Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

luciasek1982
8. únor 2009

Ahojky holky!!!

Berryl... tak to ti budu držet palečky, aby vše vyšlo, tak jak má. Aby se to zbytečně nezdržovalo a ty jsi to měla co nejdříve všechno za sebou 😉 Uvidíš, že to vyjde!!!! 😉 Tak TFUJ, TFUJ A HOOOOODNĚ ŠTĚSTÍČKA!!!!! Určitě pak dej vědět, jak pokračiješ 😉

Inkognito... uvidíš co ti zjistí na testech a tak. Třeba k IVF ani nebude muset dojít. A co manža, už má udělaný spermiogram a nebo ho to taky ještě všechno čeká???

Papa holky a mějte nádherný nedělní večer!!! 😉 🙂

bukca
9. únor 2009

dobré ránko holky ....

jak se vede?

my jsme opět ve fázi snažení, tak uvidíme ... ještě březen a v dubnu jdu, když se nepovede na vyplnění papíru na IVF ... ale pořád váhám, jestli jít na IVF do Ostravy nebo se objednat do Polanky .... a taky samozřejmě doufám, že IVF nebudu potřebovat

berryl
9. únor 2009

jééééé Luciasku děkuji moc za podporu, začíná se mi o tom, už i zdát, bříško začíná bolet, takže MS na sebe nenechá dlouho čekat
to je snad poprvé co se MS nemůžu dočkat 🙂

bukci ted tomu necháte volný průběh a pak se uvidí

já jsem byla u kartářky měsíc po svatbě, takže minulý rok v červnu, nikdy bych do něčeho takového nešla, ale kamarádka mě tam dotlačila a já jsem nakonec byla ráda, nevěřím takovým věcem a šla jsem tam snad jen kvůli ní abych měla klid

kartářka byla žena kolem 35let, nikdy jsme se neviděly, celou dobu jsem nechala mluvit jen a jen jí a řekla mi opravdu hodně věcí, které vím snad jen já,

samozřejmě mě zajímalo miminko, protože v tu dobu jsem se s manželem už snažili, no a ta kouzelná paní mi řekla, že budeme mít problém a taky že budu muset i do nemocnice na nějaký zákrok, nakonec nám vše dobře dopadne, ale miminko přirozenou cestou nepůjde a buď do roku a půl co jsem u ní byla se miminko narodí nebo se na něj teprve zadělá:o) řekla, že budeme mít problém i v průběhu těhotenství, ale ať nemám strach miminko bude nakonec zdravé, no holky nevěřím na takové věci, ale zatím je vše jak řekla
kartářka nechtěla ani peníze, což se mi líbilo, má prostě ten dar a navíc já to baví

takže hlavu vzhůru každá máme ten svůj osud a miminko jednou příjde

inkognitto
10. únor 2009

berryl, já se těžko smiřuju vůbec s tím, že celé IVF a věci s ním spojené je jeden velký byznys, zdá se mi to až nechutné, prostě kdo má prachy ten smí mít své vlastní dítě, kdo je nemá-smůla.Tak kde je ta spravedlnost?

u kartářky jsem taky kdysi byla a pověděla mi hodně zajímavých věcí.Ale už bych nešla, některé její slova mi dodnes rezonují v hlavě.

luciasku já bych měla mít vše ok, před nedávnem mě vyšetřoval můj gynekolog a mělo by to být ok, mám za sebou hsg a diagnostickou laparoskopii s dobrým výsledkem. Manža má probém s pohyblivostí, dost velký problém...

Zítra jdu do centra na odběry...jo holky jak dlouho předem se musí objednávat spermiogram.Manža má pružnou prac. dobu a ak je to trochu problém odhadnout, kdy bude moct.

inkognitto
10. únor 2009

bukci proč váháš nad ostravským centrem?

bukca
11. únor 2009

inko ... protože se mi zdá hodně dát 33 tis. za IVF, když jsme oba v pořádku ... neházím flintu do žita, jenom se chci informovat v Polance ...

berryl
11. únor 2009

jj je to hnusné, že někdo vydělává na to, že někdo nemůže mít miminko přirozenou cestou!!!

inkognitto
11. únor 2009

Bukci, jo je to moc peněz...a v Polance je IVF levnější? Nebo myslíš,že by pomohli otěhotnět přirozeně?

Já jsem byla pořád na vážkách jít do centra nejít, protože mi vadí právě to, že je to obchodování a to nejen s životy...,ale touha po dítěti je větší a proto jsme nakonec šli,i tak se mi v hlavě honí spousta věcí, třeba to,že obcházím přírodu a že to není přirozené...Mluvila jsem o tom i s mým doktůrkem a ten uklidňoval, jako že té přírodě jen "trochu" pomůžem. Úplně nejšťastnější bych byla kdyby se to povedlo metdou IUI.

bukca
11. únor 2009

inko ... neztrícej naději, třeba to IUI vyjde hned napoprvé ... budu držet pěstičky 😉

j.cien
11. únor 2009

Bukco nevahej,POlanka versus Ostravske GC je 100 a 1!

bukca
11. únor 2009

j.cien ... proč tak soudíš? byla jsi tam i tam?

j.cien
11. únor 2009

Ano,byla jsem pacientkou GC a odesla jsem do Polanky.Nelibily se mi tamni praktiky,co se tyce ceny Puregonu a jednotlivych zakroku.NAvic,nikdo me nevysetril,jen udelali sperimogram a hned chteli 23tis/ISCI+AH/+7tis za 2Puregony...
Je divne,ze v Polance nam vysel naprosto normalni spermiogram,kdyz v OV tvrdili,ze s tak spatnou morfologii nema vubec IUI smysl...
No proste cely muj dojem z GC je jeden a to zretelny byznys.
Jde jim v prvni rade o prachy,proto cpou vsechny hned do drahych IVF.
Nemela jsem s sebou zadnou dokumetnaci do sveho gyn,oni ani zadnou nechteli.
Na druhe schuzce mi dali fakturu na 23tis,ze to mohu zaplatit rovnou u te jejich krasne pani ucetni.

Podle mne toto neni postup lege artis.Jsem zdravotnik,takze tam uz proste nepujdu 😲

fandra
11. únor 2009

Ještě nedávno jste se do mne pouštěli a ted se rozhodujete jestli Ostravu nebo Olomouc.Podívejte se na ceníky a musí Vám to být jasné.Ostravské GC je banda podvod...Jinak přeji at se dobře rozhodnete.

j.cien
11. únor 2009

No ja uprimne take nechapu,ze tam jeste nejake pacientky zustavaji.
Cenouve jsou vsechny okolni CAR levnejsi radove min.o 30% a hlavne,delaji to medicinsky,premysleji u toho a snazi se i lecit.Neni problem si vyplacat 3 hrazene pokusy IVF,v GC verim,ze se to da stihnout behem roku...ale co pak????

fandra
11. únor 2009

Přesně tak.O léčbě se u nich vůbec nedá mluvit.Vím to z vlastní zkušenosti.Oni neléčí.Oni to prostě zkusí a bud to vyjde nebo ne.Toto není léčba neplodnosti.J.cien máš stoprocentní pravdu.Však na to časem příde každý sám.

j.cien
11. únor 2009

A pritom staci si trochu pocist...na zadne jine CAR tu neni tolik kritiky,jako na GC!Vzdyt to bije do oci!

luciasek1982
11. únor 2009

Ahojky všem!!!

Tak já zatím s GC nemám špatné zkušenosti. všechny potřebné výsledky jsem měla už od svého gynekologa, včetně HSG, a tak mi v GC už jen dodělali hormonální profil a chlapovi chtěli pro jistotu vzít spermiogram, i když ho už měl děĺaný jednou ve Frýdku. Oba jsme zdraví a na nic nám nepřišli. Chlapa MUDr. pochválil, že má výborný spermiogram, a že jestli nechce být dárcem. Já mám vejcovody oba průchodné, ale zatím se prostě nedaří. Doktor nám řekl, že pokud chceme hnedka IVF, tak že není problém, ale že si myslí, že u nás je to naprosto zbytečné. Jsme zdraví, mladí a říkal, že dle jeho názoru se to zvládně konzervativně. Tak jsem tedy zvědavá 😉
Je fakt, že možná když bych měla větší problémy a nebo byla starší, tak bych nad tím hodně uvažovala, ale zatím mě to nijak netíží, a tak o přechodu jinam ani neuvažuju!!! Třeba jednou změním názor, třeba ne! Těžko říct! Ovšem je více než jasné, že nej by bylo, když by se to povedlo přirozenou cestou!
Mějte se všechny moc fajn...papa

berryl
11. únor 2009

holky, tak já pořád čekám na MS abych mohla začít píchat ty hormony a nic, to je jak naschvál,když jsem se modlila ať nepříjde, tak vždycky přišla přesně a teď nic no jo no

jinak já na gyncentrum taky nemůžu zatím říct nic špatného, navíc spermiogram nám dělali v nemocnici v Porubě a pak na gyncentru a doktor nám ho i ukazoval a byl podobný tomu z nemocnice!!!

jinak Vás všechny taky zdravím

bukca
12. únor 2009

ahojky holky .. nechtěla jsem vyvolat nějaké nejasnosti ... já jsem s GC spokojená, vždy byli milý, vstřícní atd. Jenom prostě uvažuji nahlas ... zatím sbírám info a pak se uvidí ... přece jenom mám ještě dva měsíce čas 🙂

berryl
12. únor 2009

🙂 ahoj bukci, to je jasné s kým jiným bys to měla probrat ne? Kamarádka byla v Olomouci a taky si to tam moc chválila, ale otěhotnět se jí podařilo až tady na gyncentru v OV, ale nemyslím si, že to je v gyncetru nebo lékaří, prostě to vyšlo !
jinak moje MS stále nikde :(

bukca
12. únor 2009

ahojky holky ...

pamatuje te si na rozi.nku? našla na testíku //, tak ji budeme držet pěstičky, aby to všechno dobře dopadlo, že?

ještš jednou velká gratulace rozi.nko

bukca
12. únor 2009

berryl a co test?

berryl
12. únor 2009

bukci, ještě počkám jelikož jsme tomu s manželem tento měsíc moc nedali 🙂 a už se mám i nějaký ten menstruační pupínek tak to dostanu, jen to nějak trvá. možná jsem nervózní z toho všeho co mě čeká, tak se trošičku opozdila :o)))

luciasek1982
12. únor 2009

Ahojky holky!!!!

Ty jo, tak to je paráda, že to Rozince vyšlo!!! Držím palečky, aby vše dopadlo tak, jak má a nastávající mamina se nám pěkně zakulatila!!! 🙂

Berryl... to meškání budeš mít určo stresového původu. Pak dej vědět, jak pokračuješ 😉

berryl
12. únor 2009

🙂 rozince držím paleček

Luci asi máš pravdu, jsem tak natěšená až jsem totálně mimo ve všem a už to chci mít hlavně všechno za sebou
jsem ráda, že tu jste a mám si o tom s kým popovídat, ví to totiž jen rodina jinak s kamarádek nikdo, to kdyby to nevyšlo, tak ať to nemusím nikomu vysvětlovat

berryl
13. únor 2009

holky tam MS nikde udělala jsem si test a jsou tam // nevěřím vlastním očím, v pondělí si zajdu na krev 🙂

luciasek1982
13. únor 2009

No tak to si děláš prdel!!!!!!!!!! 😀 Teda gratuluju moc a moc.... tfuj,tfuj, ať to dobře dopadne!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 Dej vědět co a jak 😉 Držím palečky 😉

berryl
13. únor 2009

lucinko děkuji, pořád tomu nevěřím, ale je to tak i doktro říkal, že ty testy nelžou, půjdu v pondělí na krev jsem z toho úplně vedle !!! upnula jsem se na to umělé, že jsem prostě přestala měřit bazálku a prostě všechno a je to tam!!!

luciasek1982
13. únor 2009

Tak to je paráda, tady jde vidět co dokáže psychika 🙂 Budu na tebe myslet a hnedka jak budeš vědět výsledky, tak napiš!!! Mocka držím palečky, aby vám to vyšlo!!! Byl by to pro vás nádherný začátek roku 😉 🙂

berryl
13. únor 2009

děkuji za podporu, určitě napíšu