfuj pro štěstí 😉

jancica74
9. lis 2011

@neiry držím vše co mám.-))))))

neiry
10. lis 2011

@jancica74
@luciasek1982
@gammaray Děkuju holky, dneska jsem taky volala a pořád je jich 6, šikovné miminka 🙂.

luciasek1982
11. lis 2011

@neiry Tak to je padára 😉 Drží se bojovníčci.... to je dobré znamení 😉 Ani se nenaděješ a budeš je mít u sebe 😉

neiry
11. lis 2011

@luciasek1982 Tak už mám dvě v sobě, za týden začínám testit a za dva týdny jdu na krev 🙂.

luciasek1982
11. lis 2011

@neiry Opatruj se a hlavně opatruj bobany 😉 A bude vás pět 😀

gammaray
11. lis 2011

@neiry no paráda....ted jen vydržet !!!opatruj se 😉 😉

gammaray
18. lis 2011

@neiry čau...tak jak s tebou,už si to zkusila nebo je ještě čas ?

luciasek1982
21. lis 2011

@neiry Haloooo, halooooo...... tak co? Povídej a přeháněj 😉

luciasek1982
1. pro 2011

@jancica74
@gammaray
@neiry Ahojky holky 😉 Hned další menstruační cyklus jdeme do toho 😉 Pokud to pěkně vyjde tak by KETík mohl proběhnout okolo 4.ledna..... ovšem nevím jak mi to bude vycházet mezi svátky a hlavně jak tam budou mít ordinační hodiny. A jinak to jistí hned další termín okolo 31.ledna 😉 Jéééé jak já se těšíííím..... snad nám Nový rok přinese i něco nového do našeho života 😉

@neiry A co Vy? Jak pokračujete? Vyjde Vám ještě jeden KET? 😉

neiry
1. pro 2011

@luciasek1982 To jsou super plány 🙂. A už jsi byla v gyncentru, že to máš tak přesně naplánované? 🙂 A bereš už něco na ten KET? Jak to vůbec probíhá, jaké léky se berou?
My teď nepokračujeme nijak, jsem ve fázi odhodlávání se ke KETu 🙂

luciasek1982
1. pro 2011

@neiry No chtěli jsme jít už tento cyklus, ale vychází to blbě. Už teď v pátek bych musela na UTZ a začátkem týdne by byl KET, ale v tu dobu ještě nebudu mít výsledky stěrů z gyndy, jestli už jsem a nebo nejsem v pořádku, takže budeme muset počkat do dalšího menstruačního cyklu. Já nikdy u KETu nebrala nic jiného než jen Utrogestan, který mi vždycky nasadili v den, kdy jsem přišla na kontrolní UTZ jestli mi dobře narůstá sliznice, což se chodí vždycky 10DC.
Takže na začátku dalšího MC tam zavolám a domluvím se s něma jestli mám přijít rovnou ten 10DC na UTZ a nebo jestli mám přijít dříve na nějakou konzultaci 😉
Jinak ty termíny, které jsem tady psala jsou orientační...... vypočetla jsem si to podle MC 😉 😀

gammaray
1. pro 2011

@luciasek1982 zdravím 😉 takže se to hnulo,to je fajn,leden to jistí 😀 😀 přeji at jsou výsledky stěrů a všeho dobré a ty můžeš znova do toho.
jen je mi divné,že před ketem fakt kromě utroše nic nedávají,.ty okna taky ještě nemám 😀 😀 😀 čus všechny

luciasek1982
1. pro 2011

@gammaray No nevím, nikdy mi nic jiného nedával, prostě jen Utroš. Však uvidím co mi řekne teď 😉 V pondělí jdu na gyndu, a pak jen čekat na výsledky..... snad už to bude v pořádku a budeme se moct soustředit jen na prcky 😉 Už se na to moc těším..... už aby byl leden 😀
A okna už mám..... heč 😀 A ty si z toho nic nedělej a spusť si dolů žaluzie, ty hodně zamaskují 😀

luciasek1982
1. pro 2011

@gammaray A ty jsi zobala co před KETem? 😉

gammaray
1. pro 2011

@luciasek1982 dobrý nápad 😀 😀 ale ne,já se odhodlám,chce to jen čas 😉 mně dával od prvního dne cyklu Divinu,myslím,že je to na růst sliznice,nebo na co.

gammaray
1. pro 2011

@luciasek1982 abych nekecala,nevím přesně, jestli je to na ten růst,brala jsem ji vlastně nepřetržitě až do 12tt.

neiry
1. pro 2011

@luciasek1982 Aha a už jsem zapomněla - ke komu chodíš? My měli konzultaci po tom neúspěšném IVF a tam mi doktor řekl, že jsou dva možné způsoby KETů, jeden buď v přirozeném cyklu, kdy se musí trefit ovulace a odhadnout cca, kdy by oplodněné vajco doplulo do dělohy a tak nějak plus mínus provést transfer. Nevýhoda prý je, že se to přesně nemusí utrefit, výhoda je, že člověk otěhotní jakoby otěhotněl i normálně a tělo si pak začne tvořit hormony samy.
A druhý způsob KETu je prý řízený, kdy se od začátku cyklu bere něco na růst děložní sliznice a potlačí se tím ten vlastní menstruační cyklus, tím pádem není ovulace. A to "otěhotnění" jakože ten transfer je takový volnější, prostě jak je sliznice vysoká, tak se udělá a není tam takový časový stres jak u toho cyklu, kdy ta ovulace proběhne a musí se to utrefit. Nevýhodou prý ale je, že tady při tom je to otěhotnění takové "umělé" a až do 12. týdne se musí brát léky na udržení. Jako že ten utrogestan a nevím, jestli i něco jiného. A prý kdyby se vysadil/zapomněl vzít, tak dojde k potratu, protože to těhotenství je držené uměle těma hormonama.
Utrogestan se asi bere vždycky, i v tom přirozeném cyklu, ale tam je to asi jen pro jistotu a když se zapomene vzít, tak se nic neděje, protože tělo si ty hormony tvoří i samo, když proběhla ta ovulace.

Tak z toho mi vychází, že ty tvoje KETy byly v tom přirozeném cyklu a mi doktor navrhl ten řízený.

luciasek1982
1. pro 2011

@gammaray Ach to odhodlání 😀 Mě taky dlooouho trvalo, než jsem ho našla.... ale nakonec se přede mnou neschovalo a já se na ty okna vrhla 😀
Aha, tak to on mi právě říkal, že sliznici mám vždycky ukázkově narostlou, takže asi není potřeba mi něco dávat. A to mi říkala i moje gynekoložka, když jsem tam jednou přišla na kontrolu a bylo to zrovna v době těsně před ovulací, že sliznici mám krásně vysokou..... No prostě uvidím co si na mě zase vymyslí 🙂

neiry
1. pro 2011

@gammaray Joo, vidíš to, taky říkal, že budu pak brát Divinu a přesně, že do 12. týdne nesmím v žádném případě zapomenout vzít utrogestan, tak to je ten řízený cyklus.

Já nevím, ale mi je sympatičtější ten přirozený cyklus s tou ovulací, právě kvůli tomu, že ovulaci mívám, se sliznicí taky problém nebyl, když už jsem dvakrát otěhotněla a není tam stres z toho zapomenutí těch léků. Ale tak snad ví, co dělá 😒