Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

bukca
6. říj 2008

Ahoj luci .... já jsem zvědá. Dozvím se to už tento víkend. Ufff .... testovat budu ale nejdřív v neděli nebo v pondělí. Když se to nepovede, tak už budu asi stimulovat, teda ne asi, ale určitě, protože jsme to teď dva cykly dělali do přirozeného cyklu, tak jsem zvědavá.

Jak budeš mít výsledky, tak hned písni, ale uvidíš, výsledky budou o.k. My je máme tady ok. My máme všechno o.k.

Rozhodli jsme se, že do konce roku IUI a po novém roce bychom šli na IVF, ae to je ještě daleko.

luciasek1982
6. říj 2008

Ahojky Bukco!!! Jak to, že jste měli první 2 IUI bez stimulace? Mě rovnou MUDr. říkal, že mi nasadí ke stimulaci hormony!
Jinak vám držím palečky, aby to vyšlo.... pak hned napiš, jak jsi dopadla!!!! Kéž by vám to vyšlo!!! 😉 Měj se krásně... papa 🙂

fifinka31
6. říj 2008

Ahojki,Bukco dekuji za odpovedi,no nejak uz to dopadne s tema smenama,ja se uvolnit na UTZ muzu,na IUI si vemu dovcu,manzu budu potrebovat jen k IUI,ranni ma jen 2 dny z osmi,tak snad se trefime,nebo si vymeni smenu no.
A tys mela lepsi pocit z Lachciny pri tom IUI jo?Byl setrnejsi?Me vysetroval+UTZ,a vubec nic jsem necitela,od mojeho gyndare jsem vzdy citela tlaky,nekdy bolest slabou.
Taky se divim ze ti delali IUI bez hormonu,v nativnim cyklu.Mi Dr.rekl,ze vidi ze ovuluji normalne,ale ze pred IUI mi nasadi leky,ze je to lepsi,Ale Clost neberu,po nem mi bylo blbe,mela sem jednou cystu a snizuje sliznici.Mi delal dobre Tamoxifen,tak doufam ze mi vyjde vstrict a da mi ho.Jinak manza jde ve CT.na krev+SPG,a pak do 14 dnu k Dr.
Rikala sem si jak by bylo fajn kdyby nam to vyslo jeste ted v poslednim cyklu pred IUI,ale jsem dostala v sobotu zanet pochvy+mocaku,cely den v praci jsem se davala do kupy,behem 6h jsem vypila 4l vody!!Abych proplachla mocak,a pomohlo to.Do pipky jsem zavedla tabletku,ale stejne to vecer v SO neslo,tak jsme nato skocili az vcera,vlastne dnes v 1 rano 🙂 .A ja myslim ze ovu byla nekde pres noc v sobotu,takze sme to asi propasli ☹ .Tak nas to IUI nemine.Ale nevadi bude to zase takova nova sance pro mne 😉 mejte se papa.

fifinka31
13. říj 2008

Halooo,kdepak jste devcata,Bukca drzim palce at 2 IUI dopadne dobre 😉 kdy testis???
Luci a tobe se jak vede?Utika ti to aspon?Me ted cas docela leti,dnes se narodila moji nejnej kamosce holcicka cisarem,tak uz se moc tesim az si ji budu chodit chovat a tak,sme jako sestry,takze jsem teta 😉
Jinak jdu k Dr 24.10-budou vysledky,tak pak podam info.Manza SPG zvladl na 1,jen vysledky zatim nevime.Stretla sem se ted s Cermakem,a na zivo nepusobil zas tak zle jako na fotce 😉 .Tak se mejte,papa

bukca
14. říj 2008

ahoj holky ... fifi, Čermák není tak hrozný, jak vypadá. Já jsem s ním spokojená, zatím. Doufám, že už ho potřebovat nebudu 😉

v neděli měla prijít mrcha, ale někde se zatoulala. V sobotu jsem si jen tak ze zajímavosti testla a po 10 minutch se objevila druhá /, ale hodně hodně hodně slaboulinká. V neděli jsem opět testovala, ale už tam nic nebylo. Včera taky a nic. Včera mi holky poradily, abych si změřila teplotu a pokud jí budu mít vysokou, tak je šance, že bych mohla být těhu a taky ještě testnout. Teplota hoooodně vysoko 37,4 a na testu slaboulinká druhá /. Jsem zvědavá, jak toto všechno dopadne.

Do CG se chystám, pokud mrcha nedorazí příští týden na UTZ a na krev.

Držte pěstičky, aby se na nás po dvou letech a dvou měsících usmálo štěstí

fifinka31
14. říj 2008

Jeee Bukco,tak tomoooc drzim palecky kdyby ti to vyslo,navic po takove dobe,tak by mi to vlilo do zil novou silu 🙂
Ta teplota,pokud se drzi nad 37,0 aji po terminu MS,tak to je velike +,ale pozor teplotu dost ovlivnujou leky co se berou v 2 fazi Utrous atd.Ale to spozdeni+slaba/.....no nechame se prekvapit 😉

bukca
15. říj 2008

fifi ... já žádné tebletky neberu, takže mi teplotu nemůže nic ovlivnit

luciasek1982
15. říj 2008

Ahooooooj!!!!!!
Copak to tady čtu!!!!?????? No téééééda, tak to jsem strašlivě zvědavá, jak Bukco dopadneš!!! Škoda, že nemám více rukou, pač bych ti pak mohla držet mnohem více palečků pro to, aby vám to vyšlo!!!!! 😀 Tak tedy držím alespoň těch 10, pač na noze jsem to zkoušela a nějak mi to nejde 😀 ... a taky na tebe budu myslet. A ty rychle piš, až budeš něco dalšího vědět, ju??!!! 😉
Jinak mě se daří docela dobře, pořád zdárně polykám tabletky a těším se na druhý týden v listopadu, pač to už se konečně zase něco začne dít... pač tohle nic nedělání mě totálně dohání k šílenství!!!!
Fifi, jak to že budete ještě tak dlouho čekat než půjdete do GC??? 😨
Mno nic holky, já zase pádím,ale určo sem ještě dneska nakouknu, tak piště a piště, abych měla co číst!!!! A pokud možno, tak samé pozitivní věcičky 😉 🙂 Papa

bukca
15. říj 2008

Ahoj luci .... čekala jsem, kdy se ozveš ... na zítřek jsem objednaná na krev. Ráno jsem si dělala testík a opět tam byla druhá / ale zase hodně slanoulinká ... pak jsem ještě testla odoledne a to tam není skoro nic, tada není nic, ale to je pochopitelné, když ráno je slabá, tak odpoledne nemůže být silnější. Testovat budu opět ráno a pak na osm jdu na krev. V práci bych měla být kolem 8:20, tak hned písnu, kdy budu mít výsledky.

Pa pa a děkuji za palečky, je jich potřeba

luciasek1982
15. říj 2008

Ty joooo!!!! Úplně s tebou soucítím!!!! Palečky držet budu, to se neboj 😉 🙂 Hnedka pak napiš co a jak!!!! A pokud to klapne, tak to musíme nějak oslavit.... třeba při džusu a zmrzlinovém poháru 😀 Tak se drž.... budu na tebe myslet!!!! Zatím papa... ráno jsem tady zase jako na koni!!! 😉 🙂

bukca
15. říj 2008

luci ... jsem pěkně vynervovaná ... doufám, že usnu. Už to chci vědět ... pa pa zítra

luciasek1982
15. říj 2008

Bukco.... tak ti tedy přeji co nejklidnější noc a sladké snění!!!! A zítřejší den, aby pro vás byl tím nejkrásnějším!!! Papa 😉 🙂

bukca
16. říj 2008

lcui .. tak už jsem v práci .. kolem druhé budou výsledky, tak uvidíme, ale moc tomu nedávám, protože dnešní testík už nesílil, ale spíš byl ještě světlejší (odstín)než ty minulé ... tak si myslím, že těhu nejsem

luciasek1982
16. říj 2008

Ahojky Bukco!!! Třeba budeš mile překvapená.... co ty víš!!! Držím palečky a pak napiš, jak jsi dopadla 😉

bukca
16. říj 2008

jasně, že napíšu ... žaludek mám na vodě ☹

bukca
16. říj 2008

luci ... krev dopadla tak všelijak .. mám se považovat za těhu, ale hodnota je jenom 13, tak zítra volat Čermákovi a domluvit se co a jak dál. Půjdu příští týden znovu na krev a doufám, že hodnoty budou stoupat a né klesat!

luciasek1982
16. říj 2008

Ahojky!!! Omlouvám se, že píšu až teď, ale nebyla jsem doma!!! No tak to není zase až tak špatná zpráva!!! 😉 Mno je sice fakt, že hodnota 13 je dosti malá,ale nic není ztraceno!!! Jak je to dlouho od té inseminace??? Ono se říká, že HCG by mělo začít stoupat tak od toho 3 týdne!!! Hele pročti si interní poštu, něco tam máš,ju?!!! Tak se opatruj a pokračuj v dělání testíků!!! Já ti budu držet palečky, aby ti to vyšlo a aby jsi se nemusela jen považovat za těhu,ale aby jsi těhu byla!!!! Papapapa 😉

bukca
17. říj 2008

ahojky luci ... tak jsem opět objednaná v pondělí na krev a výsledky budou zase dolem 14 hodiny, tak uvidíme, jak jsme na tom ...

luciasek1982
17. říj 2008

Ahojky!!! Tak kolem 14 hod. budu zrovna na cestě do Ovy do banky.... tak na tebe budu myslet!!!!Určo mi hnedka napiš, jak jsi dopadla!!! Držím palečky, aby hodnota byla mnohem vyšší než minule!!! 😉 Kéž by vám to vyšlo!!! Měj se zatím mocka krásně a užij si víkendu 😉 🙂

bukca
18. říj 2008

Ahojky ... tak jsme se dneska s našim mimi rozloučili ... vajíčko prasko a začala jsem krvácet ☹

asi to tak příroda chtěla ... v pondělí jdu do CG a tam se dovím, co a jak

luciasek1982
18. říj 2008

Jejda, tak to mě strašně mrzí!!! ☹ Ale neboj, bude zase líp a vytouženého mimíska se určo brzy dočkáte!!!! Opatruj se a nebuď smutná!!! Papa a pokud možno... krásný večer!!!
V pondělí se určitě ozvi!!!

fifinka31
18. říj 2008

Ahoj holky,Bukco,tak to me mrzi ☹ jak to dopadlo,ale bohuzel to nekdy takhle dopada ☹ vajicko se neudrzi v deloze a odejde s MS.
Mi dosla MS taky dnes,ale ja ji cekala,nebyla ovu.
K Dr. nevim proc jdu tak pozde,sestra rikala ye trvaji ty vysledky vsecky tak dlouho/pritom loni sme cekali na SPG 2h.A ted mi rikala ze spg trva dele nez krev tak sem z toho jelen.Tak jak tam pujdu tak budu 7dc,tak mi doufam udela UTZ a jak bude jajco,tak naplanuje IUI.I kdyz to bude nativ.
Bukco,ale divne ze ti nedal Utrous,je na pripadne udrzeni tehu,moyna se tomu dalo zabranit temi leky,ja ho budu chtit teda.Ta k mejte se zatim papa.

luciasek1982
18. říj 2008

Ahojky Fifi!!! Tak to ti budu držet palečky, aby ti IUI vyšlo a nemusela jsi čekat. To já jdu po 6.listopadu na krev, tak jsem taky zvědavá, jestli už bude vše ok!!! Mno mohlo, pač už bych byla docela ráda, kdyby se začlo něco dít!!!
Já jsem Utroš brala asi půl roku a stejně mi nepomohl,ale to je individuální, mno! Kéž už by nám to holky konečně vyšlo!!! Tak se mějte všechny krásně a užívejte víkendu!!! 😉

luciasek1982
20. říj 2008

Ahojky Bukco!!!! Tak co, jak jsi dopadla???

luciasek1982
26. říj 2008

Ahojky holky!!!!Copak je u vás nového??? A co ty Bukco, dlouho jsi se neozvala! Mějte krásnou neděli 😉

bukca
27. říj 2008

ahoj luci ... nějak nebyl čas ani chuť, vše je tak jak má být ... dneska jsem byla na UTZ a folik měl zatím 10mm, tak jdu ve čtvrtek znovu na UTZ a doufám, že mi ovu nevyjde na víkend, ale na pondělí ... předpoklad je v pondělí, to budu 17DC a ovu mívám cca 17DC nebo 18DC, tak uvidíme co a jak ... ve čtvrtek se ozvu, jak jsme na tom ... Zatím pa pa

luciasek1982
27. říj 2008

Ahojky Jani!!! Tak budu držet palečky, aby to klaplo na to pondělí!!! Já mám před sebou ještě 14 dní terapie s Dostinexem, a pak konečně alou na odběry!!! Vychází to navíc tak dobře, že bychom mohli ještě IUI stihnout v listopadu.... mno snad to klapne!!! Brzy se ozvi...pa a pěkný večer!!! 😉

bukca
29. říj 2008

ahoj luci ... jak sis užívala volno?

fifinka31
29. říj 2008

Ahoj holky,napsala jsem vam obema SZ,nekteri Dr.si procitaji tyhle a podobne debaty tak proto 😎 Dr.zas nemusi vsecko cist ze 😉
mejte se.

luciasek1982
30. říj 2008

Ahojky Jani!!! Já jsem se měla fajn, dalo by se říct, že spíše odpočinkově! A copak ty, jak sis užila volna? Já mám tento víkend pracovní ☹ , ale v sobotu slaví dva naši MUDři narozky, tak tam po práci jdeme. Mno neděle bude asi dosti zajímavá, pač kdo ví, do kdy se to v tu sobotu protáhne! A copak ty, co plánuješ na víkendík?
Ode dneška za týden beru poslední tbl. Dostinexu a pak alou směr GC 😀 A copak ty, jak ti to vyšlo s tou ovu??? Pa a měj krásný den!!! 😉 🙂