Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
5. pro 2008

Mno u nás žádný problém nezjistili, tak snad to klapne a zadaří se 🙂

luciasek1982
5. pro 2008

Tak pa 😉

rozi.nka
5. pro 2008

Jj, držím pěsti až do modra 😀 . Dobrou noc a krásný víkend 😉

luciasek1982
6. pro 2008

Ahojky holky.... přeji všem krásné sobotní ráno!!!! 😉 🙂

fifinka31
6. pro 2008

Teda holky vy jste se rozkecaly vcera 🙂
Vitam novou prichozi-a to HCG 13 urcite znamenalo ze tam NECO se deje-HCG roste zavratnou rychlosti-ale nekdy to proste nevyjde a dorazi MS 😒 Jeden den muze byt 10 a za 3 dny treba 1000-pokud tehu prosperuje.Nekde jsem videla na to tabulku
Luci,tak ja mam tedy s temi ovu testy zase jinou zkusenost-mi opravdi se ukazaly krasne // 2dny pred MS aji pak 3 den stoupla tepl.a kdyz jsem delala test v den te ovu tak uz druha byla slaba-aji pisou na krabce ze test je pozit pokud jsou // stejne silne-a to prave zpusobi ta zvysena hladina-neceho v moci a to se projevuje 24-48h pred ovulaci.Ale tak spermijky vydrzi 2 dny 😉 Alespon mi to rikal Dr.ale prekvapil mne ze berou aji zivotnost vajicka 2dny!!!A ja vsude ctu na netu ze jak vajicko vpluje do vejcovodu tak je mozno ho oplodnit max do 12h.Tak si vyberte 🙂
Jinak mne dnes probudila boles bricha a zad-u mne klasicka PMS!!!Jsem sla na VC s tim ze jsem to uz dostala-no zatim sice nic-ale ja si zase testla(asi mne to zacalo bavit🙂)no a zase / 😒
Ale mne poboliva bruch uz tak 3 dny pred MS.
Na debate IUI je psala kocka zeje tehu po 1 IUI-a 11dpo mela / pak 14 dpo z krve ji rekli ze je tehu!a na testu mela jen slabou /takze mam nadeji-ale malinkatou.
Luci a ten hormon kojicich zen cos prelecila,ja cetla ze jak je zvyseny tak prave brani oteho.a ted uz to mas OK-a jinak vejcovody mas taky OK(coz ja nemuzu rict o sobe)manza taky OK(my mame pomalejsi)-takze u tebe to vidim opravdu nadejne zvlast s temi 4 jajcy 😉
Jo jinak mne uz bylo holky 32 jo,takze mne uz fakt tikaj hodiny!!manzovi 35!to vy jste este mladinke a do 30 to uz budete mit urco mimiska 😉

luciasek1982
6. pro 2008

Ahojky Fifi!!! 😉 Hele, tak jsem pročítala ten testík a životnost vajíčka je 2 dny, ale schopnost oplodnění je v čase od 6-24 hodin od ovulace. tak už se tam jen tak promenáduje 🙂 Mno a taky je tu psané, že jakmile je test pozitivní tak už ovulace probíhá. Zdřejmě zaznamená až určitou vyšší hladinu LH při které už ovu je. No uvidíme řekl slepý 😀
Jinak ti moc a moc držím palečky,aby ti ta mrcha nedorazila 😉 Mno a i kdyby dorazila, tak to ještě neznamená, že se to nepodařilo. Já bych testovala ještě i při MC, náhoda je blbec a mám spousty kamarádek, které třeba ještě 1-2 MC měly a už byly těhu 😉 🙂

kaa
6. pro 2008

Ahoj holky, tak se mi nějak chce spát, asi to na chvíli zalomím 😒
fifinka31
Děkuji za přivítání, něco tam bylo a už není, tak jedeme dál 🙂 . u tebe to teda vypadá nadějně, tak držím paluchy
rozi.nka
Tak to nevím, jestli nás tak rychle pošlou, když tak aspoň vyzvíš novinky v GC a pak poreferuješ 😉
luciasek1982
Zadaří se a bdete mít krásný dáreček, jůů to je fakt super, že už máš to iui za sebou, teď "jenom" počkat, co? To bylo první? A dalo se to?

luciasek1982
6. pro 2008

Ahojky Kaa!!! Jo to bylo moje první IUI a bylo to naprosto v pohodě. Je to, jako by jsi byla na normální prohlídce. Zacede ti zrcadla, trochu více roztáhne a pak ti zam zavede takovou tenkou hadičku, přes kterou vstříkne tu tekutinu se spermikama 😉 Vůbec nic to není. Jen jak to tam vstřikuje, tak jde cítit nepatrný tlak.... toť vše 😉

kaa
6. pro 2008

Luci: tak vypadá to pohodově, tak to snad zvládnu.
Doufám, že už nejpozději v únoru půjdu,to by bylo super, kdyby to byl povedený dáreček k narozkám.
A co ty tady na netu, venku je tak krásně, nevyrážíš někde?Já trčím doma, přítel jel do práce.

luciasek1982
6. pro 2008

Já jsem doma, pač čekám na naše a bráchu. Jak pojedou z práce, tak se k nám stavujou na obídek. tak budu muset za chvíli začít chystat, teda dneska vaří mužík,ale tak alespoň naškrabkám brambory 🙂 Máš recht, venku je moc krásně. Dopo jsem byla u bráchy na kafčo a pokec 😉
Jo tak to ti nezávidím trávit víkend sama, a kdypak se vrátí?

kaa
6. pro 2008

á odpol, tzn., že oešel v jednu a vrátí se kolem 22:30, ale večer se zabavím u telky , od osmi tam něco je, tak zaberu gauč a polebedím, už se mi naštěstí nechce spát, tak pouklízím, vyžehlím, pokoníkuju 🙂 a bude osm.
To máš super muže, že i uvaří, ten můj vaří tak 1-2x za rok 😉 , ale i to se počítá 🙂

luciasek1982
6. pro 2008

😀 jj každá snaha se cení 😉 Mno ic, jdu na ty brymbory..... tak zatím pa 😉

kaa
6. pro 2008

Luci, ahojky 😉

rozi.nka
6. pro 2008

Ahoj holky, dnes jsem byla celé odpoledne na nákupech v shopingu, byla jsem se juknout do toho nového chicca a málem jsem neodešla. Tam je to tak krásné a kolik tam mají hezkých věcí... no už se nemůžu dočkat až budu moci nakupovat ty pidi oblečky a ostatní potřebné věcičky 😀 .

Fifnko moc ti držím pěsti ať se MS někde na dlouho zatoulá a najde se až za celých devět měsíců 🙂 .

Kaa, já jsem si volala tento týden a chtěla mě objednat už na příští týden, tak neváhej a volej určitě na tebe čeká vhodný termín 😉 a znáš to, co můžeš udělat dnes neodkládej na zítřek. I když já asi nejsem ta pravá pro tohle rčení 😀 .

fifinka31
6. pro 2008

KAA-ja zvladla IUI-a to jsem citlivka-hlavne kdyz nevim co presne mne ceka,a ja to necitila VUBEC ani to vstriknuti,proste nic-jen to roztazeni tech zrcadel ale to je vpoho.Ale zalezi na jednotlivci,kazdy to tam ma jinak citlive.Ale vetsinou ctu ze je to ok,max trochu neprijemne.
Jinak vam dekuji holky za drzeni palecku,kdyz to nevyjde tak se pres svatky z toho otrepu a od ledna jedeme dal.rok 2009 uz musi byt ten pravy!!!
No odpoledne mne zase rozbolel bruch az jsem si musela lehnout-kdybych si byla jista ze nejsem tehu tak beru prasek!Uplne mne braly zada dole v oblasti bricha a bruch.Ale zatim nic ani spineni,tak jsou 2 moznosti ze 🙂 bud jsou to tehu priznaky nebo PMS 🙂 bohuzel oboji se muze projevovat stejne ze.A mi nezbyva nez cekat a cekat.....
Holky ale ja najit // po takove dobe tak vubec netusim jak zareaguji-prijde mi to jak sen,scifi,neco co se tyka jinych ale nee mne.Citite to taky tak???
Tak dobrou noc,a klidne sny.

luciasek1982
7. pro 2008

Ahojky holčiny.... přeji krásný nedělní den 😉

kaa
7. pro 2008

Ahojky!! Jak se vede? Já už mám doma uklizeno a napečeno- vídeňský dortík, ale zase jsem na něho sama 🙂 , už se těším na vánoce, to budeme s přítelem 14 dní v kuse, ale zase nevím, jestli se nepobijeme 😀
Holky a to nemusíte mít do GC žádanku od své gyndr? Já mám teď od ní žádanku na ten spermio a jak to bude hotové, tak mám za ní přijít.

fifinka31
7. pro 2008

Ahoj holky Luci,taky peknou nedeli-a zitra zase do rachoty 😒
Teda ty posledni dny pred MS jsou pekelne,vubec si neumim predstavit ty nervy byt po IVF!!!I manza uz je hotovy.Sem mu vcera rekla ze mne boli to bricho,tak jste mely videt jeho vyraz-ale jsem mu rekla ze to taky muzou byt tehu priznaky.Ze to proste poznam az na testu.
No dnes rano test(10,5dpo)negativni!!!Ale cetla sem na krabce ze test to zachyti az v den ocekav.MS(28dc)coz je u mne az ve ST.Tak treba je este cas.A az od 25mIU.Ale kdyz ja jsem tak nedockava!chci to vedet ted hned!!!
Jinak i vecer bolel bruch v takovych intervalech jak kdyz ma zena stahy 🙂 vzdy jak to zaclo hupsla jsem manzovi do klina 🙂 a za chvili ok-no a pak v luzku mi bylo docela soufl,nevedela sem jak si lehnout-jenze to mohlo byt klidne z Utrouše nebo z pulky bramboraku co jsem snedla.A zase ty bradavky bolici mne prestaly bolet takze prsa vubec nic.Reknu vam ze mne to moje telo pekne zkousi!!!Dnes sem vstala v 9(u mne brzy ve volnu)a v 13h jsem odpadla na gauci,uplne mrtva.
Bukco,a co ty kdy jdes na dalsi IUI??-hodne stesti!!
A ja se tedy ve ST.ozvu co a jak.papa

bukca
7. pro 2008

ahojky ... já jdu zítra na IUI na 11:30, tak jsem zvědavá .. dnešní ovu test pozitivní (mám ho v albu) ale není úplná tlustice a teplota 36,2, tak snad zítra bude ovu na 100 i s vysokou teplotou!!!

kaa
7. pro 2008

Tak holky, fifi držím palečky, ať to dobře dopadne, sakra, já do středy nebudu spát za tebe 🙂 🙂
Bukco, zítra to určitě bude super a povede se 😵 😵

luciasek1982
7. pro 2008

Ahojky všem!! 😉

Jani.... tak to ti teda budu držet palečky, aby to bylo všechno ok. Pak dej vědět, budu sice práci,ale na net se utrhnu a budu vyhlížet tvůj příspěvek 😉 Tfuj tfuj... hodně štěstí 😉 🙂

Fifi.... mno tak teď ty dny ti teda ale ani trochu nezávidím. Za necelých 14 dní to čeká i mě, tak to bude veselo 😀 Jo a zítra ráno zase vstávat a do rachoty, už teď jsem z toho celá odvázaná 😒 ☹

Kaa.... mno když chceš jít do GC, tak musíš mít doporučení od svého gynďáka 😉

Mno jinak teď jsme se s manžou vrátili z Obíčka.... byli jsme pro stromeček. Už se těším až ho nazdobíme a provoní nám celý dům. Mno nic, tak se zatím mějte moc krásně a užijte posledního víkendového večera 😉 🙂

fifinka31
7. pro 2008

No,ja sice mela doporuceni od sveho Dr.ale neukazovala sem jim ho.Myslim ze objednavaji aji bez doporuceni.Kdyz jsme pak vyplnovali formular pred 1 sezenim,tak tam je dotaz-jako od kud vite o GC,nebo kdo vam ho doporucil.Ja myslim napsala ze vim o nem z netu.
papa

kaa
7. pro 2008

Tak dík holky, no tam počkám nejprve na výsledky spermio, jen tak jít k dr. se mi nechce, když nemám nic v ruce, doufám, že to nebude zdržovat a zbytečně vymýšlet, a napíše to, když tak ji to nakážu 🙂 🙂
Přeji vám úspěšný prac. týden, ten víkend zase nějak utekl 😝

luciasek1982
8. pro 2008

Zdarec holky!!! Přeji všem krásné ráno a pohodový start do nového týdne!!! Ať blbci vyhýbají se naší přítomnosti 😀

rozi.nka
8. pro 2008

Ahoj holky, tak nám ten víkend rychle utekl a zase je tu pondělí a s ním celý pracovní týden 😢 . Už teď se těším na další víkend 😀 . Jak jste na tom s vánočníma přípravama? Já pomaloučku peču cukroví ale dárek nemám ani jeden, zase budu lítat na poslední chvíli 😖 😀

Fifi tak jak jsi na tom, pořád beze změny 🙂 ?

Bukco jaké bylo IUI? Dnes snad lepší než minule 😉

bukca
8. pro 2008

ahojky holky .. jsem zpět a tentokráte jsem to vůbec necítila, ale bavili jsme se, tak asi proto ....

takže hlásím vše ok ...

luciasek1982
8. pro 2008

Ahojky Rozinko!!! Mno mě o tom povídej, tento víkend byl rychlý jako blesk. Mno ale na ten další se moc netěším, pač ho mám celý pracovní ☹ 😒
Jinak pokud jde o vánoční přípravy, tak to beru zatím s klidem. Cukroví nepeču, pač mě to nechutná a chlap mi to taky nejí, leda, že bych mu to prokládala s řízkama a nebo bůčkem 🙂 Tak toho pořádného pravého pečení si užiju až budou dětičky. Dostanu jen trochu cukrovíčka od mamči, jen tak na stůl na ozdobu 😉 Zatím máme jen koupený stromeček.
Mno nic, letím zase předstírat práci.... tak zatím čusík 😉

luciasek1982
8. pro 2008

Ahoooooj Jani!!!!!!!!!!!!!
Tak to jsem ráda, že to bylo v poho 😉 Tak alou zalehnout a lenošit 😉

rozi.nka
8. pro 2008

Jj, příkláním se k Luci, hezky si lehni, dej si něco dobrého a třeba si pusť film, hlavně lež a odpočívej v teple ať to mají kluci co nejsnažší 😎 . Jsem za tebe moc ráda, že to tentokrát bylo bez problémů 😉 .

Končí mi pauza takže zase fičím do prácičky ☹

bukca
8. pro 2008

Holky ... to tak nejde .. chodím po IUI hned do práce, akorát minule jsem musla jet domů, protože mi bylo opravdu zle, ale tentotkrát to bylo ok ...

jinak jsem dostala papíry na vyplnění na IVF, které by mělo následovat v lednu a ujistil mě, že Olmík je podstatně dražší než Ostrava .... byla jsem tak 1:45 a všechno mi vysvětloval .. bylo to super

třeba příklad ... v Ostravě se platí za zmražení vajíček 3000,- a je jedno kolik jich je a v Olmíku se platí za počet zmražených vajíček; potom třeba v Ostravě, pokud nevyjde 3IVF, tak na 4IVF doplácí cca 90% oni a my zbytek a v Olmíku si už platíte plnou taxu cca 60tis.-80tis. ....tak asi tak

dále jsem mu říkala, že právě čtu různé diskuze o IVF a že s porovnáním je Ostrava dražší a on mi řekl Modrého Koníka, že? A já na to ano... přesně tak, tak mi řekl, ať taky napíšou, jaký mají problém, jakou stimulaci podstupují, jaké mají spermíky, jak kvalitní jsou vajíčka a mnoho dalších skutečnosti a od toho se odvíjí cena, ale s porovnáním ceníku z Ostravy a z Olomouce, tak je Ostrava opravdu o něco málo levnější ....