Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

michule
17. pro 2007

Ahoj holky.
Koczurko - takže vánoce můžou začít. Máme všechno!!!
Susyk - nevadí, že tady nedostaneš, hlavně občas nahlídni a moc ti držíme palečky na zítřek at je mimisku dostatek a at se u tebe drží, nejlépe 9 měsíců.
Gabka, Ili a Susyk jsou ted čekatelky a Abi, Koczurka a já snažilky a špioni. To máme lehké tabulkování a statistiky. Ještě, že je nás tady tak málo.

koczurka
17. pro 2007

Ahojte,s takovou koníka už asi nezavaříme co?Každý na něco čeká a nic ☹ ...jsem tady opravdu jen jako špiónka...Kdo si počká ten se dočká že?Holky držte se...a pište!Papa

katy84
18. pro 2007

Ahoj holky..
Omlouvám se že Vám tu lezu, ale dneska Vás celý večer pročítám, celou diskuzi a právě jsem se dostala až nakonec..takže já mám pocit, že Vás už trošku znám, ale vy mě ne tak vám tu o sobě něco napíšu, jestli se teda můžu přidat 😅
Takže o mimi se s přítelem snažíme rok a třičtvrtě..
Zatím jsem docházela jen ke svému gyn. a ten měl dost laxní přístup, přesto jsem teda zvládla pár vyš. a zjistilo se že mám zvýšený prolaktin, hraniční hormony štítné žlázy, nedostatek progesteronu a že u mě nedochází k ovulaci, partner ukázkové spermio, takže problém u mě ☹
6 měsíců jsem brala léky na stimulaci vaječníků a snažili jsme se přirozeně..
Pak jsem si dala půl roku pauzu, že to třeba vyjde když na to nebudu myslet (jak všichni pořád radí) ale nevyšlo to a můj dr. mi po poslední návštěvě doporučil přímo IVF..
Jelikož jsem z Ostravy-Zábřehu, ráda bych do gyncentra, ale popravdě řečeno jsem se po všech těch negativních ohlasech chystala do Olomouce..ale po přečtení této diskuze (a přelouskání prvních ryze negativních příspěvků) jsem se rozhodla že to teda zkusím a půjdu tam co nejdříve po novém roce 🙂

Tímto bych Vás chtěla hrozně moc poprosit jestli byste mi mohla některá co nejpodrobněji popsat jak to tam probíhá nejlépe od chvíle kdy stojím před budovou gyncentra..😉
Je asi jedno který DC tam poprvé půjdu že?
Díky moc všem které jste ten můj přízpěvek dočetly až sem 😵 🙂

michule
18. pro 2007

Ahoj holky.
Koczurko nezoufej. Však to příjde a budeme zase my prožívat s tebou tu událost.
Ahoj Katy. Vítáme tě. Zkusím ti popsat co dál, když už teda vkročíš do budovy 🙂 . Birokracie - tudíž vypíšeš několi archu a podpisy a blablabla 😠 .
Pak podstoupíš konzultaci s lékářem ( Čermák nebo Jaroš ). Poté příjdou odběry krve a spermatu ( dělají si své vyšetření, takže je zbytečné jim říkat, že přítel je OK nebo ty ). No a pak to jde hodně rychle. My tam přišli s přítelem letos v lednu a v únoru jsem už stimulovala na své první IVF. Pokud budeš chtít popsat další postup, stačí napsat.
Tak to je má zkušenost a holky bud napíšou jiné poznatky, nebo téměř stejné.

katy84
18. pro 2007

Michulko diky moc!!
A jeste provadi se hned ten prvni den klasicke vnitrni vysetreni a ultrazvuk

katy84
18. pro 2007

? 🙂

michule
18. pro 2007

Katy - né. První den je jen ta konzultace. Pak příjdeš první až třetí den mršky. Přítel kterýkoliv den na krev a na sperma se jen objedná ve třetím patře. Tam je i laboratoř. Po výsledcích příjdeš na UV a pak se to rozběhne. Takže první krok už máte za sebou?? ( Myslím telefon a objednávku??? )

katy84
18. pro 2007

No ještě ne, ještě jsme se do včerejška radili, teda já už byla rozhodnutá, jen jsem to musela vše vysvětlit příteli a dohodnout se..
Takže asi že teď přes svátky už to vydržím a po svátcích se hned objednám..
Nebo jak dlouho cca trvá to než se objednám?
Kdyby mě objednali stejně až po novém roce tak bych se objednala už teď..
Jo a kdybych tam přišla zrovna ten 3.den MS?
Mě to totiž vychází na MS asi 24.12.-27.12. tak bych nerada ztratila další cyklus :(
A je někde číslo přímo na toho Jaroše?
Slyšela jsem že Čermák je malinko arogantní a já měla arogantního gyn. doteď takže bych ráda změnu 🙂

michule
18. pro 2007

Katy - Takže přímo na Jaroše tel. není, ale sestřičky jsou moc fajn a první se tě zeptají ke komu chceš jít. Takže myslím, že MUDr není žádný problém. Netrvá to dlouho, my čekali asi 14 dní ( objednání ). Bohužel si, ale budeš muset počkat na další cyklus, protože oni chcou určitě nejdříve rozhovor a Jaroš je trochu pečlivější, takže u něj to může trvat i trochu déle. Klidně tam tedy můžeš zavolet ještě do konce týdne. Dovolenou mají od 21. 12 do 2.1.08
Holky a pište. Kde jako jste???

katy84
18. pro 2007

Bezva, diky moc, jsi zlata 🙂
Taky koukam ze to tu nejak utichlo, jeste ze tu mam aspon Tebe 🙂
Moc Ti drzim palecky na ten leden, to cekani je asi dost desny ze 😒
Uplne Te chapu, nejradsi bych hned 1.1. zacla stimulovat 😀

michule
18. pro 2007

není zč Katy. Třeba až se ozvou holky, tak ti napíšou svůj poznatek.
S tím čekáním je to mazec. Pořád na něco čekáš. Až dostaneš injekce na stimulaci, pak až ti udělají punkci, pak až bude konečně ET a pak zase na KET a pořád dokola. Strašně tím trpí psychika. No, ale musíme být statečné. Taky jsem ze Zábřehu. Gabka a ILi jsou určitě ležíci a nevím kde je Koczurka a Abi, jsme tady samotné.

ili5
18. pro 2007

Ahoj holky,mám 2 mimi v sobě,nakonec mi zmrazili 4 ještě.Tak se bojím,jestli mi nezmrazili všechny(když mi v pondělí řekli,že mi2 zamrazí a 2 zavedou)a do mně nic nedali?!asi je to blbost,že?Je mi jen divné,že další 2 se vyvinuly od pondělí do úterka.Asi je to možné,musím doufat,nic jiného mi nezbude.Jdu ležet,pak se ozvu.Už jsem přeležená,nevím jak budu týden jen ležet. 😉

abi0605
18. pro 2007

Hezký večer, Ili blahopřeji k miminkům,doufám,že nse jim u tebe bude líbit.

abi0605
18. pro 2007

katy84 přeji ti aby jsi moc dlouho nečekala a hlavně aby vyšel už první pokus. 😉

koczurka
18. pro 2007

Ahoj všichni!Vítám novou snažilku Katy 🙂 .Michul,napsala jsi to úplně přesně,musím jen zdůraznit že je to fakt mazec na tu psychiku.Ili,všechno je určitě ok,neboj jen odpočívej a občas napiš.Abi co pejsek,jak se jmenuje?Hezký večer!Pa... 😅

abi0605
19. pro 2007

Koczurko naše fenečka se jmenuje Bára a je to opravdu naše zlatíčko.Dostala jsem ji jako náplast po tom potratu v říjnu a celkem mně z toho šoku dostala.

ili5
19. pro 2007

Ahoj všichni,díky za podporu,nebaví mě pořád ležet,zatím vše ok,jen trochu bolí břicho,ale dá se to.Gabka se neozývá,poctivě leží,to je dobře. 😉

abi0605
19. pro 2007

Ahojky Ili. Já taky po ET pořád neležea. To není ani moc dobré na psychiku.Znám holku co hned po ET doma vařila a dvojčátka se uržela... 😉

abi0605
19. pro 2007

Moje dcera má dneska přesně 21 let, když si vzpomenu,že byla počata o svatební noci,jenom jsme si prostě jednou nedali pozor... 😉 A teď abych se snažila s pomocí doktorů.... ale to bude asi i tou výměnou partnera.. 😲

katy84
19. pro 2007

Koczurko a Abi diky moc!!
Ili hrozne moc drzim palecky!!
Bylo by super kdybych tu hned na privitanou mohla gratulovat tehulce 🙂

Jinak abi my mame taky pejska, dokonce dva 🙂) a toho druheho jsem si poridila prave proto ze se nam dlouho nedarilo, a ted jsem hrozne stastna ze ji tu mam, takove moje male miminko 🙂 Jmenuje se Amy a je to bila civava 🙂
Chtela jsem si ji dat jako fotku ale je tam napsane ze tam nesmi byt fotka zviratka ☹

michule
19. pro 2007

Ahoj holky.
Ili přidávám se a taky držím palečky jek jen se dá i Gabce. Ted budeme všechny čekat. Já ležela poctivé 4 dny, jak řekly sestřičky, ale taky znám holky, co šly hned po transféru do práce. Prostě co se má stát, to se stane. Ale jsou to nervy.
Abi - gratulujeme k porodu před 21 lety 😀 . Toto, ale letí, že?? Taková velká slečna. Už abychom měly nějaké to miminko, protože se taky může stát, že budeme dříve babičky. 😉

koczurka
19. pro 2007

Ahoj všichni!Katy,tak to máš taky doma veselo co,aspoň nějaký mazlík doma. 😅 Taková prima zpřízněná dušička že?...Abi,moc pěkný pejsek,takového by chtěl můj přítel ale to v našem malém bytě nepřipadá v úvahu.A kdepak se nám dneska toulá Michule?

koczurka
19. pro 2007

Teď jsem to dopsala a ty jsi tady...

michule
19. pro 2007

No Koczurko - takže já se toulám jo?? V tom případě ty jsi taky pěkná tulačka 😀 . Dobalila jsem dárky a to je má celodenní činost. Mám šílenou lenoru a nevím jak ji překonat. Co děláš ty???

koczurka
19. pro 2007

No tulajdo-já tak nějak dodělávám úklid,ale takové maličkosti.Ale už to mám,taky se mi nechtělo...Na lenoru je nejlepší nedělat nic.Ty už máš zabalené dárečky jo,já teda ještě ne.A stromeček strojíte kdy?

susyk
19. pro 2007

Ahoj, tak mám taky v sobě 2 mimísky zmrazílky nemám žádné. S Ili sme se tam potkali, tak sme pokecali. Už sem taky přeleželá je to teda mazec to vydržet. Tak se tu zatim mějte zas sem někdy mrknu papa

koczurka
19. pro 2007

Susyk,gratuluju... 😀 .Tak pěkně odpočívej a drž se.

michule
19. pro 2007

Susyk taky gratulace, hezky odpočívejte, at se pak můžeme radovat.
Koczurko - já dodělám lehký úklid v pátek a stromeček asi taky nechám na pátek. At si ho trochu užijeme. Hlavně at je pod ním hoooodně dárků. No je to přežitek, já vím, ale musíme mít z něčeho radost, no ne?? A co vy a stromeček a kdy odjíždíte na hory???

koczurka
19. pro 2007

Jasně že jo,užijem si to v plné parádě. 😉 Na hory odjíždíme 29.prosince,už se těším.Stromeček asi taky až v pátek,moc se mi do něj nechce. 😒

katy84
20. pro 2007

Koczurko presne tak, ja ji nemit tak uz jsem urcite v Opave 😀
Jinak vy strojite stromecek kdy chcete?
My jsme ho doma vzdycky strojili az na Stedry den dopoledne a pritel doma taky tak to delame stejne..
Akorat letos je pritel v praci tak to asi oslavime uz 23. 🙂